Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

b05e46d6158827df86bc113e72274f0b.png

Балансировщик подбирает танки в бой следующим образом:

Берётся танк из очереди и определяется его тип и уровень. Например танк ИС - тяжёлый танк, уровень 7.

Берём строчку 7-heavy и смотрим, в какие уровни боёв попадает этот танк. В нашем примере это уровни с 7 по 11.

Рандомно выбираем уровень от 6 до 10 включительно. Например 7.

Потом балансировщик начинает обрабатывать очередь танков, выбирая из них танки, которые могут участвовать в 7 уровне боёв (7 столбик) и составляет из них команды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сбылась мечта идиота, вчера купил БЛ-10 :) Выехал сегодня утречком коров на выпас вывести, заодно стрельнул пару раз.

Нет, я догадывался, что 66000 опыта - это много и долго и в итоге получу что-то стОящее, но награда превзошла все ожидания. За 10 минут - всего два выстрела, два ваншота и каких! :)

post-24-0-63050100-1305358379_thumb.jpg

ЗЫ 2 ORV Ромчик, я в лоб тапку снимаю за раз 45-50% теперь, поехали кататься :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки такнки можна двигать!!!!

И еще заметил:

-что чаще стали гореть танки,как мои,так и противника;

-КВ стал косой,из 3-х выстрелов в центр танка,стоящего боком,2 в молоко или в лучшем случае рикошет;

-ИС-3 стал более матерым.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працює автобан за тімкіл і дамаг. Тімкілєри підсвічуються не зеленим, а голубим кольором, але для ворога все-рівно червоним. Тімкілєра можна валити, вчора спеціально пробував - не банять. Головне щоб він світився голубим, бо був свідком, коли тімкілєр так і не став голубим :), за вбивство такого - бан. Миттєвий бан за розстріл свого на базі.

Зручно, не треба жалітися.

п.с. Завалив тімкілєра, а його жертва в чаті пише:

***: спасибо Володя

Я: я не Володя

***: спасибо неВолодя )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Наливааай! :)

Риадми инсайде.

а шкурки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я то думаю шо це за голубарік за мною крадеться - думав то командир якийсь, а тре було його розтріляти.

А як той бан виглядає - не можно в гру зайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть з своєї команди голубарика можна валити?

тільки з своєї - голубарик, з стану ворога, для тебе буде все-рівно червоним, тобто ти ніколи не побачиш голубарика у ворожій команді.

Скарги за тімкілл більше не розглядаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що таке ДАМАГ ы чого за нього автобан?

Та сама стрільба по своїх (тімкілл), але без смертельних наслідків, тобто пошкодження (урон)(в моєму контексті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel зрозумів!

Доречі в мене чомусь інколи танк стріляє сам по собі, особливо на початку гри. Я помітив що постріли на початку гри не тільки в мене, але щей з команди хтось пальне, ну і відповідно в тій купі попадає по комусь зовсім не спеціально. Ще хтось таке помічав? Чому так?

Я зара вже коли стартую то дивлюся щоб ніхто не стояв на лінії пострілу або цілюся в землю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel зрозумів!

Доречі в мене чомусь інколи танк стріляє сам по собі, особливо на початку гри. Я помітив що постріли на початку гри не тільки в мене, але щей з команди хтось пальне, ну і відповідно в тій купі попадає по комусь зовсім не спеціально. Ще хтось таке помічав? Чому так?

Я зара вже коли стартую то дивлюся щоб ніхто не стояв на лінії пострілу або цілюся в землю....

До патчу стріляли на початку бою щоб перезарядити снаряд з бронебійного на фугасний. Зараз можна по-замовчуванню встановити який буде на початку бою + якщо стоїть фугас, а терміново потрібно бронебійний - два рази натискаємо кнопку бронебійного і перезаряджаємося без пострілу. Самостріли за собою не помічав :)

Як правило на початку бою вже видно чим будеш стріляти, якщо в кінці списку - навряд кого проб’єш, стріляєш тільки фугасами... В мене, наприклад, при грі на КТ і 2-3 світляків у ворога, завжди заряджається фугас, оскільки фугасом - ваншот + дешевше (бронебійний шкода на світляка, постріл коштує 1034 мотети)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до патча також міняв снаряди без пострілу, подвійним натисканням кнопки, щось тут не те. Тільки я не знаю різниці між тими снарядами, пробував фугаси - мала бронебійність, тому і шкоди небагато завдаю. Читав, що звичайні (бронебійні) наносять тим менше пошкоджень чим дальше знаходиться ціль, тому ставив фугаси, не тоді коли я в кінці списку, а тоді коли ціль далеко, та й то не сподобалось. Може щось не так роблю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стреляю я раз 10ть подряд по танку на 2 лвл выше меня,

постоянно попадаю, постоянно "дзынькает" и вот интересно много я ему модулей повредил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стреляю по своїх тоді коли більшість пишуть "не бери базу,добьём"-а воно тупить і стоїть:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стреляю я раз 10ть подряд по танку на 2 лвл выше меня,

постоянно попадаю, постоянно "дзынькает" и вот интересно много я ему модулей повредил?

А що воно взагалі означає, оте "дзинь"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стреляю я раз 10ть подряд по танку на 2 лвл выше меня,

постоянно попадаю, постоянно "дзынькает" и вот интересно много я ему модулей повредил?

А що воно взагалі означає, оте "дзинь"?

Критичне попадання. Руйнація одного з модулей танка чи екіпажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про подвійне натискання для заміни снаряду я зрозумів в процесі гри. Про самостріл чомусь так і не зрозумів. Я читав що Фугас краще заряджати у короткі гармати великого калібру, тому що в таких снарядів більше вибухової речовини та тоді вони наносять більшу руйнацію, а бронебійний з короткої гармати має меншу швидкість вильоту і втрачає бронебійність. От така от теорія в грі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про подвійне натискання для заміни снаряду я зрозумів в процесі гри. Про самостріл чомусь так і не зрозумів. Я читав що Фугас краще заряджати у короткі гармати великого калібру, тому що в таких снарядів більше вибухової речовини та тоді вони наносять більшу руйнацію, а бронебійний з короткої гармати має меншу швидкість вильоту і втрачає бронебійність. От така от теорія в грі.

З мого досвіду - фугас для арти, легко броньованих та сильно броньованих цілей (товщина броні до 50-60 мм, та понад пробиття Вашої гармати), для всього іншого - бронебійний. Для прикладу: стріляю з КТ по арті бронебійним - пробив, 320 урону, арта ще жива, постріл фугасом - пробив - арта вже не жива (ваншот, оскільки урон фугасом більший, але пробиття менше); постріл по Маусу бронебійним - не пробив, 0 дамага, фугас - 2-5% дамага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стреляю по своїх тоді коли більшість пишуть "не бери базу,добьём"-а воно тупить і стоїть:D

Тупиш тут якраз таки ти. За взяття бази дають більше експи, ніж просто за винос всіх ворогів. Я теж завжди стараюся взяти базу, незважаючи на волаючу школоту, яким треба ще один фраг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

експа тому кто взял наверное,

а не тому кто неуспел доехать и кричит "не бери"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

експа тому кто взял наверное,

а не тому кто неуспел доехать и кричит "не бери"

Тут ти правий. Але все одно, стріляти по своїх, які вирішили взяти базу, це як мінімум, нерозумно. Я теж раз грав на арті, під кінець лишилось нас 3 танка і я, у противника - 1 СУшка. До кінця 3хв, "не бери, добьем", і СУшка, яка заничкувалась в себе на базі, красіво кладе всі три танки по черзі. Тут виходить час і нічия. Ну не дебіли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...