Перейти до змісту

Готовимся стать папой и мамой.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Коли я був присутній на родах, то в момент самих родів стояв біля голови жінки, тримав її за руки і куда не потрібно не заглядав, вважаю що нема там на що дивитись. Чоловіку воно не потрібно. Я там був для підтримки жінки, як моральної так і фізичної під час переймів. А особливо любопитні без проблем можуть знайти відео самого процесу родів в інтернеті.

Роди і перші і другі були досить швидкі і безпроблемні. Перед першими родами перейми були набагато більш болючі.

Стимулятори давали перед першими родами, тому що під час вагітності була загроза, і вагітність "закріпляли", і роди ніяк не починались, дитину жінка трошки переносила. Після других родів робили якийсь укол, який (за словами лікарів) прискорює відхід "місця" і запобігає подальшим чисткам (хоча чистити потім все-таки прийшлось, лишився якийсь згусточок). Перед уколами нас питали чи ми на них згідні і дали підписати папера, що ми не проти уколу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь
Зараз же (обдумуємо питання другої дитини) жінка сказала - НІ - не потрібен ти там мені мені так буде легше.

А то ще думай щоб ти там свідомість не втратив.

mix_forever првильно писал. сейчас палаты - не бараки по 8 человек, поэтому на схватки надо чтоб кто-то был. лучше - чтоб будущий папа.

а анализы - так разве их не надо сдавать когда вы ходите в консультацию? я их какое-то количество понасдавал. причем не только для того, чтобы на роды пустили, но и чтобы потом вообще в роддом пустили.

Коли я був присутній на родах, то в момент самих родів стояв біля голови жінки, тримав її за руки і куда не потрібно не заглядав, вважаю що нема там на що дивитись. Чоловіку воно не потрібно.

вот идеальное присутствие на родах. но, опять же, на естественных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот и напрасно думаете :)

вообще урса как всегда категорично эмоционален, что не очень гуд. Голосовалки с таким подтекстом меня всегда смущали и лично Я стараюсь не голосовать вообще при таких вариантах ответов!

ИМХО должно быть просто ДА и НЕТ, а эмоциональный окрас пусть каждый дописывает сам.

у мну - двое. никогда не думал присутствовать на родах. Мнение по этому поводу - ежели супружница захотит, то .. а иначе - все эти сантименты излишни. ИМХО однозначно!

kostya & Shura одно дело - когда вам жена на работу обед принесет и носки постирает, а другое - когда она вместе с вами программы писать будет и сети прокладывать.

Сравнение абстрактное, но!!! одно дело жене помогать, подносить то-сё и с врачами договариваться, а другое - рожать вместе. И не будем придумывать "новинки 21 века" , а то в 22 -м дойдем до того, что мужики будут сами рожать, из солидарности... вот только кудой? Или другими словами - я не против, но это перебор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya & Shura одно дело - когда вам жена на работу обед принесет и носки постирает, а другое - когда она вместе с вами программы писать будет и сети прокладывать.

Ди, думаю, что рожают они все равно одинаково :)

а моя (думаю, не только моя) мысль в том, что схватки у женщины могут продолжаться много часов кряду. никто посторонний о ней все это время беспокоиться не будет. поэтому и хорошо, чтоб кто-то был рядом. помог в туалет дойти, позвать кого, поесть помочь и пр.

а в родзал идти... мы когда обсуждали ситуацию - мне в родзал сказано было не ходить. но в роддоме быть. правда греки и прочие обстоятельства все переложили на свой манер. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, гм, ми разом ходили в роддом :blink:, чоловік був першим, кому наших спиногризів принесли і дали гріти, я в цей час відходила від наркозу. І, взагалі, я дала чоловікові свободу вибору: хочеш чи не хочеш, зможеш чи не зможеш. Він вирішив, що піде, щоб мене підтримати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама не рожала пока =), но думаю, что желательно (по согласию обеих сторон ) что бы муж присутствовал. Лично мне нравиться как присутствовал Plum. По - моему так и должно быть.

Много раз слышала как парни ( размышляя о будущем, но пока они еще даже не женаты) говорили, что ни в коем случае не пойдут с женой рожать, что там им делать и вобще это противно. Надеюсь, это по молодости =)

Муж нужен рядом для того что бы поддержать, проследить, что б было нормальное отношение к жене, что бы про нее не забыли( как это случается в роддоме на праздники. Врачи бухают, лезут роды принимать, а потом спихивают все на какой-нибудь врожденный сидром, болезнь...К сожалению, есть достаточно примеров из жизни).

У меня соседи - молодая пара, им года по 24-25... На днях родили мальчика. Муж все время провел с женой в роддоме, присутсвовал при самом процессе. Пытался облегчить ее состояние...делал массаж...помогал как мог. Родила за 20 минут и все счастливы =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет естественных родов - у нашего роддома контракт на поставку плаценты куда-то за бугор. Вот и заставляют всех рожать самим. Еще иногда колют так называемые стимулянты, которые вызывают сильные схватки и ребенок родится быстрее,

да пошли они со совоим бизнесом... вы и сами знаете куда...

а после стимуляции плацента негодная...

