Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Начньом з того, шо Зєвсу пофік, а увага інших - ну слідкуйте за його статусом, чО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Создал префикс "Вирішено"

я вже колись запитував, але якось не помітили, певно, бо ніхто з адмінів не відписав (ні нафіг з такими ідеями не послали :)) ...

Хтілося б кноМпочку "Дякую"... сильно то складно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли на форумы захожу незареєстрованим на якусь сторінку, куди можна зайти тільки зареєстрованому користувачу, отримую

"Извините, вы не имеете права доступа к этому"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли на форумы захожу незареєстрованим на якусь сторінку, куди можна зайти тільки зареєстрованому користувачу, отримую

"Извините, вы не имеете права доступа к этому"

це канєшно стращний баг і глюк, його надо срочно фіксіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оперативно поправили, було отак

"Извините, вы не имеет права доступа к этому"

Цікаво, чому моє повідомлення порихтував хтось, бо вже і його виправили.

А перекривляєш дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

чому не можу залити фото на фотохостинг? Пише "немає зображення для завантаження". Підкажіть, що за фішка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому не можу залити фото на фотохостинг? Пише "немає зображення для завантаження". Підкажіть, що за фішка?

Та ні, в мене все гаразд, залилось без проблем.

Може пошкоджений файл чи розширення файла не підходяще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Изменить имя пользователя

Вы не сможете изменить ваше имя пользователя пока у вас не будет более 14 утвержденных сообщений

Що за "утвежденые сообщениея"? щось ніде не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Изменить имя пользователя

Вы не сможете изменить ваше имя пользователя пока у вас не будет более 14 утвержденных сообщений

Що за "утвежденые сообщениея"? щось ніде не знайшов

нафлудь ще 13 повідомлень і буде щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафлудь ще 13 повідомлень і буде щастя

Ок. Дякую! Щось не помічав, що цей лічильник зменшується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи два моїх повідомлення підряд в одній темі зліплюються в одне, а зараз вкрай необхідно, щоб вони були окремими постами. Як це зробити? В чому закономірність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи два моїх повідомлення підряд в одній темі зліплюються в одне, а зараз вкрай необхідно, щоб вони були окремими постами. Як це зробити? В чому закономірність?

Написавши пост, перейди на другу тему,потім вернись в ту, в якій є твій пост, роби новий і буде тобі щастя :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи два моїх повідомлення підряд в одній темі зліплюються в одне, а зараз вкрай необхідно, щоб вони були окремими постами. Як це зробити? В чому закономірність?

В часі між постами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ствоюю тему,наприклад,публікую музичний альбом - то постійно змінюються кольри шрифтів самостійно,або коли вставляю ссилку - то час-від-часу сама адреса ссилкі перекидається на початок того слова,в яке вставляю ссилку

Ще дуже часто коли набираєш текст,потім повертаєшся десь у середину,щоб підправити,потім знову повертаюсь у ту строку де набирав - тільки починаєш дописувати - автоматом перекидає на початок речення-строки - і коли непомічаєш цього,то виходить абра-кадабра,треба все виправляти.

Або коли ссилку робиш,наприклад,червоного кольору - то вона стає синього і ніяк не виправляється,але вже коли користуєшся пред.просмотром - то вона все-таки червона)

Звичайно це смішні глюки і не особливо то впливають на роботу,але часом бісить!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pokemon, інструмент з піктограмкою у вигляді ластика (на панелі інструментів другий зверху зліва) не допомагає? Він скасовує форматування тексту, мені дуже зручно коли копіпащу з інших ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент проблеми з відкриванням сторінок,потрібно чекати 2-3 хвилини! (смайли взагалі не відкриваються!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий тормоз зараз з бордою, шо капець. відчуття, ніби перехват потоку іде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возникла ошибка при работе с базой данных.

К сожалению, на данный момент из-за технических проблем с базой данных, форум не может обработать ваш запрос. О проблеме уже сообщено администрации форума.

Приносим свои извинения за причиненные неудобства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий тормоз зараз з бордою, шо капець. відчуття, ніби перехват потоку іде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на телекомі весь час борда як на ручнікую.. по 30 сек грузить сторінку :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В зв'язку з подіями в країні, ресурс board.lutsk.ua перевантажений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно знову треба нову тему про майдан робити, нє? :)

пора би... 74 сторінки нашкрябали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже КаМеДе так заглючило, то що вже казати про звичайних юзерів((( post-8000-0-42717100-1390252275_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...