Перейти до змісту

Who0

Учасники
 • Кількість зміста

  265
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

1 Байдужий

Про Who0

 • Ранг
  Прописанный

Контакты

 • ICQ
  410022534
 • Skype
  freddd9

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. випадково задублювалась. Прошу видалити
 2. Куплю простеньку відеокарту з HDMI інтерфейсом. Бюджет бажано до 300 грн. о5о4з8о185, Костянтин телеграм - @Fred_UA
 3. Куплю простеньку відеокарту з HDMI інтерфейсом. Бюджет бажано до 300 грн. о5о4з8о185, Костянтин телеграм - @Fred_UA
 4. Продам відеокарту Zotac PCI-Ex GeForce 9800 GT 1Gb 256bit GDDR3 Ціна 750 грн. Якщо потрібні фото, можу зробити.
 5. ДОбрий день! цікавить мазда синя на задньому плані 323 С ВА http://c2n.me/3HeTm4B
 6. Заніс в PC Doctor, по вул. Бандери. відремонтували. Проблема була в контроллері, на скільки я зрозумів. Від рідної зарядки не хотів приймати заряд. Проблема з довгою зарядкою батареї будуть, але мені це не суттєво. Основна проблема усунута, планшет працює, заряд приймає. Ражду ПК Доктор. приємні люди, гарний сервіс. Тему можна закривати.
 7. Роз'єм для зарядки окремий. Мікро юсб не задіяний. Раніше він заряджався по трохи, але тільки у виключеному стані. Включений всеодно сідав при зарядці. А потім довго не користувались, батарея сильно розрядилась і тепер взагалі не заряджається. Ще один симптом був - при розрядженій батареї і включеному зарядному, якщо включати планшет то екран в нього починає мерехтіти, сипатись, полосками йти. Але після того як трохи зарядиться, включався нормально.
 8. Експертної думки щодо предметів, цінності яких, ви не знаєте, у Вас ніхто не питав. Вам кажеш біле, а ви кажете "Ну що ж, з ваших слів зрозуміло що це червоне, з відтінком зеленого"...
 9. Шукаю майстра/сервіс по ремонту планшетів. Китаєць. Проблема з батареєю або зарядним пристроєм. Швидше другий варіант, так як відпаявши батарею планшет не вмикається. Світиться тільки підсвітка екрану, вимикається і через декілька секунд вмикається. І так циклічно. Або дайте пораду. У виключеному стані на гнізді для зарядки 5,00-5,03 В. При спробі включити значення скаче від 4,85 до 4,95 В. ЧИ це нормально? Заряд батареї приблизно 2,9. Це вже кирдик чи можна зарядити?
 10. І в мене історія в Свому Часі була. Попросив дружину сходити замінити батарейку в годиннику Електроніка 53. В результаті сказали що проблема не в батарейці, вони не працюють. Вирішив сам глянути, і що виявив? Під батарейкою виявив відломану лапку (контакт). Ну яким криворуким потрібно бути, щоб виймаючи батарейку так засандалити викрутку (чи чим вони там виймають) і зламати контакт? В результаті, жалію, що не дав дружині саму батарейку, яку напередодні діставав, щоб глянути чи не окислилась вона. Годинник вже декілька років лежить, все ніяк не доходять руки знайти і занести до майстра. Свій час такий "хлам" не ремонтує. Елітна "контора"...
×