Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

Ірочка,а на Волинських новинах, я щойно глянула - то теж твій коментар?! Ну дура ж ти всюдисуща...кругом встигла! так спростуй там, я не можу без реєстрації!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Чого кричите? Якщо людину словами похоронили - значить жити буде довго)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, только хотел это написать!!!! Но с другой стороны, если из трёх источников пишут совсем противоположное, то нужно быстренько удалить свою ахинею и, какм минимум, извиниться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого кричите? Якщо людину словами похоронили - значить жити буде довго)

Ксюха, за що я тебе люблю - у будь-якій ситуації позитив віднайдеш! :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, только хотел это написать!!!! Но с другой стороны, если из трёх источников пишут совсем противоположное, то нужно быстренько удалить свою ахинею и, какм минимум, извиниться!

Проходили точно таке з нею в іншій темі, всі пишуть одне, вона інше. Ні видалення постів, ні вибачень.

Головне, що ви всі знаєте, що все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їй щойно телефонувала,в мене в пм телефон зберігся, я колись гроші передавала на лікування Ярославчика...Каже: "о, боже! я не розумію про що Ви! я на борду вже два місяці не заходила!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їй щойно телефонувала,в мене в пм телефон зберігся, я колись гроші передавала на лікування Ярославчика...Каже: "о, боже! я не розумію про що Ви! я на борду вже два місяці не заходила!"

Хмм... А шо там по ІР виходить? Женя?..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я їй щойно телефонувала,в мене в пм телефон зберігся, я колись гроші передавала на лікування Ярославчика...Каже: "о, боже! я не розумію про що Ви! я на борду вже два місяці не заходила!"

2 місяці, з одного і того ж IP провайдера домашніх мереж, який на кожного користувача дає "білий" IP, співпадіння?

Отправлено 08 жовтня 2012 - 08:41

http://board.lutsk.u...entry1052687756

Отправлено 10 жовтня 2012 - 11:09

http://board.lutsk.u...entry1052689288

Отправлено 11 жовтня 2012 - 11:22

http://board.lutsk.u...entry1052690050

Отправлено 16 листопада 2012 - 17:08

http://board.lutsk.u...entry1052714444

Отправлено 23 листопада - 15:38

http://board.lutsk.u...entry1052719538

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serega, ты хочешь сказать, что Irochka, просто испугалась и пошла в отказ от своих же слов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если так, то дайте ей 24 часа на осознание своего поступка и возможность извиниться, что ли! В противном случае - в бан!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тре її шукати в Автопаті, а Сьогоднішню ДТП - в Новин*х. От і весь фокус.

Та тема взагалі непотрібна, все-рівно всі ДТП обговорюються тут.

Навіть більше. Тре їх обидві закрити і з нового року створити нову тему в автопаті - "ДТП і їх наслідки. 2013".

А ще краще, щоб не було причин для такої теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если так, то дайте ей 24 часа на осознание своего поступка и возможность извиниться, что ли! В противном случае - в бан!

А хіба не прерогатива модерів і адмінів вирішувати кому бан?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тре її шукати в Автопаті, а Сьогоднішню ДТП - в Новин*х. От і весь фокус.

Та тема взагалі непотрібна, все-рівно всі ДТП обговорюються тут.

Хотілось би почути думку главного на районе котрий в свій час перейменував тему Сьогоднішня чергова ДТП в Обговорення ДТП та їх наслідків та створив цю тему, запровадивши нові правила в висвітленні даних подій. На мою думку правила модератору потрібно виконувати, або модератору визнати свою помилку і якось вийти з цієї ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя Зої Космодем'янської і Київського м-ну: Лексус і Ланос. Я так зрозумів, що ланос виїжав з Зої а Лексус швидко вирішив пролетіти на Зої зі сторони Волі. В ланоса немає переднього номери і подертий передок, в лексуса бік протертий. Одне, що біля лексуса " бодігарди " крутяться, а дядечко водій постійно говорить по телефону. Виїзд з Зої Космодем'янської практично перекритий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя Зої Космодем'янської і Київського м-ну: Лексус і Ланос. Я так зрозумів, що ланос виїжав з Зої а Лексус швидко вирішив пролетіти на Зої зі сторони Волі. В ланоса немає переднього номери і подертий передок, в лексуса бік протертий. Одне, що біля лексуса " бодігарди " крутяться, а дядечко водій постійно говорить по телефону. Виїзд з Зої Космодем'янської практично перекритий.

А можна марку лєхуса і колір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя Зої Космодем'янської і Київського м-ну: Лексус і Ланос. Я так зрозумів, що ланос виїжав з Зої а Лексус швидко вирішив пролетіти на Зої зі сторони Волі. В ланоса немає переднього номери і подертий передок, в лексуса бік протертий. Одне, що біля лексуса " бодігарди " крутяться, а дядечко водій постійно говорить по телефону. Виїзд з Зої Космодем'янської практично перекритий.

А можна марку лєхуса і колір?

Чорний, ES серія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тёмный, если не ошибаюсь, то 5777 номер

Хм, місяць тому чорний лексус зі схожим номером мене мало на переході не збив, летів і навіть не думав швидкість зменшувати, довелось перебігати.

Якщо це той самий, то воно не дивно, що влетів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно їхав біля Гостинця, то в напрямку від Літака до Соборності на останньому переході перед зупинкою Фіат Долбо когось збив. Робили заміри ДАЇ. Постраждалих не бачив і пошкоджень також, бо там темно дуже. Знову чорні пішоходи та неуважність водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на виїзді з Яровиці (перед кільцем на промінь) притерлись бочками БМВ Х якась і якийсь хечбек, і ззаді щось на аварійці стояло, одним словом пробка практично до заправок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно їхав біля Гостинця, то в напрямку від Літака до Соборності на останньому переході перед зупинкою Фіат Долбо когось збив. Робили заміри ДАЇ. Постраждалих не бачив і пошкоджень також, бо там темно дуже. Знову чорні пішоходи та неуважність водія.

та там як не світять ліхтарі і йде дощ-нереально їхати!

асфальт блищить,зустрічні сліплять,пішоходи поперек дороги бігають-ЖАХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...