Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

о, ми очікуємо рейтинговий бій Plum VS adidas966

"понеділок, середа, пятниця біля Варшавского "Авто школа", піднімаєшся на самий верх, в 7 годин почяток" - оголосіть точнішу дату зустрічі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, ми очікуємо рейтинговий бій Plum VS adidas966

а мне, почему-то, от этого не весело...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рєзко пацанчік стартанув. 50 постів і вже “стрєлку” забив :) щось мені підказує, що він тут довго не затримається…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче так ромео, хочеш по блатному справу вирішити, то ми можем парішать але піздити тебе будем цілою бордою і всіма доступними нами видами зброї і прямо в лице. А на рахунок слабо то тобі прийдеться прийти всетаки до нас, бо вже дуже багато знайомих директорів і начальників в цій будівлі і на 1-му і на 2-му і на 3-му поверхах, ще де впізнають і засміють що ми з лахами справи маєм.

І ще, будеш лізти до Плама катком переїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Перед поєдинком чемпіон світу за версіям IBF, WBO та IBO Володимир Кличко та його суперник Девід Хей провели спільну прес-конференцію в Glückauf-Club, що знаходиться в Veltins-Arena. Саме там, 20 червня, Кличко захистить свої титули в поєдинку проти англійця. Стадіон може вмістити 60 тисяч глядачів, охочих побачити цей бій на власні очі.

«Останні суперники Володимира давно втратили свою фізичну форму. На відміну від мене. Я нокаутую Володимира та візьмусь за Віталія», - сказав Девід Хей під час прес-конференції. Своєю поведінкою та зовнішнім виглядом він вкотре намагався спровокувати чемпіона на емоції. Хей був одягнений в футболку з малюнком, що зображує британця з двома головами братів Кличків в руках.

«Девід Хей ще молодий та не знає, як себе вести. Я з радістю навчу його гарним манерам. Спочатку я хотів нокаутувати Хея в першому ж раунді, але тепер гадаю, що перетворю поєдинок у тривале побиття і зроблю це в дванадцятому», – відповів діючий чемпіон Володимир Кличко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Лучший боксер мира вне зависимости от весовой категории филиппинец Мэнни Пакьяо признан лучшим бойцом десятилетия по версии журнала Ring, известного также любителям этого вида спорта как Библия бокса.

Как передает КорреспонденТ.net, второе место занял американец Флойд Мейвезер-младший.

В прошлом подобного титула удостаивались такие спортсмены, как Мохаммед Али, Бенни Леонард и Шугар Рэй Робинсон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Девід Хей відмовляється від поєдинку з Володимиром Кличком, запланованим на 20 червня 2009 року

http://www.terrikon.dn.ua/posts/24183

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, це ще вчора стало відомо. Хей вирішив поберегти здоров'я. Так хотів, так хотів, що аж всрався :)

Напевно на спарингах отримав по рожі, зрозумів що таке суперважка категорія і вирішив включити задню :)

Але Кличко сказав, що полюбе вийде на ринг 20го червня, зараз підбирають суперника. Серед можливих кандидатів ЗМІ називають Ніколая Валуєва і Алєксандра Повєткіна. Бій Валуєва, як відомо, також був скасований 29 травня, за день до поєдинку з Чагаєвим. А команда Повєткіна взяла добу на обговорення можливості такого поєдинку -- боксер тренується в Чехово, перебуває (за словами менеджера) в хорошій формі, питання лише в спаринг-партнерах для швидкої підготовки до бою з Володимиром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как сообщает allboxing.ru, единственным условием со стороны Н.Валуева является перенос поединка на более поздний срок. "Мы не против этого боя, но при одном условии - он должен состояться не ранее осени 2009 года, чтобы у нас была возможность провести качественную подготовку к нему", - сказал Б.Димитров.

Он отметил, что Н.Валуев совсем недавно проводил трехмесячный тренировочный сбор и выходил на пик готовности к намеченному на 30 мая бою против Руслана Чагаева, и к 20 июня он никак не сможет подойти в нужной форме. "А Владимир Кличко - совершенно не тот боец, против которого можно выйти на ринге без соответствующей подготовки. Поэтому, если говорить серьезно, все стороны прекрасно понимают, что в данные сроки такой бой невозможен", - подчеркнул менеджер Н.Валуева.

тим часом

Владимир Кличко продолжает поиски соперника для поединка 20 июня в немецком Гельзенкирхене, после того как от боя с ним из-за травмы отказался британец Дэвид Хэй. Одним из кандидатов для встречи с украинцем является чемпион мира по версии WBA Руслан Чагаев.

Как сообщает sports.ru, в прошедшую субботу Р.Чагаеву было запрещено провести в Финляндии местной федерацией бокса поединок против россиянина Николая Валуева, так как в крови боксера из Узбекистана нашли вирус гепатита B.

"Я готов встретиться с Чагаевым. Провел консультации с врачами и убедился, что никакой опасности заражения не существует. И для меня не проблема сделать прививку, чтобы обезопасить себя на сто процентов. Готов сделать хоть их десять, чтобы встретиться с Чагаевым. А то, что произошло в Хельсинки перед боем Валуев - Чагаев - фарс, который устроил промоутер россиянина Дон Кинг", - сказал В.Кличко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, стільки чекали, а те чмо спригнуло, сподобався заголовок новини:

"Отменен бой Владимира Кличко и шута горохового" :))

http://obkom.net.ua/news/2009-06-04/0825.shtml

Навіть не знаю, чи варто з Валуєвим битися, в останній момент ще скаже, що "в Володі сифіліс, і я его боюсь, треба прививки робити"...

Краще б вже з Повєткіним, 20-го числа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володя добре підготувався до бою і перебуває зараз на піку своєї форми, так що йому немає різниці проти кого виходити на ринг, ось тільки суперників як кіт наплакав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо за сцуко, га? (

Я так чекав, щоб 20 числа канвас намазали тонким слоєм шоколаду, а тут така засада. Тепер під кулак Дохтура Клічко попаде хтось зовсім непричасний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хей готовий вийти на ринг 11 липня, так що можливо ще не все втрачено і ми побачимо цей бій з деяким запізненням.

Якщо ні, то найбільш імовірний предендент Руслан Чагаєв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З любителями боксу можу поділитись наступним відео:

D1_K1.jpg

D1_K2.jpg

D1_K3.jpg

D2_K1.jpg

D2_K2.jpg

Відео в форматі DVD на двох дисках, але картинка всього 352*288.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки грошей везти, щоб з дисками не бігати? :)

Телефон в ПС.

Від невеликої винагороди не відмовлюсь. :)

Диски купувались тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...