Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Не раз спостерігаю біля Шоу Базиліка як маршрутки максимально ріжуть кут, щоб налякати тих, хто підіймається від спортивної школи. Цікаво, яка мотивація, скучно жити?

 

Особисто я не розумію людей які починають вести себе як півні і щось вчити. Буває різне на дорозі. Може хтось затупив, а якщо хтось і бик, то нехай собі їде, свого стовба він ще знайде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В 13.05.2017 at 14:06, Arden сказал:

Не раз спостерігаю біля Шоу Базиліка як маршрутки максимально ріжуть кут, щоб налякати тих, хто підіймається від спортивної школи. Цікаво, яка мотивація, скучно жити?

 

маршрутчики..... в камеді клабі дует чехова чітко показав про них епізод з номера, читали думки людей різних професій,

маршрутчика: "пустота, пустота, пустота, о! щось з"явилось, а ну...... є! КАКАТИ ХОЧУ)))))) знову пустота.... ))))"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
1 година тому, EleKtrik сказано:

З мордокниги

Не зовсім зрозуміло, ніби порушення немає, за світлофор від 15 м, парковка на тротуарі, прохід для пішоходів більше 2 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, bormotuha сказано:

Не зовсім зрозуміло, ніби порушення немає, за світлофор від 15 м, парковка на тротуарі, прохід для пішоходів більше 2 м.

10 м до пішоходного переходу є? Сумніваюсь.

І, якщо мені не зраджує пам'ять, це не тротуар, а пішохідна зона. Знак біля собору (можу помилятися).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, fedot сказано:

10 м до пішоходного переходу є? Сумніваюсь.

І, якщо мені не зраджує пам'ять, це не тротуар, а пішохідна зона. Знак біля собору (можу помилятися).

він жеж не на проїжджій частині стоїть, щоб 10 м до переходу треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на перехід я потрапити? Обходити чи перелітати через шановного пана? Нагадаю, що тема не про порушників пдр, а про автобидло. В даному випадку - це яскравий приклад саме автобидло, яке про інших не думає.

А він збоку стоіть, перехід за ним
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хочеться поділитись "наболілим". з 3 на 04 липня 2017 о 2:20 ночі якесь "невгамовне" ганяло на мотоциклі з дуже голосним двигуном по вулиці Гордіюк від Фуршету до Ківерцівського мосту і назад. Разів з вісім. Ввечері цього ж числа (4) проїхав лише один раз десь о 20 годині. Невже дойшло чи хтось пояснив людині, що так нечемно поводитись в нічний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sens сказал:

Невже дойшло чи хтось пояснив людині, що так нечемно поводитись в нічний час.

Скоріше бензин закінчився. Виклянчить в батьків пару сотень - буде знову гоцати :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, sens сказал:

Хочеться поділитись "наболілим". з 3 на 04 липня 2017 о 2:20 ночі якесь "невгамовне" ганяло на мотоциклі з дуже голосним двигуном по вулиці Гордіюк від Фуршету до Ківерцівського мосту і назад. Разів з вісім. Ввечері цього ж числа (4) проїхав лише один раз десь о 20 годині. Невже дойшло чи хтось пояснив людині, що так нечемно поводитись в нічний час.

На Балці опівночі під вікнами на повних газах теж чудив. Дурне якесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні вночі в період з 0-30 до 3-00 якийсь андон разів 8 промчав по вул.Львіська на байку з диким ревом, будячи "мирних" жителів. Судячи по звуку швидкість була >130 км/год. Мак-Лауд розважався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Volyniaka сказал:

Сьогодні вночі в період з 0-30 до 3-00 якийсь андон разів 8 промчав по вул.Львіська на байку з диким ревом, будячи "мирних" жителів. Судячи по звуку швидкість була >130 км/год. Мак-Лауд розважався?

Ті андони хіба тількі у Вас катаюця.Мабуть кожен день чі то центр чі то набережна чі рованці і т.д. перегонкі хто швидше стовба помне...Всіх вже дістали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто допоможе вирішити таку задачку?

