Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

З нікотином простіше. Береш базу "нульовку" плюс базу "12-ку". Змішуєш це все під себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу купити батькові батарейний мод чи боксмод.. коротше кажучи я не в темі) підкажіть основу, інше буду дочитувати сам...  який набір Ви взяли б собі зараз? такий,  щоб дійсно був якісний, а не фігня якась, з котрою потім буде багато клопоту... Ну і так ази  і перші поради... сам я не палю і не палив ніколи, тому практично нульовий у цьому питанні, батько палить майже все життя.. років зо 30 точно... якщо така інформація звісно потрібна) Дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

JoyeTech eVic VTC Mini

Wotofo Serpent Mini RTA

LG HG2, або LG HG4 ----- 2 шт

база. традишн стартово 6-ку і 0-ку (потім, змішуючи їх підібрати міцність під себе).

http://vapers.in.ua/index.php?forums/kommercheskaja-prodazha-i-magaziny.8/

виглядає приблизно так IMG_20160811_213336.jpgIMG_20160811_213506.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а  атомайзер  Wotofo Serpent Mini RTA  розрахований на кальянну чи сигаретну затяжку? яка буде краще для курця з таким стажем?  3мл не мало? бувають більші?   повивчав трішки вказані в темі форуми... ББ думаю вже вибрав.. він співпадає з Вашим вибором, а от атомайзери ще бачив отакі - Taifun GT-S (клон) для сигаретної і KangerTech Subtank mini для кальянної затяжки, що можете сказати по ним? 

Акумулятор LG HG2 і LG HG4  в чому принципова різниця?? по характеристикам ніби те саме... чи я щось не те дивлюсь? у них є захист? як от наприклад у  Keeppower 18650 3100mAh?

база 6-ка і 0-ка це я так розумію суміші, які бовтають і потім заливають? то треба буде дивитись відео і читати більше))) і експериментувати)  Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ridec7 сказал:

Хочу купити батькові батарейний мод чи боксмод.. коротше кажучи я не в темі) 

Думаєш варто ? Імхо то викид грошей на вітер. Приблизно якби ти батькові купив би 3Д принтер. Це з не сигарета, прикурив , викинув. Тут акуми заряджати, спіралі міняти (перемотувати), рідину купувати, змішувати (якщо не готову) (а інакше не вигідно), заливати. Думаєш батько захоче з цим всим мудохатись ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wotofo Serpent Mini RTA тяга регулюється від мінімальної до максимуму. 3 мл достатньо, легко заправляється.

По цих акумах принципової різниці не має. Високотокові використовується без захисту. Захист в самому моді (по напрузі, струму, від КЗ).

По базі. Якщо змішати 6-ку і 0-ку в пропорції 50/50 на виході маєш 3-ку, і т.д.

Оптимально взяти в когось на день-два спробувати.

Як варіант на Північному  ринку в бутіку его-с комплект з рідиною і зарядним кілька днів тому бачив за 150 грн ) Фігня, як на мене, але всі з чогось починали. (Я теж).

На рахунок об!єму - не думаю, що батько захоче з таким ходитиIMG_20160812_000905.jpgIMG_20160812_000936.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, MANJAK11 сказал:

Думаєш варто ? Імхо то викид грошей на вітер. Приблизно якби ти батькові купив би 3Д принтер. Це з не сигарета, прикурив , викинув. Тут акуми заряджати, спіралі міняти (перемотувати), рідину купувати, змішувати (якщо не готову) (а інакше не вигідно), заливати. Думаєш батько захоче з цим всим мудохатись ? 

 я думаю, що то все не так і важко, але то Ваш досвід, проти моїх слів і здогадок) як буде побачимо..) просто так курити і стільки часу... ну здоров*я точно буде дорожче..) ІМХО, хоча за попередження дякую) 

 

9 часов назад, Opel75 сказал:

Wotofo Serpent Mini RTA тяга регулюється від мінімальної до максимуму. 3 мл достатньо, легко заправляється.

По цих акумах принципової різниці не має. Високотокові використовується без захисту. Захист в самому моді (по напрузі, струму, від КЗ).

По базі. Якщо змішати 6-ку і 0-ку в пропорції 50/50 на виході маєш 3-ку, і т.д.

Оптимально взяти в когось на день-два спробувати.

