Перейти до змісту

Готовимся стать папой и мамой.


ursa

Рекомендовані повідомлення

yurgen, співчуваю, що вам прийшлось таке пережити.

Та щодо того, щоб тужитись 23 години, ти перегнув. Для першородки схватки можуть тривати довго, від 8 до 24 год. Це так званий перший період пологів, при ньому ніхто не тужиться. Це період відкриття матки. Тужитись треба при повному відкритті, саме в момент народження дитини. І цей другий період набагато коротший (наймене 4-7 хв.) залежить від родової активності жінки, пуповини, положення дитини.

Це ще один аргумент, що обом батькам треба бути підготовленими до пологів, знати всі фізіологічні процеси. Фрази деяких жінок: всі народжують і я якось народжу, мене просто вбивають.

Чоловікам ці знання необхідні, щоб допомогти жінці і своїй дитинці якомога краще пережити цей важливий момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуже дякую усім за цінні поради!!! Родився у нас хлопчик, все було супер. Радий що був присутній і усім раджу. Луцьким пологовим будинком дуже задоволений, і лікарями також. Правда були й уроди, але в 9 годин помінялись, на щастя. Нікому не платив, тільки пізніше за особливе старання віддячив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всі, хто був на родах, - ви такі молодці! Хто це пережив, той зрозумів і сам факт НЕОБХІДНОСТІ там бути. В мене теж 2 діток, чоловік був присутній на 2-их родах (на 1-их не пускали). Подробиці опускаю, але не уявляю, щоб я там сама робила без нього. А так - хоч і боляче, але веселіше :) і надійніше. Не уявляю, хто ходить на такі "заходи" з мамою чи подругою (хіба якщо чоловік зі слабкою психикою, вибачайте).

А щодо плаценти - хтось читав той папірець, який підписував в момент родів? А про що там? Здається мені, що якби з жінкою стались якісь ускладнення, то вам тицьнули б його під ніс - "Претензій не маю права мати". І ще - хтось питав у вас, може, ви самі збирались плаценту продати, або заморозити (вже можна з власних стовбурових клітин виростити СВІЙ орган в разі потреби)? І чи ви в принципі згодні, щоб з нею щось робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зберігати плаценту для вирощування власних стовбурових клітин скоріш за все треба в спеціальному кріобанку.В нас таких в Україні мабуть нема та й не кожен міг би собі дозволити оплаувати оренду холодилки.

До родів ніхто про плаценту(чи нам вона потрібна чи ні) з нами ніхто не говорив.Та й говорити не будуть.Тому і є спонсори в нашого роддому.Бо в нас можна отримати все на шару.І експериментальні щеплення робити не боячись позовів до суду. Така в нас країна. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такі послуги. І відносно не дорого.

Якби не економічна криза, можна було б скористатися. А так. Трошки інші витрати.

ось, доречі і ціни. Клініка в Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Недавно був з дружиною в школі відповідального батьківства. Сказали що ми можемо написати заяву і замовити спеціаліста, який приїде і під час родів збере для збереження для нас стовбурові клітини. Вартість приблизно називали, але здається назвали дещо більшу ніж зазначено тут http://www.stemcellclinic.com/ru/bank/services.html.

Загалом усіляко готують до полегшення природнього процесу родів. Це загалом добре, аби не доходило до абсурду. В нас перша вагітність, тому пологи мають бути не швидкими, але думаю не варто давати дружину з бебіком мучити більше 12 годин. Здається стимулянти не такі вже й страшні, аби всю дозу одразу вводили, хтось таке писав, щоб не потрохи. Бо довгі пологи то так само погано.