Так вони і стараються не стимулювати. Я лежала півроку на збереженні, то такого надивилася, що дай дорогу, за півроку ні разу не бачила, щоб стимулювали, навіть якщо дуже просили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

............................................

Насчет естественных родов - у нашего роддома контракт на поставку плаценты куда-то за бугор. Вот и заставляют всех рожать самим. Еще иногда колют так называемые стимулянты, которые вызывают сильные схватки и ребенок родится быстрее, но... у них есть один побочный эффект - перекрывают дитю кислород. Моя когда рожала, ей эти самые стимулянты и вкололи (типа для ее же блага), в результате ребенок родился весь синий и ночь провел в реанимации. Благо ничего плохого не случилось, сейчас мальцу уже 2 года :)

А инфа подтвержденная или так, догадки?

Потому-что мы когда были на "курсах молодых родителей", нам говорили что это всё подлые происки злопыхателей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если ты про плаценту - то да. пендосы ведь и финансируют Луцкий роддом. а взамен - берут плаценты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я именно про неё. Я и спрашиваю инфа подтвержденная или так, догадки. Потому как пендосы грят, шо они заботятся о здоровье нашей нации, и делают исключительно потому что класные ребята, прям филиал санта-клуса :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я именно про неё. Я и спрашиваю инфа подтвержденная или так, догадки. Потому как пендосы грят, шо они заботятся о здоровье нашей нации, и делают исключительно потому что класные ребята, прям филиал санта-клуса :)

поэтому их и называют пендосами.

и поэтому они не хотят стимулировать роды.

о каком здоровье можно говорить, когда они просто вымучивают девченок вместо того, чтоб стимульнуть или прокесарить. кстати, после кесарева - тоже плацента вроде как уже негодная для дальнейшего использования в различных областях.

у меня инфа от работников частного гинекологического кабинета.

да и Луцк - маленький. найти подтверждение или опровержение чему-то несложно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня знакомая рожала трое суток, схваток уже не было, а ей даже не пытались ввести стимулятор, девчёнка чуть в реанимацию не попала.

Что это? Происки? Забота о здоровье ребёнка и матери? Или забота о своём кармане - и плевать на всё остальное?

Моя устойчивая ИМХА что именно последнее :)

Как это ни печально, но у меня множество примеров это подтверждающее.

Я даже пытался связыватся с "запретной зоной" на пятом канале и с авторами фильмов "правда про...". От первых глухо, а вторые отшутились. А ведь это очень печально:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... разрекламировали мы Луцкий роддом. народ теперь бояться будет там рожать.

кстати, для решения вопросов (иногда даже в жестком виде, я не про драки), муж и должен идти в роддом с женой и контролировать ситуацию. чтобы его жену не замучили многодневными схватками и пр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші на ремонт дали якісь дядьки з-за кордону і тепер хочуть за це плаценту.

ніби так. (просто про це всі говорять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай, народ! Я стараюсь, стараюсь сказати, ви мене не чуєте. Коли підходить ОТОЙ МОМЕНТ, жінці страшно, і вона зі своїм страхом сама: як буде, що буде, чи буде боліти, чи все піде нормально, та, купа питань, навіть якщо не вперше. І залишатися в такі моменти самій дуже прикро, дуже приємно, дуже гріє, коли твій коханий (це я про вас говорю) підтримує весь час, всю вагітність (соки носить, за пузо обнімає, уві сні за руку тримає, ходить з тобою на узі і кардіограми, купує теплі м.які речі, говорить про майбутнє), добре, коли ти знаєш, що тебе є кому підтримати і замінити, в разі чого, моїх малих, червоних, слизьких, мокрих і крикливих поклали на голого татка, бо мамі було дуже важко, важка операція, наркоз, велика втрата крові і т.д. Хоча я ультиматумів чоловікові не ставила, я просто пояснила, що мені б дуже цього хотілося, але якщо він не відчуває себе в силах, то не треба, я розумію. Він пішов, за шо я йому безмежно вдячна і дуже ціную його підтримку, бо перший, кого я побачила, вийшовши з наркозу, був мій чоловік, який буцав в тих пластмасових ліжечках двох крикливих малят. Якщо ви любите своїх дружин, якщо ви дійсно вважаєте їх своїми половинами, якщо шлюб і народження дитини - не пусте слово, то бути присутніми на пологах, якщо дозволяють обставини дуже треба (і не обов.язково заглядати, як відбувається сам процес, основне, щоб жінка знала, що ви поруч, і зробите все, що треба).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так а мы про что говорим? там НАДО быть. хотя бы потому, что в наши идиотские дни тебе никто стакан воды не подаст, если ты ему не заплатишь. не за стакан воды, а за то, что просто подаст. и это еще мелочи. дальше - круче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю. По моему в роддоме работают нормальные люди: Просто пашут как лошади,

в луцк то едут не только со всей волыни рожать, а из ровно и львова тоже едут.