Як варіант на Північному  ринку в бутіку его-с комплект з рідиною і зарядним кілька днів тому бачив за 150 грн ) Фігня, як на мене, але всі з чогось починали. (Я теж).

На рахунок об!єму - не думаю, що батько захоче з таким ходитиIMG_20160812_000905.jpgIMG_20160812_000936.jpg

 

 там в домі постійні конфлікти на основі сигарет і диму від них... та і я з малим не завжди хочу приходити в хату де все смердить куревом.. тому пробувати треба одразу хороше, щоб не створити поганої асоціації... купували дешеву електронну сигарету.. ну таку саму звичайну.. так на тиждень вистачило далі викинув... а тут можна все регулювати, намішати потрібний рівень нікотину і т д, плюс оточуючим, то не шкодить та і якщо використати ароматизатори, як у кальяні, то ще й пахне.. плюсів досить багато,  він пробував у когось на роботі, але там людина під себе суміш наводила, відповідно йому були трохи слабкі) але все ж  сказав, щоб взнав питання і знайшов, що купити - відповідно шукаю) хай краще так ніж сигарети) 

на рахунок об*єму на скільки часу вистачає 3мл? просто якщо він буде на роботі, то йому буде не до заправок, відповідно якщо є більше, то краще незручність в габаритах, ніж щоб взагалі розпсіхувався і викинув.. якщо сподобається і піде добре, то докупиться і маленький об*єм .. а ще чув, що є так звані дріпки.. може варто і її взяти для початку пробувати наводити в неї щоб вибрати оптимальну пропорцію суміші? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, MANJAK11 сказал:

 Тут акуми заряджати, спіралі міняти (перемотувати),

 

 

Можна і не перемотувати, пропалювати скільки дається і купувати готові раз в пару місяців. Навіть дорогі змінні головки Aspire Vapeonly

Aspire-CE5-S-350x350.png

(нерозбірні, неперемотувані) можна вимочувати в спирті і парити  ще якийсь час. Незважаючи на свою ціну (40-50 грн за головку, якої вистачає на 1.5-2 міс. за умови вимочування і не допускати підгорання) це загалом  непоганий варіант, т. як позбавлені головного недоліку кліромайзерів з нижньою спіраллю - "булькання" при низькому рівні рідини. Переливи там теж якимось чудесним способом відсутні. Тай обслуговування зводиться до: викрутив, вкрутив новий. Зараз повністю на них перейшов, всеодно економія на цигарках з лихвою покриває додаткові витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно рідини для електронної сигарети в Луцьку.

Знайшов ось таке http://olx.ua/obyavlenie/glitserin-propilenglikol-dow-germaniya-0-5l-65grn-IDm8Mry.html виходить дешевше в порівнянні із

https://e-cigareta-shop.com/products/category/rozbaviteli 

Хтось купував в продавця по ссилці з http://olx.ua/obyavlenie/glitserin-propilenglikol-dow-germaniya-0-5l-65grn-IDm8Mry.html ??? що можете порадити варто чи ні? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуй. Якщо з рук в руки - перевір пропіленгліколь і гліцерин на сторонні запахи - то биш - нюхай. Відпишешся, буду вдячний. Нікотин, скоріш за все - шанхайська сотка. Озвучиш ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша пляшка якось більш схожа на заводський розлив,  але імхо важливіше сам нікотин. Я, наприклад від "шанхайської сотки" кашляю, але народу подобається за терпкуватий присмак.  Не забувай про заходи безпеки з висококонцентрованим нікотином, працювати треба в медичних рукавичках і (бажано) в окулярах. Потрапляння на шкіру, тим більше на слизові  достатньо щоб "схопити" токсичну дозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Turyst сказал:

Стосовно рідини для електронної сигарети в Луцьку.

Знайшов ось таке http://olx.ua/obyavlenie/glitserin-propilenglikol-dow-germaniya-0-5l-65grn-IDm8Mry.html виходить дешевше в порівнянні із

https://e-cigareta-shop.com/products/category/rozbaviteli 

Хтось купував в продавця по ссилці з http://olx.ua/obyavlenie/glitserin-propilenglikol-dow-germaniya-0-5l-65grn-IDm8Mry.html ??? що можете порадити варто чи ні? 

