Перейти до змісту

Електронне курiння (парiння)


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 336
  • Створено
  • Остання відповідь

можна в двох словах описати-розказати про ці сигарети, який принцип дії що потрібно замінювати?

оптимально-бюджетні комплекти, ціна?

потрібно для людини яка хоче перейти на електронні...

в неті дуже багато багато тексту, нічого зрозуміло не написано, та ще зі своїми скороченнями та ін. словами.

Дякую дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін писав писав, та випадково закрив вкладку....

ладно, коротко. Складається з 2 елементів - батарея та випаровувач. Існує багато варіацій цих двох агрегатів. Принцип один і той самий - заряд батареї нагріває спіраль з ніхрому та випаровує рідину в якій міститься нікотин. Рідина складається з трьох основних частин - гліцерин, пропіленгліколь та нікотин. Досвідчені парильники готують цю рідину самі. Також в рідині присутні ароматизатори, похідні від гліцерину та пропіленгліколю і інколи вода.

Я б порадив починати з батареї на 1000 мАч та декількох атомайзерів.

http://esmoker.com.ua/20-joye-ego-t-1000mah-.html

http://esmoker.com.ua/kartomayzery/223-kliromayzer-vivi-nova-mini-20-ml-razbornyy.html

та декілька змінних головок, http://esmoker.com.ua/235-smennaja-golovka-k-kliromayzeru-razbornomu-vivi-nova-mini.html

батарею можна купити на форумі б/у, буде дешевше. до 450-500 можна купити все разом із декількома баночками рідини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скажу про себя.... купил електронку и подсадил 3 знакомых на есиги. сам кинул курить даже електронку уже полтора года. двое друзей вернулись на простые сигареты. А один тоже кинул курить. Раньше курил пачку в день.... щас не тянет не то не то... как то само пришло отвращение к табаку... а потом и к есигам. Вышел результат 50 % на 50 %.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

паРю, десь 2 роки.

пробував "імітацію цигарки", з підзарядкою у вигляді пачки. Его з синтепоном, Его Т Б довгий час парив, якраз на ньому повністю відмовився від цигарок. Потім були всякі кліромайзери. Зараз - Е-турбо. Морально і фінансово готуюсь до переходу на варівольт і самокрутні спіралі...

рідини спочатку купував готові. потім виявилось, можна робити цікавіші і дешевше самому :_42::_30: .

Якось можна буде кооперуватись при замовленнях. перейму досвід варівольщиків-самокрутчиків :0070:

на цьому форумі, по ходу, це єдина стаття про есіги, з якимсь посиланнями і хоть якимсь обгоовренням...

(це щось середньє між запитанням і ствердженням)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цьому форумі, по ходу, це єдина стаття про есіги, з якимсь посиланнями і хоть якимсь обгоовренням...

а що обговорювати, всерiвно пiв Луцька дивится як на придуркiв чи наркоманiв :) (iнша половина Луцька вже просто звикла :) )

ЗЫ якщо повнiстю, вiд початку до кiнця прочитаеш всi теми, на якi е ссилки в першому постi, то цього тобi хватить мабуть по самi помiдори, далi лиш питання практики :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже на Прометей задивляюсь. ееееех.

до речi для тих хто задивлюется на прометей, по характиристикам й вiдчуттям Прометей й Е-Бак абсолютно едентичнi (хiба що тяга в Прометея тугiша, але вiдносно швидко звик) (маю й те й те), просто Прометей бiльш красивiший й мiцнiший бо титановий, зате Е-Бак мае прозору колбу, щоб слiдкувати за рiвнем рiдини й бiльш нiж у два рази дешевший

ЗЫ Оскiльки особливо то й нема в кого спробувати щось з передового в електропарiннi, то для того щоб сформулювати вищенаписане речення, приходится тратити власнi фiнанси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що це за "Прометей". Будь ласка ссилочку що б почитати.

взагалi то виготовляе цей майстер http://ekurilka.com.ua/showthread.php/1790-Мастерская-stamer-(НАЦІОНАЛЬНИЙ-ВИРОБНИК) але кудись пропав з теми вирiб, фоум той почитую зараз рiдко, бо все влаштовуе й тому не в курсi подiй, задав питання в цiй темi на останнiй сторiнцi, побачим що скажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

паРю, десь 2 роки.