Чтобы там ни говорили про плаценту, что им только денег надо я много видел как сестрички

и в аптеку ходили для рожениц, с которыми муж не захотел рожать и договаривались с

аптекой за без денег, когда у роженицы денег не было. Конечно хорошо когда деньги есть

и ты их даешь. Но всякое бывает. Я в роддоме три дня провел после родов и могу сказать

что с таким потоком людей любой запарится очень быстро и будет делать все на автомате,

без лишних улыбок, эмоций которые так нужны при родах. И то на мой взгляд они стараются,

по человечески подходят. Так что не надо плохое, думаю в сравнении с другими городами

где не роддом, а жесткая прагматичная операционная у нас в Луцке очень и очень неплохо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, не в обиду... но то что ты написал - напоминает про Луцкий автобазар. тоже со всей Украины везут машины (или везли). потому как прорекламировали хорошо в свое время. но он ведь не дешевле. кто пригонит тачку продавать из Донецка в Луцк, если оно в Луцке дешевле? никто. тут продать лучше было.

а про сестричек в аптеку которые ходили... ничего не скажу. не рожали в Луцке. не знаю, радоваться или огорчаться по этому поводу. но я доволен Киевским результатом :)

а нормальные люди - они везде есть. и в роддомах и даже в верховной раде. только их все меньше и меньше... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Перш за все чоловік повинен вирішити сам собі - а чи не зашкоджу я, а чи не почну лікарів шугать і т.д. Саме головне в цій справі що рідна людина сильно допомагає породілі.

Я був на других родах моєї жінки. Фоток наробив. Памятаю як трішки вилізла голова а моя жінка перехотіла тужитись то я її круто взбодрив ну і .... зжав чуть чуть. Кароче получилось класно і навіть весело. Все таки дородова і післяродова позитивна, рідна обстановка допомагає.

Я ЗА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Я чув, що у наших пологових будиинка (зокрема, у Луцькому пол.будинку) продають плаценту американцям. Це правда? Чи це чутки? Але, як кажуть, диму без вогню не буває... Хтось щось чув про це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німцям, і не продають, а віддають. "Платять" за реконструкцію/ремонт/обладнання приміщення пологового будинку.

Поправте якщо десь не правий! (бо володію саме такою інфою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда рожала моя жена,то врачи были расстроены тем,что плацента была испорчена.Убытки,видать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда рожала моя жена,то врачи были расстроены тем,что плацента была испорчена.Убытки,видать.

Не обов*язково. Неціла плацента свідчення того, що залишки є

 на стінках матки, а це може тягнути за собою чистку і т.д.

Чи продають не знаю, але знаю що з плаценти виготовляють ліки.

Якби там не було, а наш роддом попереду по всій Україні. Народжувала двох дітей, і при старону і новому роддомі. То маю з чого порівняти. До нас і з Києва їдуть народжувати. То для мене головне, що пологи відбувалися в хороших умовах і по-природньому, а не "по-совєтські". І навіть, якщо то така плата, то я згідна віддати свою плаценту, щоб народити дитину в таких умовах і без всяких штучних ускладнень. ІМХО, звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докину з вашого дозволу кілька ремарок. Одразу зауважу, що я жіночої статі, відписуюсь з чоловікової реєстрації :) Так от - народжувала теж з перервою в 7 років - "по-старому" і "по-новому".

ПО-старому - стимульнули не в тему, без будь-якого початку процесу, бо "вже строк", в результаті ургентно кесарили, травмували малого, життя дитини і моє було під великим питанням. через кілька днів в реанімацію до мене прийшов лікар і сказав подякувати йому за те, що матку мені лишив. Слава Богу, з сином і зі мною з часом все стало добре. А гінеколого мене досі в місті обходить десятими дорогами, хоч відбувся невеликим переляком, переписавши за ніч мою картку. На теперішній розум і можливості - все було б інакше ;)

ПО-новому - картку я вже ксерила і попереджувала про це дільничного лікаря :) в пологах не стимулювали зовсім і були б проблеми, якби совісний лікар (не проплачений, просто черговий), сказавши (дослівно) "я не сатаніст, і я тут нічим не торгую", шикнувши медсестрі "ти нічого не бачила і взагалі вийди звідси", не дав потрібну таблетку через 8 годин потуг. Подяка йому і доземний уклін.

Тому - моя думка - всьому має бути межа. і до всього має бути розумний підхід, не затуманений ні грішми за плаценти, ні якимись званнями "найкращого пологового будинку". До речі, статистики про задушених в процесі "природних пологів" дітей не оприлюднюють. Лікарі у приватних розмовах кажуть, що ТАКІ Є, цифру називали з другого десятку. ЗА рік, за півроку, за якийсь інакший строк - не знаю. АЛЕ навіть якщо це ОДНА ДИТИНА, то чи варті ті плаценти ТАКОЇ ПЛАТИ??? А почута від однієї колєжанки фраза, сказана їй "доброю" медсестрою, просто вбила. "За дітей тепер добре платять, ви собі ще народите".

Я не зла. і взагалі гуманіст. але повбивала б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю таку штуку, що ніби ціна плаценти близько 1000$ вотт.....Раніше старались всіх "роженіц" кесерити, а зараз по "технології" всі народжують в основному самі (сам 2 місяці назад "брав участь" :lol: ) А ремонтик в пологовому непоганий зробили.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...