Перейти до змісту

Готовимся стать папой и мамой.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Где в Луцке можно найти хорошие предродовые и после родовые курсы? еще по поводу йог или аквааеробики можно по подробней. Заранее благодарна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Наталь, бачиш, тут моменти можуть бути різні і не можна казати однозначно платіть чи не платіть.

Для прикладу: 10 років тому, коли я народжувала першу свою дитину(донечку), пологи тривали дуже довго, як це часто буває при перших пологах, нікого з близьких людей не було поруч, ніякою підтримки. Мені щось там крапали і я з жахом лежала під тією крапельницею, незнаючи, коли це все закінчиться, мені було настільки страшно, що я й досі пам"ятаю цей страх. І якби не одна акушерка, яка бігала біля мене як біля рідної дитини, підбадьорювала і підтримувала, казала, що і як правильно робити в пологах, то народжувати мені було б ще складніше. Це та ситуація, коли навіть хочеться "подякувати" медперсоналу.

На другі пологи(3 роки тому) я вже йшла повністю спокійна, знаючи, як потрібно вести себе в пологах і розуміючи, що ніхто замість мене мою дитину не народить. Лікарі-акушери чудово виконували свою роботу, не натякаючи ні на яку подяку. Пологи пройшли спокійно, в нас народився чудовий синочок. То в такому випадку можна було й не дякувати.

Хоча кожен вирішує сам, виходячи з ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где в Луцке можно найти хорошие предродовые

Ми ходили у Обласний центр планування сім'ї та репродукції людини. Там є психолог Удалова Тетяна Олексіївна (754108).

Проводить 5-денні курси підготовки до пологів, аквааеробіку тощо.

На відміну від міського пологового немає натовпу народу на "семінарах" - разом з нами була усього одна пара :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим ті "натовпи" погані? Dream, погодься, "натовпи" - сказано дещо з натяжкою. Ніякої штовханини, дівчата діляться враженнями, щось радять одне одному і тепе. А про аквааеробіку (в "Червоному сонці") в моєї половинки враження якнайкращі, всім кого знаємо рекомендуємо йти і на заняття в пологовий і на аквааеробіку, дуже корисно. І "+" - нові подруги які невдовзі матимуть дітей однакового віку з вашими і які проживають у вашому районі - можна разом вигулювати кіндерів, спільні інтереси, ну ви зрозуміли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим ті "натовпи" погані? Dream, погодься, "натовпи" - сказано дещо з натяжкою. Ніякої штовханини, дівчата діляться враженнями, щось радять одне одному і тепе.

мені особисто зручніше бути не "частиною аудиторії", тому і з задоволенням пішов з дружиною туди. Мало народу - більше можливостей спитати щось особисте і більше можливостей почути більше деталей серед загальної інформації. Але то всьо, звичайно ж, імхо. :)

Щодо "діління враженнями" - як мінімум п'ятеро знайомих народжували протягом минулого року-двох, так що є в кого спитати/перепитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...