Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Olena Yanchinska

21 год · Змінено ·

Луцьк, близько 21.00, недільний вечір 24.05.2015, вул Наливайка, що на 40 А кварталі, "Автомийка" на розі під мостом, що біля залізничного переїзду на виїзді з Луцька в напрямку Ківерець. Я та мої знайомі сиділи в кафе Тролейбус", що на цій мийці, "пили каву і спостерігали, як круті "тачки" робили круті піке на невеличкій території цієї мийки, незважаючи на людей, які там проходили і авто, які рухалися повз них по дорозі. Коли ми встали і почали рухатися, одне із авто, як виявилося згодом із господарем цієї "Автомийки", почало робити круті рухи машини і навколо нас, групи людей із 4 чоловік, мало що не зачепивши жінку із нашого гурту. Коли ми обурилися, підбігли до нього, то молодий чоловік відкриваючи двері авто, одразу нахабно вигукнув, "Ну, що впала на (пардон за буквальний вислів) сраку?!!" Нас відповідно обурило і вибачення господаря щодо жінки, яка йому за віком годиться в матері. Тоді розпочалася гаряча розмова. За кілька хвилин молодий власник крутої тачки вигукнув, зараз візьму зброю і всіх перестріляю. Нам усім заціпило. Я випадково стала свідком ситуації, про яку ми часто чуємо із екранів телевізора, але ніколи не думала, що побачу це на свої очі. Коли одна із жінок почала говорити, що давай бери зброю, і взялася за двері його авто, куди він мав намір лізти, щоб взяти зброю, він відкинув її. Потім зясувалося, що це власник цієї автомийки, про що він сам сказав. На цих емоціях, ми викликали і міліцію, але виявилося, що набрали на "003". Розпач, безвихідь, коли стикаєшся із такою ситуацією, кому поскаржитися на людину, яка тут господар? Хто обслуговує нас на крутих шикарних мийках? Яке молоде покоління прийде на зміну нам? Цей молодий чоловік не розуміє одного, що відмити від бруду свою машину він тут зможе, а свою репутацію і совість - ніколи. Сумно і брудно, коли спілкуєшся з такими людьми, які вміють створити гарні умови роботи, заробляти гроші, які невідомо, де така молода людина в цьому віці їх заробила???, але не поважає нас простих відвідувачів, і має нас за бруд, що на його авто, коли ми йдемо по клаптику цієї території міста. Додаю авто цього пана, яке якось вдалося сфотографувати, номери видно, коли трохи збільшити фото. Прошу поширити, щоб вберегти інших від таких невдач, і дати розголосу цій неадекватній поведінці господаря. Буду рада почути Ваші думки та пропозиції

10686652_899465236779541_5677654577519870240_n.jpg?oh=ed3d23be4dc77d6d62e586a70b3e165e&oe=55C085A0&__gda__=1442599678_782dddc814bc8e6d0b0f4f4d48395662

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Olena Yanchinska

21 год · Змінено ·

Луцьк, близько 21.00, недільний вечір 24.05.2015, вул Наливайка, що на 40 А кварталі, "Автомийка" на розі під мостом, що біля залізничного переїзду на виїзді з Луцька в напрямку Ківерець. Я та мої знайомі сиділи в кафе Тролейбус", що на цій мийці, "пили каву і спостерігали, як круті "тачки" робили круті піке на невеличкій території цієї мийки, незважаючи на людей, які там проходили і авто, які рухалися повз них по дорозі. Коли ми встали і почали рухатися, одне із авто, як виявилося згодом із господарем цієї "Автомийки", почало робити круті рухи машини і навколо нас, групи людей із 4 чоловік, мало що не зачепивши жінку із нашого гурту. Коли ми обурилися, підбігли до нього, то молодий чоловік відкриваючи двері авто, одразу нахабно вигукнув, "Ну, що впала на (пардон за буквальний вислів) сраку?!!" Нас відповідно обурило і вибачення господаря щодо жінки, яка йому за віком годиться в матері. Тоді розпочалася гаряча розмова. За кілька хвилин молодий власник крутої тачки вигукнув, зараз візьму зброю і всіх перестріляю. Нам усім заціпило. Я випадково стала свідком ситуації, про яку ми часто чуємо із екранів телевізора, але ніколи не думала, що побачу це на свої очі. Коли одна із жінок почала говорити, що давай бери зброю, і взялася за двері його авто, куди він мав намір лізти, щоб взяти зброю, він відкинув її. Потім зясувалося, що це власник цієї автомийки, про що він сам сказав. На цих емоціях, ми викликали і міліцію, але виявилося, що набрали на "003". Розпач, безвихідь, коли стикаєшся із такою ситуацією, кому поскаржитися на людину, яка тут господар? Хто обслуговує нас на крутих шикарних мийках? Яке молоде покоління прийде на зміну нам? Цей молодий чоловік не розуміє одного, що відмити від бруду свою машину він тут зможе, а свою репутацію і совість - ніколи. Сумно і брудно, коли спілкуєшся з такими людьми, які вміють створити гарні умови роботи, заробляти гроші, які невідомо, де така молода людина в цьому віці їх заробила???, але не поважає нас простих відвідувачів, і має нас за бруд, що на його авто, коли ми йдемо по клаптику цієї території міста. Додаю авто цього пана, яке якось вдалося сфотографувати, номери видно, коли трохи збільшити фото. Прошу поширити, щоб вберегти інших від таких невдач, і дати розголосу цій неадекватній поведінці господаря. Буду рада почути Ваші думки та пропозиції

