Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Автобус був на зустрічній, і за переходом, а зупинився він, чи рухався в тянучці визначити було важко
Все одно в ти був не правий. У варіанті тягучки треба бути уважнішим на переходах. Особливо коли обмежений огляд. Ну і відеореєстратор в допомогу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь
Окуєть не встать, я віноват що в ваділи тормоза пропали, забувся про ручнік і вважати що краще використати піщохода для того щоб зупинитись

Тепер панятна, ваділи сваї відра з гайками цінують більше ніж життя пішоходів. Нет тармазов, нет праблем, пішоходів безліч, а використати інше авто як засіб зупинитись жаба душить, і на бровку не хочу скакать, і дерева ловити тоже.... Це ж рімонта скіко...а хрустікі безкоштовні, мона відкупиться ілі пріврать, сам вискочів, а на реєстраторі память забилась.

Авто це механізм в якому більше 10к деталей. Навіть якщо ти за ним дивишся, вчасно ремонтуєш, це не відміняє прикрий випадок, наприклад розрив бракованого гальмівного шлангу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ДТП був би винен, відмазатись було б важко, але я не про те.

Пішоходи дуже часто поводяться на дорозі так, ніби водії їм щось винні, а ті в свою чергу

ніби вони в чомусь вищі за пішоходів. Звичайно і адекватних людей на дорозі багато, проте...

Буваю і пішоходом, і водієм - тому мені дивно, як можна по "маклаудськи" кидатись на залізо, воно ж

всеодно міцніше, звідки таке бажання зупинити водія перед переходом за будь-яку ціну? Як водію, мені зрозуміло, що он

та машина перед переходом мабуть не зупиниться - пропущу, зачекаю ДЕКІЛЬКА секунд, не у всіх пішоходів є досвід водіння, але

інстинкт самозбереження ну хоч трохи повинен зпрацювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=Ppsca0SNChI&feature=player_embedded

а потом говорят что водитель виноват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких аргументів море, як і з протилежної сторони.

Для збереження нервових клітин потрібно філософськи відноситись до життя,

ну і з позитивом, тільки це чомусь забувається після різкого гальмування :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окуєть не встать, я віноват що в ваділи тормоза пропали, забувся про ручнік і вважати що краще використати піщохода для того щоб зупинитись :blink:

А, не дай Боже, таки відмовили? Тоді апостолу Петру це розказувати, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окуєть не встать, я віноват що в ваділи тормоза пропали, забувся про ручнік і вважати що краще використати піщохода для того щоб зупинитись :blink:

Якщо витекла гальмівна рідина, то вважаєш, що ручник допоможе?

А пішоходу певно карще бути правим на 100% але трішки мертвим, да? Дивна логіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо витекла гальмівна рідина, то вважаєш, що ручник допоможе?

У ручника, вроде как, тросовый привод, почему он должен не помочь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ручника, вроде как, тросовый привод, почему он должен не помочь?
Думається мені що не усюди.

З.І. Мені в якості пішохода дуже страшно виходити на нерегульований перехід перед радянськими автомобілями яким більше 20 років. По своєму досвіду експлуатації такого раритету знаю що йому дуже важко загальмувати миттєво, а ручні гальма в більшості не працюють або зовсім заглушені ззаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі неспортивні ручні гальма мають тросовий привід, але ефективність не "бойових" в умовах екстренного

гальмування дуже низька, а ще потрібно бути готовим зразу ж смикнути за "ручник" при відмові основних гальм...

Я не гордий і перед переходом, і на ньому мені не важко головою покрутити, а якщо побачу неадеквата(хто його знає чого він летить) - то й почекати.

Дурня не перевчиш, а життя не перезавантажиш, отаке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні такі переходи
Кошмар(!) О_о

Уявіть яково буде їздити по дорогах як всі нерегульовані переходи такими стануть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, не всі. Це такий собі мікс (помєсь) "лежачого міліціонера" і "зебри". Доречі - грамотно реалізовано! перед школами - саме то!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а разве такая штука переноситься мащиной не легче 2х лежачих полицейских?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба такі(лежачі поліцейські) штуки ставити перед переходами за кільканадцять або більше метрів, щоб водій встиг зреагувати а не на самому переході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні такі переходи

Можливо і потрібні якісь додаткові засоби безпеки це в інтересах як водіїв, так і пішоходів.

Але... Коли зимою такий перехід не очистять від снігу, чи може хто зпрогнозувати поведінку авто на такому

бруствері, а скільки бабусь може там навіки полягти без допомоги автомобілістів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знак

1_11.gif

відмінили?

З таким самим успіхом можна поставити знак "Обережно, діти!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придумав як підганяти пішоходів, які врозвалочку переходять перехід перед цілою чергою машин.

Треба підїхати якнайближче до зебри і на холостому ходу під задницю проходящому по переходу газонути, щоб той аж підстрибнув. Ця якщо останній явно нагліє (говорить по телефону, набирає смс-ку, колупається в носі , рахує ворон, просто нагло і тупо не спішить...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придумав як підганяти пішоходів, які врозвалочку переходять перехід перед цілою чергою машин.

Треба підїхати якнайближче до зебри і на холостому ходу під задницю проходящому по переходу газонути, щоб той аж підстрибнув. Ця якщо останній явно нагліє (говорить по телефону, набирає смс-ку, колупається в носі , рахує ворон, просто нагло і тупо не спішить...)

Та що вже там - душити і все...

Насправді ти ж не знаєш чого людина йде повільно, а теля з телефоном чи сигаретою цією

методою тільки щось бабайське може ефективно прискорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояв якось на переході, йшли 2 каралєвни, як в себе по кухні. То я їх пропустив, а потім з димком стартонув ;)

То на другій стороні були за пів секунди :lol:

Я все розумію, пропустити, бла-бла-бла, але ті пішеходи наглію до бєзобразія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто нагло і тупо не спішить...

а почему я должен именно перебегать зебру, что бы не задерживать водилу? :_09:

Зебра - моя территория, с какой скоростью хочу, с такой и перехожу :0155::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто нагло і тупо не спішить...

Зебра - моя территория, с какой скоростью хочу, с такой и перехожу :0155::)

Як кажуть рассіянє: "Это в корне не верно"! Женщина, твое место у плиты Пішоход, твоя територія - тротуар! А "зебра" - всього-навсього "брід" через дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...