Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

18324-141539-c02d5a88b172defd5df7589cfee4c3b2.jpg

башка у него действительно каменная

laska, здесь есть ссылки на видео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемпион мира по версии WBC в супертяжелом весе нигериец Сэмюэл Питер, уступивший накануне титул украинцу Виталию Кличко, прокомментировал итоги боя.

«Виталий – великий чемпион. Думаю, что Кличко смог утвердиться на большом ринге после четырехлетней паузы. Нынешний поединок вышел таким, как и предполагалось: большой отличный боксер победил хорошего маленького. Кличко держал дистанцию, работал джебами, апперкотами, бил правой.

Кличко владел инициативой, а я, маленький боксер, не смог порвать дистанцию. Со стороны могло показаться, что бой шел в невысоком темпе. Однако Кличко много комбинировал и демонстрировал настоящее боксерское мастерство. Я старался сократить дистанцию и взвинтить темп, но Виталий меня к себе не подпускал, сполна используя свои физические преимущества»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... наскільки я пам"ятаю, то після бою з Ібрагімовим в руках Вована опинилося три пояси за версіями WBO, IBF та IBO.

По черзі битимемо претендентів
Та кого їм там вже бити? Просто тотальний нєгродифіцит в надважкій вазі ;) Цікаво було б подивитися бої Володимир проти Повєткіна та Віталій проти Коляна "пітєкантропа" Валуєва ;)

Shkoder, так голова же не может болеть — она кость! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Повєткін якраз і буде наступним суперником Кличка, правда лише після того, як Володя переможе Хасима Рахмана

Директор-распорядитель промоутерской компании Sauerland Event Крис Майер заявил, что бой Кличко — Поветкин состоится, не взирая ни на что.

Как заявил Майер, бой не отменен, а всего лишь перенесен на весну 2009-го года. По оценкам Майера, бой Владимир Кличко — Александр Поветкин состоится в марте-апреле.

13 декабря Александр Поветкин должен был провести бой с обладателем титулов IBF и WBO в тяжелом весе Владимиром Кличко, однако этот поединок был перенесен из-за травмы Поветкина.

В лагере чемпиона мира в супертяжелом весе по версиям IBF и WBO информацию о травме Поветкина восприняли спокойно, заявив, что не будут менять дату боя (13 декабря) и проведут добровольную защиту титулов. Наиболее вероятным соперником украинца называют Хасима Рахмана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хасімчег вову не вкладе....
Ну загрузив так загрузив :0020: А бої Маскаєва і Рахмана я пам"ятаю :D 2 рази Хасім стартував за канати... В кінці 2 бою Олег Рахмана натурально пі***в :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не забувайте про вагу боксерів. Тут одного випадково пропущеного удару може вистачити. Згадайте бій Вови з Корі Сандерсом. Один пропущений удар вирішив кінцівку поєдинку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут одного випадково пропущеного удару може вистачити.
Факт!
Згадайте бій Вови з Корі Сандерсом
А щоб прибрати негативні емоції після згаданого, швиденько нагадайте собі як Коррі літав з кулака на кулак у Віталіка :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd, друже, я ж з тобою не сперичаюсь :blink: Будемо тримати кулаки і вболівати за наших хлопців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вован рулить по першому раунді! Головне під Рахмана удар не попасти,бо буде так як з Льюісом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже так собі думаю що крім Америки, напевно весь Африканський континент знає про Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко переміг Хасіма Рахмана технічним нокаутом у 7 раунді!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ВІТАЮ усіх земляків з перемогою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко переміг Хасіма Рахмана технічним нокаутом у 7 раунді!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ВІТАЮ усіх земляків з перемогою!

:) Класно він його штурмив :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто записав? Покладіть на фтп, або скажіть куди приїхати з флешкою і шоколадкою :)

Бій гарний, Володя просто красунчик, але як на мене рефері вліз трохи зарано, тепер Рахман буде розказувати що йому пів раунда не вистачило для перемоги :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б секунд 30 і було все добре, тобто 2-гий нокаут, оплески із залу, а то якось так вийшло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто записав? Покладіть на фтп, або скажіть куди приїхати з флешкою і шоколадкою :)

Думаю сьогодні вдень вже можна буде скачати в неті :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто записав? Покладіть на фтп, або скажіть куди приїхати з флешкою і шоколадкою :)

Бій гарний, Володя просто красунчик, але як на мене рефері вліз трохи зарано, тепер Рахман буде розказувати що йому пів раунда не вистачило для перемоги :mdr:

Записав. За годинку буде на фтп. Приємного перегляду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а чего-то я запутался...

Володя - чемпион по IBF и WBO

Виталий - WBC

Валуев и Чагаев - WBA

а третий пояс вчера откуда был?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а чего-то я запутался...

Володя - чемпион по IBF и WBO

Виталий - WBC

Валуев и Чагаев - WBA

а третий пояс вчера откуда был?

Владимир Кличко ещё и чемпион мира по версии IBO

http://www.iboboxing.com/champions.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...