пробував "імітацію цигарки", з підзарядкою у вигляді пачки. Его з синтепоном, Его Т Б довгий час парив, якраз на ньому повністю відмовився від цигарок. Потім були всякі кліромайзери. Зараз - Е-турбо. Морально і фінансово готуюсь до переходу на варівольт і самокрутні спіралі...

рідини спочатку купував готові. потім виявилось, можна робити цікавіші і дешевше самому :_42::_30: .

Якось можна буде кооперуватись при замовленнях. перейму досвід варівольщиків-самокрутчиків :0070:

на цьому форумі, по ходу, це єдина стаття про есіги, з якимсь посиланнями і хоть якимсь обгоовренням...

(це щось середньє між запитанням і ствердженням)

Купив собі VAMO v3, непагана штука але громіздка. Думаю прикупити МОД, а варівольт продати. По "самокруткам" досвід є, але однозначно тре купувати варівольт або мати точний прилад для заміру опору.

Пару днів назад накрутив на ВівіНова бамбук, взагалі круть!!!! Пару більше навіть ніж в дріпі RDA.

Якщо цікавить щось питай. Покажу, розкажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Дрип-тип ни у кого не завалялся часом?А то я свій останній цілий разом е-баком з картоплею посадив десь на городі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а електронний кальян то таж фіня тілько більша чи як?

а це що ?

http://de-charmel.com.ua/blog/elektronnyj-kalyan

http://vk.com/e_shisha

та і гугл більш детально розкаже, просто для мене то як "гумова баба" в плані коли уявляю продовгувату фігню з батарейкою в роті, цікаво, чи пробував хто таке діло (ел.кальян)? поділіться якщо такі є, буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ну от і я став парити :)

Починав з "зубочистки", закинув, придбав ось такий комплект http://joyetech.zaku...bor-n3-stalnoy/

(eGo-сумісність дає можливість апрейдитись)

Майже два місяці відпарив, зараз шукаю заміну кремнієвого шнура. Помiняв 2 типи - "нитка" і шнур (брав в продавця кліромайзера). Результат один - на улюбленій жижі Dekang 11mg горить, скільки і в яких пропорціях не набий в спіраль :( Почитав форуми, народ рекомендує бамбукову нитку, кажуть її можна придбати на точках, де торгують пряжею. Хтось знає такі місця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і я став парити :)

Починав з "зубочистки", закинув, придбав ось такий комплект http://joyetech.zaku...bor-n3-stalnoy/

(eGo-сумісність дає можливість апрейдитись)

Майже два місяці відпарив, зараз шукаю заміну кремнієвого шнура. Помiняв 2 типи - "нитка" і шнур (брав в продавця кліромайзера). Результат один - на улюбленій жижі Dekang 11mg горить, скільки і в яких пропорціях не набий в спіраль :( Почитав форуми, народ рекомендує бамбукову нитку, кажуть її можна придбати на точках, де торгують пряжею. Хтось знає такі місця?

Поділився ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і я став парити :)

Починав з "зубочистки", закинув, придбав ось такий комплект http://joyetech.zaku...bor-n3-stalnoy/

(eGo-сумісність дає можливість апрейдитись)

Майже два місяці відпарив, зараз шукаю заміну кремнієвого шнура. Помiняв 2 типи - "нитка" і шнур (брав в продавця кліромайзера). Результат один - на улюбленій жижі Dekang 11mg горить, скільки і в яких пропорціях не набий в спіраль :( Почитав форуми, народ рекомендує бамбукову нитку, кажуть її можна придбати на точках, де торгують пряжею. Хтось знає такі місця?

в смислі горить ? якщо дійсно кремній, то по трохи перепалюєтся звичайно, тижні за три активного паріння, а так, як вона може горіти ? її взагалі на відкритому вогні прокалюють після перемотки спіралі, щоб жир з пальців спалити. Я особисто не перехожу ні на бамбук ні на бинт, тому що якраз, коли закінчится в атомайзері жижа, то може підгоріти й прокалити спіраль, щоб нагар вигорів, через декілька днів користування, теж не можливо, тільки перемотка, а мені лінь через кожні три чотири дня перемотувати спіраль. Тим більше, як попадется *засираюча* арома, то й через день прокалювати приходится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а електронний кальян то таж фіня тілько більша чи як?

