Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

 

але той Фьюрі не кращий Кличка!

yura-patriot, вже кращий, на сьогоднішній день кращий, тому що не програв ні разу на проф рингу, має всі п'ять поясів, що Кличко так і не досягнув. І скажем правду, він сьогодні більше попав по Кличку, що і виразилось в очках, які поставили судді. Та й Кличко більше виснув, був більше змучений, та і морда більш побита.

 

Так не чесно

YouRich

писати комент в якому реально немає до чого доіпатися)) :D

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна надія залишилась....Усик

Хоча реванш може відбутись, вернути трохи грошей треба....матч збире ще більші ставки, ажіотаж і тд.

Кличко може стати зіркою кіно...проф спорту йому в 40 р. хватило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой! думаю, що Кличко ще поверне пояси,не парьтеся,всім спокійної ночі))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я не зрозумів, якого він всі пояси поставив проти нічого? Він колись помню бився і в разі програшу втрачував один тільки пояс. Я думав у Фьюрі пятий і тому Кличко пішов у ва-банк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи проснувся на останній раунд, то Володька там пригав як лев правда трохи підбитий... Але по словам коментаторів все таки всиляли надію....

Моя особиста думка склалася така-як би цей матч відбувався декілька років тому то судді віддали перевагу Кличку або нічейку, а так Кличко проївся вже на профі рингу, тому дали дорогу молодому і далеко не бездарному чуваку, хоча і Фюрі нічого сам не показав, і Кличку не дав щось зробити.

На рахунок реваншу то думаю що він буде, якщо цей пункт був прописаний в контракті. А те що там він був прописаний я чомусь впевнений, промовтери Кличка напевно не дурні....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тоді я не зрозумів, якого він всі пояси поставив проти нічого? Він колись помню бився і в разі програшу втрачував один тільки пояс. Я думав у Фьюрі пятий і тому Кличко пішов у ва-банк...

Ф'юрі був претендентом одразу в кількох версіях, ще б пак, з нулем поразок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матч реванш всетаки буде!

 

Український боксер Володимир Кличко визнав перевагу Тайсона Ф'юрі на рингу у Дюссельдорфі, однак планує "скасувати" чемпіонство британця у поєдинку-реванші.

Про реванш Кличко-молодший сказав журналістам після бою.

За словами Володимира Кличка, йому для перемоги не вдалось підібрати необхідну дистанцію.

У контракті поєдинку між боксерами була прописана можливість реваншу. Такий бій може відбутись уже навесні або влітку наступного року.

Зі свого боку британський важковаговик також прокоментував свою сенсаційну перемогу.

"Здійснилася моя мрія! Я так довго для цього гарував! Знаєте, шість місяців щоденної тяжкої праці в залі. Я просто не можу повірити у свою перемогу! Чесно кажучи, рішення суддів мене здивувало - не очікував, що в Німеччині віддадуть перемогу мені", - наводить слова Тайсона Ф'юрі сайт klitschko-brothers.com.

Взято http://www.ukrinform.ua/rubric-sport/1922257-klichko-nazvav-prichinu-porazki-i-hoche-revanshu.html

Змінено користувачем Ruslyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

складалось таке враження, що Кличко злякався... Більше ходив, більше клінчував, ніякої ініціативи... Ф'юрі просто водив його за собою. Було купа моментів, коли Ф'юрі відкривався, але Кличко не ризикнув... Нехай в перших раундах це зрозуміло, то в другій половині це вже було прорахунком, бо він явно програвав в очках. Таке враження було, що Кличко розраховував на 20 раундів, хоча виглядав він набагато змученішим від Тайсона. Останній раунд був гарним, але це вже було  пізно... Треба було хоча б з 11-го так боксувати...

 

Як би ми себе не переконували,  але Ф'юрі виграв бій. Не судді присудили (як по версіях "дали дорогу молодим"), а виграв.

Я ще до бою казав, що нарешті  в Кличка достойний суперник, а не ті недомірки, котрих йому раніше підставляли.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


якого він всі пояси поставив проти нічого?
Бо думав що не програє і скоріш за все у контракті прописаний реванш і є змога все повернути але як воно буде...??? А п'ятий пояс і самий престижний WBC у Деонтея Уайлдера і в нього рейтинг теж 35-0-0 (34 KO)!!! З ним Кличко планував зустрітись після Ф'юрі але ці хлопці можуть все розіграти між собою і як чемпіони вже вони будуть все диктувати, а час йде, Кличка вік піджимає, так що все буде залежити від дипломатії промоутерів Кличко, бо як багато спеціалістів кажуть - бокс вже втомився від Кличка і потребував нових облич і імен. Так що залишається дочекатись, що і як там у боксерській верхівці все вирішать але після втрати титулів Кличку і Ко. буде важко щось диктувати! :(
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через такий "бокс" довго заснути не міг. Як на мене то ні один, ні другий не гідні бути чемпіонами, точніше буде сказати показали бокс не гідний чемпіона. І дуже дивним для мене є деякі ствердження, що Ф'юрі декласував Кличко. Ні риба, ні м'ясо як один, так і другий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що вся справа в мотивації. Підсвідомо, людина, яка довгий час (а в нашому випадку це більше 10 років) утримує чемпіонські пояси, без програшів по очкам та нокаутів, так от така людина втомлюється бути без конкретної цілі. Для такого як Володя - ціль у досягненні поясів. Не в утримуванні. Подивіться на його обличчя під час зважування, прес-конференції, дуелі поглядів. Особливо прес-конференції. Йому відверто нудно.

