Перейти до змісту

Готовимся стать папой и мамой.


ursa

Рекомендовані повідомлення

В старому роддомі ніхто на руки плаценту не давав і питань куди дівають не виникало...

Взагалі ця тема не про пологи і звинувачувати лікарів не завжди правильно. Сама переконана, що до пологів треба готуватися самому, як морально так і фізично, і не надіятись лише на лікарів. Відтреновані вправи з диханням і є запорука успішних пологів. Знову ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Часто чув таку інфу. Крім того, наші лікарі завдяки цьому завжди настоюють на природніх родах, навіть якщо є показання робити кесарів розтин, бо при "кесарінні" плацента втрачається.

Згідний, що ОБС, прохання підтвердити або ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто чув таку інфу. Крім того, наші лікарі завдяки цьому завжди настоюють на природніх родах, навіть якщо є показання робити кесарів розтин, бо при "кесарінні" плацента втрачається.

Згідний, що ОБС, прохання підтвердити або ні.

Цікаво куди ж вона дівається при кесаревому розтині? Випаровується чи що? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мабуть непридатна для подальшого використання.

І щось мені здається що це джерело "стовбурових" клітин(чи як там вони називаються), і використовується мабуть не стільки для ліків, а для дослідження в галузі використання таких клітин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видно щось там не зовсім так сталося як гадалося, якщо кілька місяців тому змінили диретора їхнього, чи як вона там називалася...

існую негласна заборона на стимулювання, думаю це неспроста...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

после стимулирования, кесарева плацента непригодна для дальнейшего использования в медицине, производстве косметики.

и уже мы обсуждали Луцкий роддом по этому поводу.

"плацент-формула" - все слышали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, приємно, що є люди не байдужі до цієї проблеми. Я також чув, що наші продають плаценту, тільки не німцям, а американцям. З одного боку нехай продають (хоча не знаю наскільки це законно), але для чого мучити жінок, заставляючи їх народжувати самостійно. Якщо хтось щось знає, то пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю, що варто прив*язувати відмову від стимуляції до "спасіння" плаценти заради її продажу. Стимуляція, це не позитивна річ для дитинки, тому її використання виправдовується лише у необхідних на те ситуаціях (власне пережила на собі). Ви запитайте жінок, хто з них хотів би кесевий розтин, таких найдеться небагато. Бо свою кровинку хочеться народжувати свідомо і як того веліла природа, та й найкомфортніше для малечі. Пологовий процес починає сама дитина, це вже доведений фак і не потрібно її до того примушувати.

Я не сперечаюсь, що можливий факт продажу, але прив*язуйте появу цієї методики народжування до бажання наживи це вже занадто. Ця методика себе виправдовує, а помилки лікарів бувають, бо людський фактор ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привязувати вперте невикористання стимуляції до продажу плацент варто. Така моя тверда переконаність. НЕ вірю, що ТІ САМІ лікарі, які ще 10 років тому кожну третю кесарили - і самі наполягали на тих кесарських, бо чикнути - це півгодини, а розродити - то процес, зненацька стали такими великими прихильниками природності пологів. занадто крута зміна світогляду :( якась собачка там закопана :P Щодо продажу - хай продають навіть себе на органи, але хай не шкодять свідомо, боячись не зробити план продажів і отримати на горіхи за використану де необхідно стимуляцію. не треба крайнощів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спитався в мами. Каже колись було продавали у Францію з нашого пологового будинку. На рахунок того, що зараз не знає, а те що не дуже давно продавалось - факт. Процес зберігання технологічний з використанням спеціального обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У Францію, Германію чи Америку продавали, в мене даних нема. А от те що програма швейцарська - то це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ - не рівняйте [вирізано цензурою] з пальцем!!!

Чого ви вчепилися до радянських часів??? Тоді Вас не ставили перед вибором - а лише перед фактом. !

Тепер же кожен має право вибору.

laska права - дитина сама проситься! І організмові краще знати що, та коли! Відійшли води - пора! (як приклад, не вдаємося у нюанси про загрозу і т.д., це ми не у цій темі обговорюємо).

Щодо продажу - то скажу так - (ІМХО, за тих же радянських часів, її (плаценту) - навряд чи десь використовували. ) то нехай хоч зараз користь принесе.!

Той же пологовий будинок потрібно у належному вигляді тримати!

змогла породілля сама родити- гуд - не може - під скальпель, аби всі були живі та здорові..

**тему закрити, я вважаю..**

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожалуй, действительно надо подвести черту. а-то одно и тоже молотим, причем не в первый раз

1. нужна ли плацента молодой матери или ее ребенку? думаю нафиг не нужна.

2. если есть покупатель - почему не продать?

3. кому продавать? - тому, кто больше заплатит. в данном случае это могут быть хоть австралийцы...

4. то, что в Луцке могут перегибать палку и гнаться за большим количеством, стараясь не стимулить или кесарить - такова уж словянская натура.

