Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

Якщо в темну пору доби виїзжати з К.Савури наліво,то реально нічого не видно на переході.Їзжу тудою дуже часто,тому пригальмовую,не слухаючи нервових гудків задніх машин.А от хто впереше,то може втрапити в халепу.реально мертва зона.Перехід не освітлено,зустрічні сліплять. Співчуваю і водію і родичам потерпілого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

зустрічні сліплять
Деякі зустрічні авто сліплять навіть пішоходів на тротуарах. (Особливо таксисти і ті кому жаба давить заїхати на СТО відрегулювати свої фари)

Пішохода на переході в темний час доби можна помітити лише в світлі фар зустрічного авто. Тому всім пішоходам раджу носити на собі світлоповертаючі елементи, це дуже спростить ідентифікацію в темному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому всім пішоходам раджу носити на собі світлоповертаючі елементи, це дуже спростить ідентифікацію в темному місці.

або хоча б ліхтарик, який включати при переході дороги.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, за ліхтарик не знаю, це може бути по-всякому...

Тиждень тому (14 жовтня) їду зранку, в годині шостій на Київ. Туман, темно, дорогу видно на 5 метрів вперед - і не далі. Їду 60 км/год, в населених пунктах збавляю до 35-40.

В Дерно назустріч мені їдуть автомобілі, один з них - з однією фарою. Ну, з однією - то однією...

Насправді виявилося, що це був не автомобіль з однією фарою, а чоловік дорогу з ліхтариком переходив... плавно, не хитаючи ним, не поспішаючи... І тому чоловіку, і мені повезло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, за містом так, може бути по всякому, а по переходу в місті ввечері - в самий раз, імхо. І бажано блимати ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому всім пішоходам раджу носити на собі світлоповертаючі елементи, це дуже спростить ідентифікацію в темному місці.

або хоча б ліхтарик, який включати при переході дороги.

До речі, в Білорусі світловідбиваючі елементи на одязі законодавчо закріплені.

После принятия закона, согласно которому все прохожие в ночное время суток должны иметь специальные светоотражающие элементы на одежде, в Белоруссии сразу значительно сократилось число пешеходов, ставших участниками ДТП.

За отсутствие у пешехода специальных светоотражающих элементов на одежде, его штрафуют примерно на 300 рублей (10 $). А если пешеход при этом находится в состоянии алкогольного опьянения, то штраф будет в 2-6 раз больше.

ЗІ. Все можна довести до абсурду :)

1-й варіант: батьки.

b3a389bdbf69330704a25c9d326.jpg

2-й варіант - ДАЙці : в м.Солегірськ (Білорусь) міліціянти пропонують бризгати світловідбиваючим аерозолем на одяг "незафлікерваних" пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок смужок - цікаво. Де купити?

Під час виборчої кампанії-2010 роздавали такі з символікою Тимошенко. Маю таких дві штуки. Можу віддати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купити?

Ціла тема: світлоповертаючі наклейки

Ну, я не велосипедист і заглядаю в той форум аж 1 раз на указ. Фактично не читаю там нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свіжак". Хвили 10 там був. Виїзд з К.Савури на Космодем"янської. На головній Тойотка - побита передня права сторона, не дав(ла) дорогу Лехус (з моделлю можу помилятись, але кажись ЛС900, золотистого кольору). Купа пластика, скла, калюжка.

Стоять два молоденьких хлопаки (з Тойотки), та бізнес-жінка (з Лехуса).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я не велосипедист і заглядаю в той форум аж 1 раз на указ. Фактично не читаю там нічого.
Ну так показую
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свіжак". Хвили 10 там був. Виїзд з К.Савури на Космодем"янської. На головній Тойотка - побита передня права сторона, не дав(ла) дорогу Лехус (з моделлю можу помилятись, але кажись ЛС900, золотистого кольору). Купа пластика, скла, калюжка.

Стоять два молоденьких хлопаки (з Тойотки), та бізнес-жінка (з Лехуса).

"але кажись ЛС900" це що за модель?

