Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

Закінчились доволі складні переговори промоутерських компаній «К2 Promotions» и «Hayemaker Promotions», в результаті яких були досягнуті домовленості про проведення одного з найбільш очікуваних поєдинків року: 20 червня 2009 року чемпіон світу за версіями IBF, WBO и IBO Володимир Кличко зустрінеться з британським боксером Дэвідом Хеєм.

© Klitschko.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчились доволі складні переговори промоутерських компаній «К2 Promotions» и «Hayemaker Promotions», в результаті яких були досягнуті домовленості про проведення одного з найбільш очікуваних поєдинків року: 20 червня 2009 року чемпіон світу за версіями IBF, WBO и IBO Володимир Кличко зустрінеться з британським боксером Дэвідом Хеєм.

© Klitschko.com

ТАКОГО ЖАРТУ КЛИЧКИ НЕ ПРОБАЧАЮТЬ

Чемпіон світу у суперваговій категорії за версіями WBO, IBF і IBO 33-річний Володимир Кличко пообіцяв 20 червня поставити на місце англійського боксера Девіда Хея за жорстокий колаж-жарт в одному з популярних на Заході журналів, де зображено британця, який тримає в руці... відірвану голову Кличка-молодшого (на фото)

post-2292-1238957374.jpg

Брати Клички зізналися, що коли вперше побачили цей колаж, то ледь не посварилися між собою через те, хто із них перший у рингу роз'яснить англійському задаваці, що за такі жарти можна добряче отримати по голові. Зрештою, Володя настояв на тому, що раз колаж стосується його, то ставити на місце нахрапистого британця буде він сам.

- Таких жартів не пробачають, Хей повинен заплатити за це фото... - пообіцяв Кличко-молодший.

Тим часом Девід Хей продовжує лізти на рожен і розігрівати інтерес любителів боксу до поєдинку із Володимиром Кличком, який запланований на 20 червня у Німеччині. Виявляється, одного колажу британцю виявилося замало, тому він звернувся ще й із заявою щодо майбут-нього поєдинку з українцем.

- Цей бій буде найлегшим у моїй боксерській кар'єрі, незважаючи на те, що я лише нещодавно перейшов у супервагову категорію, - заявив 28-річний Хей. - Я знищу Кличка і зроблю це дуже красиво. І для цього мені не знадобиться 12 раундів. Дуже здивуюся, якщо він протримається на рингу хоча б 6 раундів. Звісно, якщо Кличко до цього часу не зробить операцію на підборідді і не імплантує туди сталеву пластину - він буде нокаутований...

- Ви ж знаєте, скільки вже людей обіцяли нас нокаутувати і що з ними потім відбувалося на рингу. Така доля чекає і Хея у поєдинку проти Володі, - відповів за брата Віталій Кличко.

На стороні українців і екс-чемпіон світу у суперваговій категорії за версією WBO Лаймон Брюстер.

- Я не бачу, за рахунок чого Хей зможе перемогти. Хіба що Володимир не буде зовсім тренуватися і підійде до бою не у формі. На мій погляд, шанси Кличка на перемогу в цьому бою становлять 99 відсотків, - заявив Брюстер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, Брюстер знає про що говорить -- сам нещодавно спробував Володіних тумаків :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жалко шо не маэ такого боксера якый би наваляв би Клічкам,, вони то є, але по певним причинам промоутерів нічього не рішають.... да Клічки чемпіони, але подивитись історію Мухамеда Алі, Тайсона, подивитись їхні бої, якій бокс вони демонстрували... а Клічки тактіки, останні бій Віталія вообще на бокс не похоже............... фуфло це все,,,, вже лудще Прайд дивитись з Емільяненком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще йди подивись "Хто проти блондинок", тобі більше підійде, судячи з твоєї манери писати <_<

Мухамеда Алі, Тайсона, подивитись їхні бої, якій бокс вони демонстрували... а Клічки тактіки

Зате в Кличків, на відміну від Алі, менше шансів отримати хворобу Паркінсона, бо менше по голові отримують. Тактика -- це сила! Тим більше в надважкій вазі, де кожен удар може посадити в інвалідний візок на все життя. А подобається купа крові і розкачані бики без мозку -- дивись реслінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клички, а не Клічкі. Тобі дійсно на передачу яку вище назвали, а ще в школу, в клас так 4-5, щоб навчився писати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій Кличко офіційно визнаний найкращим нокаутером в історії боксу. 47 дострокових перемог в 51 поєдинку. І лише два програші, при чому жодного "чистого" - обидва рази зупинка бою через травму. Більше того, він ні разу не був в нокдауні.

А Тайсон... Тайсон в свій час вигріб від Льюіса, який пізніше просто втік з боксу через Кличка. Це про щось та говорить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну? А як ще можна трактувати "найсильніша" у даному контексті, як не фізично?

А ти порахуй к-сть українських вчених-винахідників? (це уже, правда, із розряду найрозумніша нація)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говоріть хто шо хоче, я мрію шоб Кличка порвали в рингу.... говорити легко хто кращий чи гірший, але їхня самовпевненність мене харить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говоріть хто шо хоче, я мрію шоб Кличка порвали в рингу.... говорити легко хто кращий чи гірший, але їхня самовпевненність мене харить

То вийди на ринг і порви :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adidas966 не сприйми як особисту образу, але безпідставні звинувачення у самовпевненості мене теж харять!

Свою самовпевненість вони довели!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви всі так захищаєте Кличків,, Бокс це великий бізнес, не пускають нормальних боксерів на такий рівень, які ж в Кличків суперники були останні... це не бокчери а цирк якісь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці в принципі найсильніша нація.