5. после стимуляции или кесарева плацента к дальнейшему использованию не подходит.

6. то, что переоборудование Луцкого роддома делалось за деньги иностранфев - факт. вполне возможно, что расчет за это идет плацентами.

думаю, фатит :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Доброї години доби шановні форумчани. Готуюсь стати батьком і хотів поспілкуватись з людьми, які мали досвід в цій незвичайній справі, адже виникає дуже багато запитань:

1) Де краще у нашій області народжувати?

2) Які розцінки?

3) Вибір візочка, колисочки. Ціна-якісь. На що звернути увагу?

4) Які магазини дитячого одягу можете виділити.

5) Хто з мужчин був присутній на пологах? Які враження? Чи не шкодуєте?

6) Інші поради...

Наперед дякую за розуміння, вибачайте якщо не в ту конференцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик була вже така тЄмка.. Десь в нижніх розділах... Відпочинок чи ше шось таке... Пошук рулить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Де краще у нашій області народжувати?

2) Які розцінки?

3) Вибір візочка, колисочки. Ціна-якісь. На що звернути увагу?

4) Які магазини дитячого одягу можете виділити.

5) Хто з мужчин був присутній на пологах? Які враження? Чи не шкодуєте?

6) Інші поради...

1. не думаю, что схватки начнутся в Луцке вы поедете в Ковель (или даже в Киверцы) рожать потому что там лучше... правильнее выбирать доктора и с ним договариваться

2. думаю, индивидуально.

3. зависит от... мы выбирали универсальную полегче. чтоб таскать с 5-го этажа без лифта. денег тут жалеть не особо стоит. хотя и платить 1000 долларов смысла не вижу. наша Geoby 501 обошлась в 750 гривен

4. Пеликан во время акций... варшавка... но тут набирать много вещей не надо. ребенок быстро выростет, так и не сносив ничего...

5. тут не понял. ты кого имеешь в виду? кого-то из тех, с кем в пятницу пиво пил? ;)

6. не бздеть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. не думаю, что схватки начнутся в Луцке вы поедете в Ковель (или даже в Киверцы) рожать потому что там лучше... правильнее выбирать доктора и с ним договариваться

Знов таки якщо серед ночі і не на зміні того з ким домовлялись.Особисто не домовлявся не зким, а просто після пологів віддячив акушерці і гінекологу.

2Stork

по 5 пункту взнаєш про себе багато нового :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знов таки якщо серед ночі і не на зміні того з ким домовлялись.

правильная договоренность - когда доктор по звонку едет на такси/вертолете/подводной лодке к роженице исполнять договорные обязательства.

иначе зачем договариваться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Однозначно в Луцькому пологовому будинку http://www.pology.lutsk.ua/about.html

2) не домовлялась, дивилась по ситуації, які бригаді попались на чергування. Домовленість буває і шкодить: лікар спішить, стимулює жінку, або просто не встигне.

3) Доповню Shura, ще залежить від сезону, коли народжується дитина. Надала перевагу X-lander http://www.x-lander.com/xlander/en/ (точка на варшавці). І обов"язково тріо (люлька, автомобільне крісло і літній варіант). Автомобільне крісло використовується, як і вдома з 0 місяців, в автомобілі, а головне кріпиться на корпус каляски. Це допомагає, коли дитина вже не дуже лежати хоче, а сидіти ще рано. + там все продумано з ременями (це обов"язково, бо не раз бачила, як в мамаш вилітали діти на бровках), з підголовниками, ніяких додатково подушок не потрібно,+ дощовик, сітка, насос.

4) Доповню, що Тигрес давав знижку протягом місяця, при наявності свідоцтва про народження.

5) Мій чоловік ходив, пустив сльозу радості, емоції незабутні. Але обов"язково необхідно пройти курси в жіночій консультації. Покажуть хороші вправи, масажні точки для полегшення болю, навчать правильно дихати, щоб добре відкрилась матка. Гарно пояснять причину болю. Коли це усвідомиш, то почуваєшся підготовленою до пологів і контролюєш процес. Відвідати обом, особливо лекції в середу, четвер, п"ятницю.

6) Рекомендую відвідювання аквааеробіки для вагітних, укріплює м"язи, готує тіло до пологів. Як результат - пологи без ускладнень і швидке відновлення організму жінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот моя ложка дёгтя в бочку с мёдом...

5 лет назад у меня родился сын. если я бы присутствовал на родах - отметелил бы всех(ну или меня охрана :P ). На десятый звонок по телефону(в 23.50), ответили что жена под наркозом, а ребёнок в реанимации. Был бы трезвый - не уснул бы. Проблема была в том, что была короткая пуповина(врачи провтыкали сей момент) и дитё тянули щипцами, в следствии чего погнули череп, то есть пол головы было вогнуто вовнутрь. Жену обвинили, что она хреново тужилась(а как можно тужиться 23 часа подряд?!) Дай бог здоровья тому хирургу, который ювелирно сделал операцию и невропатологу, которая вела реабилитацию (Домка Илларионовна, если кто знает, в Дачном заведует санаторием). Сейчас усё пучком, но нервов потрачено вагон.

