Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Volyniaka, +100500 - тільки що те ж саме копіпастив з ПДР. Лише доповню:

18.4. Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Tarzanych, є така приказка: після того, як я став водієм, я став іншим пішоходом. ;)

Непереношу пішоходів, які не дивлячись на дорогу, виходять на перехід. А якщо, на дай Бог, в авто гальма відмовлять чи на льоду понесе - апостолу Петру потім буде розповідати "Я ж був на переході! Водій не правий!"? Краще почекати - як кажуть: не спіши, бо встигнеш.

І ще:

18.3. Проїжджаючи повз пішоходів, які не встигли закінчити перехід проїзної частини і вимушено перебувають на острівці безпеки або лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, водії повинні дотримувати безпечного інтервалу.

А взагалі - RTM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

Скажу так: ці всі спори - то фігня ще та! Хто не їздив за кермом хочаб з пів року ніколи не зрозуміє про що каже в ролі пішохода!

Наприклад я, переходжу дорогу тільки на світлофор або коли машин взагалі немає, оскільки розумію як це коли якесь "чмо" валить всіма ногами на дорогу бо тут перехід а він спішить, бачишно ставай йому... Або ще гірше, якийсь "урод" валить через дорогу та ще й так повільно собі, на зорі дивиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою все зводиться до :

Правила дорожнього руху:

1.3. Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля тема )))))

Ладно, скажу і своє фе в сторону прцівників УМВС ті шо в центрі. Один мент завжди ставить свое авто на тротуарі біля готелю, а заїжджає на тротуар зі сторони карамельки, і завжди, ЗАВЖДИнах коли їде по тротуару сигналить своєбмлянахклаксоном тіпа шоб люди порозходились. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора о 19.30 "мудрило" на 124 мерседесі рухаючись по тротуару прямо від східців ЦУМа з'їхав з бровки на пішохідний перехід,коли горіло зелене світло для пішоходів,і поміж пішоходів (які ледве встигли порозбігатися в різні боки) із пробуксонами і заносом швидко повернув і поїхав в сторону Київської, при цьому ледь не втаранившись в таксистів. Потім через 20 метрів різко зупинився і почекав поки ззаді нього утвориться затор. І тільки після декількох десятків сигналів клаксонів знову з пробуксонами рванув у тому ж напрямку.

Після такої "поваги" до пішоходів зі сторони того водія - думаю ті люди боятимуться переходити дорогу навіть на регульованих переходах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою все зводиться до :

Правила дорожнього руху:

1.3. Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.

+100

Для того, чтоб пешеходы могли исполнять эти Правила, нужно как минимум их с ними ознакомить, хотя бы по пунктам, касающимся самих пешеходов. Это хорошо, что водители знают, что пешеход должен делать "тО-то" и "тО-то", а сами пешеходы могут себе что хочешь придумать.

Также соглашусь с общим мнением, что мудаков хватает и среди водителей, и среди пешеходов, это факт.

Пример 1: перехожу дорогу на Соборности, переход со звуковым сигналом "для слепых" (остановка возле бывшего "Олдема"), пешеходам - зелёный, посмотрела по сторонам - чисто. Перехожу дорогу, на бешенной скорости проносится "Бэха", сигналит во всю чтоб я свалила с дороги, ещё и малолетка-мудак за рулём фак показывает. Ну нормально? :) Конечно я отбежала от него, повезло. Ну не придурок, а?

А вот Пример 2: еду за рулём по Чорновола, возле детской поликлиники переход. Наблюдаю картину, мамочка павлиньим шагом еле сунется с коляской по переходу, по сторонам она не глянула НИ РАЗУ! (знаю точно, так как заметила её издалека и наблюдала, подьезжая к переходу), при этом активно трещит по мобилке. Ну картина маслом просто! Стоя перед переходом, мне ну оочень хотелось подъехать к этой особе в плотную и засигналить ей в зад так, чтоб обос*алась с перепугу.

