Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Как рассказал Эндрю Холл, все произошло утром, когда он «парил» в ванной перед зеркалом.

 

напевно вмивався і попали каплі води...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

Колись спеціально переглядав відео в ютубі по тегу "вибухи літія". 18650 не так легко взірвати, навіть товста перемичка "накоротко" радше приводить до "пшику". А от безкорпусні "ковбаски" в дешевих одноразових сігах чи їхні аналоги в мобілках горять від механічних ушкоджень чи перезаряду набагато "веселіше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всім доброго дня, підскажіть початківцю, хто і де бере/купляє рідину і яку (виробник). Недавно стикнувся, очі розбіжались ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kekc раніше парив на основі "шанхайської сотки". Плюси - гіркуватий присмак, що нагадує тютюн, можна парити навіть без аромок, а на деяких аромках, наприклад чорнослив напрочуд гарно доповнює смак. Мінуси - став кашляти від неї :( , перейшов на бази від atomizer.com.ua.  Але я б спочатку  спробував "сотку", варіант 2 - як не "піде".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починаючий парильщик. Взяв EVOD pro-V2. парю заправки EGO-6ку вишня. Дорогувато. підкажіть щоби не дерло Universal (Универсальная)
Пропиленгликоль- 50%Глицерин- 50% (хто брав https://www.olx.ua/obyavlenie/gotovaya-baza-dlya-zhidkosti-osnova-dlya-elektronnyh-sigaret-0-24-mg-ml-IDe0wH4.html#8f645ff1f0;promoted) ну і плюс ароматизатор чи підійде для заміни, може хто має для проби взяв би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й чого вас тяне на ту помийку олх, не зрозуміло . Зараз купите якесь невідоме лайно, а потім будете розказувати, що то у вас в горлі дере, то алергія, то смаку нема, чи ще щось 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.02.2017 at 09:46, kekc сказал:

Всім доброго дня, підскажіть початківцю, хто і де бере/купляє рідину і яку (виробник). Недавно стикнувся, очі розбіжались ))

в цій темі всього 13 сторінок, хочете щось знати, значить читайте, то не багато, я при потребі й 70 й 100 й 300 сторінок читав, як щось крепко цікавило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема створена давно, сподівався, мож хто в актуальних цінах зорієнтує щось типу " що, де і яка ціна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MANJAK11 сказано:

й чого вас тяне на ту помийку олх,

та питання не в олх, а саме в заправках, підкажіть щось нормальне типу EGO-6ки   вишня, щоби дешевше,  маєте то візьму  куплю на пробу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

та питання не в олх, а саме в заправках, підкажіть щось нормальне типу EGO-6ки   вишня, щоби дешевше,  маєте то візьму  куплю на пробу.

все тільки пробувати, шляхом проб і помилок, інакше ніяк. Порівняння *типу* не *типу* тут не проходять. Я пробував в житті десь біля пьяти різних вишень, різних виробників, однакової між ними, не було ніразу, всі смаки різні, плюс на різних атомайзерах *звучать* по різному, про те, що на смак впливають, склад речовини, концентрація ароматизатора і рецптори кожної людини - я вже мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

все тільки пробувати, шляхом проб і помилок

ну гаразд, маєте базу на пробу щоби в горлі не дерла Пропиленгликоль- 50%Глицерин- 50%, хтось із борди бере такі бази на пробу купити?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

ну гаразд, маєте базу на пробу щоби в горлі не дерла Пропиленгликоль- 50%Глицерин- 50%, хтось із борди бере такі бази на пробу купити?

 

 

в мене тільки готові рідини, на продаж, дешеві китайські. Базу і ароми купую сам в роздріб на інтернет ресурсах, зокрема тут http://www.forecig.com або тут https://e-cigareta-shop.com

 

Зі блін, все ж це є вже в цій темі, й чому вам впадло просто раз прочитати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Зі блін, все ж це є вже в цій темі, й чому вам впадло просто раз прочитати ?

вчора все прочитав

ЗІ. хочу взяти і спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двадцятий раз по одному кругу.

Купуй 0-ку і 12-ку (наприклад). Пробуєш 12-ку , якщо сильна добавляєш 0-ку.

Наприклад 50/50 вийде 6-ка. і т.д.

Аромки окремо. Капаєш 4 краплі, пробуєш. Мало - добавляєш по пару крапель.

В деяких виробників 5 крапель ароми і досить, в інших і 20 мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би брав нульовку і 18-ку. Остання десь рівна по к-сті нікотину сигаретам 4-6 мг. на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь.

Тут дивлячись на чому парити. Заряди у дріпку 18-ку  -  очі на лобі десь зустрінуться, а для е-турбо - так, в самий раз може бути. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Товариші парильщики - у когось кантал можна придбати? Мені б з метр 0.2 чи 0.3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, MonterreY сказал:

Товариші парильщики - у когось кантал можна придбати? Мені б з метр 0.2 чи 0.3

На лох.юа зразу найшовся

https://www.olx.ua/obyavlenie/kantal-0-1-mm-0-8-mm-dlya-elektronnyh-sigaret-1metr-10grn-IDnUiYu.html

НЕ РЕКЛАМА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 29.04.2017 at 01:34, antoxas сказал:

На лох.юа зразу найшовся

https://www.olx.ua/obyavlenie/kantal-0-1-mm-0-8-mm-dlya-elektronnyh-sigaret-1metr-10grn-IDnUiYu.html

НЕ РЕКЛАМА!

Я в цього чувака готову рідину беру. Самому калатати ліньки. 2 рази по 100 мл брав вже. Поки непогано. Дуже великий плюс це те що привозить прямо під будинок. Тобто нікуди йти не треба, дзвінок, на слідуючий день жижа в тебе. Без усіляких нових пошт і їх здирницьких цін за доставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Kiodinn сказал:

Я в цього чувака готову рідину беру. Самому калатати ліньки. 2 рази по 100 мл брав вже. Поки непогано. Дуже великий плюс це те що привозить прямо під будинок. Тобто нікуди йти не треба, дзвінок, на слідуючий день жижа в тебе. Без усіляких нових пошт і їх здирницьких цін за доставку.

Якість норм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, antoxas сказал:

Якість норм?

Німецькі пг/вг, шанхайська сотка і аромки xian taima. Середня якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Невже ніхто вже не парить? Щось луцька спільнота любителів пару розчаровує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Kiodinn сказал:

Щось луцька спільнота любителів пару розчаровує...

в смислі розчаровує ? Тієї спільноти ніколи й не було толком, хто парив, той й так парить, інші побалувались й кинули, з різних причин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...