Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

э не Дiма, потiм виявится, що один клон був створений для образ, iнший просто щоб апнути свою темку, третiй щоб апнути темку другу. Короче кажучи всерiвно треба вертатись до *истоков*. *Исток* заключается в тому, що клон в любому випадку повинен бути вiдловлений й забанений й неважливо, встиг *хазяiн* клона використати клона в *злочинних* цiлях чи нi, бо якщо клон е то рано чи пiзно вiн всерiвно буде використаний для власних потреб. Нажаль при боротьбi з клонами час вiд часу потерпають й тi, що насправдi клонами не являются. Але мусово йти на такi речi тому, щоб власники клонiв не користувалися такими *прецедентами* , який виник в данiй темi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

Я канєшно діко ізвєняюсь шо влажу у вашу дискусію, але тут на Борді є 1 юзер який може писати з того ж айпі що і я, але прошу нас не банити, якщо треба можу навіть нік сказати... Але то не я, ми по форуму не пересікаємось, та й пише той "клон" суттєво рідше, і він... е-е-е... жіночого роду. А ви можете ідентифікувати самі компи які за роутером стоять, бо пишемо з різних? Бана чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мотиви зрозумілі, але фільтрування по IP для мене не зовсім логічне. Той же "Фотаком" колись видавав один IP для різних клієнтів. Пам'ятаю, що зайшов до товариша, і не міг на трекерах зареєструватись, бо адреса була заблокована. А зараз борда розширилась до масштабів, коли випадкове співпадіння ІР є нормальним явищем.

Може логічніше вимагати підтвердити той факт що це різні люди на протязі трьох днів, ніж рубати з плеча? В Луцьку ж живемо...

kontrero на борді повторно реєструватись не буде, це на майбутнє пропозиція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот теперь суть ясна, спасибо MANJAK11 и difoto Вернёмся к нашим баранам есигам?

Тоже пользуюсь VPG POWER SMOKE BAZE вроде бы неплохо. Пробовал DIRTY NEUTRAL БАЗА - не пошла мне, не смотря на кучу хвалебных отзывов на екурике, какая то жестковатая она, что ли. Могу дать на пробу кста.

VPG закончилась, с понедельника буду заказывать.

Зы: 18 мг крепость

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот теперь суть ясна, спасибо MANJAK11 и difoto Вернёмся к нашим баранам есигам?

Тоже пользуюсь VPG POWER SMOKE BAZE вроде бы неплохо. Пробовал DIRTY NEUTRAL БАЗА - не пошла мне, не смотря на кучу хвалебных отзывов на екурике, какая то жестковатая она, что ли. Могу дать на пробу кста.

VPG закончилась, с понедельника буду заказывать.

Зы: 18 мг крепость

я и дирти пробовал и табачную, что после нее появилась, только самой последней табачной не пробовал. Но мое мнение, что всетаки чистая база лучше, там сам контролируешь колличество аромы, и мешать можна любую арому, а табачные базы только для табачных аром и накладывает свой вкусовой отпечаток на готовую жижу, что иногда (вернее често) совсем не в тему. Но за предложение попробовать спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в "Ред булл" вперся, 10мг. Вже другий кліромайзер "посадив")))

Я купив арому Ред Бул вiд FA , не дуже сподобалось, а от iннаверовська *Секс на пляже* набагато прикольнiша й редбульнiша, взяв на озброення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На следующей неделе буду базу заказывать, заодно, как всегда, пару тройку аром, вот и попробую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, могут забанить, проверка по айпи, чуть ли не единственный способ отлова клонов на форуме.

Не пугай людей. Для бана должен быть повод - в данном случае мной была замечена скрытая реклама, но с моей стороны действий не произошло, как оказалось, это было верным решением , поскольку даже если реклама, то разных изделий.

Но если с одного айпи в течение суток приходит сообщение "А - гораздо лучше чем Б, я пользуюсь только А!" и тут же с другого ника "Да, действительно, А - лучше всех!" - у модератора нет повода не подозревать эти два аккаунта клонами и следует бан или РО до выяснения. Отсюда вывод: в любом разделе надо делиться мнениями без уклона в рекламу того или другого продукта. Как-то так.

Было просто желание что бы люди купили себе стартовый набор не в ТАМ Таме или еще гдето. и переплатили получив мертвый неактуальный девайс. А сразу топали в интернет покупать хороший апарат. Но если реклама. Ок бум молчать ))) У меня завтра 20 дней как без аналога (простых сигарет).

Я сначало думал что Е сига должна быть похожа на простую сигарету. И выкинул не одну сотню грн пока понял что курить, что вкус передает и норм пар делает. Та сига что у Контеро тоже ниче. Только акуму бы в два раза больше махов и меньше течи катриджов. И было бы супер. С плюсов там размеры и дизайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в любом случае советую всетаки заглядывать на первую страницу темы, я там достаточно много ссылок на темы и инет магазины выладывал :) как говорится *хто питае, той не блудить* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт однодумцям!

Підкажіть чи в Луцьку хтось займається ремонтом е-сигарет? В мене вчора вийшли з ладу одразу два акума від EGO-T. :(

Спочатку один "згорів", через години дві і другий навернувся. Під словом "згорів" маю на увазі, що з ємністю все добре, а несправність на платі акума (звідти і смердить паленим).

Чи можна в Луцьку десь придбати окремо АКБ для EGO-T ? Цікавить сьогодні-на-сьогодні.

