Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Дивився в новинах що якийсь американець курив електро-сигару а та вибухнула у нього в роті. Так що не куріть їх :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

Дивився в новинах що якийсь американець курив електро-сигару а та вибухнула у нього в роті. Так що не куріть їх :)

дивився в новинах, як одного в унiтаз засосало, так що го в туалет на вулицю

ЗЫ обновив перший пост, добавив ссилки по Е-Баку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

Гут Е-Бак. Польот нормальний ))

Шприц-Е-Бак - зроблений з 10кубового шприца. Дешево і смачно! Польот ульотний! )))

post-290-0-60417600-1357180918_thumb.jpg

Як зробити собі таке чудо тут - http://ekurilka.com....Е-Бак-без-пайки

P.S. Парю на бінтах, кремнезем фтопку. 5496b5a2f5f1f591cd5d85d0dd0be8e1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Завдяки ТС перейшов на паріння. Два тижні ходжу, наче вгорах - не можу надихатись свіжим повітрям. Тонус бомбовий. Аналог ще проскакує періодично (батарея не вічна).

MANJAK11 +1 за вчасну тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а який пристрій?

я купив собі

Smoore М-402 Smart

то не задоволений - диму мало, тягнеться погано і закінчується рідина швидко

:-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

а який пристрій?

я купив собі

Smoore М-402 Smart

то не задоволений - диму мало, тягнеться погано і закінчується рідина швидко

:-(

ситуацiя схожа в порiвняннi, якби ви хотiли купити спорткар, а купили запорожець. Читайте перший пост теми, основне там е, електронне парiння складнiше за звичайне в планi опанування, знову ж в порiвняннi :) як з тетрiса пересiсти за персональний компьютер, нiби все в компьютерi бiльш меньш зрозумiло, але потiм, коли вже опанував частково :), так i тут, треба трохи почитат, подумати, зробити висновки, а не трах бах, купив перше попавше барахло й сподiватись вiд нього якихось дсягнень. Те що ви купили пiдходить лише для того, щоб зрозумiти, подобается це для вас чи нi, далi нажаль трохи iншi сумми випливають, хоча з iншоi сторони, наразi день парiння менi вартуе всього три гривнi максимум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а який пристрій?

я купив собі

Smoore М-402 Smart

то не задоволений - диму мало, тягнеться погано і закінчується рідина швидко

:-(

ситуацiя схожа в порiвняннi, якби ви хотiли купити спорткар, а купили запорожець. Читайте перший пост теми, основне там е, електронне парiння складнiше за звичайне в планi опанування, знову ж в порiвняннi :) як з тетрiса пересiсти за персональний компьютер, нiби все в компьютерi бiльш меньш зрозумiло, але потiм, коли вже опанував частково :), так i тут, треба трохи почитат, подумати, зробити висновки, а не трах бах, купив перше попавше барахло й сподiватись вiд нього якихось дсягнень. Те що ви купили пiдходить лише для того, щоб зрозумiти, подобается це для вас чи нi, далi нажаль трохи iншi сумми випливають, хоча з iншоi сторони, наразi день парiння менi вартуе всього три гривнi максимум :)

Я вже на Прометей задивляюсь. ееееех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Гут Е-Бак. Польот нормальний ))

и ты в теме?!давно?

в теме, в теме. с декабря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Народ, а де купуєте жижу? Цікавить точка в Луцьку :)

В Луцьку немає. Є інтернет магазини, якщо замовити на 100-150 грн або колхозом то і доставка особливо не б*є по кишені. Тим більше є магазини які бесплатно відправляють при замовленні більше 150 грн.

2Bus

як на бінтах парити? купив бамбук, але досі не наважився зробити намотку..... мені постійно здається що і бінт і бамбук будуть горіти і давати неприємний присмак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Де в Луцьку можна купити рідину для заправки електронної сигарети? Колись В там-тамі була точка, а зараз не знаю де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку можна купити рідину для заправки електронної сигарети? Колись В там-тамі була точка, а зараз не знаю де.

готову купувати дорого, краще купувати *базу* потрiбноi крепостi й ароматизатори добавляти самому. В любому випадку, в першому постi е ссилки на надiйнi магазини, де можна купити як i компоненти для *самозамiсу* так i готовi рiдини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Луцке есть где купить?

толкового нема, китайским дешевим торгуе мiй сусiд й кум , на оптовому, контейнер №29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Луцке есть где купить?

толкового нема, китайским дешевим торгуе мiй сусiд й кум , на оптовому, контейнер №29

це де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Варшавському, бiля Мадота, якими iншими орiентирами апелювати, не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

е бак где в Луцке можно купить?

нигде и ничего толкового в Луцке купить НЕЛЬЗЯ !!! , все только в интернете, ссылки в первом посту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...