Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

кажу зараз відмажуть хлопя 1оо%. скажуть "людина сама відскочила від машини а потім серце стало " і відпустять хлопця далі літати по луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

С чего ты взял, что он летел? Видел я того пацанчика, который сидел в гаишной машине и был в полной "просрации" от случившегося, на мажора он не похож (ИМХО).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажу зараз відмажуть хлопя 1оо%. скажуть "людина сама відскочила від машини а потім серце стало " і відпустять хлопця далі літати по луцьку.

Тим більше,шо,немає свідків.

Добре кашляне,взагалі напишуть,шо за рульом був не він,а той,другій,але він втік,злякався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажу зараз відмажуть хлопя 1оо%. скажуть "людина сама відскочила від машини а потім серце стало " і відпустять хлопця далі літати по луцьку.

Чесно, бридко читати навіть таке... Ти був свідком ДТП? Ти бачив що він летів? По чому це видно? Я проїзджав повз - явних слідів ушкодження авто не побачив... А при збігу обставин в такій ситуації може опинитися будь-який водій. Але тільки різниця в тому що молода здорова людина від такого дотику відскочить/впаде/забє мяз/поцарапає шкіру і піде далі, а інша впаде, вдариться головою, або взагалі від зляку стане серце...

Від сурми і від тюрми не зарікайся, як то кажуть...

Не дай Бог в такій ситуації опинитись, співчуваю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажу зараз відмажуть хлопя 1оо%. скажуть "людина сама відскочила від машини а потім серце стало " і відпустять хлопця далі літати по луцьку.

Чесно, бридко читати навіть таке... Ти був свідком ДТП? Ти бачив що він летів? По чому це видно? Я проїзджав повз - явних слідів ушкодження авто не побачив... А при збігу обставин в такій ситуації може опинитися будь-який водій. Але тільки різниця в тому що молода здорова людина від такого дотику відскочить/впаде/забє мяз/поцарапає шкіру і піде далі, а інша впаде, вдариться головою, або взагалі від зляку стане серце...

Від сурми і від тюрми не зарікайся, як то кажуть...

Не дай Бог в такій ситуації опинитись, співчуваю...

я бачив ДТП після 2-3 хв коли навіть швидкої небуло .

ти цю відстань бачиш? хочеш сказати у новенький хюндай довгий гальмівний шлях в від 20 до 0? сам їздив на такий машині вона стає як вкопана, якби велась мова про жигуля чи йому подібним то так. а зараз що? і без оулярів видно що тіло було відкинуто автом. навіть йа знаю хотя маю права не давно але знаю що на таких переїздах їхати потрібно зі швидкістю 5-10 км, як кажуть сунутись що все може статись, тимпаче з лівого боку пішохіний перехід + до того тебе спілять машини.

С чего ты взял, что он летел? Видел я того пацанчика, который сидел в гаишной машине и был в полной "просрации" от случившегося, на мажора он не похож (ИМХО).

ну мені здаєтся шо на машину він сам точно не заробив. машина або подарунок "папочки" або самого тата.

post-9327-0-29849300-1353580933_thumb.jp

post-9327-0-29849300-1353580933_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не сильно вникав в тему. Бачу фото, я там їзджу кожен день. Можу сказати що дуже небезпечне місце. Цей хундай, я так розумію повертав на ліво з вул. К.Савури. Так от вночі дійсно людей там майже не видно на переході, я тому там до останнього сунусь 5км/год, шоб де кого не цепанути. Це не оправдання водію, але теж треба зрозуміти ситуацію. Може хтось збоку сидів пиз**в, відволікав, чи телефон задзвонив в самий непідходящий момент. Ми всі людиЮ не забувайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не сильно вникав в тему. Бачу фото, я там їзджу кожен день. Можу сказати що дуже небезпечне місце. Цей хундай, я так розумію повертав на ліво з вул. К.Савури. Так от вночі дійсно людей там майже не видно на переході, я тому там до останнього сунусь 5км/год, шоб де кого не цепанути. Це не оправдання водію, але теж треба зрозуміти ситуацію. Може хтось збоку сидів пиз**в, відволікав, чи телефон задзвонив в самий непідходящий момент. Ми всі людиЮ не забувайте

Яку ситуацію розуміти? Він сів за кермо авто і має розуміти, що найменша його помилка може коштувати життя іншої людини/людей. Зрозуміло, загинула не його рідна людина. Тому буде шукати причини, хто/що йому заважало. Погано бачиш, особливо у вечері - не сідай за кермо, а їдь маршруткою. А що б він "заспівав", якби під колесами опинилася його рідна людина???? Хто цінує життя інших і свою свободу, як і Asbarik, зайвий раз стишить хід, а не буде розсікати вулицями міста у час пік, хизуючись потужністю авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, тупий пошук на Борді! Вже скільки раз пробую знайти тему, яку знаю, що вона є, а пошук чого тільки не видає, тільки не те, що шукаєш!

