Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А який був % на перемогу?

на 0.8.2 не ставив ще XVM, але бувало що і з 5% виривали перемогу, це ж лотерея.

як я на хетзері....з 5% зробив перемогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестив гру на ноутах Asus K53TA та Asus х55а.

Так на AMD Radeon HD6650, 1 ГБ - відносно комфорно можна грати - правда досить шумно та й гіється пристойно.

А от інтегрованого Intel HD Graphics 2000 мало для комфортної гри. Правда не ставив твікерів та полегшених текстур.

А який був % на перемогу?

на 0.8.2 не ставив ще XVM, але бувало що і з 5% виривали перемогу, це ж лотерея.

Виривали і вирвав - в цьому , як би суть :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй КВ-4. Тільки в топі і з екіпажем нормальним. Танк не для фарму, але танкувати на ньому -- одне задоволення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй КВ-4. Тільки в топі і з екіпажем нормальним. Танк не для фарму, але танкувати на ньому -- одне задоволення!

Та я на ИС -4 навчитись хочу. Назад повертатись не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам невкурив на рахунок налаштувань....

су-5 б'є точно туди куди показав навіть з неповним зведенням (робив як на картинці), гриль маже

питаня до MANJAK11: ви ж користувались допоможіть підігнати під арту, можна зі скрінами

чи просто одне і теж на кожну???

взагалi то ця що в вас, та й в мене, зе обрiзана версiя, працюе, як я поняв не повнiстю, в повнiй маленький круг показуе сплеш, а великий червоний при наведеннi на танк, враховуючи стабiльну швидкiсть, показував, де буде танк за час польоту снаряду (якщо я правильно зрозумiв) . Там на ВоТ форумi е цiла тема про той прицiл, я трохи читав колись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

эх раздулось аж на 183 страницы. заакрыто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...