Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

З точки зору аюрведи, солнцееденіе – ні що інше, як пряме пранічному харчування, коли прана надходить безпосередньо через шкіру... бла бла бла

Фак май моСк.

Нє... в людях з "пунктиком" завжди є шось цікаве і інтригуюче...

Я не знаю чого не намічається в найближчий час "творєц гарбуза", але мені вже його шкода :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ще забула написати, що зараз пробую пранічне харчування по трохи. Цікава штука.

Прана - значит енергия. Питание енергией Света. Не їдіння та повна відмова від їжі. Праноїд не постить і не займається так званним лікувальним харчуванням.

Смішно та коротенько, бо мені лінь розпинатись так само, як Вам скористатись Гуглом.

Тут можна почитати про відомих праністів, праноїдів. Мені більше подобається "праніст".

http://probudilis.ru/prana/izv.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З точки зору аюрведи, солнцееденіе – ні що інше, як пряме пранічному харчування, коли прана надходить безпосередньо через шкіру... бла бла бла

Фак май моСк.

Нє... в людях з "пунктиком" завжди є шось цікаве і інтригуюче...

Я не знаю чого не намічається в найближчий час "творєц гарбуза", але мені вже його шкода :unsure:

І чого ж Вам шкода мого майбутнього яйцетрясика?

А я ще й готувати не люблю. Хоча готую, якщо вірити рідні, классно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще забула написати, що зараз пробую пранічне харчування по трохи. Цікава штука.

Це як, одниї праникі гризти? :dont:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йопт, ну якщо вегани такі близькі і чуйні до природи, то чого не поселяться в лісах? :blink:

а про фільми про живих котиків і китайську кухню - колись ще в школі лякали фільмами про аборти, алкоголь і куріння. так що при бажанні такий фільм можна зробити і про вареники з бульбою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого ж Вам шкода мого майбутнього яйцетрясика?

то якийсь термін з лексикону вегетаріанців? :blink:

п.с. Zeuss, мені теж шкода :rolleyes:

Змінено користувачем Liberta
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йопт, ну якщо вегани такі близькі і чуйні до природи, то чого не поселяться в лісах? :blink:

а про фільми про живих котиків і китайську кухню - колись ще в школі лякали фільмами про аборти, алкоголь і куріння. так що при бажанні такий фільм можна зробити і про вареники з бульбою.

а шо, в кінах про аборти, алкоголь і куріння була неправда?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще забула написати, що зараз пробую пранічне харчування по трохи. Цікава штука.

Це як, одниї праникі гризти? :dont:

Жувати і прицьмакувати :D

Повітря :D

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чем лучше коньяк, тем меньше он нуждается в закуске.

ну знаєтє лі... це якщо 25 грам, а якщо не 25? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот читаю и думаю:в этой теме кто то кому то чего то докажет ?или все просто перессорятся.

Лично я жру и рыбу и мясо и бульбу.

очень многое зависит от психологии принятия пищи,хотя есть и суто медицинские рекомендации.

по поводу спиртного и табака:кто то из древних сказал:яда в природе не существует,есть передозировки.

ясно,что если каждый день глушыть самогон литрами а прыму блоками,то дила нэ будэ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень многое зависит от психологии принятия пищи

Ну да..варианты:

- Есть, чтобы жить.

- Жить, чтобы есть.

- токо для закуси :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Поперебирали б харчами вегани в важкі 90сті<_<

ПС: Слу, а шо вегетаріанці в кошику на Паску до церкви святити несуть?:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если смотреть с точки зрения эволюции, то если бы человек не питался мясом,а только зеленью,то так бы и остался в каменном веке.Белковая концентрация в мясе в разы больше чем в зелени эквивалентной массы.Белок это мощный толкатель эволюции ибо без него не возможен рост мозга.Чтобы достичь такого же эффекта от поедания зелени,нужно эту зелень кушать как большинство травоядных-десятками кило в сутки.

Да кстати-шимпанзе тоже не отказывают себе в мясном

Видео не для слабонервных

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы достичь такого же эффекта от поедания зелени,нужно эту зелень кушать как большинство травоядных-десятками кило в сутки.

Ти забув про молоко і молочні продукти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы достичь такого же эффекта от поедания зелени,нужно эту зелень кушать как большинство травоядных-десятками кило в сутки.

