Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

розкажу я свою історію,завдяки темі то й висловлю обурення.

сам же буваю як пішоходом так і водієм,так ось на конякіна навпроти автостанціїї пішохідний перехід на зупинку,я обернувшись в обидві сторони,оцінив ситуацію й просто став й зупинився відразу на перехожі пропускаючи зліва пікапчіка сітроена здається,не створивши ані на секунду аварійної ситуації,так як він навіть не пригальмовува а я пропускав його-точніше їх по,не сигналили хоч,але забачив що в мою сторону лунали репліка з уст обох молодків нервових,це щодо водіїв які є унікуми,а взагалі я ніколи не соромлюся подякувати жестом водію який пропускає коли здавалось би й я можу почекати й водій встигає,але водій перший зупиняється проводжуючи рукою в сторону переходу респект таким водіям!!!я їм теж завжди вклоняюсь))або рукою дякую)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бібікання на пішоходному переході неприпустиме. Як би пішохід не йшов, чи говорить по телефону, чи слухає музику в навушниках, чи доперебігає на мигаючий - це його зона проходу, їх в порівнянні з усією площею дороги, мізер, можна й потерпіти. Я сам водій і собі такого не позволяю - це дуже сильно принижує людину на зебрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажу я свою історію,завдяки темі то й висловлю обурення.

сам же буваю як пішоходом так і водієм,так ось на конякіна навпроти автостанціїї пішохідний перехід на зупинку,я обернувшись в обидві сторони,оцінив ситуацію й просто став й зупинився відразу на перехожі пропускаючи зліва пікапчіка сітроена здається,не створивши ані на секунду аварійної ситуації,так як він навіть не пригальмовува а я пропускав його-точніше їх по,не сигналили хоч,але забачив що в мою сторону лунали репліка з уст обох молодків нервових,це щодо водіїв які є унікуми,а взагалі я ніколи не соромлюся подякувати жестом водію який пропускає коли здавалось би й я можу почекати й водій встигає,але водій перший зупиняється проводжуючи рукою в сторону переходу респект таким водіям!!!я їм теж завжди вклоняюсь))або рукою дякую)))

фігасє речення!

моск сламал, но нєпонял ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні близько 22:10 на переході (поворот з вул.Рівненська на вул.Дубнівська, в напрямку автозаводу) молодий мудило на Мітсубісі Паджеро (можливо помиляюсь з маркою) АС 7757 .. їхав та нагло сигналив до пішохода, який перед ним переходив дорогу по зебрі. Зупинився посеред переходу в 1 ряду перешкоджаючи руху, відкрив вікно та почав активно пояснювати пішоходу мабуть що він "козел...і т.п."

Луцьк стає Москвою? :0156::0161::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха, недавно моя дружина повертала з Відродження перед ВОГом направо, а з зустрічної їй сигналило якесь мудило на джипі, шо вона його не пропустила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим с...м по іншому не доходить....Самого чуть не збили на Карлусі під час зливи :_28::_28::_28:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Як кажуть*вік живи-вік учись.*Все дивувався які чемні пішоходи в Польші,не ступить на зебру,поки авто не зупиниться.А тут виявляється,ось в чому справа...

КАК ПОЛЬСКИХ ПЕШЕХОДОВ ШТРАФУЮТ ЗА НАРУШЕНИЯ ПДД

Украинские пешеходы, по большому счету, - неприкосновенные участники дорожного движения. Они могут быть неадекватными, бросаться прямо под колеса автомобиля, но наказать их, на деле, не представляется возможным, ведь пешеходы редко носят с собой документы, а устраивать тягомотину из-за 51 гривны — абсурд. Но в Польше дела обстоят иначе.

http://avtoblog.org.ua/news/kak-polskih-peshehodov-shtrafujut-za-narushenija-pdd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

ну от і до цієї теми прийшла черга "підйому" її поліцейськими :)

 

Цитувати

ЗА ДВІ ГОДИНИ ПАТРУЛЬНІ ОШТРАФУВАЛИ ДЕВ’ЯТЬ ПІШОХОДІВ

Протягом двох годин поліцейські винесли на лучан дев’ять постанов за ч.1 ст. 127 КУпАП - непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються.
Працювали по цих постановах патрульні в районі Північного ринку і ТЦ «Глобус», де є достатня кількість пішохідних переходів.
Також патруль провів кілька десятків профілактичних бесід з пішоходами, які перебігали дорогу у невстановлених місцях. 
Водії, побачивши, що штрафують пішоходів, зупинялись і дякували поліцейським за роботу.
Патрульна поліція Луцька закликає громадян бути обачними, переходити дорогу лише у визначених місцях, адже невиконання цих вимог може коштувати життя

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.06.2013 at 00:15, bublik007 сказал:

Цим с...м по іншому не доходить....Самого чуть не збили на Карлусі під час зливи :_28::_28::_28:

ти вибачай друже, я не в курсі, але ти керував авто під час зливи ? а під час зливи у вечірній час, коли ввімкнене світло фар ? Коли при таких умовах їдеш, то думаєш лише про одне, щоб якийсь олень несподівано на дорогу не вискочив, бо видимість знижуєтся до критичної відмітки й реально посивіти можна в місті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...