Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Кожен по-своєму з розуму сходить. zaHARE, не сприйми як образу. Малося на увазі - кожному своє.

Гриби також не зрозумів.

Ковбаса, згоден, перестала нею бути якраз у тих роках.

З іншим не згоден. Риба є риба. Фосфор. Йод.

Про м'ясо окрема тема.

Загалом, постити навіть, дорого. Вегетаріанство - дороге задоволення. Особливо взимку. Та й якісних продуктів - все менше і менше.

Я колись пробував постити. На довго мене не вистачило :). Можу їсти пісний суп (борщ) але з салом/шкваркою. :)

Літом, можна! Найкраще м'ясо в спеку - огірок. Там води багато. І кавуни.

Можна літом на одних салатах жити. Час від часу якогось м'ясного-овочевого рагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Загалом, постити навіть, дорого. Вегетаріанство - дороге задоволення. Особливо взимку. Та й якісних продуктів - все менше і менше.

нееее

не разу не дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, а гриби чому не їси?

Ось тут і пролягає грань між ідеологічним вегетаріанством і вегетаріанством як дієтою.

Поряд з грибами ще мають бути часник , цибуля ,алкоголь, кава та чай.

Процитую з сайту

"Существует три вида диеты: саттвическая, раджасическая и тамасическая. Молоко, фрукты, зерна, сливочное масло, помидоры, сыр, шпинат - саттвические продукты. Они очищают ум. Рыба, яйца, мясо и т. д. -раджасические продукты. Они возбуждают страсти в мужчине. Говядина, лук, чеснок и т. д. - тамасические продукты. Они наполняют ум инертностью и злобой. Господь Кришна говорит Арджуне в «Бхагавад-Гите» (XVIII: 8-10):

Пища, которая дорога каждому, делится на три вида. Эти виды таковы. Пища, которая повышает жизненную силу, дает бодрость, здоровье и радость, которая вкусна и питательна, дорога чистому человеку. Страстный человек желает горькую, кислую, соленую, слишком острую, сухую и жгучую, которая вызывает боль, горе и болезнь. Несвежая, безвкусная, гнилая, вонючая пища дорога тамасическим. людям."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, а гриби чому не їси?

гриби не їм давно,як тільки почав займатись йогою.я їх і так не любив,тому від них першими й відмовився.Крім того після Чорнобиля їх стало їсти небезпечно,а шампіньонів тоду ще не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очередная страшилка,

имхо

для примера

есть звери хисчники, есть травоядные - хотите сказать что у травоядных здоровье хуже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліля, після кількох сторінок грунтовних суперечок зробити такий дешевий вброс- коротеньку поверхневу статтю???ну, але шо на вас удівляться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть звери хисчники, есть травоядные - хотите сказать что у травоядных здоровье хуже?

Якщо хижака перевести на травичку, то "да" - здоровья в нього різко погіршується ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ну так людина зовсім не м'ясоїдна з точки зору анатомії. Ми ж уже з'ясували це ще на початку теми ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, ну так людина зовсім не м'ясоїдна з точки зору анатомії. Ми ж уже з'ясували це ще на початку теми ;)

Ти знову берешся стверджувати, що ми травоїди?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти знову берешся стверджувати, що ми травоїди?

Я цього ніколи не стверджував. Перечитай уважніше мої пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеїдні (лат. omnivore си лат. omniphage), або пантофаги — тварини, в раціоні яких присутня як рослинна так і їжа тваринного походження. Деякі з представників всеїдних можуть їсти падло. Всеїдних тварин неможливо віднести до конкретного трофічного виду, тому вважається, що такі організми представляють одразу декілька трофічних рівнів, а їх участь у кожному з рівнів пропорційна складу їх дієти.

Приклади

Свині являються загально відомими представниками всеїдних тварин [1]. Серед інших представників всеїдних можна виділити воронів [2], їжаків, білок [3], опосумів, скунсів, лінивців, єнотів звичайних, мишей [4], пацюків [5], бурундуків.

До всеїдних також відносять ведмедів. Проте, якщо білі ведмеді є повністю всеїдними, то до раціону панди входять тільки рослинні компоненти. До всеїдних відносять людину [6][7].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, читай уважно: http://usama-mnemonikk.livejournal.com/27361.html

nickel, травоїди і плодоїди - дві великих різниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть звери хисчники, есть травоядные - хотите сказать что у травоядных здоровье хуже?

Якщо хижака перевести на травичку, то "да" - здоровья в нього різко погіршується ;)

а где написано что человьек хищник?

к примеру наши самые близкие сородичи (по Фрейду Дарвину) чавкают бананы и не жужжат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цього ніколи не стверджував. Перечитай уважніше мої пости.

Ти "іздєваєшся"?

Немає жодних підстав вважати людину всеїдною. Матінкою-природою вона створена саме як плодоїдна.

З анатомічної точки зору, немає жодних підстав вважати людину всеїдною.

Люди їдять в ... м'ясо. Хоча наш організм до цього пристосований не найкращим чином.

І вживання м'яса нам не йде на користь.

***

nickel, травоїди і плодоїди - дві великих різниці.

Плодоїди - це щось нове і науці невідоме

Поки що є таке:

Травоядные

Всеядные

Гетеротрофы

Плотоядные

Редуценты

***

а где написано что человьек хищник?

А де написано що людина травоїдна тварина?

к примеру наши самые близкие сородичи (по Фрейду Дарвину) чавкают бананы и не жужжат

Оці?