Користуюсь: батарея EGO-T 1300mAh + атом IMIST Biansi Gun Steel.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не слышал, чтоб у нас кто то услуги ремонта оказывал, нужно знакомых электроников искать. На екурилке читал вроде о продаже кнопок с платой для ремонта и тамошние специалисты могут починить. У меня тож одна АКБ валяется, после падения перестала работать, но она не фирменная, с рождения подглючивала, потому и не заморачиваюсь с ремонтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже замовив дві плати до АКБ, в четвер приїдуть, перепаяю сам, нічого там складного немає виявляється. Поки парю напряму - вийняв акум, від"єднав згорівшу плату, два дротики від АКБ до атома. Пару вагон, смак і ХП - все на висоті :) Тільки одна проблема в такому варіанті є... акум розрядиться і кірдик, без плати не зарядити його... Один вже посадив, другий тільки почав. ;)

Кому цікаво,

от такі плати всередині стоять http://www.heaven-gifts.com/product-334.html

а ось так іх можна замінити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bus,

Как успехи?

Мне испарители новые приехали, кайф :)

Все чудово!

Приїхали плати для АКБ. Перепаяв, там все просто, акуми запрацювали. :)

На фото один вже зібраний і заряджений. Другий заряджається в розібраному стані, бо хочу корпус акума до металу відчистити. Якось переїхав свою его-шку автомобілем. Відковиряв з грунтовки і далі парив :) нічого не поламалось, але акум подерся здорово.

post-290-0-02726800-1341515056_thumb.jpg post-290-0-01343100-1341515064_thumb.jpg

Весь ремонт 2х АКБ мені обійшовся у вартість двох плат 3,75$ х 2шт = 7,5$ (60грн).

А, ну і ще докупив нижню частину атома зі спіралькою (через КЗ старої спіральки і вилетіли плати), це ще 7,5$ (60грн).

P.S. Snark, а які саме атоми приїхали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня Его С, там сменные испарители. Купил джойтеховские, потому что старые пожёг по неосторожности. Они очень не любят когда жижа заканчивается, нужно доливать вовремя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня Его С, там сменные испарители. Купил джойтеховские, потому что старые пожёг по неосторожности. Они очень не любят когда жижа заканчивается, нужно доливать вовремя.

Коли жижа закінчується, то це не сподобається ніякому Атому. :) Та й Гаррі про себе зразу дасть знати.

Я купував комплект ЕГО-Т. Так ось там нерозборні атоми. Обидва попались так собі (по кількості пару, смаку і т.п.). Потім докупив ще один ЕГО-Тшний атом на прозапас, третій виявився бомба проти перших двох. Получається така собі лотерея - який атом попадеться.

А ще пізніше докупив розборний Атом IMIST, получив взрив мозга і з тих пір рідні ЕГО-Тешні атоми лежать в коробочці. :)

Знаю-знаю, ті хто досить довго парять скажуть ти ще не пробував того чи іншого, що є набагато крутіші штучки. Але мені подобається те, що користую в даний момент. Як то кажуть "Лучшее враг хорошего."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому треба, можу продати два б/у джоевских акума 1000Мах разом iз зарядкою за 150грн, ато лежать без дiла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

кому треба, можу продати два б/у джоевских акума 1000Мах разом iз зарядкою за 150грн, ато лежать без дiла

Привіт, я теж записався в клуб "електронщиків", поки що прикупив б/у Его-Т 1000 міліампер, е-дюк, троха жижи і кліромайзер СЕ2 (правильно здається). Недавно купив не есмокерс е-турбо, але якась вона, хз...

Взяв би акумулятор один, без зарядки і троха досвіду))) можна скайп або де тебе знайти?

Чесно кажучи, в Луцьку не бачив щоб хтось курив е-папіроси, таке враження наче я з іншої планети зі своїм "переносним кальяном". І ще питання, де купити ніхром і нитку кремнеземневу??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене можна знайти на оптовому ринку на Варшавцi. перший ряд, характернi ознаки - надмiрна вага та чохол на шиi, в якому знаходятся Варя та Е-Бак вiд перелеснiка. Нiхром та кремнезем можна купити тут http://www.forecig.com/dla-obatow-c-74_81.html наприклад, заодно базу, арому та iнше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив на море... там майже не парив. Парив тільки коли під пивко, або вечерком перед сном. Приїхавши в Луцьк також майже не парю. 1.5 жижи вистачає на 3-4 дня, а то більше днів. Ось думаю мож спробувати кинути.

Аналог і далі не тяне зовсім. Вже пару місяців без табака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

кому треба, можу продати два б/у джоевских акума 1000Мах разом iз зарядкою за 150грн, ато лежать без дiла

Знайшов однодумця, хочу прикупити одну собі, одну йому. Як можна зустрітись, забрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

15 раз обійшов 1 ряд. не знайшов. Точніше де саме?

Я теж не відразу знайшов))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

подумую над тим щоб продати Т-Бульбу http://ekurilka.com.ua/showthread.php/469-Обслуживаемый-атом-quot-Т-Бульба-quot-(НАЦІОНАЛЬНИЙ-ВИРОБНИК) бо всерiвно парю в основоному Е-Бак, парив би й Бульбу, але на нiй менi треба крепость 12мг, а на Баку парю 6мг, рiзнi жижи бовтати якось лiнь. Цiна питання 450грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...