Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

ТУТ

Цитата звідти:

Також Тетяна Климук сказала, що написала лист начальнику управління освіти Луцькради Олегу Гребенюку, де попросила, аби біля садочка встановили засіб обмеження руху – так званий «лежачий поліцейський».

Мда... На Т -подібному перехресті ставити "лежачого" - у пані директора атрофоване розуміння безпеки руху....

Я думаю наголос на "засіб обмеження руху" , а спосіб його обмежити придумають спеціалісти .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я думаю наголос на "засіб обмеження руху" , а спосіб його обмежити придумають спеціалісти .

Т-подібне перехрестя, тим більше таке як там (де основний рух авто йде з поворотом), саме по собі є "засобом обмеження руху" - водій мусить скинути швидкість. Якщо вже тааак турубуються за безпеку пішоходів, то там можна було б перпендикулярно Коперніка заборчик встановити: і авто на перехресті не паркувались би (може :) ), і при "заносі" авто б зупинялось в заборчику, а не в стовпі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодны приблизно за 7 км выд луцького кільця у напрямку Рівне ДТП. Учасники фура і лісовоз. Аварія сталася зранку, дорога була повністю перекрита. http://www.volynpost.com/news/1375-vantazhenyj-kolodamy-lisovoz-blokuvav-trasu-pid-luckom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17.00 колоди вже погрузили на другий камаз, даальше по дорозі на Рівне в кюветі лежить фура вверх колесами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удивительно!!!!!!!!!! Про аварию написано, а про жертвы нет!!! Я могу ошибаться, но что это за розовое покрывало, которым кто то накрыт????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не видно щоб покривалом був хтось накритий, та і по фото аварії, під колоду ІМХО міг попасти тільки пішохід...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ехал около 14.30 стоял камаз и бревен трохи валялось, думаю о ремни порвало колоды посыпались, хорошо все целые... девочки еще своей говорю, о прикинь кто нибудь за ним бы ехал, нелюблю я эти лесовозы, особенно после фильма "пункт назначения" ))))

под покрывалом трупа нет, все ок.

часов в 19 возвращались с ровно фуру перевертыша так еще и не вытащили. Трасса отличная, валить можно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о прикинь кто нибудь за ним бы ехал, нелюблю я эти лесовозы, особенно после фильма "пункт назначения" ))))

Роки 4-5 назад, влітку, повертаючись ввечері з Володимира, бачив наслідки схожої аварії на повороті до дитячого табору тут (не пам'ятаю як називається, "Пролісок" ніби) : на повороті з вантажівки, що їхала в бік Луцька, скинуло пару колод, які якимось чудом лише дотично пошкодили лівий бік чи то "копійки", чи то якоїсь іншої жигулівської класики. Коли ми їхали, то на місці вже даі працювала. Досі вважаю, що водій жигуля відбувся лише легким переляком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о прикинь кто нибудь за ним бы ехал, нелюблю я эти лесовозы, особенно после фильма "пункт назначения" ))))

Роки 4-5 назад, влітку, повертаючись ввечері з Володимира, бачив наслідки схожої аварії на повороті до дитячого табору тут (не пам'ятаю як називається, "Пролісок" ніби) : на повороті з вантажівки, що їхала в бік Луцька, скинуло пару колод, які якимось чудом лише дотично пошкодили лівий бік чи то "копійки", чи то якоїсь іншої жигулівської класики. Коли ми їхали, то на місці вже даі працювала. Досі вважаю, що водій жигуля відбувся лише легким переляком.

Також бачив цю аварію. За кермом Жигуля двійки була жінка, чудом вижила з незначними тавмами. Колоди на Жигулика посипались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що сталося сьогодні близько 19-тої на Виниченка, багато міліції, тролейбуси стояли рядочком ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що сталося сьогодні близько 19-тої на Виниченка, багато міліції, тролейбуси стояли рядочком ?

Там інкасаторська машина стояла і опитували свідків. Грабанули, напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що сталося сьогодні близько 19-тої на Виниченка, багато міліції, тролейбуси стояли рядочком ?