Ти забув про молоко і молочні продукти ;)

Слава Аллаху что они есть.В молоке правда белков как кот наплакал.А яйца-по сути заготовка животного-почему вегетарианци их едят?

Я всегда сравнивал вегетарианство с 76 бензином для иномарки.Вроде едет, но как то плохо-бурчит,ворчит,потом ломается.

Копипаст

Стоит отметить, что яично-рыбная диета панацеей не является. Теоретически вы можете получить все необходимые аминокислоты, отказавшись от мяса, но, продолжая, есть яйца и рыбу. Однако в действительности дело обстоит немного сложнее. Рыба и особенно яйца содержат меньше белка, чем мясо. А, следовательно, их необходимо есть больше. Поглощение же яиц и рыбы в больших объемах создает излишнюю нагрузку на организм. Так яйца представляют собой пищевые продукты с очень высоким содержание холестерина, а рыбий жир хоть и полезен для здоровья, но в больших объемах негативно влияет на работу печени.

Ну или так

Однозначно можно утверждать, что длительное применение ортодоксального вегетарианства или веганства с годами приводит к резкому дефициту железа, цинка, кальция, витаминов А1, В2, В12, D, незаменимых аминокислот, поскольку они отсутствуют в растительной пище или имеются в недостаточном количестве. Хотя содержание кальция, железа, меди, цинка в рационах веганов количественно может быть достаточным, но усвояемость их из растительных продуктов низка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку треба розділяти вегетеріанство ідеологічне та вегетаріанство, як здоровий спосіб життя( хоча , як правило, це супутні речі).

Про вегетаріанство, як здоровий спосіб життя, як дієту, є багато суперечок. Є досить аргументів за і проти.

Наприклад, в тибетській медицині для тих людей, в кого переважає стихія вітру, вегетаріанство не дуже підходить, бо в них стає дуже нестійкою нервова система, нестабільний розукм, вони ніби стають незаземленими.

Один мій знайомий з переважаючою стихією вітру, через півроку вегетаріанства сказав, наскільки в нього стала сумбурна свідомість, думки перескакували одна на одну, судження ставали сплутаними.Він почав їсти м"ясо, і все стабілізувалось.

А для деяких - навпаки вегетаріанство рекомендоване.

Це вже кожен сам має відчувати, чи підходить йому це , чи ні.

А стосовно ідеологічного - є багато нюансів.

Я сам з симпатією відношусь до вегетаріанства,( хоч і не є вегетаріанцем).

Отже, люди стають вегетаріанцями, щоб рятувати життя інших істот. Це здорово і класно.

АЛЕ... Скільки живих істот гине при виготовленні буханки хліба?

Коли перекопують поле, коли збирають пшеницю - гинуть мільйони істот. Руйнуються гнізда пташок та нори гризунів, безліч личинок, червяків і знищуються, я не кажу про мікроорганізми.

І так само при вирощуванні овочей та фруктів.

Тобто, сам факт нашої життєдіяльності неминуче пов"язаний з загибеллю живих істот.

Можна себе вести, як джайни у Індії, носити марлечку на роті, щоб випадково не ковтнути комашку, перед собою підмітати віником, щоб не розчавити комашку, і т .д. І всеодно ви не уникните знищення живих істот.

Тоді, слідуючи ахімсі, справжній ідеологічний вегетаріанець не повинен приймати таблетки від глистів, не повинен виводити воші з голови,кліщів, навіть антибіотики при хворобах приймати не можна( адже при цьому знщуються мільярди мікроорганізмів),не можна носити вироби зі шкіри тварин. :)

Ще користь вегетаріанства, на мою думку, залежить від клімату, в якому ви живете.

Адже в Індії безліч фруктів, овочів та злаків,м"ясо та риба швидко псуються, є високий ризик отруїтися. Клімат теплий, не треба додаткової енергії для боротьби з холодом. Шуби та шкіряне взуття непотрібні .Там вегетаріанство просто необхідне.

Наприклад, коли в Тібет тисячу років тому прийшов буддизм - з вегетаріанством виникли проблеми. На плоскогір"ях не те що немає овочів та фруктів, там в принципі дерева не ростуть. Основне харчування - ячмінь та розведення яків( молоко, м"ясо, масло, жир).І сильні вітри та холод. Вегетаріанці там довго не протягнуть...

