Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Судя по тому,что тему про вегетарианство зафлудили мясоеды,а в их теме про мясо не отписался ни один вегетарианец,то точка зрения правильная :D

Не враховано кількісне співвідношення вегетаріанців до всеїдних на борді, тому висновок невірний, імхо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Араматмах

Мля. Амарант! Це квітка така! :angry2:

Пардон за флуд.

Змінено користувачем Amaranth
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по тому,что тему про вегетарианство зафлудили мясоеды,а в их теме про мясо не отписался ни один вегетарианец,то точка зрения правильная :D

Не враховано кількісне співвідношення вегетаріанців до всеїдних на борді, тому висновок невірний, імхо.

ці хижі травоїди запресували бідних споживачів м"ясця?:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE цікаво нащо ж Авель пас овець....помагав освоїтись чи що

я вже питав - відповіді немає. або це "неточності перекладу")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE цікаво нащо ж Авель пас овець....помагав освоїтись чи що

я вже питав - відповіді немає. або це "неточності перекладу")))

Біблія взагалі книжка "розпливчата"... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Біблії ясно сказано, що м'ясо дозволив Господь вживати після потопу. Саме для того, щоб зменшити тривалість людського життя. :lopata:

Змінено користувачем Kaktus1990
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Біблії ясно сказано, що м'ясо дозволив Господь вживати після потопу. Саме для того, щоб зменшити тривалість людського життя. :lopata:

мудре рішення, ми і за ті небагато років, що живем, багато встинаємо вчверити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Біблії ясно сказано, що м'ясо дозволив Господь вживати після потопу. Саме для того, щоб зменшити тривалість людського життя. :lopata:

Ану ка нагадай коли той потоп був? до Каїна і Авеля? :D

Нестиковочка получається....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE цікаво нащо ж Авель пас овець....помагав освоїтись чи що :D

Я ему про Фому Адама,а он мне про Ерему Авеля.Кто раньше был и при чем в раю?

И еще по секрету,тока ни кому не говори,овца создана не для мяса,а для шерсти.Но Авель мог этого не знать.Так же как и китайцы не знают,что кошки нужны,чтоб ловить мышей :cat: .Так же и Ваши "коллеги" забыли,что корова дает молоко.

Поговаривают,что уже есть такие,которые забыли для чего нужны люди и делают из них :0098::0079: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, якщо читати вашу ж біблію, боженьці більше поперла каїнова жертва з мняска, а не авеля травичка ;)

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, якщо читати вашу ж біблію, боженьці більше поперла каїнова жертва з мняска, а не авеля травичка ;)

:D У тебе своя быблыя чи що?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Біблії ясно сказано, що м'ясо дозволив Господь вживати після потопу. Саме для того, щоб зменшити тривалість людського життя. :lopata:

Ану ка нагадай коли той потоп був? до Каїна і Авеля? :D

Нестиковочка получається....

У вас з логікою, щось не гаразд. Каїн та Авель, діти Адама та Єви.

але, якщо читати вашу ж біблію, боженьці більше поперла каїнова жертва з мняска, а не авеля травичка ;)

Хм. Тоді чому Каїн убив Авеля?

P.S. От якраз після цього Каїн був першим м'ясоїдом, ще до потопу.

Уже після потопу, дозволили куштувати м'ясо, усім жителям землі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не мішайте до вегетаріанства християнство. Християнство не єдина релігія.

Бувають віруючі вегетаріанці і всеїдні, і так само невіруючі вегетаріанці і всеїдні. Тому релігія (будь-яка) тут не аргумент.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе своя быблыя чи що?)

почитай старий завіт (тут всьо шо нада)

Хм. Тоді чому Каїн убив Авеля?
3 І сталось по деякім часі, і приніс Каїн Богові жертву від плоду землі.

4 А Авель, він також приніс від своїх перворідних з отари та від їхнього лою. І зглянувся Господь на Авеля й на жертву його,

5 а на Каїна й на жертву його не зглянувся. І сильно розгнівався Каїн, і обличчя його похилилось.

6 І сказав Господь Каїнові: Чого ти розгнівався, і чого похилилось обличчя твоє?

7 Отож, коли ти добре робитимеш, то підіймеш обличчя своє, а коли недобре, то в дверях гріх підстерігає. І до тебе його пожадання, а ти мусиш над ним панувати.

8 І говорив Каїн до Авеля, брата свого. І сталось, як були вони в полі, повстав Каїн на Авеля, брата свого, і вбив його.

звиняйте, в пилу робочої п"ятниці троха напутав: від авеля було мняско, того його каїн і забанив.

мова про те що боженьці з самого початку хотілося крові, "..и побольше, побольше".

Не мішайте до вегетаріанства християнство. Християнство не єдина релігія.

десь вище зачепили христа, от і понеслось

вас з логікою, щось не гаразд. Каїн та Авель, діти Адама та Єви.

