Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

сырые овощи, фрукты, мед, орехи, сухофрукты, пророщенные злаки (пшеница, гречка).

Молоко - нет

Творог - очень редко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
всі мої знайомі вегетаріанці "не мають проблем з лишньою вагою" - точніше вони худі.
всі хто займається фізичною роботою - хоче "м яса".

И я худый, но я жру и мясо, и сало и мне пофигу на вегетарианство, и работа у меня не физическая, но я тоже хочу мяса. как то неформат получается :0159::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

харчуєшся ти пивом і сігарєтами

тогда меня смело можно причислять к вегетарианцам :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте ше пожуємо тут таке: деякі вегани знущаються над тваринами, годуючи їх вега-кормами и р'яно кричать про гуманність. Апше дибілізм же, не знаходите? Першого жовтня був день вегетарЫанства і мене розчарував факт, що довелось потрапити на зустріч вегетаранців, а на справді зібрались бидло-вегани і давай вони "бычить" інших відвідувачів, типу які ми не праві (

ПосСкриптум: задовбала ця їх догматична "псевдодуховність" і "любов" до тварин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПосСкриптум: задовбала ця їх догматична "псевдодуховність" і "любов" до тварин.

онунарешті! вот оно, просвєтлєніє моєй мєчти!

ясєнь пєнь, знайшов свою нірвану - користуйся на здоров*я, тільки не примушуй інших до того ж. захочуть - запитають.

а в таких штуках, як вегетаріанство, дофіга одноразових героїв, яким тільки й треба що сказати "я - веган! рятуйте тварин! бийте людей! я-нє-такой-как-всє!", а потім піти і захамати таблетку від голоду катлєту.

так що вітаю - в тебе відкрились очі ще раз ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козьма, вегетаранець і веган - як порівняння дару божого з яєшнею )

Я вегетаріанка, НЕ веганка. Тепер важаю, що в веганів трохи "кардебалет не в ту сторону". Деякі аспекти їх світогляду та факти здаються мені дикими. От задам питання з підтекстом: що таке криминальне є в стрижці вівці для виготовлення якоїсь тканини? А не думається, що для тварини це добре. особливо літом? А от такі повернуті адепти не стануть користуватись цією тканиною, навіть якщо потреба стане ребром. Використовуючи молоко, ми відбираємо його у дитинчати. А якщо дитинчати нема, а от наприклад корові може було б приємно, коли її подоять? Може тварині груди болять від того молока?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козьма, вегетаранець і веган - як порівняння дару божого з яєшнею )

в реченні "..що сказати "я - веган! рятуйте тварин! .." заміни "веган" на "вегетаріанець". в тому контексті вони мали однакове значення.

то добре, що ти можеш глянути на питання з різних сторін :_25:

а от фанатики не можуть. а вони є скрізь, і єдина їх функція - то показати як НЕ треба поводитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в реченні "..що сказати "я - веган! рятуйте тварин! .." заміни "веган" на "вегетаріанець". в тому контексті вони мали однакове значення.

Та я зрозуміла твою репліку, просто мала на увазі, що вегани ще більш повернуті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично вегетаріанство повинно впливати на свідомість, очищувати розум , зменшувати негативні емоції і т.д.

А в реальності часто проявляється - нетерпимість до інших поглядів, агресивність, ненависть та презирство до інакомислячих, гординя та зарозумілість( ми кращі та вищі за інших).

Нетепимість, агресивність, ненависть, презирство, гординя просто знаходять інше русло та об"єкт, і аж ніяк не зменшуються ,а навіть навпаки.

Я не кажу це за всіх вегетаріанців( серед них багато достойних прикладів), але , на жаль, таке явище досить поширене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EnClosed, я написав особисті спостереження. А стосовно цих відео про цих героїв: не заперечую - є такі кадри, але це їх стиль життя і вони крім харчування і спортзалу не чим іншим не "страдають". Тому. їх приклади не варто писати. Ще, напиши про Тайсона - тільки коли він був на рингу то про вегетаріанство не було і мови.

Стосовно дієт - то це вони тимчасово не вживають білки тваринного походження.

Стосовно картоплі цілий день - є такі практикі також викладені в Ютубі?

Вегетаріанство - це не просто дієта, це стиль життя, і люди його приймають не через те що "м ясо не вкусне".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EnClosed, я написав особисті спостереження. А стосовно цих відео про цих героїв: не заперечую - є такі кадри, але це їх стиль життя і вони крім харчування і спортзалу не чим іншим не "страдають". Тому. їх приклади не варто писати. Ще, напиши про Тайсона - тільки коли він був на рингу то про вегетаріанство не було і мови.

Стосовно дієт - то це вони тимчасово не вживають білки тваринного походження.

Стосовно картоплі цілий день - є такі практикі також викладені в Ютубі?

Вегетаріанство - це не просто дієта, це стиль життя, і люди його приймають не через те що "м ясо не вкусне".

На рахунок картоплі і всього, шо я писав - читай між рядків. При чому я згадував це не для особистої образу тебе.

Немає бажання вступати в полеміку.

Я зразу написав, що виразив свою суб"єктивну думку і поділився деяким досвідом.Не більше.

сырые овощи, фрукты, мед, орехи, сухофрукты, пророщенные злаки (пшеница, гречка).

Молоко - нет

Творог - очень редко

Желаю вам успеха.

Но помните о здравом уме.

