Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну на схеме совсем не так нарисовано было :)

На схемі був вказаний сам перехід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гггг, В ролі пішоходу кричу на водіїв, в ролі водія сигналю як дурний на пішоходів хДДДДДД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если он поворачивал с Соборности на В.-Инт., то там вроде как висит зелёная стрелка, указывающая на этот поворот.

До речі, про стрілку:

"Стрілка зеленого кольору на табличці, встановленій на рівні червоного сигналу світлофора з вертикальним розташуванням сигналів, дозволяє рух у зазначеному напрямку при увімкненому червоному сигналі світлофора з крайньої правої (лівої) смуги руху за умови надання переваги в русі іншим його учасникам; (Підпункт «е» пункту 8.7.3 ) "

А то дехто думає, що стрілка надає перевагу в русі і валИть, акі Гастелло. А потім ще й кричить: "Правила почитай!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

razumoff: я вчера видел сферического автомобильного мудака в вакууме - он, стоя абсолютно один на светофоре, посигналил сам себе, прежде чем поехать

http://bash.org.ru/quote/411598

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю як кого, а мене просто достають ті пішоходи які виходять на перехід не дивлячись по сторонах, йдуть по переходу в развалочку (25 см/сек <_< )та ще й в навушниках!!! в нормальних країнах за таке штрафують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пішохода на нерегульованому переході бібікав тільки раз - коли людина стояла перед переходом тривалий час, а потім несподівано ломанулася на нього, не дивлячись по сторонам.

На регульованих переходах, якщо червоне світло для пішоходів, а хтось валить - не стримую себе.

Одного разу біля базару якесь бидло з вазоном почало переходити дорогу на червоне, пройшло півдороги, і вже мало вилізти на другу половину, на полосу, по якій я рухався. Довгий сигнал клаксона спинив цього довгойоба, але, замість того, щоб стати посередині дороги - це чмо почало задом йти назад, в сторону, звідки щойно почав переходити перехід. В цей час по іншій полосі (зустрічній для мене) їхала деу, водій якої не міг припустити, що придурок, котрий щойно на червоне світло перейшов перед ним дорогу - почне задкувати, і лізти під колеса. Свист гальм деушки, і переляканий пішохід з вазоном тікає на початок переходу.

От нахера таке робити?

Для всіх захисників прав пішоходів пропоную експеримент: зі свого боку я ставлю сто баксів. В суботу чи неділю десь в годин 10-11 йдемо до переходів, що біля базару, і одну годину (лише одну годину!!!) спостерігаємо за пішоходами. За кожного пішохода, який ломанеться на червоне світло, не дочекавшись зеленого, або перейде дорогу не на переході (до якого - 15 метрів) - ви ставите 5 баксів мені. Хто згоден? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для всіх захисників прав пішоходів пропоную експеримент: зі свого боку я ставлю сто баксів. В суботу чи неділю десь в годин 10-11 йдемо до переходів, що біля базару, і одну годину (лише одну годину!!!) спостерігаємо за пішоходами. За кожного пішохода, який ломанеться на червоне світло, не дочекавшись зеленого, або перейде дорогу не на переході (до якого - 15 метрів) - ви ставите 5 баксів мені. Хто згоден? :)

Хочеш Мерседес AMG на шару купити?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю як кого, а мене просто достають ті пішоходи які виходять на перехід не дивлячись по сторонах, йдуть по переходу в развалочку (25 см/сек <_< )та ще й в навушниках!!! в нормальних країнах за таке штрафують!

Переходжу дорогу в наушниках)))

Завжди дивився очима куди йду а не вухами :D

Мені більш цікаво дивитись на

1) людей які балакають по телефону, переходять дорогу і дивляться собі під ноги :jeer:

2)індивіди що вивалюють на перехід не дивлячись ні краплі і в розвалочку переходять дорогу....

3)народ який вийшовши з маршрутки переходить дорогу за 5 метрів від переходу :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більш цікаво дивитись на

1) людей які балакають по телефону, переходять дорогу і дивляться собі під ноги :jeer:

2)індивіди що вивалюють на перехід не дивлячись ні краплі і в розвалочку переходять дорогу....

3)народ який вийшовши з маршрутки переходить дорогу за 5 метрів від переходу :mdr:

Не цікаво, а страшно дивитись. :dont: Потенційні самовбивці. Ось на таких би штраф або підсрачник хоча б. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більш цікаво дивитись на

1) людей які балакають по телефону, переходять дорогу і дивляться собі під ноги

2)індивіди що вивалюють на перехід не дивлячись ні краплі і в розвалочку переходять дорогу....

3)народ який вийшовши з маршрутки переходить дорогу за 5 метрів від переходу

Не смійтесь над убогими. З цими людьми природа зіграла злий жарт, відключила в них інстинкт самозбереження,... все інше зробить природний добір.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не смійтесь над убогими. З цими людьми природа зіграла злий жарт, відключила в них інстинкт самозбереження,... все інше зробить природний добір.