10686652_899465236779541_5677654577519870240_n.jpg?oh=ed3d23be4dc77d6d62e586a70b3e165e&oe=55C085A0&__gda__=1442599678_782dddc814bc8e6d0b0f4f4d48395662

Немає чого взивати до їх сумління, воно атрафується разом з набуттям статків. такі люди бояться лише силу і втрату статків=влада\вседозволеність\режим бога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає чого взивати до їх сумління, воно атрафується разом з набуттям статків. такі люди бояться лише силу і втрату статків=влада\вседозволеність\режим бога.

суспільство хворе - дозволяє таким особам розпускати язика, руки. Молодець автор, що викладає - мовчати не можна, через наше мовчання вони й вмикають режим вседозволеності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Olena Yanchinska

21 год · Змінено ·

Луцьк, близько 21.00, недільний вечір 24.05.2015, вул Наливайка, що на 40 А кварталі, "Автомийка" на розі під мостом,

Там далі продовження історії.

Olena Yanchinska

Завдяки великій силі Інтернету та небайдужості усіх - Вас - вдалося зясувати усе про головного героя цієї пригоди. Найперше, молодий чоловік НЕ Є Власником Цієї Автомийки. Що вже дуже втішає. Справжня господиня цього закладу розшукала мене і вибачилася за те, що вона та її чоловік до цього насправді не причетні. Що теж нормально. А головний герой - Сергій - інструктор в Луцькій автошколі ДОСААФ, вчить їздити інших за кермом і показує приклад поведінки за кермом і в громадських місцях. Сумно, що тепер такі вчителі в умовах підвищеної небезпеки. То нехай тепер усі потенційні учні знають, що там є такий вчитель, який возить із собою зброю в салоні свого авто і може дістати її і почати виховувати усіх, хто стрінеться йому на дорозі. А справжня власниця виявилася дуже приємною людиною, тому рекомендую цей заклад. І ще раз дякую усім небайдужим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Olena Yanchinska

26 Май в 19:24 ·

Завдяки великій силі Інтернету та небайдужості усіх - Вас - вдалося зясувати усе про головного героя цієї пригоди. Найперше, молодий чоловік НЕ Є Власником Цієї Автомийки. Що вже дуже втішає. Справжня господиня цього закладу розшукала мене і вибачилася за те, що вона та її чоловік до цього насправді не причетні. Що теж нормально. А головний герой - Сергій - інструктор в Луцькій автошколі ДОСААФ, вчить їздити інших за кермом і показує приклад поведінки за кермом і в громадських місцях. Сумно, що тепер такі вчителі в умовах підвищеної небезпеки. То нехай тепер усі потенційні учні знають, що там є такий вчитель, який возить із собою зброю в салоні свого авто і може дістати її і почати виховувати усіх, хто стрінеться йому на дорозі. А справжня власниця виявилася дуже приємною людиною, тому рекомендую цей заклад. І ще раз дякую усім небайдужим.

Луцк все таки ооочень маленький город. Училась в автошколе где работает этот "чудо инструктор"и видела его там, еще удивилась, как можно заработать на такую машину будучи авто инструктором, суть конечно не в этом, а скорее в том, что такой неадекват учит других людей водить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Олені наступають :-)

Пане водій!

Червоне на світлофорі біля цума включається не одночасно, щоб випустити побільше транспорту з боку паркової

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олені наступають :-)

Пане водій!

Червоне на світлофорі біля цума включається не одночасно, щоб випустити побільше транспорту з боку паркової

Скажу більше! Там, в основному, "олені" - пішоходи, хоча там і сліпому зрозуміло - є сигнал (Клац-клац!). Але ж у нас всі "вумнікі" і дивляться не на той світлофор, що для пішоходів, а на той, що для водіїїв. І виникає ситуйовіна, коли водію горить зелений, з боку пр.Волі, щоб він доїхав, а пішоходи вже бачать жовто/червоне (для водіїв), якщо рухатись від вул.Шевченка і починають перти через перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішеходи найбільше керуються "ефектом стада" ( пішов один і всі за ним ) кожен день таку картину спостерігаю на переходах міста !

