Перейти до змісту

На Челябінськ впав метиорит


Рекомендовані повідомлення

to Вовчик. Майже згодний. Придерусь до "тиску". За "розумними" джерелами те, що падає шматками на землю - порівняно невелике, і воно дійсно буде теплим. Те ж, що "бахнуло", було завелике, і розірвалось на мікроскопічні шматки, "впершись" в повітря і перегрівшись від тертя (ми ж не знаємо, що саме падало, хондрит чи металевий метеорит). До речі, в озері нічого не виявлено. Думаю, і не виявлять. Після Тунгуського метеориту теж познаходили тільки сліди (надлишок іридію).

to Odzer: Ні, не електромагнітний імпульс, метеори його не генерують, а подібність мав на увазі , як "збудоражена" атмосфера після вибуху атомної/водневої бомби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 195
  • Створено
  • Остання відповідь

Ні, не електромагнітний імпульс, метеори його не генерують

добрый день! При скоростях выше М25(~8км/сек) состояние газа в пограничной зоне летящего тела рассматривается как плазма в том числе. Так что электромагнитный импульс от болида и ядерного взрыва весьма близки по природе своей.

Вики:

Болиды часто оставляют яркий след (хвост) из пыли и ионизованных газов. Метеориты, перед выпадением на Землю, видны как болиды. Полёт может сопровождаться звуком (см. такжеэлектрофонный болид) и/или нарушением радиосвязи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сборник цитат (они о%*енны)

ПОСОНЫ, ПИШУ С МЕТЕОРИТА. ТУТ ПОВСЮДУ БЛ%ТЬ ЧЕЛЯБИНСК, ЭТО СУЩИЙ АД!

В твиттере появляются тревожные сообщения о том, что по Челябинску разгуливает голый мужчина, требующий со всех одежду и мотоцикл

американские каменты по

“Какого хрена в России у

всех камеры в тачках, это

закон какой–то?”, “Почему

столько видео из России из

машин?”, “Почему всё

охрененное всегда

происходит в России?”.

Самое крутое — “Русские

записали падение

метеорита с хрен знает

скольки ракурсов, а у

американцев нет записи,

как сраный самолет падает

на Пентагон???”

И еще один, из другого

форума — Русские даже

знают где метеориты

падают. Снимали из

разных точек. Их ПРО

превосходят наше на

несколько десятков лет.

Челябинский цинковый завод настолько суров, что берет руду прямо из космоса.

Суперкомментарий от МЧС : «Cистема оповещения во время метеоритного дождя не сработала потому, что при включении сирен началась бы паника»

13609379850846.gif

Метеорит взорвался в Челябе, а горячая вода пропала в Химках! Как в природе всё хитро завязано, даже удивительно!

Какой суровый челябинский романтик пообещал своей любимой 14 февраля звезду с неба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрый день! При скоростях выше М25(~8км/сек) состояние газа в пограничной зоне летящего тела рассматривается как плазма в том числе. Так что электромагнитный импульс от болида и ядерного взрыва весьма близки по природе своей.

ЕМІ це не повний відповідник плазми кругом боліда. Хоча природа, звісно, однакова, про що сказано кількома постами раніше. Далеко не кожен болід нищить апаратуру, як ЕМІ атомного вибуху. Хоча були випадки:

Электрическое воздействие болидов не ограничивается радиопомехами. Широко известен, например, случай сильного электрического воздействия на человека при падении Сихотэ-Алинского метеорита. 12 февраля 1947 г. электрик, чинивший отключенные провода на телефонном столбе, который находился в 15 км от места падения, во время вспышки болида получил мощный удар от электрического разряда, к счастью, оказавшийся несмертельным [3]. А сравнительно недавно, 26 февраля 1984 г., при полете Чулымского болида над территорией Западной Сибири в некоторых пунктах перегорели лампочки, наблюдались помехи на экранах телевизоров, вышли из строя фотоэлементы ламп дневного света [1].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пока вы тут спорите о энергиях и скорости, Челябинск готовит ответный удар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фрагменти метеорита, який впав в п'ятницю, 15 лютого, поблизу Челябінська, знайшли в озері Чебаркуль.

Позаземна природа знайдених елементів підтверджена хімічними дослідженнями фрагментів космічного тіла.

«Ми буквально щойно закінчили дослідження і підтверджуємо, що частинки речовини, знайдені нашою експедицією в районі озера Чебаркуль, справді мають метеоритну природу. Цей метеорит належить до класу звичайних хондритів, це кам'яний метеорит із вмістом заліза близько 10%. Швидше за все, йому буде присвоєно назву «метеорит Чебаркуль», - заявив Гроховський (член комітету РАН з метеоритів, Уральський федеральний університет).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ці фото, цієї ополонки, з'явились ще в той же ранок (як і фото туркменського "кратера від Челябінського метеорита")...