а це що ?

http://de-charmel.co...ktronnyj-kalyan

http://vk.com/e_shisha

та і гугл більш детально розкаже, просто для мене то як "гумова баба" в плані коли уявляю продовгувату фігню з батарейкою в роті, цікаво, чи пробував хто таке діло (ел.кальян)? поділіться якщо такі є, буду вдячний.

а це шо, я спитав по приколу, бо поняття *електронний кальян* для любого парильщика звучить як *бесовская колесница без лошадей* по відношенню до автомобіля :)

Насправді електронний кальян в повному смислі цього слова, існує в єдиному екземплярі на планеті :) (ну може ще декілька є) :) Все остальне, це електронні СИГАРЕТИ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і я став парити :)

Починав з "зубочистки", закинув, придбав ось такий комплект http://joyetech.zaku...bor-n3-stalnoy/

(eGo-сумісність дає можливість апрейдитись)

Майже два місяці відпарив, зараз шукаю заміну кремнієвого шнура. Помiняв 2 типи - "нитка" і шнур (брав в продавця кліромайзера). Результат один - на улюбленій жижі Dekang 11mg горить, скільки і в яких пропорціях не набий в спіраль :( Почитав форуми, народ рекомендує бамбукову нитку, кажуть її можна придбати на точках, де торгують пряжею. Хтось знає такі місця?

в смислі горить ? якщо дійсно кремній, то по трохи перепалюєтся звичайно, тижні за три активного паріння, а так, як вона може горіти ? її взагалі на відкритому вогні прокалюють після перемотки спіралі, щоб жир з пальців спалити. Я особисто не перехожу ні на бамбук ні на бинт, тому що якраз, коли закінчится в атомайзері жижа, то може підгоріти й прокалити спіраль, щоб нагар вигорів, через декілька днів користування, теж не можливо, тільки перемотка, а мені лінь через кожні три чотири дня перемотувати спіраль. Тим більше, як попадется *засираюча* арома, то й через день прокалювати приходится

Все правильно, шнур не горить, горить закоксована смола на ньому. Проблему вирішив остаточно, перейшовши на клір з нижнім атомайзером. Спіраль постійно в жижі, не горить, перемотувати імхо треба буде рідше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно, шнур не горить, горить закоксована смола на ньому. Проблему вирішив остаточно, перейшовши на клір з нижнім атомайзером. Спіраль постійно в жижі, не горить, перемотувати імхо треба буде рідше.

так треба просто час від часу прокалювати спіраль без жижі й смола осипаєтся сама. Це треба робити на любому типі атомайзера, а нє, то постійно перемотувати спіраль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

перейшов на електронну цигарку, вже два місяця досвіду. скажу одразу перейшов на електрону тому, що кинути курити не виходить, а курив я вже по дві пачки в день. після того, як прийшов замінник звичайні цигарки більше не курю. курю/парю лише електронні з нульовим вмістом нікотину в рідині. зразу скажу кари, табекси та інша фігня не допомогла))

тепер по суті й з картинками. перший набор у мене був такий

biansi-battery-1100-black.jpg

Biansi 1100 мА/ч

innokin_iclear_i16.jpg

Клиромайзер Innokin iClear 16

все класно було, особливо кількість та якість пару, але проблема в тому що дві спіралі й зверху й зміного випаровувача мені вистачило на тиждень))

замовив ще таких, але горіли вони ще швидше...

було прийнято рішення купити клір з нижнім розміщенням випаровувача. взяв такий

main_h2_top.jpg

довго не горить, але є одне але дуже холодний й не виразний пар...я вже майже змирився, але вичитав про ось такий клір

aspire_e-pen_15.jpg

Aspire e-Pen

після перших затяжок зрозумів, що якість пару майже така, як у першому моєму клірі. пар доволі теплий, смак виразний. випаровувач уже більше двох тижнів, й ще натяку на прогорання не має. в тому режими, як я парю це показник.

з рідинами зупинився на Деканзі. враховуючи, що я знайшов де їх брати по 24 грн, це простіше чим мішати самому. принаймні мені так простіше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так треба просто час від часу прокалювати спіраль без жижі й смола осипаєтся сама

а це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...