За неперевіреними поки що даними - було збито дівчину. Учасників ДТП не знаю, чи вижила постраждала - теж не знаю. Її забрала "швидка". Сподіваюсь, що все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що сталося сьогодні близько 19-тої на Виниченка, багато міліції, тролейбуси стояли рядочком ?

За неперевіреними поки що даними - було збито дівчину. Учасників ДТП не знаю, чи вижила постраждала - теж не знаю. Її забрала "швидка". Сподіваюсь, що все нормально.

Дійсно було збито дівчинку.

Це дочка мого друга. Зараз вона перебуває у лікарні із численними переломами та ЗЧМТ.

Дитина в комі.

Якщо хтось був свідком події, чи знає свідків, велике прохання - зв'яжіться із батьком дівчинки за тел. 066 886 4165.

Або пишіть мені в приват, чи на електронку: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/extreme/inkasatory_nayikhaly_na_divchynu/

У Луцьку на вулиці Винниченка інкасаторське авто здійснило наїзд на молоду дівчину. Її забрала карета швидкої допомоги.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 27 січня.

Як розповів працівник ДАІ, подія сталася приблизно о 18.00. З його слів, водій інкасаторського авто вчинив наїзд на молоду дівчину, яку забрала до лікарні карета швидкої допомоги.

«Наразі рано говорити про причини ДТП. Після відповідних експертиз будуть зроблені висновки. Стан дівчини невідомий, бо її забрала швидка ще до нашого приїзду», ‒ зазначив правоохоронець.

На жаль, водій автомобіля та його колеги відмовилися давати коментарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, близько 17-ї на пр.Перемоги, практично напроти будівлі СБУ, білий Пассат розтрощив свій передній бампер об дупу буса (здається Опель Віваро). Перед бусом ще стояв мерс, але пошкоджень на ньому не помітив. Працювали ДАЙці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора близько 18:00 на Набережній зіткнулись буси Mercedes Sprinter (маршрутка Ковель-Луцьк) і Mercedes Vito. В першого добряче було пошкоджено морду, а другого викинуло з дороги, він стояв поперек тротуару і пошкоджень я не роздивився. Подробиць не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
на пр. Перемоги зіткнулися інкасаторський ВАЗ-2114, який виїзжав з цієї вулиці у бік мосту
Там лівий поворот заборонений, якщо мені не зраджує пам'ять, а інкасатори у нас на дорозі перші нахалюги.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півгодини тому на протязі 3-х хвилин бачив дві ДТП.

1- на світлофорі біля Обласної лікарні (пр.Грушевського) "дев"ятка" в"їхала в бік "Лансеру-ІХ", який робив розворот (відносно марок машин не впевнений). Працювали ДАЙці.

2- на Т-перехресті Шухевича (Кузнєцова) - Перемоги "Пассат", що рухався по проспекту, догнав "дев"ятку" і потовк собі "морду".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочеться створювати окрему тему. Але оскільки це стосувалося ситуації на дорозі, то пишу тут.

Отже, хто вкурсі, що трапилося. Сьогодні на перехресті Підгайці-Крупа-Лище наряд ДАЇ, посилений спецпризначенцями в масках і з зброєю зупиняв і перевіряв автівки (час біля 19.00). Пограбування, розбій, втеча злочинців, угон авто чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, шмону багажника і салону не було лише перевірили документи .....під дулом автоматів. Автівка простенька, не тонована, дуже слухняний водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, шмону багажника і салону не було лише перевірили документи .....під дулом автоматів. Автівка простенька, не тонована, дуже слухняний водій.

Я б теж не вий@був@вс@ б під дулом автомата..Чесно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає що сталось на перехресті Стрілецької та Ківерцівської. Бачив на узбіччі біля переїзду червоний Пасат в якого був розбитий перед і сіре БМВ з підбитою лівою стороною на лафеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає що сталось на перехресті Стрілецької та Ківерцівської. Бачив на узбіччі біля переїзду червоний Пасат в якого був розбитий перед і сіре БМВ з підбитою лівою стороною на лафеті.

БМВ (чухала в направлении Киверец) не пропустила Пассат (служебная УМВС), который двигался со стороны Проминя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...