не згадуйте логіку, бібля і логіка - речі несумісні)

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козьма харош флудить.Сам путаницу устроил.Ставим точку на Библии.Если ты на 100% против вегетарианства,то так и напиши и больше постить не надо.

PS:иди оживи ветку братанов,про мнясоедство,а то они поорали-Сосиски клас!!!Ура!! :friday: И... заглохли.Апни им темку! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден, якщо перестане народ флудити.

в результаті все одно кожен залишиться при своїй думці.

по темі:

я не на 100% проти вегетаріанства, це взагалі не мій геморой.

якщо в когось є бажання хамати траву - то його проблеми, аби не набридав проповідями типу "ууу ви всі жрете трупи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в когось є бажання хамати траву - то його проблеми, аби не набридав проповідями типу "ууу ви всі жрете трупи"

так ты влез сам в тему про вегетарианство и качаешь по сути бред типа "ууу вы жрете траву ууу" и чо? Предьявить то нечего,посмотрим что ты напишешь когда тебе стукнет 50 и дохтар скажет "Все,тварищь Козьма,приплыли."И обмажет тебя йодом.(не дай Бог канечно). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ты влез сам в тему про вегетарианство и качаешь по сути бред типа "ууу вы жрете траву ууу" и чо? Предьявить то нечего,посмотрим что ты напишешь когда тебе стукнет 50 и дохтар скажет "Все,тварищь Козьма,приплыли."И обмажет тебя йодом.(не дай Бог канечно).

1. в тему може влазити і висловлювати думку будь-хто, на то тут і форум

2. "по суті брєд" я можу сказати і на всі твої пости

3. "Предьявить то нечего". я принаймні на всі мені поставлені запитання відповідав і не ссилався на неточності перекладу.

4. коли мені стукне 50 і що мені при цьому скажуть - це тільки мої проблеми і мені за них відповідати, так що не думай в цю сторону.

імхо, не подобається - не пиши. маєш думку - висловлюй, питають - відповідай. не хочеш - не дивуйся що ставляться не зовсім нормально.

добраніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати всемирно известный педиатр Бенджамин Спок в последней редакции своей знаменитой книги "Ребенок и уход за ним" пишет о необходимости именно вегетарианского питания ребенка.

Еще советую прочитать бестселлер "Ваш ребенок и вы. Здоровое питание для всей семьи" - Уильям Сирс, Марта Сирс

На многое откроет глаза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто для мене - незамінний продукт.

Їсти-не їсти, вибір кожного. Єдине, чого не розумію, коли вагітні відмовляються від м"яса, а потім, народивши,

роблять вибір за дитину.

важко для дитини зварити мясо, коли сам його не можеш навіть бачити. і взагалі, ми багато чого самі вирішуємо за дитину, самі того не помічаючи навіть. виховання- досить нелегка справа, і важко визначити на 100 відсотків, що для когось (дитини) правильно, а що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як кажуть кожному своє.

Цікаво друге, як себе почувають вегетаріанці за родинним столом у Великдень ?

є багато інших смачних продуктів, крім мяса. і до речі, для родинного столу теж можна приготувати щось смачненьке. я не думаю, що ті, хто не їдять мясо, мучаться, коли його бачать, і жадають зїсти:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я уже писала об этом, но повторюсь. В долине Вилькабамба, которая является одним из оазисов долгожительства, в основном едят овощи и фрукты. Абхазцы-долгожители едят мясо. Венгерские старцы предпочитают быть вегетарианцами. Азербайджанские долгожители любят мясо, причем жирное. Долгожители северной тундры в огромном количестве поедают олений жир. И все живут более 100 лет. Геронтологи давным-давно уже доказали, что связи между рационом питания и продолжительностью жизни нет." :)

Можете далі сперечатися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут дискусія сходить в традиційне русло "Все п*дорасы, а я — д'Артаньян", тобто визнання своєї думки як єдиноправильної, а іншої, яка в чомусь суперечить як категорично неправильної. Причому це стосується думки з обох сторін. Власне, якщо вже вникати в духовні моменти, то принцип "не суди" характерний як для християнства, так і для східних релігій. Тобто ми за своєю єдиноправильно точкою зору навіть не намагаємося припустити, що може бути інша точка зору, і не факт, що істина така вже однозначна.

Чому б вегетаріанцям не сприйняти наше бажання "їсти трупів" як таке, що свідчить про те, що в нас свої "таракани в голові" і ми з цим спокійно живемо, хай це вже буде нашою проблемою і не треба нам розказувати, що це "великий гріх проти природи" (ви ж не називаєте кота чи вовка грішником?) ? І чому б м’ясоїдам не визнати, що існують люди, які НЕ ЛЮБЛЯТЬ м’яса не тому, що вони збоченці, чи мазохісти і спецом мучать себе, а просто тому, що їм і так добре живеться?

В багатьох речах нам хочеться нав’язати іншим свою точку зору і в цьому прагнені ми тратимо багато нервів на суперечки, що значно гірше відображається на нашому здоров’ї, ніж кілограм з’їденого чи нез’їденого шашлика :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...