Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

как водитель так и пешеход скажу что нужны подземки, имхо, особенно это пешеход возле универов и там-тамов, там просто так и хочется выйти и убить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Таку новину тре на пішоходних переходах почіпити з закликом до пішоходів бути уважними, переходячи дорогу, і що "зебра" не рятує від, наприклад, несправних гальм і таких ситуацій:

Водій автобуса знепритомнів за кермом і збив пішоходів

Субота, 20 серпня 2011, 15:30

У Сімферополі водій автобуса знепритомнів за кермом.

В результаті автобус наїхав на двох людей, які переходили дорогу, і зіткнувся з трьома автомобілями і причепом з рекламним щитом.

Один пішохід загинув, другий одержав травми, повідомили УНІАН у прес-службі кримського управління МНС.

ДТП сталося у другій половині дня 19 серпня.

В аварії загинула жінка-пішохід, особа якої встановлюється. На вигляд їй близько 50 років.

Другий пішохід - 16-річна дівчина з Бахчисарайського району - одержала закриту черепно-мозкову травму і забій м`яких тканин голови.

Такі самі травми, за даними МНС, отримав 57-річний шофер, який керував автобусом.

уп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один "вброс" по сабжу, але на фраза.юа:

«Что стоишь, б...дь? Уё...ай с «зебры»!», или Несколько слов о бультерьерах Азарова, и не только о них...

20.08.11 10:28

Свидетелями шокирующего случая стали ошалевшие киевляне в полдесятого утра 19.08.2011 г на перекрестке улиц Урловской и Ахматовой. На зеленый свет светофора средних лет пара переходила дорогу по «зебре». К перекрестку, явно не собираясь останавливаться на красный, подлетает кортеж премьера Азарова и тормозит перед переходящими по правилам дорогу пешеходами.

Привлеченная шумом и мигалкам женщина задерживается на переходе и оборачивается в сторону кортежа. Из громкоговорителя первого автомобиля слышится вопль на весь Дарницкий район: «Что стоишь, б...дь? Уё...ай с «зебры»!».

Я не берусь утверждать, что послышался голос Николая Азарова. Но интонации – явно его.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно згоден, що водії і пішоходи повинні поважати один одного. Але особисто дуже часто хочеться дістати водія з машини і набити йому морду, коли бачу як на Конякіна біля ДАІ доводиться переходити по переходу дружині з донечкою. Машини вилітають з круга і не збираються зупинятись. Дружина завжди дивиться по сторонам перед тим як вийти на перехід і пропускає шумахерів, бо їй просто страшно за себе і дитину в колясці. Пропускають водії рідко, зазвичай вона мчить по переходу так ніби втікає від них. А вчора якесь муділо вискочило на перехід з-за тролейбуса, який пропускав пішоходів (невже не ясно що тролейбус не просто так зупинився).Стільки і таких матюків на адресу водія я ще від дружини не чув (взагалі ніколи від неї такого не чув). Але якби вона не перебігла перехід, він би її просто збив. Невже так важко пропустити жінку з дитиною???

Вибачте, побачив тему і висловив наболіле. Сам водій і не розумію як так можна вести себе на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно згоден, що водії і пішоходи повинні поважати один одного. Але особисто дуже часто хочеться дістати водія з машини і набити йому морду, коли бачу як на Конякіна біля ДАІ доводиться переходити по переходу дружині з донечкою. Машини вилітають з круга і не збираються зупинятись. Дружина завжди дивиться по сторонам перед тим як вийти на перехід і пропускає шумахерів, бо їй просто страшно за себе і дитину в колясці. Пропускають водії рідко, зазвичай вона мчить по переходу так ніби втікає від них. А вчора якесь муділо вискочило на перехід з-за тролейбуса, який пропускав пішоходів (невже не ясно що тролейбус не просто так зупинився).Стільки і таких матюків на адресу водія я ще від дружини не чув (взагалі ніколи від неї такого не чув). Але якби вона не перебігла перехід, він би її просто збив. Невже так важко пропустити жінку з дитиною???

Вибачте, побачив тему і висловив наболіле. Сам водій і не розумію як так можна вести себе на дорозі.

Маячня!

Перехід біля ДАІ на Конякіна один з самих шанованих водіями.

