Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні на Рівненській біля церкви спостерігав, як мужчина з двума дітьми ( по 3-4 роки ) начав переходити дорогу, а за метрів 200-300 летів ГАЗ ( той що хліб возить ) приблизно 80-90км/час і начав їм бібікати, тіпа "не переходь дорогу я спішу", але все ж таки він притормозив, а мужчина той шо переходив дорогу показав йому шо він дурак...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь
мужчина той шо переходив дорогу показав йому шо він дурак

ржу_акі_лошадь

Та зі сторони смішно виглядало. Він один раз йому біля віска прокрутив, пройшов 2 метра зупинився і знову покрутив пальцем :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх 5 копійок. На минулому тижні спостерігав ситуацію: зупинка біля колишнього К-Т. Зміна, що на Б.Хмельницького. Зупинилась маршрутка, з неї вийшла старша жінка з дитиною та не пішла на пішоходний перехід який за 10 м.ззаду. А швиденько пішла перед маршруткою. Не дивлячись, Я готовий пожати руку водію Ниви, який з писком гуми зупинився перед нею, коли вона вискочила йому під колеса. І при цьому ще щось там була незадоволена. Так що треба бути взаємовічливими на дорозі як водіям так і пішоходам, особливо зараз. Тому як асфальт зараз слизький, різко зупинитись важкувато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Рівненській біля церкви спостерігав, як мужчина з двума дітьми ( по 3-4 роки ) начав переходити дорогу, а за метрів 200-300 летів ГАЗ ( той що хліб возить ) приблизно 80-90км/час і начав їм бібікати, тіпа "не переходь дорогу я спішу", але все ж таки він притормозив, а мужчина той шо переходив дорогу показав йому шо він дурак...

А вам не кажется, что всё с этого и начинается. Пешеход (который всегда прав по-тому как не защищён) засунув "батоны в уши", валит на НЕРЕГУЛИРУЕМОМ перекрёстке как "король на именинах" - в надежде что он прав - и водителю всё равно достанется за невнимательность. Да! Конечно достанется в любом случае (суды, адвокаты, нервы) , но уж как достанется "пешеходу" он не думает (поломаные ноги, отбитые почки, морг). Зачем думать! Ведь всё так клёво! Нас должны пропускать всегда и везде :)

Более того есть вид пешеходов НАГЛЫЙ, он может базаря по мобиле , начав идти в развалку (как будто едет на бочке) , вдруг замереть на пол пути услышав ошеломляющую новость.

Водитель! Он не то что должен! Он просто обязан - помимо всего прочего, притормозить каждые 150 метров до скорости 10 км/ч (которая кстати тоже опасна) , лучше просто останавливаться каждые 150 метров (перед пешеходным переходом) и толкать свою машину - дабы ни кому не навредить. Потом садиться за руль и ехать снова 150 метров, ну мало ли, а вдруг не заметишь кто и прыгнет под колёса.

Но помимо обычных (не наглых) пешеходов есть ещё категория. Обезбашеный пешеход. Его кстати тоже нужно пропускать, хоть и бегает он по всей дороге как ему захочется, может вперёд рвануть - или передумать. Им кстати тоже сигналить не стоит, по тому как можно испугать, лучше выйти и проводить - загородив своей машиной 2 полосы - ну мало ли.

Вежливости тут мало! Тут нужно понимание. Я например ни когда не начну переходить дорогу когда моя семья или друзья не соберуться возле края дороги. Переходим всегда быстро (и быстрее и водителей незадерживаем). Если машина едет одна и за ней нет колонны, то дожидаюсь пока проедет - МНЕ ведь прощще да и безопаснее. Ну и.т.д. А вежливость? Вы много говорили СПАСИБО водителю за то что Вас пропустил? Именно Вас не 200челове возле Проминя, а стал именно ради Вас? Уверен что никогда. А потом удивляетесь почему бибикают :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сьогодні ще один тип пішохода до перерахованих вище зустрівся: той, якому в падло натиснути кнопку на регульованому піш.переході (біля Мотору), і в той самий час в падло почекати на своїй лівій стороні дороги поки я проїду на зелене для мене світло. Добре що хоч не біг під колеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора напроти зупинки ВНУ о 18:33 на Винниченка мены особисто кинувся під колеса чувак. Йому терміново треба було на той світ. Але, Слава Богу, що зустрічної машини не було....

