Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ааааааааааа мясоїди помруть!

по секрету: ми всі помрем :(

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

да,я обычный полишук,а в чем прыкидання то заключается?

в том,что я против массового внедрения популярности вегетарианства?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду вічно жити

Толік, а ти в зеркалі відображаєшся? тінь відкидаєш? :unsure:

п.с. запитаю тут тихенько про всяк випадок: а є уже якісь сучасніші засоби крім осинових кілків і срібних пуль?)

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааааааааааа мясоїди помруть!

по секрету: ми всі помрем :(

только они раньше, а я позже (с) За двома зайцямы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От можна бути здоровим, вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватись і т.д. і тут в розквіті сил хоп і переїхав камаз, з бухим прокуреним водітєлем і спрашується де н*х* справедливість?

А питається до чого це я? А мені лічно пох* на те що я проживу менше за когось, (може через те що молодий ще :rolleyes: ). І вазагалі я притримуюсь думки що кожен проживе рівно стільки скільки йому відміряно і нічого не допоможе прожити більше.

Змінено користувачем Lisovic
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і спрашується де н*х* справедливість?

На борді є одна людина,яка професійно отвіча на цей вопрос уже многіє годи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте лучше поговорим о пользе рыбы. например красной, скажем лосося. вот думаем приготовить завтра несколько стейков. в фольге их лучше в духовке с лучком и морковочкой или в пароварке с горошком и чесноком? это ж нифига не мясоедство, а что рыба воняет с головы - чистой воды враки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо постоїш в позі зю цілий день на городі, чи викопаєш куб землі, чи викосиш пару соток трави, чи вислухаєш пару десятків дзвінків (клієнтів, пацієнтів, абонентів та інших елементів), то одною праною і асаною ситий не будеш, а з холєри, так жерти хочеться, що капєц. Мусово кусень мяса заточити, бо спалюється тьма калорій.

Мля, стою я на сонечку в позі зю, копаю, в теплиці орхідеями займаюся, ще й на навчання-роботу хожу. І щось жерти не хочеться ні трохи. Хтось жере, а я їм ) "І не їм, а собі :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо постоїш в позі зю цілий день на городі, чи викопаєш куб землі

стою я на сонечку в позі зю, копаю, в теплиці орхідеями займаюся

Троха різне. НЄ?

Я є молочна вегетаріанка все життя, від народження. Спочатку в малої були серйозні проблеми з травленням і часто аллергія, то м'ясного не можна було.

Вважаю це вимушеною дієтою, яку модно називати вегетаріанством))).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо постоїш в позі зю цілий день на городі, чи викопаєш куб землі

стою я на сонечку в позі зю, копаю, в теплиці орхідеями займаюся

Троха різне. НЄ?

Пашті тоже)) і тутвземлі колупатись і там :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте лучше поговорим о пользе рыбы. например красной, скажем лосося. вот думаем приготовить завтра несколько стейков. в фольге их лучше в духовке с лучком и морковочкой или в пароварке с горошком и чесноком? это ж нифига не мясоедство, а что рыба воняет с головы - чистой воды враки.

дададада! тоже люблю.

ВОт это я понимаю коте:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха різне. НЄ?

1.НЄ! Бо я пропустила "копаю город і клумби обсаджую квітами". А орхідей у теплиці близько 500 штук. І надходять, і надходять )

Біля них покрутися... Лягаю спати, то так усе болить. Просто болить. І до холодильника лізти не хочеться. Не того що, не можу. Не смокче під ложечкою.

2. Те саме, тільки грунт критий. Ну може площа трохи меньша/быльша.

Вважаю це вимушеною дієтою, яку модно називати вегетаріанством))).

Вважайте, як хочете. Я просто поділилась своєю історіею.

Зараз могла би споживати все, чого б бажалось. Нема ніяких алергій більше.

Змінено користувачем Amaranth
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте лучше поговорим о пользе рыбы. например красной, скажем лосося. вот думаем приготовить завтра несколько стейков. в фольге их лучше в духовке с лучком и морковочкой или в пароварке с горошком и чесноком? это ж нифига не мясоедство, а что рыба воняет с головы - чистой воды враки.

дададада! тоже люблю.

ВОт это я понимаю коте:)

Давайте ще поговоримо про сири і пасту для спагетті. Сьогодні готувала.І де в нас купити можна свіжу приправу ореган? Якось купила була в Сільпо їхню "Премія" сушений.

Не дуже... Свіжа смачніша, казали.

Змінено користувачем Amaranth
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут

З мого боку то був флуд з сарказмом у відповідь на комментик про рибу. Насправді мені не цікаво дізнатись про сир та приправу.

Змінено користувачем Amaranth
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ведь не хилый вброс то получился,отмечу,что ни срача,ни холивара пока не замечено слишком,орхидеи,рыбка,сыр...всe как и надо...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть,як можна не помітити холівар у класичному зразку холівара?

треба запросити когось з "молоді з активною життєвою позицією" - вони одразу розрулют де холівар а де срач (третього не дано)))

або створити декілька тем з першим постом типу "ЧЧЧ - ГА*НО" чи "ККК - БРЄД, ДДД РУЛИТЬ!"..ну щоб народ поняв шо к чєму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Завокзальному ринку. Якраз у м'ясному павільйоні))) Точніше під ним, де овочі та фрукти. Бабки кучу травок продають. А підкажіть. Де свіжий та дешевий базилік купити?

Давайте ще поговоримо про сири і пасту для спагетті. Сьогодні готувала.І де в нас купити можна свіжу приправу ореган? Якось купила була в Сільпо їхню "Премія" сушений.

Не дуже... Свіжа смачніша, казали.

Змінено користувачем Kaktus1990
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Завокзальному ринку. Якраз у м'ясному павільйоні))) Точніше під ним, де овочі та фрукти. Бабки кучу травок продають. А підкажіть. Де свіжий та дешевий базилік купити?

На Старому дивись. В Там-тамі "ну майже свіжий", зів'ялий у відділі фруктів овощів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, тема давно поза розділом.

Араматмах і Захар будуть відстрелюватись до останнього патрона. Всі інші будуть писати очерки на тему "люблю я мняско"

А... а гєтто буде генєріровати банальності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду вічно жити

Толік, а ти в зеркалі відображаєшся? тінь відкидаєш? :unsure:

п.с. запитаю тут тихенько про всяк випадок: а є уже якісь сучасніші засоби крім осинових кілків і срібних пуль?)

є. глубокій взгляд. чи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...