Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

4 hours ago, MonterreY said:

привіт парильщикам - хочу перейти з егошки на шось серйозніше - дивлюся в компактному форматі - Ego AIO  . Ego AIO хто користувався цим девайсом ? чекатиму выдгуків

 

Я би порадив придивитися на просунутіші трішки девайси. 

http://rozetka.com.ua/kangertech_krtbmk1/p7903962/ або http://rozetka.com.ua/joyetech_jtevtcmckgd/p8828506/ .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь
48 минут назад, yucore сказал:

Я би порадив придивитися на просунутіші трішки девайси. 

http://rozetka.com.ua/kangertech_krtbmk1/p7903962/ або http://rozetka.com.ua/joyetech_jtevtcmckgd/p8828506/ .

 

Акум треба окремо купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.09.2016 at 21:45, yucore сказал:

так, будь-який 18650

мені формат его якось по-душі - компактність, відсутність додаткових витрат на акум, залив і париш. :) головне щоб з цигарок збитися.

і ще скажіть знаючі - якщо викурюю до пачки в день -яку міцність в жижі брати...щоб був ефект "накуреності" ? ( парив 9 і 6 на девайсі evod mt3). на 9 дуже по горлі б'є, а 6 куриш як соску...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18-кою накурюєшся приблизно за такий самий час, як звичайною сигаретою. Ну звісно якщо >=6 мг. сигарети накурювали. Рекомендується аромку табачну взяти для більшого ефекту, але може швидко  забивати головку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз і 3-ю "навалююсь", правда, на 40-50 ватах.

Вам на его потрібно плавно нікотин збавляти. 7-8 в самий раз буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Opel75 сказал:

Kиів. Сьогодні замовив - завтра зустрів.

Напиши більшими буквами ))) Мо зрозуміліше буде )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MonterreY сказал:

Kanger SUBOX mini Starter Kit -може штось куристується ? як девайс?

крім того, що фірма Kanger доволі таки не погана, нічого більше по цьому питанню, сказати не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.08.2016 at 21:43, MANJAK11 сказано:

 

База навідь без знижки (а вона там з часом зьявляєтся й доходить до 14%) середньостатистична база вартує :a>

25e19fb25230fece231e2ca5c658d99d.png

777 грн за літр, тобто 7.80 грн за 10мл , якщо брати меньше літри то трохи дорожче, але якщо вже плотно париш, то *цикатись* по 100мл нема смислу

Середньостатистичний ароматизатор, знову ж таки без знижки вартує :

b90f9216ffb65576a3653c23d7f4005e.png

грубо 45грн за 10 мл, капаєтся в середньому по 10 крапель на 10мл бази, в мілілітрі вважаєтся 30 з копійками крапель, грубо 1 мл (5грн) ароматизатора йде на 30 мл бази. Ітого бази7.80грн + 1.7грн (5/3) ароматизатора = 9.50грн за 10мл готової жижі. Мені 10мл вистачає на 2 дні, більшості на 3, а то й 4 дні. Тобто мені це 5грн в день, більшості 3 грн в день.

 

І нафіг той цирк ? Дорого, довго, ога ога .....

 

ЗІ купую тут http://www.forecig.com

Теж довго там купував, але зараз дорого.Кілька разів брав тут.1 літр 9-ки 365грн. По якості не гірше.

 

 

P1010172.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, iiron сказал:

Теж довго там купував, але зараз дорого.Кілька разів брав тут.1 літр 9-ки 365грн. По якості не гірше.

то чисто ваша субьєктивна думка, на рахунок *не гірше*. Скажем так, за пьять років паріння, я перепробував багато чого, в тому числі й базу на основі *Шанхайської сотки*. Всерівно повернувся на ВПГ базу. Комусь й дійсно буде достатньо *шанхайки*, але особисто я згідний переплачувати за ту базу, що парю, бо було з чим порівнювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.09.2016 at 22:10, MonterreY сказал:

мені формат его якось по-душі - компактність, відсутність додаткових витрат на акум, залив і париш. :) головне щоб з цигарок збитися.

і ще скажіть знаючі - якщо викурюю до пачки в день -яку міцність в жижі брати...щоб був ефект "накуреності" ? ( парив 9 і 6 на девайсі evod mt3). на 9 дуже по горлі б'є, а 6 куриш як соску...

