Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

так треба просто час від часу прокалювати спіраль без жижі й смола осипаєтся сама

а це як?

ну в нерозборному не знаю, а в розборному (для того й купують обслуговуючі атомайзери, щоб так як ти не викидати кучу бабла постійно) робится так :

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

для того й купують обслуговуючі атомайзери, щоб так як ти не викидати кучу бабла постійно

на звичайні цигарки тратив набагато більше))

відео глянув. простіше раз в місяць (а остання модель точно місяць проходить) витратити 20 грн на заміну випаровувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після перших затяжок зрозумів, що якість пару майже така, як у першому моєму клірі. пар доволі теплий, смак виразний. випаровувач уже більше двох тижнів, й ще натяку на прогорання не має. в тому режими, як я парю це показник.

з рідинами зупинився на Деканзі. враховуючи, що я знайшов де їх брати по 24 грн, це простіше чим мішати самому. принаймні мені так простіше))

1 для чого мучити себе нульовкою не знаю, особливо після двох пачок в день

2 як не крути, але якщо хочеш нормально парити, без гемору й лишніх капіталовкладень, таки прийдеться купити щось обслуговуєме й навчитись мотати спіралі

3 ну й в теперішній час словосполучення *мішати самому* має на увазі, розлити готову базу потрібної крепості по бутилочкам 10мл й докапати туди ароматизатора в кількості 5 - 30 капель, залежно від виробника ароматизатора, ВСЕ, й тоді за 24 грн получится десь 50мл жижи, а не 10. Тільки ж то треба посидіти, почитати, які атомайзери є, які ароми, які бази. Тим більше в першому пості є ВСЕ, що й де купити, просто треба ПРОЧИТАТИ

для того й купують обслуговуючі атомайзери, щоб так як ти не викидати кучу бабла постійно

на звичайні цигарки тратив набагато більше))

відео глянув. простіше раз в місяць (а остання модель точно місяць проходить) витратити 20 грн на заміну випаровувача.

рукаліцо. Хоча, пройде трохи часу й сам до того дійдеш, захочеш нормального паріння й дійдеш, й до обслуговуючих, й до самозамєсу й до варівольтів з варіватами. Хоча мені не було кому радити, все через себе пропустив, а тут ЗНАЮ, що або кинеш парити, або прийдеш до того, що я казав, але кого це зараз хвилює ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, та можливо ти правий. я ж не сперечаюсь, але поки якось так. не готовий мотати спіральки, краще поводків навяжу, якщо час буде))

1 для чого мучити себе нульовкою не знаю, особливо після двох пачок в день

ти знаєш, не мучусь. мабуть у мене психологічна залежність, а не нікотинова))

й тоді за 24 грн получится десь 50мл жижи, а не 10

ну тут є доцільність, а не підкажеш по виробниках, що краще брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я базу парю VPG Power Smoke Baze, а по ароматизаторах радити майже неможливо, лише методом тика й проб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокалюю батареєю, як у відео. В перемотці теж абсолютно нічого страшного нема - відео на Youtube достатньо, щоб зрозуміти що і як. При наявності навику можна все зробити за 5 хв.

Самому мішати рідини теж навчився, нічого складного. Особливо корисно, коли після чергових модифікацій кліромайзера розумієш, що жижу теж варто було-б модифікувати :) Але Dekang - це щось, поки-що своїми самозамісами наблизитися до його якості не виходить. Накурюєшся - так, отримати задоволення від процесу - ні. Читав, що в ньому використовується багато компонентів, деякі навіть не розголошуються. Де він, доречі по 24 грн? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де він, доречі по 24 грн?

у мене одногрупник, тримає онлайн магазин, дізнався випадково, коли замовлення зробив))

для всіх у нього по 27 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

знайшлося

http://www.youtube.com/watch?v=bRWx4Bd3SHk

та й взагалі канал в нього цікавий більш меньш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привіт усім!

Потрібна допомога камраду з форуму http://ekurilka.com.ua. Всі хто має бажання та може допомогти, зателефонуйте до Сергія (0955654416), його сьогодні виписують з лікарні і йому нікуди податись, його виселили з квартири.