Зробити-то зробить...Але якою ціною-то? Скаліченим іншим життям? (про побите залізяччя мовчатиму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кожного пішохода, який ломанеться на червоне світло, не дочекавшись зеленого, або перейде дорогу не на переході (до якого - 15 метрів) - ви ставите 5 баксів мені. Хто згоден? :)

я думаю і по баксу за кожного такого оленя непогано так заробиш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю і по баксу за кожного такого оленя непогано так заробиш

А давай ка немного изменим правила, за каждого пешехода, который терпеливо дождётся зелёного цвета, и аккуратно и внимательно перейдёт дорогу именно там,где указывают ПДД ты башляешь в копилку тех же 5 баксов.

Я ж буду каждых 10 минут переходить по зебре именно на зелёный:D кстати. я по жизни так и делаю ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю і по баксу за кожного такого оленя непогано так заробиш

А давай ка немного изменим правила, за каждого пешехода, который терпеливо дождётся зелёного цвета, и аккуратно и внимательно перейдёт дорогу именно там,где указывают ПДД ты башляешь в копилку тех же 5 баксов.

Я ж буду каждых 10 минут переходить по зебре именно на зелёный:D кстати. я по жизни так и делаю ))))))

Щойно проїздив через той перехід. Що побачив:

1) на одному з них більша частина людей очікує зеленого світла не на тротуарі, а на проїжджій частині. Це - порушення.

2) Лише ДВОЄ людей з натовпу приблизно в 15 осіб дочекалися зеленого для пішоходів. Інші ломанулися на червоний - лише тому що автомобілі на проїжджій частині спинилися (для автомобілів червоне світло загоряється значно раніше, ніж для пішоходів - зелене). Це - теж порушення.

3) Восьмеро осіб перейшли перехрестя не по зебрі, а по діагоналі або де їм зручно. Це - порушення.

4) На тій частині перехрестя, де вул. Сенаторки Левчанівської (колишня Медведєва) - народ взагалі не зважає на червоне світло світлофора, а валить, ніби як по пішоходній. Це - порушення.

5) Незважаючи на те, що вул. Сенаторки Левчанівської - автомобільна, люди ходять по ній пішки. Це - також порушення.

Тому, любий Гетто, якщо озвучені мною епізоди ти погодишся віднести до порушень, які допускають пішоходи - я готовий пограти з тобою в таку гру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю і по баксу за кожного такого оленя непогано так заробиш

А давай ка немного изменим правила, за каждого пешехода, который терпеливо дождётся зелёного цвета, и аккуратно и внимательно перейдёт дорогу именно там,где указывают ПДД ты башляешь в копилку тех же 5 баксов.

Я ж буду каждых 10 минут переходить по зебре именно на зелёный:D кстати. я по жизни так и делаю ))))))

вибач, але ти щось дивишся на проблему не з тієї сторони

одна людина, яка порушивши правила, спричинить дтп із наслідками, конкретно псує німб над сотнею інших, які старанно дотримуються ПДР

в нас є до чорта кепська статистика дтп за вини пішохода.

і оце твоє "зато інші гарно дорогу переходять" чомусь нагадує анекдот "зато ми гарно співаємо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читати правила треба а не купувати бездумно!

Подання звукового сигналу в містах або населених пунктах заборонене! Вийняток: окрім ситуацій коли сигнал може допомогти уникнути дтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийняток: окрім ситуацій коли сигнал може допомогти уникнути дтп.

Ти сам все сказав. Або я стукну бампером довбодятла, (Чо і є ДТП) або екстренне гальмування і т.д., що майже ДТП).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в такому випадку да, але якщо ти стоїш перед переходом і бікаєш во всю щоб пєші швидче ворушили ножками, то це ніяк не запобігання дтп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це спосіб привернути увагу до твого "пантового/навороченого" авто. Або на переході твій знайомий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для всіх захисників прав пішоходів пропоную експеримент: зі свого боку я ставлю сто баксів. В суботу чи неділю десь в годин 10-11 йдемо до переходів, що біля базару, і одну годину (лише одну годину!!!) спостерігаємо за пішоходами. За кожного пішохода, який ломанеться на червоне світло, не дочекавшись зеленого, або перейде дорогу не на переході (до якого - 15 метрів) - ви ставите 5 баксів мені. Хто згоден? :)

Час?!

Через 20 минут тебе надоест, через полчаса ты устанешь, через 50 минут скажешь: Ненадо мне ваших денег!

А через час утратишь веру в человечество...)))

Я там работаю и часто хожу, и не устаю офигевать от тупости населения..

А там же еще и остановка с маршрутчиками, которые всегда, непрестанно и безрезультатно, причем, "бибикают" друг другу... :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорость еще никого не убила. А вот манера замирать посреди дороги покосила многих. (Джеремі Кларксон, "ТОП ГІР").

Звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...