Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

сиди і розгрібай в тебе я так розумію робота не кіпить як і в мене!

[bye-bye]

=) А далі дискусію почитати слабо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

Дрім, ти не правий, і в тому що ледь чоловіка на переході збив, і щодо їзди по тротуарах. <_<

мене особисто також дратують мудаки, що без потреби гасають по тротуарах, або їдуть через центральну площу від ЦУМу до собору, особливо коли їм ще й хватає наглості сигналити пішоходам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4.14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4.14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

Це все для пішоходів, але ж в нас більшість родичі "Дункана Маклауда"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водії, не починайте стару кашу, вже всі давно прийшли до порозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно постів користувача rulet700:

Орфографію він не думаю,що освоїть!

Навряд чи в нього проблеми з орфографією. Видно хотів привернути увагу.

Дехто теж на форумі періодично "коверкає" буковки і слова, бо так "ніби модно". Причому їх за це ніхто не банить і навіть мова про це не йде.

Але хід його думки я цілком підтримую. :smile-zachot:

Думку виклав чітко і зрозуміло. Мені також сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych, mrZED ще не дійшов до пункту ПДР щодо проїзду нерегульованих пішоходних переходів, але в плані ставлення до їздунів по площах, тротуарах при наявності нормальної проїжджої частини я з ним згідний на всі 100%; інша справа - розбиті дороги в дворах (що я й мав на увазі, говорячи про "воронки" на дорогах).

ледь чоловіка на переході збив

НЕ збив! тьху-тьху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері на мості біля автозаводу мій знайомий трохи не збив якогось мудака, якому приспічило раптом перебігти через дорогу якраз посеред мосту :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, що по правилам ПДР, на нерегульованому переході - пішохід король.

Але в реальності, коли переходиш дорогу, не варто задирати носа, а краще ще раз уважно передивитись по сторонам. Бо різне буває, починаючи від технічних несправностей і до людського фактору.

Особливо це стосується тих, хто або з телефоном в руці або в навушниках шпарить по переходу і не звертає уваги на те, що відбувається навколо них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya, Вам вернутись сюди і сюди.

Пане Dream, дуже дякую за цінні уточнення. :D

вчора ввечері на мості біля автозаводу мій знайомий трохи не збив якогось мудака, якому приспічило раптом перебігти через дорогу якраз посеред мосту :mdr:

В мене сьогодні теж не дуже приємна ситуація трапилась. Виїзджаю з кільця що біля Фуршету на проспект Соборності.

Бачу татусь взявши за руку двох-річну дитину переходять дорогу серед дороги. Йдуть собі не спіша в розвалочку, ніби по тротуару гуляють. Причому до переходу метрів 10-15.

Добре що хоч не на швидкості був. Пригальмував - пропустив без проблем.

Але дивує поведінка того татуся: Якщо себе не жалко, то навіщо ризикувати життям дитини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya, Вам вернутись сюди і сюди.

Пане Dream, дуже дякую за цінні уточнення. :D

вчора ввечері на мості біля автозаводу мій знайомий трохи не збив якогось мудака, якому приспічило раптом перебігти через дорогу якраз посеред мосту :mdr:

В мене сьогодні теж не дуже приємна ситуація трапилась. Виїзджаю з кільця що біля Фуршету на проспект Соборності.

Бачу татусь взявши за руку двох-річну дитину переходять дорогу серед дороги. Йдуть собі не спіша в розвалочку, ніби по тротуару гуляють. Причому до переходу метрів 10-15.

Добре що хоч не на швидкості був. Пригальмував - пропустив без проблем.

Але дивує поведінка того татуся: Якщо себе не жалко, то навіщо ризикувати життям дитини?

Тому що він не вибігає наперед і мабуть має право спокійно перейти дорогу, а не нестися з турбо-швидкістю, аля "лиш би встигнути перейти".

З.І.

Це якби на переході. А так - порушення ПДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Dream, дуже дякую за цінні уточнення.