А ну і про присутність при родах. Для тих папіків, для кого це питання стоїть - підіть в школу відповідального батьківства, послухайте, питання стане непитанням. Вважаю вагітність штукою спільною, сімейною, так само роди. Якщо ти папіком збираєшся бути взагалі, то початок цьому ти вже положив коли дружина завагітніла. І нема чого ігнорувати такий важливий момент, тому що присутність це моральна підтримка для дружини, їй вона критично необхідна, також вирішення будь-яких організаційних питань, якщо такі зявляться, контроль за процесом, бо саме батьки будуть відповідальні якщо щось піде не так. В нас же лікарі всі пухнасті. Недавно бачив передачу, брали інтервю чи то в головлікаря чи щось подібне. Коли спитали чому багато травм і т.д. при пологах, та не задумуючись відповіла - "недбальство мам". Кругова порука. Тому слідкувати треба за всім папіку. В ідеалі вивчити весь процес і нюанси на перед.

Всім здоровя і легких пологів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, яку суму все ж таки назвали?

Моїй дружині теж кололи стимулянти, маленку дозу під мій підпис. Роди тривали майже 12 годин, що є цілком нормальним (перша дитина).

ЗИ. Удачі на родах! Молодець, що вирішив бути присутнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу як було у мене.

На родах присутній був (коли народжувала першу малечу 5-ть років тому). Як і для дружини, так і взагалі вважаю необхідним бути присутнім.

Стосовно усіляких папірців.

Коли в дружини УЖЕ почалися перейми їй підсунули отой папірець "ознайомтеся і підпишіть якщо згодні".

Звісно, їй було ну аж ніяк недотого. Перечитав його я і на запитання що за лобуда і чому лише зараз про це почали мову - зробили круглі очі і відповіли , що мовляв провтикали.

"Так будете підписувати чи ні?" У тій папірчині було стільки застережень і протипоказань, що для мене , необізнаного в специфіці медичних термінів і висловів, це трішки злякало. На запитання чи дивилися вони медкарту моєї дружини і що у неї проблеми з серцем сприйняли як пустий звук.

От що саме цікаве це те, що коли зателефонував серед ночі знайомому гінекологу і запитав про цю фігню, той відповів, що є процедура і нехай вони її дотримуються і нема чого в останній момент підписувати усілякі папери.

Теж саме я відповів про дотримання процедури лікарям і нічого непідписував. Нескажу, що вони були задоволеними такою відповіддю, але всеж більше ненаполягали про підпис. Єдине що запитання виникло ще раз під час самих пологів на що я в усній формі погодився на укол під їх відповідальність.

Пропущу всі деталі спілкування з лікарями.

Скажу єдине, що більше за всіх вдячний акушерці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акушерка - взагалі головна людина, з якою треба дружити під час родів. Вона і підкаже, і допоможе, і лікаря покличе якщо щось раптом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Скоро вдруге стану батьком і мене з кожним днем все більше і більше цікавить таке питання: Скільки Ви платили під час родів? маю на увазі не за медикаменти а мед. персоналу.

Згадую перші роди - почалися схватики, дружину поклали в родзал, коли я приїхав - весь мед персонал (3 чол) сидів в коридорі, а дружина мучилась від болю та схваток в родзалі. Час-від-часу приходила акушерка, проводила заміри. Спочатку відчувалось якесь пофігістичне відношення і якась недружня атмосфера. Але після того, як натякнув на винагороду, після вдалих родів - ставлення миттєво помінялося.Схватки тривали з 16.00 до 2 ночі. Заплатив тільки те, що мав в кошельку - біля 500грн пішло на медикаменти, більшість з яких залишилася в родзалі і в кошельку залишилось 400 з чимось грн, які віддав медсестрі, а в відповідь почув - "ще не забудьте подякувати акушерці". Мене це трішки заїло, оскільки медсестра в родах майже не приймала участі, тому відразу відповів що це на всіх... Під таким нахабством іти від дружини з малим до банкомату серед ночі взагалі не хотілося. Одні кажуть що мало дав, інші багато, тому й виникає таке питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз грошей не просять. Але, якщо даси - не образяться. в мене на всіх пішло 500 грн десь. Зараз, може, дорожче трошки. 2,5 роки минуло. Думаю, Одного Бенджаміна Франкліна вистачить цілком. Знову ж таки, все залежить від складності пологів. І метушні персоналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давав у 2010 Лікарю-200 грн і акушерці теж 200 грн.

