Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Переймаючи історичний досвід Сполучених Штатів та Південної Африки, в Україні вже створюються установи за національною ознакою.

Ні для кого не є секретом, що «ПриватБанк» давно належить бізнесменові Ігорю Коломойському - 48-літньому голові Європейського єврейського союзу – EJU, громадянину Ізраїлю, статок якого, відповідно до березневого рейтингу журналу "Фокус", оцінений в 5320 млн. доларів, і його компаньйонові Геннадію Боголюбову. З повідомлення регіонального інтернет-видання «Інформатор» стало відомо, що в місті Дніпропетровську, після урочистого проведення церемонії «ханукат байт» та укріплення мезузи на одвірку вхідних дверей, на площі 300 квадратних метрів, на двох рівнях у центральній галереї будівлі найбільшого в світі єврейського центру "Менора", відкрилося відділення «Приватбанку» з однойменною назвою «Менора». Працівники, які будуть працювати в відділенні, теж підібрані виключно за національною ознакою. Всі вони активісти єврейської громади. Єврейські організації Дніпропетровська вже почала активно рекламувати послуги свого «єврейського» банку на своєму офіційному сайті.

«Ми в перший раз створюємо таке спеціальне відділення банку, яке орієнтоване на певну національну або релігійну групу», - підкреслив, виступаючи на церемонії, Дмитро Луговий, директор філії «ПриватБанку» «Будинок губернатора».

Відкриття банківського сервісу виключно за національною ознакою та факт вручення його власником нагороди Європейського єврейського союзу «За послідовну боротьбу проти героїзації фашизму» (фактично за оцінку дій ОУН-УПА та позицію до історичних постатей Бандери і Шухевича авт.) Президенту України Віктору Януковичу, проявили тенденцію явного переплетення політики і бізнесу навколо одного з найбільших банків України.

Зважаючи на вкрай непросте для України питання національних взаємовідносин та насторожуючі європейські тенденції зростаючого антисемітизму, дана ініціатива є досить неоднозначною. «Непатріотичні» тренди «Привату» вже досить широко обговорюються в українському інтернет просторі. Зокрема, особливий резонанс викликало розміщення єврейських релігійних листівок у відділеннях банку на стенді «Вічні цінності», та знаходження його валютних активів зовсім в іншому банку, а саме в Джей. Пі. Моргана (JP MORGAN CHASE BANK) у Нью-Йорку (NY).

Залишається сподіватись, що нашим політикам та бізнесменам нарешті вистачить глузду усвідомити правильність тверджень про відділення бізнесу та політики і перестати експериментувати в ювелірних питаннях національних взаємовідносин. А державі слід негайно вжити заходів, щоб наступним кроком не стало створення крамниць, навчальних закладів та транспорту виключно за національною ознакою. Щось подібне в історії ми вже проходили.

http://volyntimes.com.ua/news/296

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаходження його валютних активів зовсім в іншому банку, а саме в Джей. Пі. Моргана (JP MORGAN CHASE BANK) у Нью-Йорку (NY).

ну, взагалі то доларові кошти УСІХ банків, незалежно від національної ознаки, знаходяться на коррахунках в американських банках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Недавно в мене закінчився термін дії звичайної дешевої дебітної приватбанківської карти. Інколи вона мені була потрібна, тому вирішив оформити аналогічну. Під час її оформлення мене сфотографували на веб-камеру з карткою в руках. Причому дозволу це зробити мене ніхто не питав, навіщо - теж не пояснили, "такі правила". Відчуття в мене при цьому виникли, як у злочинця, якого фоткають з номерною табличкою в тюрмі, ще би відбитки пальців брали - і був би повний аут. Можливо я трохи відстав від життя і така процедура зараз у всіх банках? (років зо 2 тому при оформленні карти такого не було). І як це нововведення погоджується з Законом України "Про захист персональних даних"? Просто приватбанківська карта є майже в кожного жителя України, тому виходить, що Приватбанк (приватна структура) володіє майже повною базою даних про всіх жителів України, включаючи свіжі фото. І ще невідомо, з якими намірами вона буде використовуватися. Імхо, перегиб явний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, ці сволочы намалюють на всіх калікатури!і виставлять в торнеті

а взагалі фото забира часть душі, то ті жєде хочуть овладіть душами християн. сатаністи

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні клав гроші на кредитку у відділенні Приватбанку на вул. Винниченка. За те що поклав на свою картку 300 грн. з мене взяли 5 грн. комісії.