Иди на роды 100пудово и видеокамеру бери с собой. Если что не так - не докажешь потом нифига без видео.

з.ы. желаю удачных родов и здоровенького ребёночка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброї години доби шановні форумчани. Готуюсь стати батьком і хотів поспілкуватись з людьми, які мали досвід в цій незвичайній справі, адже виникає дуже багато запитань:

1) Де краще у нашій області народжувати?

2) Які розцінки?

3) Вибір візочка, колисочки. Ціна-якісь. На що звернути увагу?

4) Які магазини дитячого одягу можете виділити.

5) Хто з мужчин був присутній на пологах? Які враження? Чи не шкодуєте?

6) Інші поради...

Наперед дякую за розуміння, вибачайте якщо не в ту конференцію.

1) Моя дружина народжувала у Луцькому пологовому будинку у 2006. Не знаю, можливо із того часу щось змінилося, але скажу так: умови нормальні(навіть можна сказати хороші), персонал загалом професійний, але... ДОВЕЛОСЬ таку інформацію, що лікарі свідомо не роблять кесерів розтин і не стимулюють пологи, оскільки їм потрібні стовбурові клітини (підписаний із америкосами контракт). А сучасній жінці абсолютно без різних медекаментів самостійно народити дуууже важко(хоча знову ж таки як кому). Моїй дружині зробили кесерів розтин, але лише тоді, коли у дитини почалось кисневе голодування і ще б трішки і.... Такщо тут звичайно н'юанс....

2) У мене так склались обставини, що головний лікар якраз зробив розгон у день пологів серед лікарів, бо хтось там написав у прокуратуру кляузу що мовляв бабло вимагали, то їх там усіх на вуха поставили і грозилися усіх позвільняти. тому не заплатив нікому ні копійки. лише при виписці лікуючому в реанімації лікарю пакетік дав. :)

P.S.: дуже раджу у будь-якому випадку, якщо не дай Бог будуть кесарити підійти до анестезіолога і дати баксів 20-30 щоб наркоз нормальний зробила, а не самий дешевий... Мені нажаль ніхто цього тоді не сказав :)...

3) Ну ціни на візочки та колисочки 3 роки тому були трохи не ті, але:

візочок - вибір величезний, однак говоритиму про себе: Горохівського виробництва(та дійсно ціна якість++). Я б його чесно кажучи сам напевно б не купив, бо з вигляду простенький(але переконався що не все то золото що блищить),але мені моя хресна яка там працює подарувала. відїздив цілий рік. плюс дитина у ньому ще й півроку спала. ну коротше залишився я ним задоволений. щей досі ціленький.

коляска - взяли babi club. мені теж сподобався. легенький, зручнйи, компактний, витривалий

ліжечко - в тигресі брали, щоб злегка гойдалось. то ще й досі козак спить :)

4)Пелікан, тигрес, варшавка(але то треба точки знати, бо там можуть впіндюрити ніби польське, а воно х.. зна яке.) Згоджуюсь що одразу багато купувати не потрібно - дитина швидко росте. Але однозначно раджу, якщо є можливість купувати якісний одяг в пелікані чи тигресі. носиться та переться СУПЕР! І потім виглядає як новенький!

У мене малий курточку літню в чорниці повимазував. Думали все, в мусорку викинем...:) Та ні купили нормальний стір. порошок і усе відіпралося! такщо якісне воно є якісне...

5) був присуьній особисто. спочатку стрьомно було, казав, що вийду коли народжувати почне, але як побачив як їй тяжко самій, то навіть не знаю... прсто про інше уже не думав. Отож, чоловікові врто бути ОДНОЗНАЧНО. це така підтримка для вашої половинки! Враженння супер, ні про що не шкодую.

6) Бережи дружину після пологів, приділи їй максимум уваги і тепла, допоможи обновити гардероб(по можливості) нехай вона відчує себе королевою! Головне не дати початися післяпологовій депресії, бо то капець....

Ну все, хай Бого допомагає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, не повторяйтесь

роддом Луцкий, совместные роды, продажу плаценты уже обсуждали...

объединю я темы, наверное...

голосовалку я прибью

а вот ее результаты:

Совместные роды

Ваше отношение к идее совместных родов?

За, это в интересах обоих партнёров [ 28 ] [82.35%]

Против, не мужское это дело [ 6 ] [17.65%]

Были ли вы вместе (планируете ли быть вместе) на родах?

Да [ 14 ] [41.18%]

Нет, но собираемся [ 5 ] [14.71%]

Да и снова будем рожать вместе [ 8 ] [23.53%]

Да, но больше не будем [ 1 ] [2.94%]

Нет и ни в коем случае [ 6 ] [17.65%]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...