Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Не завжди ж ми поспішаємо, і можемо зачекати 2-3 хвилинки на переході, правда?
Можна зачекати секунд 10-20, головне щоб водій помітив намір пішохода перейти дорогу (ступити на зебру біля бордюру), я більш як впевнений що 80% водіїв поступляться вам дорогою.

Кожного разу 20% шанс померти якшо ти неуважний?Тоді нас(пішоходів) ще забагато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

20% на тих хто посвідчення водія купив за сало (і не знає правил гарної поведінки), але це ніяк не збільшує шанси попасти в ДТП. Померти під час нещасного випадку у всіх шанси рівні.

З.І. Можна вийти з дому і попасти на грабіжника чи під кірпіч криво покладений. Можна і на рівному місці ногу зламати від такого ніхто не застрахований, просто треба завжди пам'ятати що водій в авто захищений корпусом авто і те що пішохід на зебрі буде правий ніяк не відмінить втрату здоров'я чи інвалідність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадується демотиватор:

"ПЕШЕХОД, лежа на койке в реанимации помни: ТЫ БЫЛ ПРАВ!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрілись мені сьогодні зразкові пішоходи, правда чотирилапі)). Йшли строго по зебрі, на перехід не вибігали, по сторонам дивились, по телефону не говорили, короче - ідеальні пішоходи :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрілись мені сьогодні зразкові пішоходи, правда чотирилапі)).
Мені інколи здається, що вже навіть до бродячих псів вже дійшло де і як правильно переходити дорогу, а до деяких осіб ну ніяк ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как кто то написал про недавное ДТП возле 5-й школы, типа "светофоры еще не кого не сбили", неважно какой свет на светофоре внимательным нужно быть всегда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважним до світла світлофора. Саме на регульованому переході мене збила машина і я отримав рвану рану правого (заднього) стегна.

ДЯкувати богу водій нормальний був, на фольці 3 універсал, то з наших, "смєртних", який допоміг і завіз в лікарню, інакше страшно і подумати, могло б і не бути мене.

Боги і багіні на лєксусах і не притормозили б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ніколи не перехожу дорогу перед машиною яка їде... навіть якщо бачу що пригальмовує... чекаю зупинкі а тоді іду... бо в житті все буває, мооже водій за телефоном поліз, а не мене пропускати збирається, і свому сину завжди кажу: зупинилась машина - іди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрілись мені сьогодні зразкові пішоходи, правда чотирилапі)).
Мені інколи здається, що вже навіть до бродячих псів вже дійшло де і як правильно переходити дорогу, а до деяких осіб ну ніяк ;)

Это тебе не кажется. Это давно известный факт. Причем, они даже не поддаются человеко-стадному инстикту, когда один чел побежал, а за ним и те, которые не собирались бежать, побежали, а собаки дожидаются разрешающего. Я такое тоже наблюдала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім тобі на форумі ці любителі перейти дорогу де їм захочеться будуть доводити, що пішохід - ледь не пуп землі.

Вы тут таких встречали? Кто? Дайте ссылку, я пропустила :)

Тут, куда не глянь, все няшки законопослушные ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька нещодавних випадків, з власного досвіду.

у тих "пішоходів" є желєзний аргумєнт, чому їм можна було так зробити: НЕ ТРАМВАЙ - ОБ'ЇДЕ. *вбив_би*
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dual Я не казав що пішохід - пуп землі, ні в якому разі.

Я просто за людські відносини.

І вставляти мої цитати треба було разом з тими, на які я відповідав, тоді картина трішки міняється.

Ну то й годі.

Агресія пішохода до водія - природне явище. Не пропустив, обляпав з калюжі, а ще є різні перці - музика на весь район в час ночі, чи мотор під під'їздом розкручують до 6-7 тисяч, їздять з пробитими глушниками, літають, машини ставлять на тротуарах так, що не пройти... список довгий.

Але чим заважають пішоходи водію - дорогу не там переходять, і все?

Я ні в якому разі не стверджую що всі, водії такі, ні, просто для негативу достатньо 1-го випадку з 100 за день. І так кожен день. Негатив запам'ятовується краще ніж щось хороше.

Так само і пішоходи - основна маса нормальні, але ж мусить попастися один даун на 100 - і все, всі пішоходи казли. Ситуація та сама.

З.І. Відверто кажучи, я вважаю, що тема себе вичерпала, нормальні люди завжди порозуміються. А півні нехай чубляться, поливають один одного брудом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Відверто кажучи, я вважаю, що тема себе вичерпала,

Як це вичерпала? Раз в квартал хтось з "новачків" її мусить апнути черговим "імхо". =)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я смотрю, вы мастер по работе со статистикой :)

А теперь ответьте, сколько пешеходов в городе, относительно автомобилей? Сколько приезжих из, преимущественно, сел в районе старого рынка? И какой процент пешеходов знакомы с ПДД, как вы? Они часто и не понимают, что они нарушают, когда идут на запрещающий водителям, и что вы не нарушаете, когда поворачиваете на их зеленый на перекрестке. И т. д.

А те цитаты, что вы привели в пример, по моему, только вам видятся предвзятыми. На мой взгляд, в этом топике большинство мыслей толерантны. На каждой сранице звучит свежая и оригинальная мысль, что везде дураков хватает и, что хороших больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топик настолько перенаселен Копетанами с Боянами, что уже и ковычки тут не требуются. И так все очевидно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет знания правил: видала, как мужик шел на красный и возмущался, что его не пропускают, потому что он на зебре. Люди забыли, что давным давно в детсве им говорили, путают правила и т.д. Это я к тому, что с ними нужно, как и с детьми, ждать всего и не требовать больше, чем они могут. Это ж в интересах всех участников.

А насчет статистики, возможно я путанно выражаю мысли, я вам говорила в ответ на ваши сравнения количества нарушающих пешеходов и нарушающих водителей. Вы сравнивали некоректно (в плане статистики).

Вы ж непременно решили, что я на стороне пешеходов. А нашли бы время и терпение почитать топик, знали бы, что я на стороне разумных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорячи про пішоходів - невже ви всерйоз вважаєте, що більшість з них НЕ РОЗУМІЮТЬ, що переходити на пішохідний червоний - ЗАБОРОНЕНО??? Я розумію, що, може, серед жителів Луцька і не тільки (і не потрібно тут виділяти окремо села, в Луцьку люди нічим не кращі, і не розумніші)

От як раз тих хто з села і треба виділяти в окрему категорію, особливо, як підмітив Ярчик - бабок, які біжать за своєю маршруткою на заборонений сигнал та ще й по діагоналі (біля Старого Ринку). Людина яка все життя прожила в населеному пункті де не те що світлофорів, але й зебр нема, ніколи не згадає що "перед тим як переходити - дивимось по сторонам і особливо направо, а як дійшли до середини - уважно дивимось наліво". А ще ця бабка чудово розуміє що спеціально, назло ніхто її доганяти бампером не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина яка все життя прожила в населеному пункті де не те що світлофорів, але й зебр нема, ніколи не згадає що "перед тим як переходити - дивимось по сторонам і особливо направо, а як дійшли до середини - уважно дивимось наліво".

Мабуть, малося на увазі: перед тим, як переходити - спочатку дивимось особливо уважно наліво, а, дійшовши до середини, - направо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, той виїзд з Теремно на Рівненську..... жах. Колись нас із водієм там винесло так нефігово, добре, що машин не було, а то я б цих слів тут і не писав би..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...