вирішили по ХАРД шляху йти, ну що ж, дєрзайте. Свою скептичну думку по поводу цієї, скажем так, пригоди, я озвучив вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, MANJAK11 сказал:

вирішили по ХАРД шляху йти, ну що ж, дєрзайте. Свою скептичну думку по поводу цієї, скажем так, пригоди, я озвучив вище

На паріння тільки переходжу, буквально тижня два, аналог ще присутній але вже не багато. Мої запитання, це відсутність досвіду, інформації в інеті багато, розібратись самому важко. Парити лише на готових жижах - це удар по карману. Визначитись із самозамісом, в кого купляти а в кого ні, самому не просто...... якось так  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що мається на увазі "готова жижа" ? Якщо з аромкою - 10 мл. за 45-50 грн.  то дорого. Якщо база - 100 грн.за пляшечку 100 мл., якої мені вистачає мало не на 3 міс. - я вважаю прийнятно. Аромки мені бонусом присилають по 5 мл., більше брати я вважаю взагалі недоцільно - через пару місяців перестаєш відчувати смак, пора змінювати.

 

Доречі лежить 5 мл. чудової смородини Totally Wicked, дуже подобалася спочатку, поки не "прикурив", зміняв би на щось інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Turyst сказал:

На паріння тільки переходжу, буквально тижня два, аналог ще присутній але вже не багато. Мої запитання, це відсутність досвіду, інформації в інеті багато, розібратись самому важко. Парити лише на готових жижах - це удар по карману. Визначитись із самозамісом, в кого купляти а в кого ні, самому не просто...... якось так  :rolleyes:

Пояснюю, що я мав на увзі : легкий шлях - парити готові жижі, відповідно й самий фінансово затратний, нормальний шлях - купувати окремо базу потрібної крепості й окремо ароматизатори й змішувати по ходу використання, фінансово середній, ну і важкий тобіш хард шлях - купувати окремо всі інгідієнти й все змішувати самому, й якщо прити крепость 3 чи 6 то фінансово це ще якось виправдано, то далі, чим більшу крєпость змішувати, тим більше різниця в ціні між таким компотом і готовою базою (не жижою, а базою) нівелюєтся, а геморою нємєряно. Всі парильщики початківці колись МУСИЛИ все мішати самі, поява готових баз стала реальним полегшенням для більшості парильщиків, а ви самі, осознано, ще й на самому початку шляху, ставите себе в таке положення, з якого більшість благоподучно й з полегшенням 'спригнули'

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за роз'яснення, мене цікавить суміш міцністю 1, та й ароматизатори пробував лише декілька, а також співвідношення PG/ VG для себе ще не вияснив, пробував міцність 6 готову, з шанхайскої 1.5 зробив 3, ось і всі спроби поки що. Починав з EGO 650 Kit, тепер  Eleaf iStick Pico 75W TC Mod + MELO III Mini.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим *легшу* жижу людина намагаєтся парити з самого початку, тим більше шансів, що вона парити далі не буде. При цьому зазвичай звучить відмазка : *А я електронною накуритися не можу, тому й звичайні покурюю* , в кінечному ітозі електронка кидаєтся взагалі. Бувають звичайно виключення, але тим не меньше. Електронна жижа з самого початку повинна бути такої крепості, що коли навіть хочеш звичайну викурити, а вона не лізе, бо никотин *з вух капає*. От коли вже повністю перейшов на електронні й до звичайних не тягне, то лише тоді можна *бавитись* з крєпостю, в сторону зменьшення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з електроцигарки спригнув тому, що звичайні можна купити в ларьку. І в ларьку дадуть більше порад по сортам табаку, ніж на форумах по електроцигарках.

Готові суміші - дуже дорого. Бадяжити самому - треба дуууууже багато часу та натхнення. Тому - "Ларьок-Бонд-Дякую, до побачення!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

Тому - "Ларьок-Бонд-Дякую, до побачення!"

Дядько Дмитро, а може, перефразовуючи відомий вислів-електронкою "душу" не обманиш? :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

І в ларьку дадуть більше порад по сортам табаку, ніж на форумах по електроцигарках.