Знайомі взагалі давали по 100грн лікарю і акушеру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давав у 2010 Лікарю-200 грн і акушерці теж 200 грн.

Знайомі взагалі давали по 100грн лікарю і акушеру!

из личного опыта - когда рожала жена...немног "порвалась"...стоит сестричка , чтоб зашивать, в руке балончик обезбалюющего..и говорит...один брызг - 10-15 грн....сколько раз брызгать (жена от боли мучается) - я говорю...ЛЕЙ....сколько надо ...столько дам....я был в состоянии аффекта..

кума кесарилась на днях - прикинули..около 3-4 не считая палаты обошлось, плюс - терапевты приводят своих КАРДЕОЛОГОВ, который просил в две недели к нему ОБЯЗАТЕЛЬНО наведаться...типа я привела..а вы ему заплатите..а нахера приводила спросили...так бедняга и ущел ни с чем.....

я считаю что если не договариваешься отдельно...то максимум по 100-200 ... кому как...и хватит..понятно..если роды тяжелые..то обеим сменам сестичек надо дать..иначе не помогут даже в туалет сходить..не то чтоб ребёночка помчь покормить....если конечно нет кого рядом с мамой..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100-400грн за одні роди (~10...15 малюків народжується щодня), + ЗП... Все, іду вчитись на акушера, куда докумети здавать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут десь була тємко про головного лікаря пологового будинку - там все популярно розжовано хто скільки куди і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там тема про хабарі та кримінальну відповідальність за них . А тут ,від себе хочу запитати , скільки зараз коштує кесарів розтин плановий?Питаю не для виявлення лікарів хабарників а для правильного планування пологів дружини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

electric, а ви візьміть заздалегідь список необхідних ліків, засобів особистої гігієни ітп. і підіть в недорогу аптеку , а не скуповуйте все на місці. Практично ВСІ медзасоби, які будуть використовуватись при кесарському лікарі знають наперед, якщо що-дрібниці докупите на місці.

Не найкращий варіант-дати в день пологів озвучену сумму медсестрі, яка тут же і принесе набір втридорога.

І знайте, ВДЯЧНІСТЬ ви можете висловити ЛИШЕ коли цього захочете.

І ще - будьте поблизу, дружині це так необхідно. І не лише безпосередньо в день пологів, але і після

(а не піти напитися з радощів і закинути телефон куди подалі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

electric, а ви візьміть заздалегідь список необхідних ліків, засобів особистої гігієни ітп. і підіть в недорогу аптеку , а не скуповуйте все на місці. Практично ВСІ медзасоби, які будуть використовуватись при кесарському лікарі знають наперед, якщо що-дрібниці докупите на місці.

Не найкращий варіант-дати в день пологів озвучену сумму медсестрі, яка тут же і принесе набір втридорога.

І знайте, ВДЯЧНІСТЬ ви можете висловити ЛИШЕ коли цього захочете.

І ще - будьте поблизу, дружині це так необхідно. І не лише безпосередньо в день пологів, але і після

(а не піти напитися з радощів і закинути телефон куди подалі)

Дякую Вам за пораду , але Ви мене не правильно зрозуміли . У нас не перші пологи, перші пройшли вкрай важко і я , звичайно , був біля дружини , закінчились ургентним кесаревим розтином і , Хвала Господу , здоровою донечкою. Зараз ми чекаємо другу дитину і на цей раз заздалегідь готуємось до планового кесарівого розтину . А суть мого питання полягала не в ціні набору , а в кількості грошей ,що треба заплатити хірургу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=331&st=0 форум саме з цього питання , є декілька постів і про Луцьк але мало і давно . Хтось можливо чув про ситуацію сьогодні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Неделю назад родилась дочь :)) ситуация (обстановка) была следующая.