куряче яйце падає з висоти близько 15 метрів. горизонтально рухається "тєло" з швидкістю близько 130 км/год і масою близько 200 кг. питання: наскількі критичним буде зіткнення, якщо так станеться, що ці два об'єкти зістрінуться.

якщо без жартів, то ці придурки вже втомили. бачив же на власні очі і чув на власні вуха, що спортивний мотоцикл може їхати майже беззвучно. принамні, без того навіжженого реву. значить, або це зламки вбиті (тоді питання до чого ці понти на говномопеді), або власник транспорту вчився їздити у сан-андреасі (тоді понти зрозумілі, але й задачка про яйце стає актуальною).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, KotMatros сказано:

хто допоможе вирішити таку задачку?

куряче яйце падає з висоти близько 15 метрів. горизонтально рухається "тєло" з швидкістю близько 130 км/год і масою близько 200 кг. питання: наскількі критичним буде зіткнення, якщо так станеться, що ці два об'єкти зістрінуться.

якщо без жартів, то ці придурки вже втомили. бачив же на власні очі і чув на власні вуха, що спортивний мотоцикл може їхати майже беззвучно. принамні, без того навіжженого реву. значить, або це зламки вбиті (тоді питання до чого ці понти на говномопеді), або власник транспорту вчився їздити у сан-андреасі (тоді понти зрозумілі, але й задачка про яйце стає актуальною).

 якщо замість яйця взяти штахету... він її ще довго буде між зубами зубочисткою виколупувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.08.2017 at 07:12, mitsik сказано:

Стоїш ти на червоне, ще навіть жовтий не ввімкнувся, а тобі вже ззаду сигналять

При червоному сигналі в Польщі дозволений поворот направо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Шановне панство ситуація:

 

Виїзд від модерна на вул. Рівненській. Я хочу повернути на ліво, за мною стоїть Х5 теж хоче повертати на ліво.

В правому ряді по головній їде маршрутка. Відносно далеко. Я собі повертаю на ліво перед нею, але так, щоб опинитися в лівому ряді і не заважати маршрутці. Х5 в той самий момент починає також повертати ліворуч, але не за мною, а обганяючи мене по зустрічній. Щоб уникнути ДТП мені приходиться точитися вправо перекриваючи траекторію маршрутці. Маршрутка  сигналить, але я думаю екстренно не гальмує, запас ніби ще був (в темноті важко було оцінити).

 

Хто мудак? І як потрібно було себе вести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Arden сказано:

Шановне панство ситуація:

 

Виїзд від модерна на вул. Рівненській. Я хочу повернути на ліво, за мною стоїть Х5 теж хоче повертати на ліво.

В правому ряді по головній їде маршрутка. Відносно далеко. Я собі повертаю на ліво перед нею, але так, щоб опинитися в лівому ряді і не заважати маршрутці. Х5 в той самий момент починає також повертати ліворуч, але не за мною, а обганяючи мене по зустрічній. Щоб уникнути ДТП мені приходиться точитися вправо перекриваючи траекторію маршрутці. Маршрутка  сигналить, але я думаю екстренно не гальмує, запас ніби ще був (в темноті важко було оцінити).

 

Хто мудак? І як потрібно було себе вести?

 Мда, канєшно, але як би  в тебе влупилася маршрутка, то ти певно був би винуватий, а іксюха «красавчік» поїхав би собі далі і навіть нічого не знав, але певно би подумав,аай як я його здєлав, я красавчік:), добре,що все добре, але шота жопа робиться, таких ситуацій зараз багато. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Arden сказал:

 

Хто мудак? І як потрібно було себе вести?

 

Мудак на БМВ. А тобі треба було просто пригальмувати на своїй лівій полосі, пропускаючи мудака (правило 3Д), а не тулитися на праву полосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А тобі треба було просто пригальмувати на своїй лівій полосі, пропускаючи мудака (правило 3Д)

 От так і живемо бляха!!!((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...