Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Дякую за підказки, прийду сина проконсультую та подивлюся що до чого в нього і що там топ чи не топ. Я точно знаю що в нього не встановлено нічого з додаткового обладнання.

Собі я поки збираю на Т-34-85 та качаю гілку арт СССР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні танководи підкажіть.... в мого малого танк ИС-3, так от він не заробляє ні грошей ні опита взагалі... гроші ідуть в мінус навіть при перемозі при малій кількості пострілів, не кажучи вже при перемозі і коли танк знищено.... а опита зовсім мало дає... Як ви грали на такому трахторі?

Іноді на ИС-3 можу і в плюс піти,частіше в ноль,рідко в мінус.А в основному набью на 5-6 левелі 900к і 100к спускаю на ИС-3.Далі знов до 900-1000к набью і на ИС-3 сідаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой лююююдоньки, вибачте... я помилився табуреткою...в малого КВ-3 а не ИС-3 :blush:

Качай його Валєра, качай. Сам зараз на КВ-3, як прочитав десь в коментарях: КВ-3 треба пройти, купити наступний танк, а цей забути як страшний сон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я зараз на КВ-3. Повільний, шо капєц, тому він улюбленець арти. Снаряди до 122мм по 1020 грошей - пару промахів і ти в мінусі. Чекаю, не дочекаюся, коли докачаю до ИС-а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE навчи мене о гуру КВфарми як же там заробляти! :)

КВ не мій, я по середнім іду і по арті гілкм СРСР - полюбляю швидкість :) і поки не маю проблем ні з оптом ні з грошенятами, а от синуля трошки призупинився у проходженні гілки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE навчи мене о гуру КВфарми як же там заробляти! :)

КВ не мій, я по середнім іду і по арті гілкм СРСР - полюбляю швидкість :) і поки не маю проблем ні з оптом ні з грошенятами, а от синуля трошки призупинився у проходженні гілки :(

post-1602-0-37296600-1307126666_thumb.jp

post-1602-0-41097700-1307127221_thumb.jp

post-1602-0-27977300-1307127247_thumb.jp

Ну і де ви бачите страшний сон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я зараз на КВ-3. Повільний, шо капєц, тому він улюбленець арти. Снаряди до 122мм по 1020 грошей - пару промахів і ти в мінусі. Чекаю, не дочекаюся, коли докачаю до ИС-а.

В мене пушка 100мм.снаряди по 252р.Мінуса навіть при "вмиранні" на перших секундах нема.

Ось вчорашній експрес-заїзд.

post-1602-0-98520800-1307162284_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE великий тобі респект! Я просто не знаю тоді що там мій малий робить у тих танках... Як так грати - підкажи будьласка. То не преміум там день де все подвоюється заплативши грошенята? Я скільки разів бачив бої, то КВ-3 малого стоїть там де зазвичай стоять світлячки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора отримав цікаву медальку граючи артою - за знищення останнім снарядом останнього супротивника. І от подумав - це ж мабудь не така вже і частенька нагорода, а які є ще цікаві нагороди і в кого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора отримав цікаву медальку граючи артою - за знищення останнім снарядом останнього супротивника. І от подумав - це ж мабудь не така вже і частенька нагорода, а які є ще цікаві нагороди і в кого?

Підтримка - це коли хєрачишь їх хєрачиш, а добиває хтось інший, аж зло бере. Бувало десять танків артою пошкодиш і жодного не вб'єш, то дають отакий "утєшитєльний пріз". Всі інші ордени-медалі більш відомі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel здаэться таку мэдальгу я теж маю :), хоча шо робити - інколи теж добиваю....

Ще якось заробив камікадзе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да,185 тисяч опита на артi це круто )) вiтаю :)

Дякую.

Після 3-5 боїв купив ходову частину (мав залишок вільного досвіду) і одразу поставив нормальну пушку, яку попередньо зняв з СУ14 перед продажем. Перевчив старий екіпаж та встановив попередньо зняті з СУ14 привід наводки і досилатель (якраз 2 долара валялись на вебмані) і таким чином стадію "сток" я проскочив за 30 хвилин.

Об'єкт порівняно з СУ14 взагалі бомбезна штука. Дужу відчутно, що він менший і менш помітний. Тепер залишилось нафармити якихось 300 тисяч на наступну арту smile3.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене буратiно С-51, то обьект вiд нього значно бiльший )) А НА ГВ тигрi такий номер не проходив :( там 16500 на гуслi щоб хоч що небуть поставити з модулiв,а потiм 60 з копiйками тисяч на топову пушку :( думав пенькну поки вкачаю ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

снимай все что поставил на танк перед продажей

(движок, пушку, гус, рацию, башню)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, просто в ангарі тиакєш на пушку, рацію і все, що може пригодиться і вибираєш найпростіше з усього, те що було у стоці. Топове обладнання вигружається на склад і потім встановлюється на іншу техніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єсть таке питання: хто розібрався з перепідготовкою екіпажу, який в цьому сенс ? поясніть нубу, чи не простіше купити екіпаж 75 % зразу ?

Mr. Ves, а що за зірочка зверху зліва і напис "-ТП-" ?

ага, також цікаво :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...