Ось меседж від комрада, який тісно спілкуються з Сергієм - останні дві повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Подарувала дружина eGo мега one. I тут стався великий аблом. По ходу я легенi вбив звичайними цигарками - е-сiгою затягнутись не можу вiд слова ваабще :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, difoto сказал:

Подарувала дружина eGo мега one. I тут стався великий аблом. По ходу я легенi вбив звичайними цигарками - е-сiгою затягнутись не можу вiд слова ваабще :(

в смислі ваабщє ? Тяги нема, чи закрепка сильно ? В першому випадку, скоріше за все брак, в другому - заміцна рідина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

Тяга норм. Нульовка. Кашляю при затяжцi аж гай шумить.

зараз навіть я кашляю, бо в бронхах *грає* від простуди :)  А взагалі може не підходити конкретно взята рідина (не той ароматизатор, забагато (замало) поліпропіленгліколю чи гліцерину), треба спробувати іншу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюс атомайзер може глючити, наприклад замалий опір в спіралі й рідина пересушуєтся й стає їдкою, нюансів може бути море

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормуль, дай час легеням трохи звикнути. Я зранку до 3-5 затяжки теж кашляю. Жижа 8-ка.

SDC10289.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у варiантi "з коробки" така шняга - то я не знаю , навіщо така морока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, difoto сказал:

Якщо у варiантi "з коробки" така шняга - то я не знаю , навіщо така морока.

Дивно Діма, прикинь, в телевізора така ж шняга *з коробки*. Поки не дістанеш з коробки, не підключиш антену й не настроїш канали, ніц не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо в телевізорі перед тим, як щось дивитись потрібно переміняти кілька кінескопів - то збс. Суть не в тому, яка якість  паріння  - якщо я купив девайс, купив готову жижу і не можу затянутись - проблема певно в мені. Тим більше, що моїм девайсом некурящі випускають без проблем таку кількість пару, що я певно свідомість втрачу після такої затяжки. Я ж можу затягнутись максимум щоб з рота щось видиме вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в любому випадку, або в тебе хвороба, або несприйнятливість до конкретно взятої рідини чи ще щось, ну або ти унікум, бо людей, які не можуть парити нульовку, я поки що не зустрічав й не чув про таких, був там колись один чи два, але в них конкретно алергія була на одну з складових рідини а ти вже другу спробу робиш й колись все було нормально, наскільки я памьятаю. Коротше зайди, як зможеш, бо те *ворожіння по фотографії* якось не тойво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй змінити рідину. А кашляють перший раз всі, навіть просмалені курці.  Для адаптації рекомендую їм спочатку вдихати трохи з повітрям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо! Роздуплив! Проблема була в мені. "Тянуть сільнєй нада!!!" А я тормоз відкрив повністю воздухозаборнік і ледь-ледь потягував, що жижа аж булькала від перегріву. Зара затягуюсь на повну - політ нормальний, залив 3-ку, за ранок вже півмілілітра зпарив :) Пара - збс, аж монітора не видно! :)

Тепер поясніть: шо значить сигаретний та кальянний спосіб? В чому різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, difoto сказал:

Тепер поясніть: шо значить сигаретний та кальянний спосіб? В чому різниця?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паріння то шикарнюча штука. Парю вже з 25 лютого. Стартував з "нульовки" шері і папироски TGO-CE6 (дядько MANJAK11 присадив на "паріння", коли були в Егоїста в бані). Добра людина презентувала Espire bdc і я зрозумів, що чим сильніші випарювачі, тим ефективніше "паріння". Найбільшу приємність відчув від того, що можна "курити" будь де))) Спочатку як і Ді, не міг зрозуміти, чого то воно так хреново димить, потім зрозумів- тягнути тре повільно, втягуючи і одночасно натискаючи кнопку. Одним словом, премудростей не багато, але розуміння самого паріння приходить з часом. Чим крутіше по ціні "папироска" і вибрана рідина( краще купувати і змішувати самому , як то робить дядько MANJAK11, дешевше виходить), тим комфортніше паріння)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...