на здоров'я ;) Мене заділа фраза "король на переході".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ме бибиканье не мешает, я всё равно его не слышу, так как слушаю музыку.

Вывод: надо смотреть по сторонам, как пешеходам, так и водителям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ме бибиканье не мешает, я всё равно его не слышу, так как слушаю музыку.

Вывод: надо смотреть по сторонам, как пешеходам, так и водителям.

А прикинь ситуацію:

Йдеш ти весь такий слухаєш музику, нічого не чуєш.. а тут летить автівка, і в неї гальма несправні. Провалилася педалька! Шланг гальмівний лопнув. А ти такий глянув по сторнам і шуруєш, і не чуєш, що вона сигналить. І збиває тебе на переході. Як ти вважаєш, хто буде винен??

ТИ! Тому що навіть на переході пішохід повинен і бачити і чути! Чи швидка Раптово увімкнула сирену, чи менти. От забули вони візуальну сигналізацію увімкнути і летять на виклик. А ти весь такий музику слухаєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень,я ведь где то в этой теме акцентировал внимание на то,что прежде чем ступить на полотно проезжей части, я по три раза обернусь, посмотрю на 360 градусов вокруг себя, а потом уж анализирую, стоит ли двигать дальше, или надо подождать немного, есть, правда, некий процент опасности, это если на меня сверху упадёт самолёт, а я не среагирую, потому что не услышу шум мотора. :unsure:

А в местах, где как правило вывешивали вывески "берегись автомобиля", я снимаю на несколь минут наушники...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ме бибиканье не мешает, я всё равно его не слышу, так как слушаю музыку.

Вывод: надо смотреть по сторонам, как пешеходам, так и водителям.

А прикинь ситуацію:

Йдеш ти весь такий слухаєш музику, нічого не чуєш.. а тут летить автівка, і в неї гальма несправні. Провалилася педалька! Шланг гальмівний лопнув. А ти такий глянув по сторнам і шуруєш, і не чуєш, що вона сигналить. І збиває тебе на переході. Як ти вважаєш, хто буде винен??

ТИ! Тому що навіть на переході пішохід повинен і бачити і чути! Чи швидка Раптово увімкнула сирену, чи менти. От забули вони візуальну сигналізацію увімкнути і летять на виклик. А ти весь такий музику слухаєш!

1297409387_079.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре таких табличок по Луцьку почіпляти - буде дієвіше всяких штрафів чи профілактичних лекцій ДАІ по школам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні зранку йдучи на роботу міг опинитися під колесами водія "лихача" і не тільки я, а ще одна дівчина, яка переходила навпроти. Підійшов до пішоходного переходу post-1557-0-34326800-1298279073_thumb.jpна ньому світилось червоне світло, дочекавшись зеленого почав переходити, але на щастя встиг зупинитись бо перед мною на червоне пролетів автомобіль Subaru здійснивши обїзд першої машини, яка стояла перед світлофором. А все тому, що водій зловив "гаву" (можливо говорячи з пасажиром)і уникаючи зіткнення з попереднім поїхав на пішоходному переході на червоне. За кермом Subaru був депутат Луцької міської ради Сергій Григоренко :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если он поворачивал с Соборности на В.-Инт., то там вроде как висит зелёная стрелка, указывающая на этот поворот. Но даже если так, мудачество (игнорирование пешеходов) не может быть оправдано даже его невъекосновенностью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він рухався з В.Інтернаціоналістів-Соборності(в напрямку ТАМу) і по ходу черги був 2 автомобілем до світлофора. Тут питання навіть не так депутат, суддя, міліціонер..., як в першу чергу водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він рухався з В.Інтернаціоналістів-Соборності(в напрямку ТАМу) і по ходу черги був 2 автомобілем до світлофора. Тут питання навіть не так депутат, суддя, міліціонер..., як в першу чергу водій.

От і уяви (недоведи господи) збив би він тебе,хто був-би винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на схеме совсем не так нарисовано было :)

А он не водитель, он депутат. Им, как известно, можно всё (до последней остановки)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...