Не виключаю, підсвідомо він навіть хотів програти. Надто була велика втома від чемпіонських титулів.

Визнаю, що звучить навіть дико, але переглядаючи бій, можна побачити небажання боксувати.

Для підтвердження своєї думки наведу приклад із Бобі Фішером. Для того, щоб читати літературу російською мовою (а радянська школа на той момент була найсильнішою у світі), він навіть вивчив російську мову. Талант!! Але він - боєць. І стояти на місці - не його. Після досягнення чемпіонського титулу через рік відмовився від захисту. До речі, це передбачали.

Щось подібне відбулось і з Володимиром.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ні риба, ні м'ясо як один, так і другий.
А хто там у важковаговиків, за останній час, є рибою і м'ясом? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легендарный американский тренер Эмануэль Стюард, который тренировал Владимира Кличко, до своей смерти предсказал успех Тайсона Фьюри.

      В январе 2011 года легендарный тренер Эмануэль Стюард спрогнозировал карьеру Тайсона Фьюри, которому тогда было 22 года. “Я считаю, что Тайсон Фьюри имеет все необходимое, чтобы стать очередной великой звездой бокса и доминировать в королевской весовой категории. Я наблюдаю, как он развивается и крепнет и уверен, что он станет отличным боксером. Талантливый, красивый, имеет свою индивидуальность. Он является будущим супертяжелого веса“, - сказал он. Спустя четыре года британский боксер Тайсон Фьюри победил Владимира Кличко, отобрав у украинца все его чемпионские пояса.

Напомним, Эмануэль Стюард умер 25 октября 2012 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобались слова Ірини Геращенко:

 

Господи, та чому ж ми так радіємо ( хоч з тужливими очима і надривом в голосі) невдачам своїх? У Володі- все попереду, в тому числі і його перемоги. Значить, має зібратися, все проаналізувати і стати сильнішим- а він це вміє. І ми в нього віримо. Як і в усіх інших наших украінців, що примножують нашу славу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше біганини було ніж боксу.Жирний Фьюрі напевно уявив себе Роєм Джонсом коли пританцьовував і закладав руки за спину.Але при тому видно,що боявся пропустити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Жирний Фьюрі
Та ну? А уявляєте яким він був якщо перед грою скинув 30 кіло? :) Але це не завадило йому весь бій бути быльш швидким за Кличко і більш витривалим, а там жирний... чи ще якісь - це вже не так важливо!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


У Володі- все попереду, в тому числі і його перемоги
Ну якби мадам Геращенко знала що таке бокс у надважкий вазі, то може вона так-би не говорила. Ми теж не тішимось цій поразці але правду треба казати, що Володя вчора по справі програв і це простежувалось вже на протязі останніх поєдинків і було лише справою часу, нажаль... :( Хай роблять висновки!!!
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фьюри: Давайте не будем упоминать Уайлдера — впереди реванш с Кличко

«Почему мы вообще упоминаем Уайлдера? Можно только посмеяться над этим, зачем он нам? Кличко был “номером один” категории, даже “королём”. Он так долго был на вершине и дольше всех защищал свои титулы. Он, можно сказать, занял место ушедшего из бокса Флойда Мейвезера. И этого человека я сегодня “свергнул с трона”, так почему я должен думать о новичке-баскетболисте, пришедшем в бокс пару лет назад? Если Уайлдер хочет объединить пояса, ему придётся подождать — у нас с Кличко намечается второй раунд», — приводит слова боксёра BoxingScene.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старшший тему вкурив давно.

Пішов не переможеним із поясами і титуалми. А меншому не йметься. 40-нік на носі. В його віці вже молодіжку тренувати! Чи дітей олігархів :)

Буде дуже стидно, коли в реванші відгребе вдруге і піде ні з чим.

 

Хоча тримався весь бій доволі достойно. І програв саму капельку. 2-є з 3-х суддів дали нічию. І лише один вирішив Кличка опустити!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бокс вже давно став шоу із заробляння грошей, дуже великих грошей.

Я навіть припускаю, що Кличко спецом програв Фюрі, щоб у реванші обоє закосили ще більше бабла.

В цю логіку хід звітного поєдинку, що зі сторони Кличка, що зі сторони Фюрі вписується навіть дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...