Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Zahare, то я ж те саме кидала кількома постами вище. Тільки відео не вставляла та моє на інгліші було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zahare, то я ж те саме кидала кількома постами вище. Тільки відео не вставляла та моє на інгліші було...

то да не то,и вконтакте меня нет. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтоп

И шо ?

[:||||:] :D

по темі

а вам не набридло ще тут один перед одним розпинатись? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

От як знайду достатню кількість вегетаріанських рецептів, може і перейду на зелений бік

П.С. Вегетаріанство і веганство - "две большие разницы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та же МакКейт

gilliajxj.jpg

и та же Найджелла

nigella.jpg

Ну и еще парочка вегетарианок в летах:

Мадонна- в 53 года

415pxmadon.jpg

Ким Бейсингер -в 56 лет

jeqe.jpg

И чо? То как выглядит тело(еще и на фото) ни о чем не говорит.Оно все-равно стареет и умирает.Но то, что у нас в сердце,в душе не умирает.

Через вегетарианство приходит понимание,что ты прежде всего человек,а не животное.А у человека,в отличие от животного,есть не только инстинкты,но и разум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вегетарианство-еще один пиар продукт который направленный на повышение прибылей торговых сетей и прочих организации. Абсурдный ажиотаж вокруг "нездоровости" мяса, созданный маркетологами,успешно воплотился в жизнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вегетарианство-еще один пиар продукт который направленный на повышение прибылей торговых сетей и прочих организации. Абсурдный ажиотаж вокруг "нездоровости" мяса, созданный маркетологами,успешно воплотился в жизнь.

http://lurkmore.ru/Веган

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru-vegetarian.livejournal.com/582645.html?thread=11303413

Читаю и угораю. Пишут как дворянские снобы которые провели месяц в забитой деревне

Вы всё понимаете правильно, вернее, чувствуете. Общаться с мясными очень бывает неприятно, к ним прикасаться противно, от них запах плохой, мысли у них с грязцой

Ох лол, это вегетарианство мозга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки-фотками, але всі мої знайомі вегетаріанці "не мають проблем з лишньою вагою" - точніше вони худі. Якщо для сучасного офісного стилю життя це добре, бути у "формі" і кожен рік не купувати нові штани... Але, якщо присутній фізична робота спорт - тут вже інша справа. На вегетарінстві важко чогось досягти (Чому часто пов язані йога і вегет. - організм краще розтягується, якщо виключити з раціону м ясо).

Всіх кого знаю вегетар. - офісні працівники, всі хто займається фізичною роботою - хоче "м яса". Це тільки мої спостереженння...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки-фотками, але всі мої знайомі вегетаріанці "не мають проблем з лишньою вагою" - точніше вони худі.

Хай виведуть глисти, Ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имею опыт вегетарианства (с 1998 года), и сыроедения (с 1 марта 2010 года до сих пор)

могу с уверенностью сказать, что для меня даже 2 месяца сыроедения дали в 100 раз бОльший эффект чем все годы вегетарианства.

Здоровье страдало и при вегетарианстве, возможно даже больше чем при мясоедении (по крайней мере лучше оно точно не было).

Так что лично считаю, что задерживаться на вегетарианстве не стоит.

Но все в жизни нужно делать постепенно.

Нужно всегда по чуть-чуть меняться и наблюдать. Может даже возвращаться назад. Снова наблюдать. Если сильно беспокойный ум - может лучше вернуться. Самое главное чтобы был спокойный ум, иначе все эти практики коту под хвост.

Практикуя сыроедение прихожу уже к новым пониманиям: что важно не то, ЧТО ты ешь, а КАК, ГДЕ и в КАКОМ НАСТРОЕНИИ.

Существует мнение что это больше влияет на состояние человека, на его здоровье и самочувствие, чем сама по себе еда.

Все мы в первую очередь духовные существа, и потому важно чтобы пища принималась в приятном расположении духа.

Для кого-то это - помолиться перед едой.

Для кого-то просто поесть в приятном обществе друзей.

Мясо убитых животных само по себе уже хранит в себе негативную информацию, которую принимает человек.

Саме главное - быть в жизни позитивно настроенным, настроенным на развитие, на духовность (в любом его проявлении), тогда все нужно само прийдет в жизнь, а все ненужное в свое время само отпадет без надмерных усилий.

Менять жизнь резко всегда трудно а может и не нужно, главное - не оправдывать себя, а искренне признавать свои недостатки и продолжать развиваться.

Змінено користувачем atmavan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практикуя сыроедение прихожу уже к новым пониманиям: что важно не то, ЧТО ты ешь, а КАК, ГДЕ и в КАКОМ НАСТРОЕНИИ.

ото рік треба було щоби до такого висновку дійти? :0159:

я в поганому настрої навіть води не вип"ю :_08:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tihiy, якшо виходити з того шо білки взагалі на жирові відклади не впливають ваш пост повна нісенітниця. вегетаріанство це не панацея від ожиріння. якшо ти будеш сидіти наминати картошку по пять разів на день і ніяк не зганаяти ці калорії, це очевидно, що потовстієш.

водночас не згоден, що на вегетаріантсві вадко чогось досягти в спорті. в інтернеті купа відео професійних спортсменів які розповідають, що перед змаганнями сідають на вег-ку дієту. та і є один персонаж якому 72 роки який на сироїдстві качається.

Вискажу свою субєктивну думку і досвід в цій галузі.

Це питання вибору кожного. Але перед тим як ставати веганом чи вегетаріанцем треба почитати альтернативні джерела інформації а не книжки з анатомії.

Чим пізніше стаєш веганом тим гірше для організму.

Практикував пару місяців таку дієту.

Результат просто кошмарний.

До речі якшо добре пошукати то можна дістати інформацію шо багато представників вегетаріанською культури страждають захворюваннями підшлункової залози, що логічно через те шо саме вона приймає активну участь у перетравленні білків.

Організм сучасної людини настільки забруднений токсинами і сам по собі є настільки тонким механізмом, що дієти типу вегетаріантсва і тим паче сироїдства можуть нанести йому невиліковну шкоду. Це власний досвід.

Хто хоче - пробуйте обережно, бо підшлункова зразу дасть про себе знати.

Ну і ще варто подумати кого вам більше жалко - себе чи тварин.

В сучасних овочах і фруктах пестицидів дофіга і трошки.

мій пост адресований фанатікам, бо людина раціональна завжди зважить всі за і проти.

Хоча надію шо фанатік щось зрозуміє мізерна, та все ж вона є.

Всім вдалих експериментів зі своїм здоровям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно узнать чем вы питаетесь, есть ли в вашем рационе пророщенные злаки, молоко или творог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...