Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

хіба можна таку козу за кермо пускати? і як тут підходить слово автобидло!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, verona80 сказано:

хіба можна таку козу за кермо пускати?

За кермо?

позбавити прав на 5 років.

козу - на поводок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не розуміють де які "індивідууми" людської мови)))) Жаль хлопаків, та псіхована нерви їм конкретно пополоскала. Ментальність розділяла відношення до міліції, а зараз, поліції на два варіанти: 1. Заплачу гроші і поїду, 2. "Ти знаєш хто я( далі по тексу-чий я син, доця, швагро, сестра, коханець, коханка і т. .і"). Ніколи не будуть такі персонажі поважати поліцію і виконувати закон, допоки в кайданки( бо даму якось не комельфо пикою, ой, лицем об асфальт), чи того хряка пикою і об асфальт. Чи другий варіант: ходить мажорне бидло по відділку і "горне" на ту поліцію що хоче. Яка може бути повага чи страх , яке ставлення до закону і обов'язків? Може, років через 100, коли покоління "тато все порішає" вимре, і поліцейські будуть мати право не тільки розповідати про те, яку частину ПДР порушено, такі "дами" вдіши памперса собі і решалу, будуть вести себе достойно. А доти, будуть рішати, погрожувати, лякати, і нажершись до свинячого вериска давити людей крутими машинами, лікуючи, с*ка, стрес, десь за кордоном,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

 

Був ще такий випадок.. я ржав.!

 

Тю, та ж то було у   9 жовт. 2013 р. , ще при "лігітимному!)) Чого б ото падати?))) Сотку дала і шпилькуй далі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, bublik007 сказано:

бо даму якось не комельфо пикою, ой, лицем об асфальт

Чому ж це?  Перед законом злочинець - це злочинець, і абсолютно неважливо, якої він статі!

 

Її потрібно було скрутити - запхати у "воронок" і відвести до відділку, набрати когось із СБУ , щоб підтягнулися побачити, ХТО прийде "рішати".

І одним махом усіх в каталажку.

Отакі випадки (бездіяльність ментів і зухвалість прокурорів), насправді, і налаштовують людей на Врадіївський сценарій, або взагалі на самосуд.

А я казав, колись когось на гіляку на буксировочному тросі піднімуть ,і тоді будуть боятися, інакше ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, bublik007 сказал:

Тю, та ж то було у   9 жовт. 2013 р. , ще при "лігітимному!)) Чого б ото падати?))) Сотку дала і шпилькуй далі)))

 

Тихо,тихо)). Зараз прийде Маньяк11 і скаже, що ось з-за таких давателів ми живемо в жопі. І буде правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.09.2016 at 02:01, bublik007 сказал:

... бо даму якось не комельфо пикою, ой, лицем об асфальт ...

Відколи це баба яка матюжиться і веде себе як бидло-мужлан стала дамою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну я багато бачив на дорогах...Але таке - вперше. Сьогодні. Вечір. Темна пора доби. Їду на авто додому на ДПЗ. В районі спорткомплексу "Динамо" на мості притормозив тролейбус (навіть не знаю, що там в нього сталось), за тролейбусом пару машин, потім я, за мною ще пару машин, короче колейка вистроїлась за тролейбусом до повороту як до лазні. Стояли вроді недовго, я ще з дружиною заговорився...можливо з півхвилини, небільше... І тут раптом в очі в бокове дзеркало мені б'є дальнє світло... Думаю, ніфіга собі якийсь борзий вирішив всіх об'їхати, на мосту! Ще й до того всього бачу, що на мості їде зустрічна автівка (видно було здалека, так як фари увімкнуті звичайно). Який же був наш подив з дружиною, коли ми побачили хто ж нас всіх (колону) вирішив по зустрічці на мосту обігнати - а саме, маршрутка "Богдан" (№28) з пасажирами!!! Він ледь втиснувся між тролейбусом і зустріною машиною, ну як втиснувся - просто зустрічна машина тупо зупинилася на мосту, пропускаючи афігєвшого маршрутчика... Я напевно вперше пошкодував, що в мене немає реєстратора, сука, здав би козла по любому копам... Мля, з людьми, на повних парах, лоб в лоб на мосту!!! Там же ж недалеко недавно ж була аварія з участю маршрутки, де купа людей постраждало... Ніщо людей не вчить... Нєпанімаю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, vaz75 сказал:

@Юріч Графік=бабло - наше всьо!

 

В одне місце треба засунути тому маршрутчику ті бабки, щоб на все життя наївся! Я як представлю, що в такій маршрутці, наприклад, моя дитина з тренування їде - розірвав би, шкуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Їду в обід по Коперника (біля Кораблика) по трохи пробка утворюється я щоб зробити добре діло пропускаю зустрічні машини на їх полосі припаркованні БИДЛО на кіа ріо вроді виїзжає мені в лоб і стає. Показую нащо? тож пропустив скільки можна а в відповідь замість подяки отримав фак американський, отак бути вихованим і пропускати інші авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

@Gendruk , і як розійшлись?

Та випустив я його одна з машин змушена була повернути до корабля щоб він мав куди проїхати, просто осад лишився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Майстер паркування 80 LVL біля податкової.  Дідок з джети хвилин 15 шукав власника, щоб виїхати, може й досі шукає... 

АС 3233 ВЕ

WP_20170111_10_54_59_Pro.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, olsad сказано:

Майстер паркування 80 LVL біля податкової.  Дідок з джети хвилин 15 шукав власника, щоб виїхати, може й досі шукає... 

АС 3233 ВЕ

якщо вже повна жопа з місцем і стати ну аж ніяк нема де і когось блокуєш - поклади візитку (або папірець з номером телефону) під лобовим склом - людина набере - вибіжиш від'їдеш.....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо вже повна жопа з місцем і стати ну аж ніяк нема де і когось блокуєш - поклади візитку (або папірець з номером телефону) під лобовим склом - людина набере - вибіжиш від'їдеш.....

ти взагалі про що?

Він за своєю короною не бачить простих людей!

Якби міг то на своїй тойоті їздив би по супермаркету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
3 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Двір вул.Кравчука, 22.

запальничку під двірник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

запальничку під двірник.

Яка дія? Реально не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, sergkots сказано:

Яка дія? Реально не знаю.

якщо не вкрай тупий - то здогадається, що запальничкам - запалює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

якщо не вкрай тупий - то здогадається, що запальничкам - запалює.

А пляшка із тряпкою не краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sergkots сказано:

А пляшка із тряпкою не краще?

Краще. Як і цеглинка на папірці на капоті.

 

В москві такі машини тупо палять. Просто підпалюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

запальничку під двірник.

там ж постійно бардак з парковкою. в цьому дворі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...