Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Phoinix прислухайся до поради MANJAK11. Я продав його як тільки заробив на Т-34. Мені А-20 геть не сподобався (БТ-7 та БТ-2 в мене до сих пір в гаражі), хоча я навіть встановив на нього найкращу пушку. І не світи відразу - зачекай секунд зо декілька десятків щоб ворог роз'їхався з бази, бо виносять з першого пострілу навіть не встигнувши засвітити.

yura2281 я від коментів ржав до сліз!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені А-20 геть не сподобався (БТ-7 та БТ-2 в мене до сих пір в гаражі)

А-20 бабло добре заробляє, а от БТ-7 та БТ-2 взагалі не сподобались.

а за поради дякую:beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix чесно я не зміг заробляти нажаль, мабудь толком не знаю як... живучесті там маловато і я у 99% був останнім у списку команди з виносом у перших номерах... коли почекати трошки, то можно виловити арту їхню десь у віддаленому куточку, мені так камікадзе дали бо на арту йшов на таран :) - але це було дууууже не часто.

Доречі граючи різними видами техніки розумієш де їх потім краще шукати і шо від них чекати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно... я колись спробував А-20, купив у стоці, 50% екіпаж, для фарму чисто. Бій - 60 секунд живеш, засвічуєш 10 танків, ні разу не пуляєш, вбивають, вихід - 7-8к при програші, 15к при виграші, ремонт 2к І це за 2 хвилини!! Потім граєш іншим танком і по кругу. :blink: Як на ньому можна не заробляти? В маньяка11 вже "розвідників" мабуть за сотню перевалило і бабла пару лямів тіко на А-20 і Лео назбиралось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бабло заробляють всі :), важлива кількість бабла!

а БТ-7 - кльовий легкий танк, правда продав, бо тре місце в гаражі, як раз Т34-85 намалювався.

чи далі в ліс (тобто прокачуюсь), тим товщі партизани... і тактику приходиться трошки змінювати.

Самий прикол був коли на PzIII попав в бій, де самий хреновий танк був Т-34, і ні одної арти :lol:, команда з мене постібалась, і запропонували постріляти по метеликах, тож чесно наробивши шухеру в стані ворога, благополучно "пал смертю храбрих".

а ще бісить карта "комарин" :) і танк М3 Lee мене доб’є :blink: ,щось не дуже виходить цим трьохбашенним чудом американської мислі грати... якийсь недотанк, недоПТ. а кидать не хочеться, до Шермана фігня осталась ),і на Т1 нада накосить^_^.

Доречі граючи різними видами техніки розумієш де їх потім краще шукати і шо від них чекати

100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень! нажаль жодного разу в мене так не вийшло пограти :(, щось я не так робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень! нажаль жодного разу в мене так не вийшло пограти :(, щось я не так робив.

так і єсть ,фармив ним поки Stug III не прикупив, ну не кожен заїзд канєшно, але грошики заробляв ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На свому сайті присвятив грі навіть невеличку статтю))

http://gamedev.org.ua/index.php/news/109-world-of-tanks-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На свому сайті присвятив грі навіть невеличку статтю))

http://gamedev.org.ua/index.php/news/109-world-of-tanks-

Касперський по ссилці трояна находить:

обнаружено: троянская программа Trojan-Downloader.JS.Agent.fwe URL: http://gamedev.org.ua/index.php/news/109-world-of-tanks-//index

по статті:

Маскують тільки стоячі дерева, звалені не маскують. Інформаія від розробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На свому сайті присвятив грі навіть невеличку статтю))

http://gamedev.org.ua/index.php/news/109-world-of-tanks-

Касперський по ссилці трояна находить:

обнаружено: троянская программа Trojan-Downloader.JS.Agent.fwe URL: http://gamedev.org.ua/index.php/news/109-world-of-tanks-//index

по статті:

Маскують тільки стоячі дерева, звалені не маскують. Інформаія від розробників.

Постучу зара до хостера поскандалю. Сволоти вони.

Прокачую наразі M3 Stuart. В ангарі КВ, Т-34 і Су-5 з M3 Stuart.

На рахунок дерев. Як ще я міг пояснити принцип дії фізики в грі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок дерев. Як ще я міг пояснити принцип дії фізики в грі?)

Не знаю, але своїх читачів вводиш в оману - це 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне после патча тигра капец как начал нравицца, аж продавать не хочецца(а продавать нада денег на КТ не хватает), критов стало меньше вдвое + взялись откудато непробития и рикошеты не знаю с чем связано.. экипаж на 100% прокачан + скилы по 80% а как поставил недавно досылатель дык это ваще зверюка стал.. Как тама КТ вплане фарма кто знает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КТ-це мінус стабільний:),мені повезло що першим пройшов гілку німецьких ПТ,є усі мотори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

су8 фармит... если попадать в энэми конечно... но покуда ета арта, и су5 тоже, сильно кривая - причем разброс стремится не к центру, а к краям "области сведения" (!)

посему чтобы нарубить бабла надо прикрутить топ-ган и запастись терпеньем - пулять на артовой карте по явно стоящим танкам ..

я как-то раз семь фрагов набил ею + медалька "коса смерти" - ван шот ван хэд..

на неартовых картах УГ.

планирую прикупить су-100 .. поидее потолще шкура и толще дудка отосительно су-85. . должен быть профит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де взяти та як встановити патчі :0011:

тута пошукай http://game.worldoftanks.ru/update

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тож на т 34-85 фармлю открыл т 43 а денег нету :rolleyes: купить его та и желания . Нада качнуть его без покупки сразу т 44 купить :unsure: . Кто фармит на а -20 сока за бой в среднем дают денег?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281 а ті всі шкуркі то тільки для мого танка, всі інші не бачать тої розмальовки? І чомусь я там скачати не можу - антивірус блокує ссилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто фармит на а -20 сока за бой в среднем дают денег?

всередньому 5к це якщо не винесуть(екіпаж 71% обучений)

інколи і по 7к попадає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут знайшо дещо http://www.playground.ru/files/world_of_tanks/

весчь :0123: :0123: :0123: Особенно точки пробития танков

Кто фармит на а -20 сока за бой в среднем дают денег?

всередньому 5к це якщо не винесуть(екіпаж 71% обучений)

інколи і по 7к попадає

Мда... не особо фарм то на т 34-85 10-15 к

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну народ, хоче всьо і сразу :). поки ви прокачаєте свій Т34-85, щоб відкрити наступний танк, кредитів набіжить так нічогенько, так що не переживайте. а так як граєте ви мінімум 3-ма танками, то з кожного по чуть, і все гуд. У мене особисто нема проблем з кредитами, це при тому, що у мене зараз не преміум, і я постійно купляю ремкомплекти, і всяку лабуду, яка допомагає вижити (вот вчора маскувальну сітку на Штуг притарив+стереотрубу :)

VaLeRa,

да, шкурки бачиш тільки ти, тобто ефект "чісто естетічєскій" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...