Ибо без него вы скорее всего досыроедитесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задовбала ця їх догматична "псевдодуховність" і "любов" до тварин.

Станьте нормальным человеком - съешьте нормальный бифштекс, жизнь приобретёт краски, ибо на самой моркоффке скучно сидеть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби більшість м'ясоїдів добували цей продукт власними руками - їх могло би поменшати за рахунок ряду причин.

З іншої боки - виростити собі багато клітковини і вітамінів теж не просто... Отже істина, як завжди, десь між двома правдами :_08:

Мабуть варто таки дослухатись до свого тіла вцілому, а не виключно до шлунку, чи голови(совісті, почуття, звички)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Желаю вам успеха.

Но помните о здравом уме.

Ибо без него вы скорее всего досыроедитесь.

да.. без ума нельзя даже оставить сообщение на форуме, не то что сыроедить :)

ум не нужен только в одном случае - чтобы есть подряд все без разбора.

Слышал что то ли китайцы то ли японцы уже работают над тем, чтобы экскременты человека снова переделывать в еду.

Для человека всегда важнее свое желание чем свои знания.

Потому каждый здесь оправдывает перед собой и другими не свои знания, а свои желания.

Мы все много чего знаем.. но хотим зачастую другое, то, что приносит удовольствие.

А за все удовольствия приходится расплачиваться. Просто кассир не всегда на входе стоит, иногда на выходе..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слышал что то ли китайцы то ли японцы уже работают над тем, чтобы экскременты человека снова переделывать в еду.

а по моему это уже практикуется не один десяток лет, и не Восток это придумал, а Запад... :0118::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слышал что то ли китайцы то ли японцы уже работают над тем, чтобы экскременты человека снова переделывать в еду.

а по моему это уже практикуется не один десяток лет, и не Восток это придумал, а Запад... :0118::D

здесь важно другое - то, что человек ради своих удовольствий готов на любые эксперименты с собой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свежая гречка, свежее фото :)

когда тако видишь или ешь, то чувствуешь жизнь

grechka.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здесь важно другое - то, что человек ради своих удовольствий готов на любые эксперименты с собой. погодите... жизней у нас сколько? на сегодняшний день пока наблюдается одна (!) так почему же я должен делать то, чего не хочу делать? я хочу есть мясо, я его буду есть, зачем мне самому насиловать свой мозг кем то придуманными убеждениями, что есть мясо это плохо? что убивать животных - это плохо...

Вегетарианство - это своего рода религия,которая объединяет определённую группу людей, так же само как и Ассоциация Анонимных Алкоголиков, Общество охотников и рыболовов, Клуб филателистов и так делее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В своем теле Вы проживете одну жизнь, это правда. Но потом будет следущее, и в каких условиях оно появится - зависит от того, как Вы ведете себя в этом теле, потому что у этих тел будет одна общая часть - Ваше тонкое тело.

Я Вам задам очень глубокий вопрос (пожалуй я его сам придумал):

если Вы считаете, что живете только одну жизнь, то почему эта жизнь происходит именно сейчас? а не была она когда-то, или будет когда-то потом. Почему именно сейчас? И моя тоже почему сейчас?

По Вашей философии Ваша жизнь одиночна, так почему она происходит сейчас? а не ушла давно в прошлое, ведь Вашей жизни срок максимум 100 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но потом будет следущее,

Инфа 100% ? кто источник инфы?

почему эта жизнь происходит именно сейчас? а не была она когда-то, или будет когда-то потом. Почему именно сейчас? И моя тоже почему сейчас?

Ответ до банальности прост: вся суть в термине "сейчас", если бы мы с вами жили в 18 веке, вы бы задали тот же вопрос, не правда ли ? :) и если бы мы с вами жили в 3111 году.... вопрос тот же.... почему именно сейчас? то есть на текущий момент )))

З.Ы, Я, вообще то готовлюсь у всемирному землетрясению, но это уже другая тема )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но потом будет следущее,

Инфа 100% ? кто источник инфы?

почему эта жизнь происходит именно сейчас? а не была она когда-то, или будет когда-то потом. Почему именно сейчас? И моя тоже почему сейчас?

Ответ до банальности прост: вся суть в термине "сейчас", если бы мы с вами жили в 18 веке, вы бы задали тот же вопрос, не правда ли ? :) и если бы мы с вами жили в 3111 году.... вопрос тот же.... почему именно сейчас? то есть на текущий момент )))

З.Ы, Я, вообще то готовлюсь у всемирному землетрясению, но это уже другая тема )))))

хорошо, перефразирую: почему Вы еще существуете? На линнии вселенского времени Ваша жизнь это бесконечно маленькая точка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если Вы ответите: "Ну надо же было когда-то состояться моей жизни, почему не сейчас". Но я опять спрашиваю: "Почему сейчас???"

Да все просто, кроме "СЕЙЧАС" - ничего нету!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

> Инфа 100% ? кто источник инфы?

проценты каждый сам начисляет для своих истин. Я начислил 100.

А раз Вы интересуетесь источником, значит Вы уже минимум 50 процентов начислили, осталось получить подтверждение.

Моя позиция такая - не ищите подтверждение вне себя, задавайте вопросы себе, только отвечайте просто на эти вопросы искренне.

Это будут лучшие ответы.

А бумага все стерпит. Не доверяйте бумаге.. или гуглу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да все просто, кроме "СЕЙЧАС" - ничего нету!

Предсказамус тоже так думал...а потом настрадал на 500 лет вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...