От і зараз. Є ж тема "Обговорення ДТП", і ЩО видає пошук?!

Тому теж нафлуджу тут...

Скопіюю сюди те, що написав в коментах в ВолиньPost

Пішохід потрапила у так звану «сліпу зону», де водію важко помітити людину. Це й стало, мовляв, причиною трагедії.
- ЩО стало причиною?!!! "Сліпа зона"???!!!! Коли водій повністю не може побачити шлях, він повинен знизити швидкість і переконатись, що там нікого і нічого нема!!! Тим паче, якщо він виїзджав з повороту!!!

Не видно? Не можеш поабчити? - то стань і вийди з машини!!! Якщо і так не бачиш, сліпий (чи сліпа)- то взагалі за кермо не сідай!!!

Як пишуть Волинські новини, зі слів очевидців, жертво ДТП став літній чоловік. Дідусь почав переходити проспект Перемоги, коли на світлофорі загорілося жовте світло.
і тут же:
Свідків, які б бачили момент аварії, відшукати не вдалося

но коментс!!!" То про жовте світло, певно, сам світлофор розповів?!!! Чи може вже автор статті відмазку водію вимальовує?

Водій автомобіля «Хюндай», ймовірно, сподівався обминути старого, але не розрахував, що той йшов дуже повільно та збив його. В результаті літній чоловік помер
- тобто дідусь (ну, вже нам відомо, що літня жіночка) винен в тому, що ЙШОВ ПОВІЛЬНО!!! А водій так вже старався, аж вбив!

Бридко читати таку "заказуху".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, тупий пошук на Борді! Вже скільки раз пробую знайти тему, яку знаю, що вона є, а пошук чого тільки не видає, тільки не те, що шукаєш!

От і зараз. Є ж тема "Обговорення ДТП", і ЩО видає пошук?!

Тому теж нафлуджу тут...

Скопіюю сюди те, що написав в коментах в ВолиньPost

Пішохід потрапила у так звану «сліпу зону», де водію важко помітити людину. Це й стало, мовляв, причиною трагедії.
- ЩО стало причиною?!!! "Сліпа зона"???!!!! Коли водій повністю не може побачити шлях, він повинен знизити швидкість і переконатись, що там нікого і нічого нема!!! Тим паче, якщо він виїзджав з повороту!!!

Не видно? Не можеш поабчити? - то стань і вийди з машини!!! Якщо і так не бачиш, сліпий (чи сліпа)- то взагалі за кермо не сідай!!!

Як пишуть Волинські новини, зі слів очевидців, жертво ДТП став літній чоловік. Дідусь почав переходити проспект Перемоги, коли на світлофорі загорілося жовте світло.
і тут же:
Свідків, які б бачили момент аварії, відшукати не вдалося

но коментс!!!" То про жовте світло, певно, сам світлофор розповів?!!! Чи може вже автор статті відмазку водію вимальовує?

Водій автомобіля «Хюндай», ймовірно, сподівався обминути старого, але не розрахував, що той йшов дуже повільно та збив його. В результаті літній чоловік помер
- тобто дідусь (ну, вже нам відомо, що літня жіночка) винен в тому, що ЙШОВ ПОВІЛЬНО!!! А водій так вже старався, аж вбив!

Бридко читати таку "заказуху".

хах)) все по полочкам))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бридко читати таку "заказуху".

Я сумніваюсь що заказуха. Я думаю просто АФФТОР з пдр погано знайомий, щоб описати дтп правильними словами.

От і зараз. Є ж тема "Обговорення ДТП", і ЩО видає пошук?!

А тре її шукати в Автопаті, а Сьогоднішню ДТП - в Новин*х. От і весь фокус.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Тому теж нафлуджу тут...

...і я теж підтримаю

Скопіюю сюди те, що написав в коментах в ВолиньPost

Пішохід потрапила у так звану «сліпу зону», де водію важко помітити людину. Це й стало, мовляв, причиною трагедії.
- ЩО стало причиною?!!! "Сліпа зона"???!!!! Коли водій повністю не може побачити шлях, він повинен знизити швидкість і переконатись, що там нікого і нічого нема!!! Тим паче, якщо він виїзджав з повороту!!!