А дивитися по сторонам усім пішоходам на всіх переходах сам Бог велів, власне, як і водіям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Почему нельзя выбегать на зебру... ВИДЕО

При переходе дороги очень важно не торопиться, тем более, если переход нерегулируемый и несколько полос движения в одну сторону. В этом случае ярко демонстрируется, как водитель автомобиля может просто не успеть остановиться. На одной из дорог Москвы (Россия) находится нерегулируемый переход и часто автомобили там останавливаются довольно резко. Автомобили, которые были на дороге выполнили именно такой маневр, однако, не все. Водитель грузовика думал проскочить за бусом. Однако, когда он увидел, что грузовик слева резко остановился, то понял, что по переходу идут люди. Он сразу же ударил по тормозам, но вес авто не позволил остановиться сразу и его развернуло. В результате пешеходы к счастью, не пострадали, чего не скажешь о соседском грузовике, который получил легкий удар...

Кстати, в столице Украины - Киеве таких переходов также хватает. К примеру, на улице Заболотного, где уже сбили не одного пешехода...

Пару днів назад, ото як дощ пройшов, схожа ситуація сталась зі мною. Зліва направо перебігала дівчина на переході по вул.Гордіюк між вул.Кравчука і кільцем. Добре що вона хоча і бігла, але мене побачила здалеку (їхав з ввімкненим ближнім) і зупинилась на зустрічній для мене смузі. Я проковзав повз неї по мокрому асфальту приблизно на швидкості кілометрів 40... Наші очі були приблизно однаково великі... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
І от як такому не "бібікнути"?
Таким не бібікати треба, а бити дрючком по печінці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші закінчилися в хлопця. Вирішив підзаробити. Тіко от все вийде навпаки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я йду по зебрі, всьо пучком, все правила саблюдені. Так мені якось по цимбалам що хтось там бібікає. Ет праблеми ваділи що кудись спішить не розрахувавши свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я йду по зебрі, всьо пучком, все правила саблюдені. Так мені якось по цимбалам що хтось там бібікає. Ет праблеми ваділи що кудись спішить не розрахувавши свій час.

Які саме правила? А раптом у нього гальма в машині пропали? і він сигналізує тобі, що ти можеш потрапити під колеса! Він ТОБІ робить краще.

Я вже писав про подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталось це на минулому тижні...

Рухався по пр.Волі, в сторону Київського майдану, по зустрічці була тянучка, моя смуга була вільною аж до

повороту на Шопена, на центральних вулицях щвидше 50км/год практично не їзджу, а біля закритих перехолів можу ще зкинути, от і тоді мене ця звичка спасла - з-за автобуса по переходу бігом вилетіла юна "мамаша" з дитиною... Слів не було... були емоції...Юне "дарованіє" зникло, дай бог щоб обісралось...Я не бібікав, навіть не матюкався...

Куди це потрібно так поспішати, щоб зпаскудити життя собі, своїй дитині і чужим людям?!!!

Мабуть це загальна проблема - неповага до себе, як у водіїв так і у пішоходів, внаслідок цього - неповага до інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а біля закритих переходів можу ще зкинути
Перед "закритими" переходами (тобто коли в 1 полосі перед переходом стоїть якесь ТЗ крім зупинки на переході бо це вже інший випадок), поважаючий себе водій має зупинитись так як невідомо чому перед переходом став автобус.

З.І. На відрізку від ЦУМу до Шопена зупинки на переходах відсутні. Так що це тобі повезло. Якби збив, не дай Бог, то був би винним.

З.І.І. А мамаша да, самовбивця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як невідомо чому перед переходом став автобус.

Автобус був на зустрічній, і за переходом, а зупинився він, чи рухався в тянучці визначити було важко.

Якби там можна було рухатись по двох смугах, і на сусідній смузі перед переходом хтось пригальмував - такий

знак проігнорувати важко, чи навіть неможливо у знайомому місті, де знаєш майже всі пробемні місця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раптом у нього гальма в машині пропали? і він сигналізує тобі, що ти можеш потрапити під колеса! Він ТОБІ робить краще.

Окуєть не встать, я віноват що в ваділи тормоза пропали, забувся про ручнік і вважати що краще використати піщохода для того щоб зупинитись :blink:

Тепер панятна, ваділи сваї відра з гайками цінують більше ніж життя пішоходів. Нет тармазов, нет праблем, пішоходів безліч, а використати інше авто як засіб зупинитись жаба душить, і на бровку не хочу скакать, і дерева ловити тоже.... Це ж рімонта скіко...а хрустікі безкоштовні, мона відкупиться ілі пріврать, сам вискочів, а на реєстраторі память забилась.

Нестидна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...