Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

В мене от яка проблема: зараз замість уан-тайм-пассворд у вигляді пароля у смс, приват пропонує навпаки - мені відіслати смс на певний номер. А смс не відсилається, в ітозі ранішнє активне користування приват24 ушло в нікуда. Раніше тримав на картці тищу-другу гривень і при потребі переводив не виходячи з дому/офісу, а зараз планую похід в банк, стояння в черзі до терміналу і т.п. Шо зі мною не так? Оператор Утел, телефон нокіа, банк - приват. СМС не відправляється. Як повернути "пароль в смс"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене от яка проблема: зараз замість уан-тайм-пассворд у вигляді пароля у смс, приват пропонує навпаки - мені відіслати смс на певний номер. А смс не відсилається, в ітозі ранішнє активне користування приват24 ушло в нікуда. Раніше тримав на картці тищу-другу гривень і при потребі переводив не виходячи з дому/офісу, а зараз планую похід в банк, стояння в черзі до терміналу і т.п. Шо зі мною не так? Оператор Утел, телефон нокіа, банк - приват. СМС не відправляється. Як повернути "пароль в смс"?

в мене нормально відсилаються, до речі це поширюється тільки на платежі більше 500 грн., якщо менше то все по старому (смс з кодом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Зранку попросила чоловіка перекинути мені 30 грн на телефон ­через приват 24. Він передзвонив і сказав, що не вийшло, вискакує якась ­помилка. Через кілька годин мені прийшло 3 смс, кожне з яких повідомляє про ­поповнення на 30 грн. Як таке могло статись? тепер в мене на рахунку 90 грн, які попали туди трьома платежами. Ось так по дурному вийшло :(. Може хто знає, куди можна подіти гроші з телефонного рахунку, крім того, що виговорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку попросила чоловіка перекинути мені 30 грн на телефон ­через приват 24. Він передзвонив і сказав, що не вийшло, вискакує якась ­помилка. Через кілька годин мені прийшло 3 смс, кожне з яких повідомляє про ­поповнення на 30 грн. Як таке могло статись? тепер в мене на рахунку 90 грн, які попали туди трьома платежами. Ось так по дурному вийшло :(. Може хто знає, куди можна подіти гроші з телефонного рахунку, крім того, що виговорити.

перекинути друзям)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мона перегнати на картку назад через liqpay в п24, але вже з % комісії...

можна більш детально про це написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку попросила чоловіка перекинути мені 30 грн на телефон ­через приват 24. Він передзвонив і сказав, що не вийшло, вискакує якась ­помилка. Через кілька годин мені прийшло 3 смс, кожне з яких повідомляє про ­поповнення на 30 грн. Як таке могло статись? тепер в мене на рахунку 90 грн, які попали туди трьома платежами. Ось так по дурному вийшло :(. Може хто знає, куди можна подіти гроші з телефонного рахунку, крім того, що виговорити.

а у мужа тоже 3 раза сняло с карточки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку попросила чоловіка перекинути мені 30 грн на телефон ­через приват 24. Він передзвонив і сказав, що не вийшло, вискакує якась ­помилка. Через кілька годин мені прийшло 3 смс, кожне з яких повідомляє про ­поповнення на 30 грн. Як таке могло статись? тепер в мене на рахунку 90 грн, які попали туди трьома платежами. Ось так по дурному вийшло :(. Може хто знає, куди можна подіти гроші з телефонного рахунку, крім того, що виговорити.

а у мужа тоже 3 раза сняло с карточки?

Ну якби в нього зняло зняло один раз, а мені прийшло три, то я б тихенько мовчала і нікому б не казала. Так, у нього зняло три рази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку попросила чоловіка перекинути мені 30 грн на телефон ­через приват 24. Він передзвонив і сказав, що не вийшло, вискакує якась ­помилка. Через кілька годин мені прийшло 3 смс, кожне з яких повідомляє про ­поповнення на 30 грн. Як таке могло статись? тепер в мене на рахунку 90 грн, які попали туди трьома платежами. Ось так по дурному вийшло :(. Може хто знає, куди можна подіти гроші з телефонного рахунку, крім того, що виговорити.

а у мужа тоже 3 раза сняло с карточки?

Ну якби в нього зняло зняло один раз, а мені прийшло три, то я б тихенько мовчала і нікому б не казала. Так, у нього зняло три рази

ну вам продали 2 ненужных товара...

