Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, volks сказано:

Аналогічно було в мене у Львові минулого тижня. І не одна скотина не пустила. Але в даному випадку зовсім інша ситуація.

Чим? Ніхто не знає чи водій місцевий, чи це було свідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, Gendruk сказал:

Чим? Ніхто не знає чи водій місцевий, чи це було свідомо.

Перечитай як він виїжджав і все стане на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Gendruk сказал:

Ніхто не знає чи водій місцевий, чи це було свідомо.

А якби був не на бляхах, то можна було б знати чи місцевий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, volks сказано:

А якби був не на бляхах, то можна було б знати чи місцевий.

В мене машина на львівській реєстрації, але в Луцьку я місцевий а в Львові ні:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Gendruk сказал:

В мене машина на львівській реєстрації, але в Луцьку я місцевий а в Львові ні:D

Буває. Значить тобі пощастило і я тебе в Луцьку пропущу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Знайомтесь! Мутний і розмитий тіп на фото- водій жовтого рено кенгу з розпізнавальним знаком "у". Він настільки "у", що може дозволити собі поворот на складному перехресті наліво з правого ряду, попередньо закривши огляд для правильно розташованих авто, причому виїзджаючи на те перехрестя всліпу, бо ж для нього самого закритий огляд зліва.

20171229_124441.jpg

20171229_124810.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, yurgen сказал:

Такі дятли частенько повертають наліво з Франка на Шевченка

Оооо, там особливе місце для дятлів. Деякі думають, що односторонка і виїжджають із зустрічної смуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, yurgen сказал:

Такі дятли частенько повертають наліво з Франка на Шевченка

Оооо, там особливе місце для дятлів. Деякі думають, що односторонка і виїжджають із зустрічної смуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, olsad сказал:

Знайомтесь! Мутний і розмитий тіп на фото- водій жовтого рено кенгу з розпізнавальним знаком "у". Він настільки "у", що може дозволити собі поворот на складному перехресті наліво з правого ряду, попередньо закривши огляд для правильно розташованих авто, причому виїзджаючи на те перехрестя всліпу, бо ж для нього самого закритий огляд зліва.

 

Там же один ряд. То як він може з правого ряду повертати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Там же один ряд. То як він може з правого ряду повертати?

На другому фото певно автор сфоткав саму машину з номерами. А перше фото схоже на поворот на карпенка-карого від портсіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, LutskP17 сказано:

да це біля податкої і перше і друге фото, але таке враження, що правил незнає той хто фотографував або кенго не пропустив, на головній авта і їхав в протилежний потік, ігноруючи світлофор. І головне питання як той хто фотографував сфотографував авто на повороті збоку не порушуючи правила? сам виїзжав з зустрічної, на головну а винує іншого.

тахєртам. Біля податкової таких проблем нема. Там світлофор.  На фото через скло видно міст 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце порушення- з'їзд з моста соборності на карпенка- карого,біля порт сіті. Друге фото зроблено біля податкової для ідентифікації. Суть порушення- в даному місці 3 смуги- одна для повороту на ліво, де чекаючи змоги вишикувалась черга машин, інша для повороту направо, звідки наліво повертає кенгу. Третя- для заїзду на окко. Власне суть поста не так в порушенні рядності, як в тому, що водій кенгу закриває огляд мені зправа. Я при поворотті не бачу чи їде там хто чи ні. Так само як він за мною не бачить машин зліва, і виїзджає ледь не всліпу. За це і запостив тут. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Своїми повадками дійсно дуже схожий на більшість бізнесменів-бляховодів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Красота20180311_134049.thumb.jpg.392e198b4d45b9ea7a7bd54c49241c40.jpg20180311_134116.thumb.jpg.3e5ffb9fde6f7d166307fae24f4a0a3b.jpg

 

І таке ж по всьому місту. Мало того, що наші не можуть нормальні дороги і тротуари зробити, щоб місто було чистим, то ще й автопід@ри перетворюють все на гівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посміхнув :) Вони пішоходні переходи (що є більш важливим і потрібним)  понамальовувати не можуть, а ти вже смуги всюди захтів :) 

 

Слухай, я, напр., постійно за кермом і ні разу не відчував проблем з рядністю. Якщо машини можуть стати, припустимо,  в три ряди там, де колись були намальовані два, то в чому проблема? Напр., перед світлофором на Рівненській-Авторемонтній в бік Волі. Тим більше, що ПДР це дозволяє.

Скажи, де ж тебе так защемило те "стадо"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 28.01.2018 at 23:23, LANser сказано:

 

Нажаль на відео не видно натурального кольору цього мерса , 23.03.18 на цьому ж місці  схоже "Бидло" нагло ломилось в лівий ряд після перехрестя ,без поворотника ,витискаючи мене на зустрічну , колір був  темно зелений металік з фішкою "Люкс Таксі" і по тій самій схемі потім з правого ряда поїхав по ковельскій.

Якщо це те саме авто-чмо то певно пора провести йому профілактику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SERGAN сказал:

Нажаль на відео не видно натурального кольору цього мерса , 23.03.18 на цьому ж місці  схоже "Бидло" нагло ломилось в лівий ряд після перехрестя ,без поворотника ,витискаючи мене на зустрічну , колір був  темно зелений металік з фішкою "Люкс Таксі" і по тій самій схемі потім з правого ряда поїхав по ковельскій.

Якщо це те саме авто-чмо то певно пора провести йому профілактику.

походу араби зря мучились й цифри придумували :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

походу араби зря мучились й цифри придумували :( 

та і мерседес на відео аж ні*уя не зелений :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мерс не той самий, я ж написав схожий ,в того таксюги темно-зелений колір ,фішка на самому кінці даху висить і повротніки в задніх ліхтарях не жовті а мутно білі, вчора не встиг його спіймати рванув від Млина. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, SERGAN сказал:

Мерс не той самий, я ж написав схожий ,в того таксюги темно-зелений колір ,фішка на самому кінці даху висить і повротніки в задніх ліхтарях не жовті а мутно білі, вчора не встиг його спіймати рванув від Млина. 

про арабів і цифри я писав до того, що щоб не вгадувати й придивлятись, де в кого яка *фішка* й якого кольору стопи, в майже кожного рухомого обьєкта з двигуном внутрішнього згорання на наших дорогах, спереду й ззаду, є дві таких таблички, з різними цифрами й буквами. От по тих цифрах й буквах, найкраще ідинтифікувати транспортний засіб, а також сповіщати про це громадскості :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...