Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Rubak

а що в тебе за відеорегістратор????

Barkas не уважно читаєш, Rubak писав, що відео не його. А реєстратор скоріше всього такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз машину взагалі бажано поставити на кілька днів -- стільки "льоччиків" на літній гумі і без стажу водіння, що жах! Треба чекати, поки вони переб'ються один об одного, а тоді виїжджати. Кажу так тому, що вчора і мене ледь не вдарили на кільці біля Фуршета, я ледь встиг проскочити.

Все правильно та ще треба усіх працівників ДАІ теж заставити вийти на роботу та зробити порядок на дорогах.Нехай перевіряють яка гума на автомобілях ,і штрафують усіх за літню гуму .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ДТП сталась сьогодні після 17:00 на Звязківців. Рух перекрито. Пробка була величезна, приходилось нормально задкувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ДТП сталась сьогодні після 17:00 на Звязківців. Рух перекрито. Пробка була величезна, приходилось нормально задкувати

та йшов я там з роботи десь в 17:05, зі Зв'язківців на Електроапаратну, нічого такого там не було...

Може це внизу, на перехресті з Карпенка-Карого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ДТП сталась сьогодні після 17:00 на Звязківців. Рух перекрито. Пробка була величезна, приходилось нормально задкувати

та йшов я там з роботи десь в 17:05, зі Зв'язківців на Електроапаратну, нічого такого там не було...

Може це внизу, на перехресті з Карпенка-Карого?

Точніше в 17:20. Десь навпроти віїзду з САТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ДТП сталась сьогодні після 17:00 на Звязківців. Рух перекрито. Пробка була величезна, приходилось нормально задкувати

та йшов я там з роботи десь в 17:05, зі Зв'язківців на Електроапаратну, нічого такого там не було...

Може це внизу, на перехресті з Карпенка-Карого?

Точніше в 17:20. Десь навпроти віїзду з САТ.

там реально стрімний виїзд, а ще й взимку... самого 2 рази там Бог вберіг від дтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Заборолі дві машини в кюветі лежать на криші і ще дві на обочині. :0157: Надіюсь обійшлось без жертв.

Водії, будьте обережні на дорозі! Снігу немає, але дорога дуже слизька!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Заборолі дві машини в кюветі лежать на криші і ще дві на обочині. Надіюсь обійшлось без жертв. Водії, будьте обережні на дорозі! Снігу немає, але дорога дуже слизька!

Певно на дорозі є якісь ділянки де холодний вітер у вигляді протягу (можливо в низинах) не дає розтанути льоду із снігом. Розказував сьогодні очевидець, на володимирській трасі чоловік на мінівені пішов на обгін невчасно - зустрічна виявилась зайнятою - дав по гальмах, повело зад і розвернуло, понесло в кювет, перекинувся, став знову на колеса, навіть скло ніде не лопнуло, всі живі, повискакували з машини перелякані... Тому чистий асфальт на трасі - не запорука гарного щеплення з гумою. Будьте уважні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пр. Відродження майже навпроти готелю профспілковий ще до сутінків було ДТП - бачив сильно побитий москвич комбі і таксі октавію з аварійкою ввімкнутою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...