а ще дістали батьки які переводять за руку дітей не в призачених для цього місцях ( і ще йде нагло під колеса ,хоче проскочити між фарами, а ти типу маєш пропустити бо воно з дитиною преться. гарний приклад подаєте

шановні ) таким особисто вже неодноразово зупинявся та робив зауваження так щоб всі звернули увагу .

а ще не знаю як назвати тих педальних парнокопитних що катають на червоне для водіїв та по зустрічних , бо воно кудись спішить . ( останнім часом (2-3 місяці) картина часта )

РОГАТЕ ПАНСТВО ! при нагоді вспішу всім кого зустріну .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте не знав, що в центрі є затримка ((((

Але виглядало це, як стадо оленів )))

Перепрошую якщо когось образив.

У відео є головним останній сюжет з оленями якій всіх об'їхав, та на червоний поїхав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора переходячи на переході біля ЦУМу спостерігаю картину : паркується тупо на переході автомобіль (Chery Amulet з № ас 4757..) водій виходить та прямує в сторону цуму. Зупинивши водія зробив зауваження та попросив переставити авто,поруч стоянка там є вільні місця на що почув набір лайок (матів ). водій розвернувся та пішов по своїх справах. на цьому це не закінчилось ...

наступне перехрестя та пішохідний перехід та знову авто на ньому, з власником.

post-5395-0-75164600-1435207546_thumb.jp

підійшов до водія привітався, попросив переставити авто ( стоїть на пішохідному переході / на перехресті /в повороті ) на що він мені почав тикати на те що це не мої проблеми і т.д.

після розмови яка тривала 5-7 хв. почались лайки з боку водія та на прикінці розмови почав тицяти мені " ксиву " ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ !!! розмова тривала далі...

в кінці розмови з членом ВР під"їхав водій на чері став проти руху на зустрічній смузі та почав на мене наїджати, типу "що не заспокоїшся все ніяк і тут вже доїб....??!! " та я тобі .....

п.с. " красавчекі " від таких верне. порушив? не правий? признай це ! а не кидатись як собака дика. і таких багато на дорогах країни ! прикро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь сліпі, або наглі :_40: , велосепедист на початку тоже якийсь "припарений" летить кудись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дальтонік просто :) Йому червоний не таким вже й сильно червоним був :) Навіть зеленуватий трохи :)

Такі "дальтоніки" регулярно по місту попадаються. Їм дуже треба встигнути... І рано чи пізно вони обов'язково "встигають", це просто справа часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я сьогодні на В.Інтернацоналістів зупинився пропустити жінку на пішоходному (біля садка, де дитину і маму збили), так та почала йти, а потім відскочила назад, бо якесь ху...ло на кенго пролетіло повз мене по зустрічній. :0156: . Щоб в нього колесо спустило - міг ще одне життя забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://youtu.be/kVPXAtvT4V8

https://youtu.be/5g5kZ0OUMiY

бидло на ауді ченез подвійну, через світлофори та перехрестя по зустрічній на мойку поспішало (мийка на Гордіюк перед ОККО)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі "дальтоніки" регулярно по місту попадаються. Їм дуже треба встигнути...

Ще одні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі "дальтоніки" регулярно по місту попадаються. Їм дуже треба встигнути...

Ще одні

на цьому перехресті зі сторони підгаєць світиться зелене на 7 секунд довше. Я через це ледве в дтп не потрапив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цьому перехресті зі сторони підгаєць світиться зелене на 7 секунд довше. Я через це ледве в дтп не потрапив

Будь(те) обережні.Однозначно,червоний-цеСТОП! я намагаюся проїхати на мигаючий жовтий і то не завжди,а пертися на червоний!!! це якійсь придурки тупі вони думають що нікому не заважають,але колись будуть летіти такі самі з других сторін.... ОЙ! не дай Боже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=bym0T_1fem0

Видео снято на Русановке возле «Кракова» (г.Киев). Хозяин авто по имени Витя вышел к пешеходу с битой (потому что тот не пропустил его авто и нагрубил), после чего у хозяина (мальчика, по другому не назавешь) пешеход забрал биту отх… ярил этой битой мальчика-хозяина, мальчик начал съе… ываться, а пешеход решил отыграться на Лексусе данного мажора. Последствия: Мальчик-хозяин-мажор поехал в больничку, пешеход удачно сЪе… ался, а Лексус с разбитыми боковыми окнами, лобовым и погнутыми стойками удачно был отогнан в гараж друзьями потерпевшего.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...