Мораль:

На дороге ВСЕГДА, повторю ВСЕГДА! нужно быть БДИТЕЛЬНЫМ, и не важно, водитель ты или пешеход. :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля тема )))))

Ладно, скажу і своє фе в сторону прцівників УМВС ті шо в центрі. Один мент завжди ставить свое авто на тротуарі біля готелю, а заїжджає на тротуар зі сторони карамельки, і завжди, ЗАВЖДИнах коли їде по тротуару сигналить своєбмлянахклаксоном тіпа шоб люди порозходились. :mdr:

знаю того мєнта)))) і там не один мєнт ставить машину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вже ДАЇшнику не сподобалось, що йому довелось через мене гальмувати :lol: . І то, він не зупинився, а трошки зменшив швидкість

А він і не зобов"язаний був зупинятись.

ПДР :

18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Це в Еуропах діє "правило однієї ноги", коли достатньо, щоб пішохід ступив на зебру для того, щоб зупинятись автівкам.

ЗІ. А ДАЄць хоч не сигналив? :))

То ж сигналив)) Тому і написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деколи хочется вийти й надавати по срацы особо розумним пішоходам

особливо в зимку коли воно біжить й думає що машині простіш зупинитись чим йому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деколи хочется вийти й надавати по срацы особо розумним пішоходам

Гарним дівчатам побібікати то святе :rolleyes::smile3:

не втримався... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь забули про ще один гарний пункт щодо пішоходів:

4. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ПІШОХОДІВ

4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об'єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  "Матюгальнік" краще... :) 

А я взагалі пропускаю, дратує тільки коли чергова кандидатка на премією Дарвіна в жахливий гололід триндить по-мобільному в вечірній час і навіть не гляне в твою сторону. В такі моменти мрію про горн від Камаза.   :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такі моменти мрію про горн від Камаза.
далеко не треба ходити, для велосипедистів вже придумали :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пібікати пішоходу на переході, звісно не можна. Але якщо "воно" (є екземпляри) по переходу іде як по бульвару, може шнурка зав'язати чи на птічку глянути - пібікання мало. Особливо якщо водій ДУЖЕ (!!!) спішить. Пішоходи, задється зобов'язанні робити все, щоб не перешкоджати руху.

Мені на переході не впадлу пробігтися, коли мене машина пропускає. І ще йому подякувати. Сам водій, і знаю як то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Harddriver and Fedot

s600-6120.jpg

Звучить отак :)

Взагалі - непогано, але....

Є тут в мого колеги бібікавка....Від паровоза))) Вже був взявся мастирити, але, мля, там 24В компресор, крім того ресивер на 15-18 атмосфер....Ну нема куди втиснути то всьо((( Так шкода було, ледь не плакав...

П.С. Уявляю собі відчуття, коли ти на переході, а на тебе - локомотив!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навколо у  людей помокріє між ногами :lol: Мля а на фото штука забавна. Ду купити?  Доречі в автобусів нехило звучить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ebay.com ця модель 180-200$

є компактніші моделі, навіть з 5 дудками (на аллегро бачив також) ну і на 12в бортову мережу, та й ціна куди доступніша :ok2:  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто никакого уважения со стороны водителей нет к пешеходам.

Не зовсім згідний з цим. Сьогодні, водії переважно пропускають пішоходів, які стали на край пішохідного переходу. Років з 4 тому ситуація була протилежна. Причини мені невідомі.

п.с. дибілів завжди вистачало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я гадаю що ментам треба штафувати не тільки водіїв але пішиходів які порушують і проблеми не буде взагалі  :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vagus як ти випишеш штраф пішоходу коли  в нього відсутні документи, що засвідчують його особу? Возити кожного у відділок до з'ясування особи? І це за 87 грн(чи скільки там). Кому воно потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз певно вихвачу РО на пару (або і більше) днів, але, бл"дота з держномером АС6570... (або таки 6750?), яка на Богдані рухаючись маршрутом ледь не збила мене цією "Міні"машиною сьогодні зранку на переході, коли мінімум 4-5 машин стали і по переходу ЙШЛИ люди.... таки повинна походити пару років пішки та бажано по колу з руками за спиною...

До речі, навіть не спробувало спинитися - а що, комаха, подумаєш, в мені ж пару кілограм таки маси, а все решта пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...