Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

Нігерійський боксер Семюель Пітер готовий відмовитися від бою з Олегом Маскаєвим, якщо росіянин і українець Віталій Кличко, що намагаються організувати двобій один з одним, збільшать суму його відступних.

Пітеру було запропоновано 2,5 мільйони доларів, але його промоутер Діно Дува вважає цю суму недостатньою.

Взято з http://www.megasport.tv/news/6518

Можливо в квітні ми таки побачимо цей бій!!! :ok2:

Оцініть шанси українського боксера на перемогу, тут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дон Кінг: З Кличком ми воюємо

10 березня український боксер Володимир Кличко у німецькому Мангеймі захищатиме свій титул чемпіона світу за версією IBF у двобої з американцем Реєм Остіном. Напередодні поєдинку знаменитий боксерський промоутер Дон Кінг, який працює з Остіном і є одним з антагоністів братів Кличків, дав свій коментар стосовно майбутнього протистояння.

- Запевняю, Остін приголомшить кличка! По-перше, спеціальним ударом, який вибиває колінну чашечку. Звук цього удару почує весь світ! Ми навчили Рея цьому прийому, бо володіємо ексклюзивним правом на нього. Цей удар настільки сильний, що паралізує все тіло, ломає коліно, рве зв'язки.

Володимир Кличко - дуже освічений хлопець, має докторський ступень. Для нього буде неважко закінчувати кар'єру боксера. Володимир може стати, наприклад, викладачем, вчителем. Та ким завгодно! Я мрію про те, щоб Остін поклав Кличка. Ми виб'ємо його серце, а підборіддя полетить на Україну. Ми змішаємо Кличка з брудом. Я вам це обіцяю. З Кличком ми воюємо!

Взято з www.megasport.tv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

За шістнадцять днів до бою Володимира Кличка та Рея Остіна, які у німецькому Манхеймі сперечатимуться за титул чемпіона світу за версією IBF, усі квитки фактично розпродані.

9 000 квитків було продано в перші двадцять чотири години. Усього продано 12 500 тисяч квитків і залишилося ще 1 500 перепусток. У вільному продажі їх всього 800, оскільки 700 квитків зарезервовані і очікують своїх власників, повідомляє офіціний сайт братів Кличко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемпіон WBA в суперважкій вазі Ніколай Валуєв проведе перший обов'язковий захист свого титулу проти Руслана Чагаєва 14 квітня в німецькому місті Штутгарт.

«З нетерпінням чекаю бою в Штутгарті, — сказав Валуєв. — Я радий знов боксувати в Німеччині після двох вдалих поєдинків в Швейцарії і США».

В неділю чемпіон відправиться до Берліна, щоб продовжити там підготовку до бою проти Чагаєва.

«Тренувальний табір в Санкт-Петербурзі виявився вельми складним, але і дуже корисним, — додав Валуєв. — До поєдинку з Чагаєвим я підійду повністю готовим. Він сильний супротивник, але я зумію його перемогти».

Перша офіційна прес-конференція, присвячена майбутньому поєдинку, за участю боксерів, а також їх тренерів Манвела Габріеляна і Мікаеля Тімма відбудеться 6 березня в Штутгарті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ніколай Валуєв вже напевно не зустрінеться з Володимиром Кличко і вже точно не перевершить рекорд Рокі Марчіано по своїй безпрограшній серії. А все тому, що вчора Руслан Чагаев по очкам виграв в цього "звіра"!!! ;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опозорився Валуев, Чагаєв приємно здивував, дайош нового Роя Джонса !! ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привіт! Шанувальників боксу тут обмаль, це вже я зрозумів. Можливо для реклами відкриємо папку, куди зальєм боксерські поєдинки. В мене їх трішки назбиралось. Якщо когось цікавить пишіть, що залити і куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Бокс це сила! Боліємо за Володю Кличка! Бій через пару хвилин! :)

а разве нубудет боя "на разогрев"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока что показывали бывший проигравший бой. Может сразу после передачи начнется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хоть и не болещик но, обчно, сначала разогрев, малыши какието боксируют, а потом гдето в 12 ночи выпускают Кличка, он с 2-3 удавров зваливает негра - и спать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти правду говорив,вийшли діточки публіку розігріти. А я думав що хоч сьогодні бій зразу почнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямий ефір НІКОЛИ не починається з основного бою. Завжди спершу показують андеркартові бої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володя виглядає гарно. Але і Брюстер далеко не легкий горішок...

Екватор... Морда в Брюстера починає запливати. Джебів стільки, що багато "простіших" боксерів вже лежало б. Мені б напевно і одного джеба вистачило б ;)

Зараз Володі головне не пропустити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...