Так само і в інших північних, холодних країнах. Навіть в Україні зимою, коли для боротьби з холодом організму треба багато енергії.

Тому в Тібеті трохи ідеологія змінилась.Люди вимушені брати життя інших істот,для того ,щоб вижити. З точки зору буддизму, кожна жива істота має в собі природу Будди( тобто божественну сутність), і ця глибинна сутність однакова у всіх істот - і в віруса і в людини. Тому, не можна сказати, що життя корови цінніше, ніж життя комара.

По суті ціль буддизму - розкрити в собі природу Будди, досягнути просвітлення, нірвани( це ніби, як з дзеркала зняти бруд і пил , і воно засяяє, бруд і пил - це кармічні перепони і затьмарення).

Потенціально природою Будди володіють всі живі істоти , але в реальності досягнути цього надзвичайно важко

А корова в сансарі( в круговороті перероджень) буде перевтілюватись бескінечну кількість разів, і... попати на бойню.

Тому, в Тібеті, при тому, коли йогіни їдять м"ясо, вони при цьому входять в певний стан свідомості і начитують мантри, які роблять зв"язок свідомісті живої істоти( чиє м"ясо їдять) з вченням Будди.

І в наступноих життях ця істота має великі шанси досягнути просвітлення.

Коли звичайні люди-кочівники вбивали домашній скот, запрошували ламу,для того ,щоб він зробив ритуал відкупу для вбитих істот.

Але однозначно, до вбивства живих істот відношення негативне.

Але вбивство заради виживання ще якось можна оправдати, а ось рибалку та полювання, вбивство заради розваги особисто я не підтримую...

Первісні люди вбивали мамонтів не заради розваги,і більше ніж потрібно для виживання не брали, і використовували і кості і шкіру, абсолютно все, щоб дарма істота не гинула.

Індіанці Америки після полювання обіцяли , щоб колись і своє тіло вони віддадуть в дар живим істотам.

Ось такий ще є підхід :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ODZER, усі мої знайомі вегетаріанці відмовляються від м'яса тому, що не хочуть харчуватись трупами.

А зовсім не тому, що не хочуть приносити смерть іншим істотам. Хоча, я впевнений, що є вегетаріанці і з такими переконаннями.

А яйца-по сути заготовка животного-почему вегетарианци их едят?

Я всегда сравнивал вегетарианство с 76 бензином для иномарки.Вроде едет, но как то плохо-бурчит,ворчит,потом ломается.

Вегетаріанці не їдять яєць. Зокрема тому, що це трупи ненароджених тварин.

Я уже говорив і ще раз повторюю, переважна більшість вегетаріанців має значно краще здоров'я, живуть довше, почуваються краще ніж люди, які вживають м'ясо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В молоке правда белков как кот наплакал.

А тих білків насправді потрібно не так багато, як людина їх зазвичай вживає.

І значна частина їх просто перетворюється у глюкозу спалюється організмом, витрачаючись на енергетичні потреби (рахуй, зливається в унітаз).

До того ж, організм вегетаріанця адаптується і здобуває властивість витрачати білки лише на відбудову клітин, а не перетворювати їх у глюкозу спалювати їх заради енергії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

72 пости а інтриги немає... скука ...

так ось, мало того що вегетаріанці не їдять мяса, вони і не носять виробів з шкіри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вегетаріанці не їдять яєць. Зокрема тому, що це трупи ненароджених тварин.

да шо ви гаварітє, див."Виды вегетарианства"

а рибку теж не їдять?

а якщо завод, продуктами якого ти користуєшся, зливає відходи в річку чи сміття в ліси вивозить і закопує?

так ось, мало того що вегетаріанці не їдять мяса, вони і не носять виробів з шкіри.

ага, і хутра не носять. і живуть в лісах :D

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ось, мало того що вегетаріанці не їдять мяса, вони і не носять виробів з шкіри.

Вегетаріанці бувають різні, з різними переконаннями. І з різними причинами відмови від м'яса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В молоке правда белков как кот наплакал.

А тих білків насправді потрібно не так багато, як людина їх зазвичай вживає.

І значна частина їх просто перетворюється у глюкозу, витрачаючись на енергетичні потреби (рахуй, зливається в унітаз).

До того ж, організм вегетаріанця адаптується і здобуває властивість витрачати білки лише на відбудову клітин, а не перетворювати їх у глюкозу.

Білки перетворюються на глюкозу? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...