прям как +копилка +кредитка.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня для "кредитки" уже четвертый день "отказ в авторизации". то же касается и возможности платежей с карты в п24 - отказ. при этом баланс на карте есть и вообще все внешне нормально. без каких-либо предупреждений. и суппорт молчит как рыба об лед. в общем, отличный повод выплатить минимальными платежами за пару лет все, что там накопилось на кредитке, а потом благополучно послать их на%.

ps. хотя карту выбрасывать не буду. может когда пригодится, чтобы комиссию в кассе не платить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. хотя карту выбрасывать не буду. может когда пригодится, чтобы комиссию в кассе не платить

Сніг зі скла на авто зчищаю :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще новая фича:

при замене зарплатной карты вместо именных начали выдавать без имени владельца,

как я по нимаю если "потерял" то любой может чесно пользоваться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо "потєрял" з піном, то так. якщо без піна- то ні. для цих карт обов"язкове введення пінкоду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще новая фича:

при замене зарплатной карты вместо именных начали выдавать без имени владельца,

как я по нимаю если "потерял" то любой может чесно пользоваться?

А именной разве не может??? Никто не проверяет документов при оплате, даже подпись не сверяют. Если карту потерял - любой может ею оплатить. Это скорей неименной не сможет оплатить кто-то, у них как правило, обязательный запрос пина на терминале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого..я то чув про ці безіменні картки Привату. Ну невже дійсно ідентифікації жодної..я то думав може ідентифікують як в Приват24 смскою на телефон а тут незрозуміло що..Ну то просто нема слів :0156:А як щодо інету...там треба тіки Н.картки і СVV код. і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А именной разве не может??? Никто не проверяет документов при оплате, даже подпись не сверяют. Если карту потерял - любой может ею оплатить. Это скорей неименной не сможет оплатить кто-то, у них как правило, обязательный запрос пина на терминале.

ну не любой,

как минимум можно отбросить противоположный пол :)

и не именные карты так же как и деньги - не пахнут

всегда можно "включить дурачка" и сказать ой, я думал это моя карта, она такая же зелёная,

а как эта у меня в кармане оказалась - ума не приложу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого..я то чув про ці безіменні картки Привату. Ну невже дійсно ідентифікації жодної..я то думав може ідентифікують як в Приват24 смскою на телефон а тут незрозуміло що..Ну то просто нема слів :0156:А як щодо інету...там треба тіки Н.картки і СVV код. і все

ці карти не приймаються в неті, там немає CVV кода, при їх використанні обов"язкове введення піна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого..я то чув про ці безіменні картки Привату. Ну невже дійсно ідентифікації жодної..я то думав може ідентифікують як в Приват24 смскою на телефон а тут незрозуміло що..Ну то просто нема слів :0156:А як щодо інету...там треба тіки Н.картки і СVV код. і все

ці карти не приймаються в неті, там немає CVV кода, при їх використанні обов"язкове введення піна

Здається, введення PINу є обов'язковим лише при розрахунку карткою з чіпом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, введення PINу є обов'язковим лише при розрахунку карткою з чіпом

Введення PINу є обов'язковим на картках, при використанні яких інші способи ідентифікації власника неможливі :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, введення PINу є обов'язковим лише при розрахунку карткою з чіпом

Введення PINу є обов'язковим на картках, при використанні яких інші способи ідентифікації власника неможливі :_08:

Неправда, використання підпису теж є засобом ідентифікації, і може застосовуватись будь-коли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправда, використання підпису теж є засобом ідентифікації, і може застосовуватись будь-коли

Правда! Причому тут підпис???? ЧИ може покажете майстер клас з розрахунку неіменною карткою без вводу пінкода та ідентифікацією лише по підпису? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправда, використання підпису теж є засобом ідентифікації, і може застосовуватись будь-коли

Правда! Причому тут підпис???? ЧИ може покажете майстер клас з розрахунку неіменною карткою без вводу пінкода та ідентифікацією лише по підпису? :rolleyes:

Легко. Щодня по кілька разів розраховуюсь такою. Коли?

ЧИ може покажете майстер клас з розрахунку іменною карткою з чіпом без вводу пінкода?

Змінено користувачем Siozya
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банківські працівники підкажіть .Мені в березні час змінити картку зарплатну , що робити щоб з нової я таки міг робити оплати в інтернеті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...