Як на мене, сильно вона вже гарна, аккуратна... хоча, все може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі поки шукав фото наткнувся на інфу що метеорит таки атакували ракетою, так як видно в пості Zerotul.

Тільки цікаво, з яких пір ракети літають із такими швидкостями??? (швидкість боліда на вході в атмосферу сягала 64 тисячі км/год)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор сама ж пише, що вона не ракетчик, але зате знає як літають ракети і як вони вибухають при самоліквідації :_09:

Тільки цікаво, з яких пір ракети літають із такими швидкостями??? (швидкість боліда на вході в атмосферу сягала 64 тисячі км/год)

Це при вході в атмосферу, далі швидкість мала б швидко зменшуватись, та і ракету запускали (якщо запускали) в розраховану точку зустрічі, тому їй необов'язково було летіти з такою швидкістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

725476.jpg

Информационная шумиха вокруг метеорита, упавшего в Челябинской области 15 февраля, породила размещение ложных данных в свободной интернет-энциклопедии Wikipedia, передает ТСН.

Так, на ресурсе сообщалось, что Челябинск стерт с лица Земли. В какой-то момент по запросу на название города ресурс выдавал следующее: «Крупный город в России, административный центр Челябинской области, 15.02.13 уничтожен метеоритом, восстановлению не подлежит».

http://ukrnews24.com/wikipedia-soobshhila-chto-chelyabinsk-polnostyu-unichtozhen-meteoritom/

Дотепники, мля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і ракету запускали (якщо запускали) в розраховану точку зустрічі, тому їй необов'язково було летіти з такою швидкістю.

На приведеному відео, щось, що можна вважати ракетою не прилетіло в точку зустрічі а тупо догнало той метеорит.

Отже я сумніваюсь що навіть надсучасні російські ПВО озброєні чимось що здатне наздогнати космічний болід. (Ну хіба він, як і більшіть останніх російських ракет плаватиме у водах океану.)

Якби це було правдою, то альфа-самець усіх журавлів давно б по провідним каналам похвастався б "несокрушимой мощью" російської армії.

Якби це було справді досягнення російської армії, то б Жириновський не дуркував про американсбку атаку на Челябінськ.

Тому я схиляюсь до версії що це оперативний і дотепний фейк, пооригінальніший за казахський кратер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо трохи аналізувати інормаційне поле Росії, то висновки про ракету, а не ніякий метеорит є найбільш вірогідними.

А якщо за кілька місяців буде заявка міноборони Росії про виділення більше коштів на удосконалення ракет-то це і буде тому підтвердженням.

На одному ресурсі(більше 150 тис користувачів з Росії, причому з технічною освітою) нема жодного слова про метеорит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, я те відео якось пропустив, до того зустрічав інфу що збили на висоті 20км, а на відео явно видно що на меншій. Хоча мені версія з ракетою теж здається малоймовірною, заряд ракети ПВО носить осколковий характер, а обстріл осколками метеориту ІМХО малоефективний, хіба що вони ракетою по самому метеориту попали з детонацією по удару, що не так вже і просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80986_original.jpg

Утро было морозное (около -17 С), безветренное и безоблачное. А поскольку накануне был очень теплый день (температура была около нуля) - деревья были покрыты инеем. Я решил отправиться фотографировать пейзаж на свою любимую точку недалеко от дома. Около 9 часов утра я был на месте и начал делать первые снимки. Ничего необычного и примечательного на небе до появления объекта не было. Сделав несколько кадров с разных ракурсов, я переместился на другую точку съемки. Камера была направлена в сторону восхода солнца (до появления солнца оставались считанные минуты)....

http://marateaman.li....com/27910.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарісчь Nokian, назвіть цей ресурс, де сидить 150 тис. російських "науковців". Я розумію, коли академіки сперечаються про висоту вибуху або про системи протиметеоритного захисту, але коли НАСА викладає результати по метеориту, а хтось каже, що його не було - це ви шось не те вживаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метеорит був.Форум я називати не буду, скажу лише, коли було змите місто цього літа на Краснодарі-коментарі реальних учасників форума дуже відрізнялись від того, що показували по ящику.

Правда були вони дуже скупими та вивіреними.

Просто на російських ,та й українських ресурсах сидить та пише безліч проплачених,чи заряджених людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Форум я називати не буду, скажу лише, ...
а чому ж така таємничість? "Шура, подымите воротник! За нами следят!" :_12:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, не варто плутати умисне затоплення міста із природним катаклізмом. Метеороїди "атакують" Землю щодня. Просто вони настільки малі, що згорають прямо у верхній слоях атмосфери. Метеорити - явище рідке (відносно) але існує.

Справжні науковці не обговорюють на інтернет форумах падіння метеоритів. У них для цього є свої канали спілкування.

А те, що допліли ракету, то це вже щоб народ заспокоїти, Типу - ми навіть метеорит можемо розстріляти в повітрі! Нє бойтєсь - дєржава вас нє забила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...