Проблем у жены во время вынашивания не было, анализы норма, никто не настаивал на "сохранении" и прочего, хотя жене 35 лет и это была первая беременность. Планировали рожать естественно со мной (мужем), т.к. показаний не было на "кесарево", УЗИ - норма. Начались схватки - поехали в роддом, там осмотрели и направили домой, дескать рано пришли. Приехали еще через 10 часов, нас приняли, палата (родильный зал) отдельная, там все, кроме туалета, есть. Еще около 9 часов ходили по залу со схватками, каждые 2 часа делали кардиограмму сердцебиения ребенку. Когда "динамика" пошла на убыль, собрались врачи....продолжение завтра,...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неделю назад родилась дочь
продолжение завтра,...

вмієш інтригу тримати... ))

Шо там зараз по грошах виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собрались, значит, врачи, и сказали....мол что-то надо решать: или стимулировать или кесарить. Рассказали про вероятности, побочные эффекты и т.д. Мы выбрали второй вариант. Операция была незамедлительна и успешна, ребенка мне принесли через 20 минут после начала. Был у меня на груди часа 2.

Теперь про важное, деньги. С конкретным врачем про роды не договаривались. Заранее никому ничего не давали и никто не просил и не намекал. Все медикаменты за наш счет: операция - 860грн., все остальное - 440грн. Детскому врачу заплатили 200грн. Больше никому не заплатили. Конфеты+шампанское отдали в родильное и послеродильное отделения. Я вообще не сторонник платить, если все идет нормально, без форсмажора. Хоть и все прошло нормально (в итоге) без ЛОЖКИ дёгтя тоже не обошлось, к моему сожалению. Первый врач-гинеколог, который осматривал жену в родзале (я всегда был рядом) заявила: "откуда здесь москалики взялись???" ...........я был в недоумении.......если такое врачи говорят, что можно говорить про младший персонал, печально. Почему я, гражданин Украины должен всем объяснять, что я .....не буду, другая тема. Короче говоря, я жене сказал: фиг с маслом им, а не бабло. Но она все-таки заплатила детскому врачу. Не все конечно там хамы, но осадок остался. Благо, что на отношении к ребенку это не отразилось. "Пологовий будинок доброзичливий до малюка", але не доброзичливий до її батьків, особливо, якщо вони кацапи". Очень неприятно, да ладно мне, жене после операции....все, выговорился. Будут вопросы - милости прошу, задавайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rusel33, ти знаєш, я давно собі зауважив що лікарський "гумор", як правило, не сприймаю - певно занадто різні професії. Я кажу до того, що - не переймайся :) Ніби перший день на "западенщині" :)

А не чув, чи мо хтось інший знає, як справи в пологовому з учасниками лікарняних кас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу розказати про свої пологи))).

Враження доволі позитивні.

Якби не важкий перебіг вагітності, при якому прийшлось на лікарняному довгий час провести, то можна було б сказати, що все ок.

Найбільше запам’яталося, як я за день до пологів читала в неті про різницю між передвісниками і реальними переймами, доказувала чоловіку, що мені в роддом ще рано)))).

Перетерпіла цілу ніч, а вже о 6 ранку чоловік сам проснувся від стонів і сказав, що ми поїдемо в роддом.

При реєстрації в мене вже почалися потуги. Чоловік весь час був зі мною. Але поїхав до банкомата за грошима, так як мені ПДП ставили на місяць пізніше.

За пів години я родила дівчинку. При пологах був лікар, інтерн-дівчина і акушерка вроді. Інтерн дуже помагала мені морально, лікар казав, що треба робити.

Перші слова були, якщо то роди, то так можна родити і 10.

Не платила ні копієчки. Купляли тільки обов’язковий дородовий пакет.

Негативні враження: зашивала інтерн 30 хв., замість 5, і не так як треба.

Люди не платіть лікарям!!! Приймати роди - це їхня робота, але вже всі привикли так, що без пару сотень грн, не хочуть шевельнутися.

Один платить багато, другий не має такої можливості. А ждуть "подяки" від усіх.

Я знаю, що на сайті є лікарі, думаю, що вони згодяться з тим, що можливі різні випадки і гроші ні від чого не страхують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...