За 50 метрів від пішохідного переходу і за 50 метрів від мосту через Сапалаївку, що на Винниченка в той момент як я вирівнявся з середньою стойкою припаркованої першої машини навпроти зупинки ВНУ між двома машинами чоловік років 28-35 на легкому підпитку вирішив та і зробив крок. І цей крок міг би бути його кроком у вічність....

Слава Богу, що в цей момент не6 було зустрічного транспорту...

В результаті маневру мала, що спала на задньому сидінні впала між сидіннями і набила синця (моя вина - навіть і в Хаммері потрібно дітей возити в водійських кріслах).

Молодик мометнально протрезвів.

Я зупинився. ввімкнув аварійку. Покликав до себе цього молодика.

І, привітавши з новим роком, Різдвом Христовим і його новим днем народження, відправив переходити дорогу на пішохідний перехід.

Потім, ставши на підніжку машини, голосно вигукнув прохожим, які вже оторопіло дивились на наше спілкування:

- Люди-добрі!!! Переходьте дорогу через пішохідні переходи!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Люди-добрі!!! Переходьте дорогу через пішохідні переходи!!!!!

В такому контексті досить хороша "терапія" для очевидців. Можна позаздрити твоєму холоднокров"ю, інший вже може б і лящів надавав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, про що я писав вище, але сталось в Києві:

На бульваре Леси Украинки пешеходы нажали кнопку на регулируемом переходе, но зеленого света не дождались и побежали через дорогу.

Водители двух автомобилей, увидев неадекватных пешеходов, затормозили, но перейти улицу успела только женщина – мужчину сбил Hyundai Sonata, двигавшийся в крайнем левом ряду.

По лінку відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Составлена классификация типов пешеходов. Фото

Зміст:

ПЕШЕХОД БЕЗБАШЕННЫЙ АНТРОПОМОРФНЫЙ

1.1. Тетка бессмысленная

1.2. Бабуля, дуром прущая

1.3. Пенсионер маразматический.

1.4. Алкаш суицидальный.

1.5. Дети.

1.6. ГАИ.

2. ПЕШЕХОД БЕЗБАШЕННЫЙ ЗООМОРФНЫЙ

2.1. Собачки.

2.2. Птички.

2.3. Крупный рогатый скот.

И ЕЩЕ

Пешеход обыкновенный

Повний текст по лінку в заголовку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив автомобиль, я узнал многое о гомосексуалистах на дорогах и на пешеходных переходах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot: такі мудаки буває переходять... це просто жесть! Прямо сьогодні мало не збив дідульку на переході по вулиці Шевченка( їхав від драм театру до кільця)! Дорога там не почищена була, снігу куча... Дідок вийшов на дорогу( я був метрів за 50), потім подивився в мою сторону і повернувся на тротуар, але не дивлячись на це я почав гальмувати(на тій же відстані), але не АБС, не якоїсь супер системи в мене немає і машина просто сунулясь на швидкості 40 км... А він в якийсь прекрасний момент вирішив все ж таки переходити... Не знаю як ми розминулись(йому дуже пощастило), але те що я йому сигналив, йому було до одного місця(мені навіть здалось що він ще й пригальмував трохи :0156: ), він походу думав що мене святий дух зупинить... От як я міг збити людину на переході... А потім же ж хрін комусь щось докажеш... :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1...я водій зі стажембільше 10 років...коли вихожу на Пішохідний перехід, завжди дивлюсь по сторонам, щоб не наламати водіїв, коли ступив на перехід, швидко перебігаю, бо знаю як це водію гальмувати і знову набирати швидкість...одного разу переходячи через дорогу (не на пішоході) став біля двойної сплошної лінії на відстані 3-4м, спеціально жду поки проїде здалека якесь муд...ло на "корчі" на другій половині, він зупиняється, починає грубо спілкуватись, я його послав, він паркується виходить і ми вже боксом бємося, вибігло з машини ще чотири 16-18річних юнаків, трохи я трохи мені, але більше мені!!! Один раз поїхав не на машині і потрапив в таку ситуацію. Якесь малолітнє "...о" думає - іде якийсь чювак не знаючи хто він і що він...можна понтонутись яж на тачці!