Рацион шимпанзе, чей ДНК почти на 99% совпадает с человеческим, состоит в основном из фруктов, зелени, семян, орехов, а животная пища составляет не более 5%. Однако шимпанзе активно поедают насекомых (муравьев, термитов), лакомятся птичьими яйцами, а также охотятся на птиц и мелких млекопитающих, поедая свежее мясо. Известно также, что среди их жертв бывают и другие приматы (мартышки, колобусы, павианы, полуобезьяны галаго и потто).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"среди их жертв бывают"

ну всякое бывает, с бы тоже, наверное, с голодухи ел бы человечину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"среди их жертв бывают"

ну всякое бывает, с бы тоже, наверное, с голодухи ел бы человечину

Зевс, а цього ти не помітив? "Однако шимпанзе активно поедают насекомых, лакомятся птичьими яйцами, а также охотятся на птиц и мелких млекопитающих, поедая свежее мясо. "

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яйца я ем

на птиц не охочусь, так же как и на мелких млекопитающих

я не єксперт но мне кажется что "свежее мясо" знимает маленьй % в их рационе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не єксперт но мне кажется что "свежее мясо" знимает маленьй % в их рационе

Щось мені підказує, що значна частина населення України їсть м'яса не більше за шимпанзе (в процентному співвідношенні). Хотя я тоже не есперт. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує, що значна частина населення України їсть м'яса не більше за шимпанзе (в процентному співвідношенні). Хотя я тоже не есперт. :)

нуну, если верить ТВ не так всё плохо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, читай уважно: http://usama-mnemoni....com/27361.html

На то и есть эволюция чтобы совмещать + и - разных видов.Поскольку мясо наш организм не отторгает,утверждать что человек травояден категорически нельзя.Мы омниворы с 1го человека на Земле.

Да шимпанзе едят мясо только по православным праздникам,но это не значит что мясо они едят с голодухи-просто возможность выпадает не часто,да и обычно муравьев с яйцами☺ хватает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как то интересно получается,мы,люди,сравниваем себя со свиньями или шимпанзе.Мы подганяем себя под уровень животного мира.Пусть даже типа ДНК у нас сходные.Это ли не странно? Но ведь свинья любит помои и дерьмо,может есть 24 часа в сутки и ей не нужен фестал.Шимпанзе не ходят на работу,не сеют,не пашут,не парятся по поводу парникового эффекта и дорожания нефти.Им на все это,простите,накакать с финиковой пальмы.

Да,еще момент,ни одно всеядное животное не жарит,не варит,не солит свою пищу.Давайте в этой фантастической версии идти до конца.Если мы причислили себя к всеядным,то возьмем свинку,перегрызем ей глотку(у нас же клыки!!!!) и кушаем.

Уж кто на земле всеядный так это китайцы.Муравьи,тараканы,крысы и кошки это пройденный этап,они даже абортированных детей едят-какой-то умник(ученый,гигантище!) ляпнул,что это повышает потенцию,омолаживает организм и т.п.Ну,обезьяны нервно курят в сторонке.Человек-вершина пищевой цепочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как то интересно получается,мы,люди,сравниваем себя со свиньями или шимпанзе.Мы подганяем себя под уровень животного мира.Пусть даже типа ДНК у нас сходные.Это ли не странно? Но ведь свинья любит помои и дерьмо,может есть 24 часа в сутки и ей не нужен фестал.Шимпанзе не ходят на работу,не сеют,не пашут,не парятся по поводу парникового эффекта и дорожания нефти.Им на все это,простите,накакать с финиковой пальмы.

Да,еще момент,ни одно всеядное животное не жарит,не варит,не солит свою пищу.Давайте в этой фантастической версии идти до конца.Если мы причислили себя к всеядным,то возьмем свинку,перегрызем ей глотку(у нас же клыки!!!!) и кушаем.

Уж кто на земле всеядный так это китайцы.Муравьи,тараканы,крысы и кошки это пройденный этап,они даже абортированных детей едят-какой-то умник(ученый,гигантище!) ляпнул,что это повышает потенцию,омолаживает организм и т.п.Ну,обезьяны нервно курят в сторонке.Человек-вершина пищевой цепочки.

Якось цікаво получається, коли людині необхідно пересадити після опіків великі шматки шкіри і їй пересаджують свинячу, щоб врятувати їй життя, то ми не фекаєм про помиї (свиняча шкіра швидко відмирає, але під нею встигає сформуватися вже своя тонесенька шкірка), коли необхідно виростити певні органи для пересадки смертельно хворій дитині і їх вирощують на свині, то ми не фекаєм про гівно. Дай боже щоб твої дітки не хворіли і тобі не прийшлося стикнутися з цими "свинськими технологіями", які рятують життя.

Я нормально ставлюся до вегетаріанства як до способу харчування, нормально як до способу життя, але коли вегетаріанець думає, що його думка єдиноправильна, а мільярди всеїдних людей помиляються, то це схоже на фанатизм, аналогічний релігійному. Пробували штунді що-небудь доказати, наприклад, що планеті Земля мільйони років? Непробиваємі що одні що другі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікалай,а навіщо доводити щось вегетаріанцеві??чи не ту саму впертість ви проявляєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікалай,а навіщо доводити щось вегетаріанцеві??чи не ту саму впертість ви проявляєте?

В спорі народжується істина. Це я не просто так ляпнув, поясню: я коли вступаю в якусь дискусію, то починаю шукати аргументи, а для цього приходиться вивчати і точку зору свого опонента. Я за ці декілька днів стільки нового взнав про вегетаріанство, не тільки негативного, шо мама не горюй. Можна сказати так: дискутуючи, я навчаюсь, розширюю свій кругозір.

п.с. Якби не писав в цій темі, то фіг би я стільки тексту про вегетаріанство прочитав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...