ну ладно карамба б це написав. А моск для чого ? Й яких конкретно ти порад там шукав ? Я перед тим, щоб зробити свою першу покупку більш меньш нормальної цигарки після самої елементарної, ДВА тижні по декілька годин, ті форуми штудіював й всерівно, основні нюанси треба виключно пробувати, бо багато індивідуального, починаючи від виду, розміру атомайзера, закінчуючи смаком конкретно взятої бази чи ароматизатора

3 часа назад, difoto сказал:

Бадяжити самому - треба дуууууже багато часу та натхнення.

Галіма відмазка. Давай на спір за 5 хвилин я тобі забодяжу 10 баночок жижі різних смаків ? Це навіть мені три тижні парити, тобі три місяці. 5, ну ладно, десять хвилин на три місяці це багато часу ? На даний момент *бадяжіння* складаєтся з : 1 відкрив пусту баночку для жижі 2 відкрив баночку з ароматизатором 3 накапав в баночку для жижі потрібну кількість ароматизатора 4 закрив баночку для ароматизатора 5 відкрив баночку з базою 6 налив базу в баночку для жижі майже до верху 7 закрив баночку з базою 8 закрив баночку з жижею 9 трішки покалатав баночку із жижею. ВСЕ !!!!!! Можна наливати в атомайзер й парити. Й займає це стільки ж часу робити, що й описувати цей процес.

База навідь без знижки (а вона там з часом зьявляєтся й доходить до 14%) середньостатистична база вартує :a>

25e19fb25230fece231e2ca5c658d99d.png

777 грн за літр, тобто 7.80 грн за 10мл , якщо брати меньше літри то трохи дорожче, але якщо вже плотно париш, то *цикатись* по 100мл нема смислу

Середньостатистичний ароматизатор, знову ж таки без знижки вартує :

b90f9216ffb65576a3653c23d7f4005e.png

грубо 45грн за 10 мл, капаєтся в середньому по 10 крапель на 10мл бази, в мілілітрі вважаєтся 30 з копійками крапель, грубо 1 мл (5грн) ароматизатора йде на 30 мл бази. Ітого бази7.80грн + 1.7грн (5/3) ароматизатора = 9.50грн за 10мл готової жижі. Мені 10мл вистачає на 2 дні, більшості на 3, а то й 4 дні. Тобто мені це 5грн в день, більшості 3 грн в день.

 

І нафіг той цирк ? Дорого, довго, ога ога .....

 

ЗІ купую тут http://www.forecig.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, difoto сказал:

Я з електроцигарки спригнув тому, що звичайні можна купити в ларьку. І в ларьку дадуть більше порад по сортам табаку, ніж на форумах по електроцигарках.

Готові суміші - дуже дорого. Бадяжити самому - треба дуууууже багато часу та натхнення. Тому - "Ларьок-Бонд-Дякую, до побачення!"

 

2 часа назад, bublik007 сказал:

Дядько Дмитро, а може, перефразовуючи відомий вислів-електронкою "душу" не обманиш? :-)

 

 

От-от, є просто люди, які електронкою не накурюються. Не їхнє і все, хоча курили до того ультралайти 1 мг. нікотину. А з приводу порад на форумах - то таке, там зазвичай сидять дядьки з дівайсами за півтори тисячі гривень, мішають самі, бо стандартні бази "не дотягують", мучаться, мотають на вату 2 рази в тиждень для "плотного пару" одним словом щось на зразок аудіофілів :) Але! Кожен з них пройшов свій довгий шлях, саме до того ідеалу, який їх влаштовував.  І кожен з парильників мусить сам пройти таку практику, бо ті поради на форумах без практики - то пусте, нагадують дискусію того-ж аудіофіла з людиною, яка крім звука mp3 з дешевих китайських колонок нічого не чула. Слух і смак тренувати треба, для цього зазвичай потрібно не один рік.

Так само пару шишок треба набити i на батареях, наприклад як на пракиці зрозумів, що знайти ремонтну батарею типу Ego неможливо навіть на Аліекспресі  - перестав навіть дивитися в їхню сторону.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

Давай на спір за 5 хвилин я тобі забодяжу 10 баночок жижі різних смаків ?

давай! куда гроші нести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

давай! куда гроші нести?

зайди, поговорим по цьому поводу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

привіт парильщикам - хочу перейти з егошки на шось серйозніше - дивлюся в компактному форматі - Ego AIO  . Ego AIO хто користувався цим девайсом ? чекатиму выдгуків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...