Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

експа тому кто взял наверное,

а не тому кто неуспел доехать и кричит "не бери"

Тут ти правий. Але все одно, стріляти по своїх, які вирішили взяти базу, це як мінімум, нерозумно. Я теж раз грав на арті, під кінець лишилось нас 3 танка і я, у противника - 1 СУшка. До кінця 3хв, "не бери, добьем", і СУшка, яка заничкувалась в себе на базі, красіво кладе всі три танки по черзі. Тут виходить час і нічия. Ну не дебіли?

За знищення всіх дають більше опита,і якщо ти граєш у команді і за команду то краще прислухатись коли щось просять.Ну хіба що ти супер-майстер і вирішуєш сам долю битви то можеш і наплювати.Стреляти не означає вбивати,в гуслю лупиш чі накриваеш акуратно артою і збиваєш.Скінеш скрін коли будеш брати базу сам і залишиться 1-2 фраги,я подивлюсь що тобі напишуть за 30 сек.до кінця бою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом у мого батька ИС, Т-34-85, СУ-5, СУ-100 (Скоро буде СУ-152). Два місяця гри)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти граєш у команді і за команду то краще прислухатись коли щось просять

100%

але базу беру завжди, а "неберунів" шлю лєсом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обладнання по-типу маскувальної сітки, стереотруби можна ставити на новокуплені танки, чи залишається тільки на поточному?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в новому патчі за 10 золота можна знімати і "незйомні" модулі. Як на мене, то дуже корисна інновація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти граєш у команді і за команду то краще прислухатись коли щось просять

100%

але базу беру завжди, а "неберунів" шлю лєсом.

аналогично,кроме случаев когда нужно свести "личные" счеты,тогда стараюсь палюбасу найти и уничтожить.

Тут ти правий. Але все одно, стріляти по своїх, які вирішили взяти базу, це як мінімум, нерозумно. Я теж раз грав на арті, під кінець лишилось нас 3 танка і я, у противника - 1 СУшка. До кінця 3хв, "не бери, добьем", і СУшка, яка заничкувалась в себе на базі, красіво кладе всі три танки по черзі. Тут виходить час і нічия. Ну не дебіли?

было у меня точно такое же тока я был один на базе на СУ-85. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшов, потім вибило помилку з"єднання і далі наступний результат - жив прінтскрін

post-2373-0-29091900-1305839577_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає по якому принципу танки розміщують в таблиці бою? Спочатку думав - хто сильніший зверху, хто слабший - знизу. А сьогодні грав на КВ і наді мною були середні танки. Хіба вони можуть бути сильнішими за ТТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає по якому принципу танки розміщують в таблиці бою? Спочатку думав - хто сильніший зверху, хто слабший - знизу. А сьогодні грав на КВ і наді мною були середні танки. Хіба вони можуть бути сильнішими за ТТ?

Можуть.

Розміщують в таблиці по рівню танка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає по якому принципу танки розміщують в таблиці бою? Спочатку думав - хто сильніший зверху, хто слабший - знизу. А сьогодні грав на КВ і наді мною були середні танки. Хіба вони можуть бути сильнішими за ТТ?

Т-44 розбирає КВ на раз-два(ну звісно, якщо шайтан-труба боєукладку одним пострілом не ломане), а Т-54 (СТ 9 лвл) легко розбирає ІС-4 (ТТ 9 лвл). Недавно на їхньому форумі на спор в тренувальному бою грали хлопці - 3:0 на користь Т-54, власник ІС-4 передивився свої погляди на "тараканів", тому що там його програш , як він сам признав, був без варіантів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можуть.

Розміщують в таблиці по рівню танка.

Що за рівень?

І чому часом в чаті запитують: в тебе КВ якого левела? Хіба він може бути різним? Як п'ятим взяв, так 5 і є, хоча вже екіпаж прокачаний на 100% і "исследовано" також майже все, крім САУ, тобто майже елітний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чаті питають про те, чи ти ТОП, чи сток. Стоковий танк, як правило - унилоє Г... , одже питають, чого від тебе чекати - чи ти будеш рвати всіх , чи тихенько вмирати, набираючи досвід. Потім зрозумієш, на вищіх левелах :)

До прикладу: ІСУ-152 у стоці пушка пробиває десь 170 мм, урон біля 200, в топі - пробивання під 300, урон 750, тобто сток і ТОП іноді відрізняються більше, ніж танки різних левелів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, мій топ Т-34 сьогодні порвав Т1 на раз два :smile3:, ух, поставив українську озвучка, що Ді виклав в темі що закрили, супер ! :D, "а щоб ти луснув " :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, дякую, посміялась. Але то дійсно так говоритиме у грі чи то якийсь прикол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, це голос Євгена Малухи! Відомого актора-дублера та режисеру дубляжів. Наприклад голос Гомера Сімпсона чи персонажів з Футурами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, дякую, посміялась. Але то дійсно так говоритиме у грі чи то якийсь прикол?

так, дійсно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоже завалил голубого

не читая,

как-то инстинктивно

немае в тебе толерантностi до сексменшин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яку гармату краще ставити на А-20 ?

впринципi пофiг яку, в 90% випадкiв це *свiтляк* i вiдноситись треба до нього ,як до свiтляка, тобто в тебе одна задача,засвiтити якомога бiльше танкiв супротивника i благополучно загнутися, я якщо встигаю раз чи два вистрелити то добре ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...