Я прекрасно розумію пішоходів і водіїв, але я знаю що вистачає і тих і тих недоумків, тому по великій мірі залежить від кожного з нас як ми себе ведемо на дорозі. Пропоную скласти список водіїв - "Недоумків - ЕКСТРИМАЛІВ", або нормери хочаб запамятати, щоб знати кого оминати 10ю дорогою :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пешеходов надо любить!!!

Останавливаться...

Выходить из машины...

И... ЛЮБИТЬ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, список м чудаков это утопия, конечно, но было б полезно.

Я тоже... ;) человек со стажем. На дороге, насколько могу, предусмотрительна. Однажды выезжала велом на перекресток с Декабристов на К.Карого, естественно остановилась на "островке", чтоб осмотреться. По К.Карого мимо меня ехал мужчина, с виду солидный, на вполне солидной иномарке. Когда со мной поровнялся, что я увидала: он не бибикал, он мне яростно тыкал "факуна", чуть не вываливаясь из пасажирского окна, ведя машину. Я при этом не то чтоб не нарушала и ни чем ему не мешала, я вообще стояла в стороне. До сих пор не пойму, что он имел ввиду и чем эта личность, вообще, живет. Ведь подумать страшно, что неадекваты рядом и с виду на неадекватов совсем не похожи. И не приведи Боже встать у них на пути ненароком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную скласти список водіїв - "Недоумків - ЕКСТРИМАЛІВ", або нормери хочаб запамятати, щоб знати кого оминати 10ю дорогою :0162:

список "воділ-муділ" гарна ідея! Якби ще пішоходи(ті що муділи) теж номерки на лобі носили, то ващє було б добре, їхній список теж не помішав би... :0043:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ще пішоходи(ті що муділи) теж номерки на лобі носили, то ващє було б добре, їхній список теж не помішав би..

За списком таких пешеходов можно обратится в местный травмпункт... или морг... за списком водил - в горотдел... и ещё... когда не было снега, отметил про себя тот факт, что каждые 10 - 15 минут слышу визг тормозов на том дыбильном переходе от Укртелекома до Проминя.. сейчас снег.. ещё опасней...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би зреалізувати ідею, щоб на "зебрах" блокувалися мобільні телефони? А ще краще разом з плеєрами!

Бо напрягають слєпо-глухо-німі пацикі і пацанкі в капюшонах на переходах в ожеледицю, особливо коли смеркається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во во... мало того що щей ввечері з телефоном в голольод перебігає дорогу не дивлячись, а потім не дай Бог шо і ти виноватий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 20 назад проїзжав біля "променя" (славнозвісний переход), там на зупинці тіло чоловіка років 40 грузили у швидку. Перед швидкою стояла пуста маршрутка. Чесно кажучи не бачив що саме трапилось, але щось трапилось точно!!! Будьте обережні пішоходи.

Дивлячись нате як водій маршрутки бігав біля швидкої, то його вина там є. Можливо хтось ще бачив? Чи був свідком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я с плеером хожу... ну и что ? дык прежде чем ступить на проезжую часть по три раза в обе стороны посмотрю... а если движение очень интенсивное, то вообще отключаю звук..

кстати, действительно, если слушать музыку и переходить дорогу, то растояние очень даже искажается, если не слышать шума мотора, то кажется, что машина ещё далеко, а тут раз !!!! и она рядом.... да ещё и в гололёд... там тормозной путь во много раз больше обычного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз треба бути набагато уважнішим як пішоходам так і водіям бо дорога зовсім неахті...

А бібікати в деяких випадках на пішоходних переходах треба щоб підігнати сонного, а то вдруг юзом на нього полетиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...