Не видно? Не можеш поабчити? - то стань і вийди з машини!!! Якщо і так не бачиш, сліпий (чи сліпа)- то взагалі за кермо не сідай!!!

...

Хех... всіма руками ЗА! Але сам заднім ходом трішки "придавив" дамочку колись. Іде дощ, в дзеркала і заднє скло ніби все бачу, даю задню дуже повільно, щоб ніякий олень з розгону не в"їхав, але є ж сліпа зона (повірте, а ще краще - перевірте де саме) і в ній з маленькою швидкістю рухається пішохід. Я її побачив лише тоді коли вона впала. В дощ (як і вночі) не видно тіні і, якщо пішохід в сліпій зоні, то він АБСОЛЮТНО невидимий для водія, а якщо авто рухається повільно, то й пішохід (безпечний) вважає, що його бачать і пропускають.

Не знаючи Вашого досвіду безаварійного водіння автомобіля, засуджувати Ваш пост не буду. Краще пораджу пішоходам, що є водії такі ж самі як і вони - ходять/їздять де є фізична можливість і на світлофор не дивляться, але у них металевий кузов і маса від 1000кг.

Сам за кермом частіше лаю водіїв ніж пішоходів, бо водії для руху (отримання папірця) ПОВИННІ знати правила, а пішоходи.... можуть і не вміти читати..... всяке буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тре її шукати в Автопаті, а Сьогоднішню ДТП - в Новин*х. От і весь фокус.

Та тема взагалі непотрібна, все-рівно всі ДТП обговорюються тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тре її шукати в Автопаті, а Сьогоднішню ДТП - в Новин*х. От і весь фокус.

Та тема взагалі непотрібна, все-рівно всі ДТП обговорюються тут.

Навіть більше. Тре їх обидві закрити і з нового року створити нову тему в автопаті - "ДТП і їх наслідки. 2013".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажу зараз відмажуть хлопя 1оо%. скажуть "людина сама відскочила від машини а потім серце стало " і відпустять хлопця далі літати по луцьку.

Тим більше,шо,немає свідків.

Добре кашляне,взагалі напишуть,шо за рульом був не він,а той,другій,але він втік,злякався!

не судіть і не судимі будете.

Водій, який скоїв ДТП помер, прийшовши додому у матері на руках...................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій, який скоїв ДТП помер, прийшовши додому у матері на руках...................
Звідки така інформація?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka:

1. не судіть і не судимі будете - тут я с тобой на 1000% согласен.

2. ....... Водій, який скоїв ДТП помер, прийшовши додому у матері на руках................... - не имеешь достоверной информации - не пиши, либо укажи источник!

Мне сказали, что утром с ним разговаривали по телефону! Как тебя понимать???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka:

1. не судіть і не судимі будете - тут я с тобой на 1000% согласен.

2. ....... Водій, який скоїв ДТП помер, прийшовши додому у матері на руках................... - не имеешь достоверной информации - не пиши, либо укажи источник!

Мне сказали, что утром с ним разговаривали по телефону! Как тебя понимать???

це або чутки, або невдалий сарказм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...це або чутки, або невдалий сарказм...

Что именно?

Водій, який скоїв ДТП помер, прийшовши додому у матері на руках...................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka:

1. не судіть і не судимі будете - тут я с тобой на 1000% согласен.

2. ....... Водій, який скоїв ДТП помер, прийшовши додому у матері на руках................... - не имеешь достоверной информации - не пиши, либо укажи источник!

Мне сказали, что утром с ним разговаривали по телефону! Как тебя понимать???

моя мама працює разом з його мамою. от звідти і інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене інфа, що з ним мали розмову по телефону, принаймі вчора ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живий Андрій,що ж ти робиш! Уже й рідному брату встигли подзвонити,що в інтернеті інформація, що загинув

Знаю дуже добре,були молодшими,ближче спілкувались- невеликою тісною компанією, зараз,звичайно,дороги порозходились,але слідкуємозавжди,як в когоі що...Хороший хлопець, спокійний, врівноважений, зла нікомуне зробив,жінку має і синочка маленького...і про "батько відмаже" перестаньте писати,батько помер в них менше року назад...не думаю, що там особливо є кому допомагати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со мной работает его одноклассница и сегодня утром с ним говорили по телефону! Мож ты чё-нить не так поняла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был бы модератором, забанил бы тебя дней так на 10!!!! Нельзя ж так!!!!! Особенно с таким.....

за таке можна і на рік забанити... не жартують таким

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...