Касир каже з Вас 5 грн. ну я на автоматі й дав, а потім питаю - за що? Комісія, так як у вас немає пластикової картки при собі. Кажу а яка різниця, я ж Вам номер сказав, яка різниця є вона у мене при собі чи ні, чи номер набрати важко? Пішов до менеджера, кажу що за фігня, він - такі правила. Нічого собі, знімаю гроші - комісія, і кладу, - теж комісія? Я нею тільки в Приват24 користуюся, носити з собою немає необхідності, так нєЮ подавай їм живу карту.

Вроді невеликі гроші ті 5 грн., але пляшку пива їм віддав, абідна якось стало, думаю варто десь пожалітись чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, Толік правий. :)

Вчора дружина міняла заробітну карточку в головному відділенні - 1,5 год була там.

Вимагала книгу скарг та пропозицій - ігнор, "В нас такої немає..."

Я теж був здивований тим, що фоткають з карткою, як і писав NetSerpent.

Ще мене здивувало нововведення - при заповненні анкети для отримання тієї з/п картки один із пунктів - вказати ПІБ і мобільні телефони трьох знайомих, які ще не мають картки ПрівєтБанку. Дружина запитала з якого це дива такий пункт з'явився - у відповідь "це обов'язково для заповнення", хоча коли анкету здала з цим незаповненим пунктом, її не вернули.

:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав один мій знайомий:"Я від вас ташшуся".

А проігнорувати їх мороз відносно анкети і їх "мороза" про її необхідність? Слабо?

Чи простіше мовчки заповнити, а потім жалітися усім який банк ху%%вий і як він незаконно підсовує папери на підпис?

Особисто я спокійно відмовив у заповненні цієї "обовязкової" анкети і на заперечення вічливо попрохав старшого.

Як і слідувало чекати, його не було на місці, а також не було більше прохань про заповнення анкети.

Отримав картку і сказав допобачення.

Народ, коли вам скажуть, що ви мусите взяти кредит в банку під великі проценти бо картки не дадуть ви теж вестиметися на це?

Так що Tolik_lt правий. Жалійтеся мамі, якщо своїх мізків нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, коли вам скажуть, що ви мусите взяти кредит в банку під великі проценти бо картки не дадуть ви теж вестиметися на це?

милиция так же говорит "а зачем вы отдали свой кошелек тем 2м ребятам вечером в подезеде...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, не хочу вступати в полеміку, але порівняння недоречне.

У випадку гаманця ти потенційно ризикуєш життям, так що тут вибір не великий (звісно якщо ти не спец по виживанню чи в кармані вагомий аргумент, або вовкодав поряд на повідку тади да)

А що стосується банку у цьому випадку, то, народ, хоч трішки цікавтеся своїми правами і їх обовязками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У випадку гаманця ти потенційно ризикуєш життям, так що тут вибір не великий

согдасен

в случае с банком только квартирой и работой на отдавание %

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мене здивувало нововведення - при заповненні анкети для отримання тієї з/п картки один із пунктів - вказати ПІБ і мобільні телефони трьох знайомих, які ще не мають картки ПрівєтБанк

Цікаво кунішно... А якщо я ніколи не питав по знайомих, чи є вони клієнтами Привата? Ну нецікавить мене така інформація про людину ніграма...

І якщо вказати ПІБ і мобільні телефони знайомих, скажімо, з Америки, які точно не є клієнтами Привата, що вони робитимуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лади, якщо ти так зациклився на квартирі і процентах. Поясню. Правда букав багато буде. Говоримо ли ше про варіант заробітної картки і інші варіанти не розглядаєм.

В тебе є вибір.

Або добровільно заповнити анкету яку ти абсолютно не зобовязаний заповняти або послати їх вічливо і сказати що чекатимеш в такому випадку свою зарплатну карту у себе в бухгалтерії на роботі. І нікуди вони не дінуться.

І ще ніхто не забороняє зняти гроші з картки без оної безпосередньо в банку по паспорту (да, доречі, паспорт і є твій основний і достатній документ).

Бо мотивація банка про те, що вони якби поновляють дані про тебе в своїй базі це як мінімум тупа відмазка. В анкеті стільки інфи потрібно вписати, що у мене на підприємстві навіть відділ кадрів і особіст такої не вимагає.

І ще один нюанс. Справа в тому, що договір про заробітну картку заключає з банком не ти особисто, а безпосередньо підприємство про обслуговування зарплатної карти, а ти лише користуєшся нею. Так що додаткову інфу про себе ти даєш або добровільно, або вони змушені будуть направляти запит у відділ кадрів (чого вони робити точно не будуть бо вся необхідна інфа вже була дана при заключенні договора про обслуговування заробітної картки).