бачив аварію, жіночка на на золотистому ЕS 300 виїзджаючи з К.Савура не пропустила зелену тойоту яріс, яка рухалась по З.Космодемянської в бік К-Майдану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свіжак". Хвили 10 там був. Виїзд з К.Савури на Космодем"янської. На головній Тойотка - побита передня права сторона, не дав(ла) дорогу Лехус (з моделлю можу помилятись, але кажись ЛС900, золотистого кольору). Купа пластика, скла, калюжка.

Стоять два молоденьких хлопаки (з Тойотки), та бізнес-жінка (з Лехуса).

Так, бачив теж. Мій висновок: Лєхус думав шо він зараз швиденько проскочить, но нє тут то било!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок перетинупо пішохідного переходу.

Не раз потрапляв в ситуацію на нерегульованих переходах, або на тих переходах де на зелений для пішоходів дозволяється їхати тим хто повертає на право, якщо на світлофорі є стрілочки зелені. І от коли ідеш по доріжці і бачиш, шо тебе то ТИПУ пропускають, але швидкість водій то не збавляє, а як "геній математики і фізики" в умі розраховує мою траєкторію руху, швидкість і проїздить по моїх "пятках" . І я так розумію що якби у його розрахункам булаб помилка, або я повівся якось непередбачено, то мабуть попав би під колеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"але кажись ЛС900" це що за модель?

ну то ж писав, що з моделлю можу помилятись.Ну шо за біда, а? Данке шон, що виправили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або я повівся якось непередбачено, то мабуть попав би під колеса.

На дороге не щелкают, это касается и водителей и пешеходов. Если кто-то прощелкает, тогда кому-то не повезло. И вся арифметика вместе с математикой. Надо быть внимательнее, особенно тем пешеходам, которых слабо видно ночью, ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свіжак". Хвили 10 там був. Виїзд з К.Савури на Космодем"янської. На головній Тойотка - побита передня права сторона, не дав(ла) дорогу Лехус (з моделлю можу помилятись, але кажись ЛС900, золотистого кольору). Купа пластика, скла, калюжка.

Стоять два молоденьких хлопаки (з Тойотки), та бізнес-жінка (з Лехуса).

Сам вчора ледь не "попав" в таку ж історію. Тільки мені в бочину "націлився" виїжджаючий з К.Савури таксист. Ледь втік, добре, що зустрічної не було, інакше б ДТП не уникнути, бо минав аж під бровкою. Добре, хоч таксист аварійкою вибачився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди які працюють неподалік від перехода Перемоги-Клима Савура кажуть що дуже імовірно що удару пішохода об авто не було, тому і така відстань між ними. Типу що людина вмерла від переляку - від автомобіля який зненацька виїхав або від інфаркту або від падіння і удару головою об землю - на авто не було жодної подряпинки/пошкодження. І що "збили" літню жінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, удар точно был, я проходил мимо той Хюндайки,когда онатуже стояла с гайцами в кармашке напротив 5 школы, так вот следы от удара были четко видны на правой (если стоять лицом к авто) части капота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що разом із дідком була бабця і наче вона в реанімації... Хто знає, жива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди які працюють неподалік від перехода Перемоги-Клима Савура кажуть що дуже імовірно що удару пішохода об авто не було, тому і така відстань між ними. Типу що людина вмерла від переляку - від автомобіля який зненацька виїхав або від інфаркту або від падіння і удару головою об землю - на авто не було жодної подряпинки/пошкодження. І що "збили" літню жінку.

недавно товариш казав, щоб у жодному разі не сигналити літнім людям на дорозі - можуть перелякатися, і тоді вже точно їхні дії можуть стати неадекватними, а ще гірше - серце схопить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушна порада. Зараз багато людей сигналять де треба і де не треба.

В правилах чітко записано, що подача звукових сигналів в населених пунктах заборонена.

9.5. Подавати звукові сигнали у населених пунктах забороняється, крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Перемоги збили не дідуся, а літню жінку. Це мама моєї співробітниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...