Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні чуть не зірвалась рука побібікати влюбльонній парочці, яка мєєєєєєєєєєєєєєєєдлєнно, взявшись за руці і не дивлячись по сторонам дєфєліровала на міст по переходу поперек виїзду з Карпенка-Карого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

я розумію що більше проблем відгребе водій авто, чим вц якого зіб'ють

поржав

одному нервотрьопка і штраф (і то не завжди) а другому лікарняна койка і шмат здоров"я. Бідненькі наші водії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як потрібно переходити дорогу )))

http://www.youtube.com/watch?v=1vLm_WUdJb0&feature=player_embedded

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча я і не японець, проте коли я не за кермом, звичайний пішохід, то переходячи дорогу завжди кивком голови або жестом руки дякую водієві, котрий мене пропустив на переході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я, в знак подяки, намагаюсь швидше перейти, щоб менше його затримувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на переході, намагаюсь зачекати коли проїде поток і тільки тоді перехожу. Ну мені 15-20 сек. нічого смертельного не вирішують. Їм легше, і мені спокійніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно японці переходять дорогу, я б теж так переходив, якби наші водії їздили так само як японці.

Гляньте, як вони поставали, жоден не виїхав за стоп лінію, екстреного гальмування не було.

А наші літають, як бачить що проскакують, то ще й нагазовують... а мали б ставати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча я і не японець, проте коли я не за кермом, звичайний пішохід, то переходячи дорогу завжди кивком голови або жестом руки дякую водієві, котрий мене пропустив на переході.

згідний з тобою, я й сам так роблю!!!А знаєш чому ти так робиш? Да тому що ти сам водій!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча я і не японець, проте коли я не за кермом, звичайний пішохід, то переходячи дорогу завжди кивком голови або жестом руки дякую водієві, котрий мене пропустив на переході.

+1, я також аналогічно роблю.

Але з другого боку коли їдеш тихенько нічого не порушуючи, і по пішоходному переході стоїть "некто" який стоїть до того часу поки не наблизишся метрів 15-20 до переходу, і починає переходити тіпа родич Маклауда чи робокоп якийсь, то руки аж чухаються вийти і п**ди дати, бо бл*** йому/їй весело: почув візг з колес. Про себе це назвав синдромом курки (хто їздив по сільській місцевості знає як особи даного виду поводяться в подібній ситуації, тобто перебігаючи дорогу перед самими колесами). Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Dream, а Ви вважаєте, що Ви спішите більше, як спішать пішоходи тільки тому що Ви на машині.
Нєєєє, бо
людям треба бути більш добрими
- може той чоловік за кермом не зупинився, бо спішить, бо дружина народжує. НАПРИКЛАД. Якщо так вважати, то ситуація якась світліша виходить, правда.? :)
його жінка народила, а він -збив на смерть!!! закон енергії...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні чуть не зірвалась рука побібікати влюбльонній парочці, яка мєєєєєєєєєєєєєєєєдлєнно, взявшись за руці і не дивлячись по сторонам дєфєліровала на міст по переходу поперек виїзду з Карпенка-Карого.

пішоходів тра задавить кілька пачок, глядь, інші собі підземні переходи риють )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитавши дану тему можна зробити висновок, що коли прості пішоходи стають водіями, вони стають на голову вище нормальних людей

молодець. обісрав пішоходів, водіїв і лишився, певно, "нормальною людиною".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда перехожу дорогу водителям не кланяюсь с мыслью "о виликий и всемогущий повелитель дороги спасибо что пропустил" Но когда подхожу к переходу и стою жду еще кого то и водитель останавливается что бы пропустить тогда одобрительно киваю или махаю рукой. Но если водитель разгоняется на переходе что бы проскочить когда уже идут и понимает что уже не проскочит, стараюсь идте медленнее, смотреть по сторонам и в небо, говорить по телефону, а если водитель сигналит на переходе, завязываю шнурки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но если водитель разгоняется на переходе что бы проскочить когда уже идут и понимает что уже не проскочит, стараюсь идте медленнее, смотреть по сторонам и в небо, говорить по телефону, а если водитель сигналит на переходе, завязываю шнурки!

Дорога - не іграшка. :0158:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина не повод вымахиваться

Но если водитель разгоняется на переходе что бы проскочить когда уже идут и понимает что уже не проскочит, стараюсь идте медленнее, смотреть по сторонам и в небо, говорить по телефону, а если водитель сигналит на переходе, завязываю шнурки!