забрав сьогодні Ego AIO - після евода мт3 - справжня пароварка, залив 6нікотину(70пропіленгліколя) - париться на ура і смак присутній....буду завтра тестити в режимі тільки електронка(без сигарет) - подивлюся як буду "накурюватися 6 чи 9.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MonterreY, в мене жінка парить дві AIO по черзі, бо швидко сідає акку. типу, один для дому, другий для вулиці. дуже рекомендую придбати чехольчика чи хоча б сіліконові кільця, бо колба не змінна, штука не розбірна (ну майже, але дуже геморно), а б'ється легко. заливати густу жижу не варто, бо постійно будеш міняти атомайзери, шукай щось з мінімумом гліцеріна чи з добавкою води. дуже класно парить в них класика 60/30/10 (PG/VG/AD)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Shkoder сказано:

MonterreY, в мене жінка парить дві AIO по черзі, бо швидко сідає акку. типу, один для дому, другий для вулиці. дуже рекомендую придбати чехольчика чи хоча б сіліконові кільця, бо колба не змінна, штука не розбірна (ну майже, але дуже геморно), а б'ється легко. заливати густу жижу не варто, бо постійно будеш міняти атомайзери, шукай щось з мінімумом гліцеріна чи з добавкою води. дуже класно парить в них класика 60/30/10 (PG/VG/AD)

Дивно.В мене АІО при інтенсивному парінні вистачає на день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Shkoder сказал:

MonterreY, в мене жінка парить дві AIO по черзі, бо швидко сідає акку. типу, один для дому, другий для вулиці. дуже рекомендую придбати чехольчика чи хоча б сіліконові кільця, бо колба не змінна, штука не розбірна (ну майже, але дуже геморно), а б'ється легко. заливати густу жижу не варто, бо постійно будеш міняти атомайзери, шукай щось з мінімумом гліцеріна чи з добавкою води. дуже класно парить в них класика 60/30/10 (PG/VG/AD)

замовив жижку з вмісткість пропіленгліколя 70%

Жидкости PUFF поставляются с двумя вариантами содержания пропиленгликоля: 70%PG и 50%PG.

Чем выш выше содержание PG тем сильнее ощущается так называемый удар по горлу, ТХ, throat hit (раздражение нервных окончаний в горле), который важен некоторым парильщикам. Соответственно жидкость 50%PG мягкая, а 70%PG более жесткая.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, до AIO існують атомайзери не тільки 0.6ома, а й 0.5, які дають трохи більше пари

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в AIO аккум один, незмінний. тягне дуже круто. доречі, при бажанні та наявності прямих рук можна навіть робити власні намотки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люблять люди травитись за свої гроші-цілий вейп клуб на борді. 

у мене на роботі пара колег люблять тютюну під губу закласти, хоч і не курять. кому цікаво-той загуглить фотки, до чого це призводить. 

впевнений, що одного дня фотки приблизно такого плану і з вейперами викладуть. коли проведуть дослідженняя, звісно.

а проведуть як тільки виробники цієї мулі "накосять" достатньо грошей і продажі підуть вниз. 

і результат певно буде приблизно той же, що з тютюном-різні болячки горла, легень, бронхів і шлунка. 

 

повірте, навіть якшо "парите" з мінімальними дозами тютюну або й взагалі без нього, врахуйте, що простий ароматизатор теж хімія і він теж шкідливий у великих кількостях. навіть чай або кава з ароматизатором шкідливіша за звичайну каву або чай. 

 

ну і не "паріть" поруч з іншими людьми-майте якусь культуру. як і у випадку з звичайними цигарками, не всім хочеться нюхати вашу "жижу". 

 

нічого особистого, просто власна думка-я за здоровий спосіб життя. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bit сказал:

ну і не "паріть" поруч з іншими людьми-майте якусь культуру. як і у випадку з звичайними цигарками, не всім хочеться нюхати вашу "жижу".

ще тебе тут не було. Бачу, крупний спеціаліст по культурі

2 часа назад, Bit сказал:

нічого особистого, просто власна думка

та куди нам без неї, особливо коли вона така аргументована й обгрунтована, підтверджена фактами й так далі

2 часа назад, Bit сказал:

повірте, навіть якшо "парите" з мінімальними дозами тютюну або й взагалі без нього, врахуйте, що простий ароматизатор теж хімія і він теж шкідливий

го  в секту свідків шкідливого ароматизатора ? 

 

2 часа назад, Bit сказал:

а проведуть як тільки виробники цієї мулі "накосять" достатньо грошей і продажі підуть вниз.

вже проводили, в основном такі ж *спеціалісти* як і ти, представники табачних компаній, бо в них *кусок хліба* потрохи відбирають

2 часа назад, Bit сказал:

впевнений, що одного дня фотки приблизно такого плану і з вейперами викладуть. коли проведуть дослідженняя, звісно.

скільки років має пройти до фоток такого плану ?

2 часа назад, Bit сказал:

люблять люди травитись за свої гроші-цілий вейп клуб на борд

ти ж теж за свої гроші в США перебрався, щоб потім розказувати, як там, майже скрізь, так погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...