Теж саме і з кредитом - хоч бери, хоч не бери, але заставити тебе ніхто не може і втирати тобі це в обовязок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але заставити тебе ніхто не може і втирати тобі це в обовязок.

а вот как раз и "заставляют".... :(

не хорошо всё это

p.s. хорошо что все здесь такие начитаные и умные,

а 99% людей борду не читают и делают (выберают) то что им скажут

наш президент и мер тому доказательство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер Привату пофіг на погану кредитну історію.

Колись будучи випускником 4го курсу мені видали кредитку. Користувався я нею не дуже сумлінно, тому по закінченню терміну користування у випуску нової мені відмовили.

А в суботу телефонує якась пані звідти і пропонує мені знову почати користуватись кредиткою - без проблем випустять нову з більшим лімітом. Та я відмовився оскільки не маю потреби.

Чи то вона не бачила моєї кредитної історії чи в погоні за клієнтами їм пофігу з ким мати справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то вона не бачила моєї кредитної історії чи в погоні за клієнтами їм пофігу з ким мати справу.

Саме так. Чим більше втюханих кредиток - тим більший бонус до зарплати. А кому ці кредитки впарені, напевно ролі великої не грає. Видно криза їх нічому не навчила (а тоді, пам'ятаю, Приват всім порізав ліміт до 500грн.), тепер наступають на ті самі граблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбав той Прівєтбанк, сьогодні змушений був з самого ранечка їхати, що переоформити студентську карточку на стипендію, паро днів підряд ходив - то там черги були , що мій одногрупник змушений був чекати більше 1 години, ну суть не в тому, приїхав рано, чергі як такої не було, як тільки я сів на місце клієнта за стіл щоб спілкуватися з робітником (по роботі з клієнтами) вона сказали, мені треба по справах відійти і зачекайте поки за іншим столом освободиться, ну я зачекав, всяке буває, сів за інший стіл, мені хв 20 полоскали мізки про всі їхні переваги (хоча я їй говорив рази 3 що мене це не цікавить), просто нагло всучували цю довбанку "копілку" - 50 грн. щомісяця знімає, на що я відмовився, але поки їй дойшло, що я не бажаю цю послугу підключати і вона погодилась в тому, що я маю право її не підключати це було потрачено багато зусиль, після чого вона пішла в сейфі забирати мою нову карточку і стала нагло з іншою по своїх справах там спілкується - як життя, ля ля тапаля, це тривало хв 3, потім вона згадала про мене, видала мені мою картку, зафотографувала - це мені також дуже не подобається, що коли не прийдеш якісь справи вирішувати банківські вони обовязково тобі будуть ту веб-камеру наствляти щоб зафотографувати і видала мені ще кредитку, я відмовився звичайно, мені вона зовсім не потрібна її попрохав, щоб вона її деактивувала, вона мені заявила що деактивувати цю картку я можу тільки в відділені головного корпусу ВНУ а в себе - ніяк, після більше 30 хв там перебування щоб тільки забрати мою нову карточку я попрямував в головний корпус ВНУ щоб закрити кредитку ну а там черга чоловік 15 - ось так, повторно заходив після пар там так само черга 10 людей, звичайно та карточка мені не заважає, але зважаючи на недавній досвід що не користуючись карткою мені там нарахувало за 2.5 роки 100 грн. (98 з копійками) боргу за послуги якими я не користувався, то картку бажано закрити, але чому це не можна зробити в тому відділені де мені робили заміну картки, а я маю знову стояти в чергах відділення гол. корпусу ВНУ...

Отже виновок: хамство, черги, не компетентність робітників, нагле нав'язування не потрібних мені послуг і фото без дозволу клієта...

Змінено користувачем kozakOleg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І куди вводити код??? :blink:

Введи номер карти і термін дії, тоді відкриється додаткова форма для вводу CVV.

Змінено користувачем NetSerpent
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Введи номер карти і термін дії, тоді

... відкривається віконце з вибором валюти, а далі наступне, в якому написано: неправильна відповідь :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, недавно додавав карту, то все було так як я і описав. Спробуй в іншому браузері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... відкривається віконце з вибором валюти

якої валюти? нема там мови про валюту. на картинці все гарно намальовано, після терміну дії ввести CVV2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... відкривається віконце з вибором валюти

якої валюти? нема там мови про валюту

Тааак. Щоб не матюкатись проти ночі ..... реагувати на цей пост не буду.

post-8000-0-98165500-1319143743_thumb.jp

Спробуй в іншому браузері.

В Опері не виходило, а от в ІЕ - все гуд.

АЛЕ

немає на моїй картці того кода, зате вона підключена до Приват 24

Навіть не знаю :) , чи :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...