Дорога - не іграшка. :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, по твоєму якщо якийсь водій не пропустив пішохода на переході, то це він перед ним "вимахнувся"? :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил машину стал на порядок выше, если не пропускает пешеходов значить не уважает, а если не уважает значить будет так делать и дальше, значит вымахивается перед всеми пешеходами :_02:

starOFF, по твоєму якщо якийсь водій не пропустив пішохода на переході, то це він перед ним "вимахнувся"? :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, Одного разу йшов по переходу драмтеатр - готель "Україна" з дівчиною, теж не швидко (не бігли) і отево "бидло" за кермом почало захльобуватись в кабіні і сігналити. Дружина була вагітна, не могла йти "тарпєдай", був 3-4 місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, тут не можна бути настільки однозначними. От я завжди пропускаю, завжди зупиняюсь коли бачу когось біля обочини виглядаючого машини, ще й рукою доброзичливо так помахаю, мол "проходьте". По-перше, мене бісять пішоходи умнікі які виходять на зебру а потім тобі махають "їдь їдь, я почекаю", і ти йому вже починає недоброзичливо махати, а він починає думати "от водій бидло, я йому дорогу даю, а він тут мені маше", а одна кучка гопніків навіть почала до мене дой***уватися, типу "хулі ти нам машеш. По-друге, світлофор біля 5-ї школи, я кожного ранку повертаю з К.Савури на право, коли в мене зелений я починаю виїзджати, але знаю що там і в пішоходів зелений, і я зупинюсь, але ті пішохоти теж думають що я бидло, і починають мені махати, типу "куди ти нах лізеш, в мене зелений горить", причому машуть частіше ті які йдуть не по розміченому переходу, а метра за 3-4 від нього. А по-третє... ще стільки всього накипіло але поки досить. Висновок мій особистий, що скоро більшість пішоходів стануть саме тим бидлом яким вони необгрунтовано називають більшість водіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрю, вот, фильмы, "омериканские", к примеру, - машину имеют и безработные, и даже бездомные. По моему, только у нас машина - не средство передвижения, а - имба, знак статуса. Человека, заимевшего машину, начинает распирать такая гордость, будто он Нобелевскую премию заработал. А тот, кто без машины, комплексует по этому поводу. От того и такие срачи сплошь и рядом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думал почему я злой такой ?!))) Потому что у меня машины нету!! ))) :sm110:

Смотрю, вот, фильмы, "омериканские", к примеру, - машину имеют и безработные, и даже бездомные. По моему, только у нас машина - не средство передвижения, а - имба, знак статуса. Человека, заимевшего машину, начинает распирать такая гордость, будто он Нобелевскую премию заработал. А тот, кто без машины, комплексует по этому поводу. От того и такие срачи сплошь и рядом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но если водитель разгоняется на переходе что бы проскочить когда уже идут и понимает что уже не проскочит, стараюсь идте медленнее, смотреть по сторонам и в небо, говорить по телефону, а если водитель сигналит на переходе, завязываю шнурки!

От скажіть... Невже, навіть, себе не жалко? Не дай Бог, що то в кого буде більше проблем?

Можна ж потрапити на до*****а на джипі за 100500 міліонів і йому пох. Він навіть не зупиться. А проблеми на рівному місці.

Коли вже пішоходи почнуть користуватися правилом 3Д. Невже інстинкт самозбереження не працює.

Проблема наших людей в тому, що вони не вміють думати, а ще половина не вміють поступатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asbarik, погоджуюсь, водії та пішоходи бувають різні.

у кожного свої ситуації були та склалось відповідне враження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрю, вот, фильмы, "омериканские", к примеру, - машину имеют и безработные, и даже бездомные. По моему, только у нас машина - не средство передвижения, а - имба, знак статуса. Человека, заимевшего машину, начинает распирать такая гордость, будто он Нобелевскую премию заработал. А тот, кто без машины, комплексует по этому поводу. От того и такие срачи сплошь и рядом.

Не согласен! Срачи - от того что покупает машину все кому надо и не надо. Машина должна быть статусом или необходимостью, средство зароботка. Например когда последние портки продал и купил - чтобы на ней зарабатывать. Не забывай что машину ещё нужно СОДЕРЖАТЬ, масло, фильтра, мойка, стоянка, колёса, мойка - тянет не на малую сумму в год.. А щас мы имеем американский вариант - купил корчь за 1000гривень на польских номерах, купил права за 3000гр. - ездить не умеем. 90% шоферов и только 10% водителей.

ЗЫ. По-теме ---- Панове!!! Когда перестанем Пиз...ть по телефону переходя дорогу? Это знаете как в театре, для вас стараются играют, вы орёте на весь зал обсуждая курс валюты. Стараются - пытаются вас уважать (знаете? когда жмёшь на тормоз машина нос опускает - кланяется вам --- проходи мол), а вам пох - вы можете даже ещё приостановиться услышав что Маня купила себе новое платье, а Вениамин шкары со стразиками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...