хіба що фізично

Та що ви кажете?.. ;)

Читаємо уважно:

Костянтин Едуардович Ціолковський народився 5 (17) вересня 1857 року у селі Іжевськоє під Рязанню. Предки К.Ціолковського – вихідці з Волині

Сергій Павлович Корольов народився 12 січня 1907 року в Житомирі

Юрій Васильович Кондратюк (справжнє ім'я Шаргей Олександр Гнатович) народився 9 червня (21 червня по новому стилю) 1897 року в Полтаві

Сікорський Ігор Іванович народився 25 травня 1889 року в Києві

Продовжувати можна безкінечно: Віктор Михайлович Глушков, Володимир Джус, Микола Амосов, Георгій Феодосійович Вороний, Іван Павлович Пулюй, Борис Павлович Грабовський, Євген Патон, Володимир Іванович Вернадський, Ілля Ілліч Мечников, Олег Антонов і сотні, тисячі інших. А скількох з них відправили в табори (як Корольова в свій час) чи розстріляли в радянський період! А скільки з них для продовження своєї праці змушені були виїхати в Росію або за кордон, скільки були змушені, як Шаргей/Кондратюк, змінити ім'я і приховувати своє коріння? А те що ми їх не знаємо і не пам'ятаємо -- це не їх вина, а наша, а також вина радянської влади, яка сім десятиліть намагалась втовкмачити нашим батькам і дідам, що великими людьми були радянські, а не українські громадяни. Але і зараз, коли майже в кожного вдома є інтернет і кожен при бажанні може взнати більше про видатних співвітчизників -- ми всерівно продовжуємо захоплюватись росіянами, американцями, французами, італійцями.... аби не українцями. Наша головна ницість і нікчемність в тому, що в нас немає історичної пам'яті, немає гордості за власний народ і власну державу. Такі як adidas966 не лише калічать українську мову -- вони тільки й чекають, поки Україну з її історією зкалічать і роздавлять, задля гарного видовища вони не лише Батьківщину -- а й рідну матір віддадуть на страту. Весь світ знає про видатних українців більше, ніж самі українці. Світ нас поважає більше, ніж ми самі. З патріотів нас зробили рабами, в тому числі інформаційними рабами. Ми чомусь добре знаємо десятки цитат з Шекспіра, але переважна більшість з нас не наведе жодної цитати Василя Стуса. Ми з захопленням дивимось голівудські фільми, але майже ніхто з нас не знає, що багато видатних голівудських акторів мають українське коріння (хто з вас знав, що батьки Дастіна Хоффмана -- українці, а також етнічним українцем був продюсер найвидатнішого фільму всіх часів і народів "Віднесені вітром"?). Чогось з українських акторів всі пам'ятають лише Міліцу Наташу Йовович, напевно тому що сексуальна...

А українські спортсмени підкоряли вершини слави з давніх часів. Згадайте лише Івана Піддубного -- шестиразового чемпіона світу з боротьби, який на протязі 25 років лишався непереможним і принципово розмовляв лише українською мовою! І зараз -- Кличкі, Вірастюк, Шевченко, Бубка, Клочкова -- список можна продовжувати і продовжувати.

Люди, пам'ятайте свою історію, поважайте себе, свій народ і своїх співвітчизників і не меліть дурниць, розказуючи що українці найсильніші лише фізично! Будьте ж патріотами!

P.S. Пробачте за офтоп -- не витримав, крик душі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ти за себе говори урод ти.... я патріот і люблю свою Батьківщину... да Кличків не люблю і шо з того...??? ти дивись сам не покалічся..... може я і не грамотний, але лише тому, шо приділив все своє життя спорту... а ти як був ботаніком, так і останишся ним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може, спортсмен, зустрінемось і ти відповіси за свої слова? Щоб ти трохи думав, перш ніж писати. Далеко не всі, хто пише грамотно, ботаніки. Я спортом теж займався, але при цьому в голова в мене не тільки для того щоб в неї їсти, я ще й думаю нею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти думав,, то не писав би такої херні в мій адрес,,... понеділок, середа, пятниця біля Варшавского "Авто школа", піднімаєшся на самий верх, в 7 годин почяток, буду чекати з нетерпінням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от і домовились. Не забудь на лобі написати abibas, щоб я бодай не переплутав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую за оффтоп ... але все ж ..

Да ти за себе говори урод ти.... я патріот і люблю свою Батьківщину... да Кличків не люблю і шо з того...??? ти дивись сам не покалічся..... може я і не грамотний, але лише тому, шо приділив все своє життя спорту... а ти як був ботаніком, так і останишся ним

мені от цікаво чому зразу ботанік ?

а якщо я перед тим як запостити тут, закинути "текст посту" в ворд і попросити його перевірити граматику і тд ? кагбе і не складно і не довго ...

це навіть не признак ботаніка (хе хе), а елементарна повага до мови якою ти пишеш...

З.І.

мені завжди здавалося, шо при спілкуванні в неті, відкидаються всі моральні, матеріальні становища...

звізно ж себе можна відрекомендувати будь-як ... але це вже друга історія ...

З.З.І.

в мене навіть тут, коли пишеш пост, неправильно написані слова підкреслює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій Кличко, за його логікою, також ботанік -- досить непогано володіє чотирма мовами, захистив докторську ступінь, досить грамотно розмовляє, використовуючи при цьому далеко не "спортивний" лексикон, грамотно веде бізнес, не відстає від сучасних технологій... :smile3:

Є категорія людей, для яких ботаніками є всі, в кого рівень IQ хоча б вище середнього.

Напевно, тому abibas966 і не любить Кличків -- вони інтелігентні, грамотні, одягаються в костюми з краватками, толерантні в розмові про своїх опонентів, ніколи не зазирають "за спину" найближчого суперника, не розказують що вони когось "порвуть"... одним словом -- не його рівень спілкування. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...